Goluri Primite - Brazilia Goiano 2

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Goluri Primite - Goiano 2
| # | Echipa | MJ | Goluri Primite | Acasă | Deplasare | Avantaj Gazdă | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Crixas | 9 | 16 | 1.78 Primite / meci | 2.00 / meci | 1.50 / meci | -12% |
| 2 | ![]() | Trindade AC | 10 | 16 | 1.60 Primite / meci | 1.40 / meci | 1.80 / meci | +13% |
| 3 | ![]() | Gremio E Anapolis FC | 10 | 15 | 1.50 Primite / meci | 0.80 / meci | 2.20 / meci | +47% |
| 4 | ![]() | Morrinhos FC | 10 | 14 | 1.40 Primite / meci | 1.20 / meci | 1.60 / meci | +14% |
| 5 | ![]() | Mineiros | 10 | 12 | 1.20 Primite / meci | 1.00 / meci | 1.33 / meci | +17% |
| 6 | ![]() | Goianesia EC | 10 | 10 | 1.00 Primite / meci | 0.80 / meci | 1.20 / meci | +20% |
| 7 | ![]() | Tupy FC de Jussara | 10 | 8 | 0.80 Primite / meci | 0.80 / meci | 0.80 / meci | 0% |
| 8 | ![]() | EC Rio Verde | 10 | 6 | 0.60 Primite / meci | 0.67 / meci | 0.50 / meci | -12% |
| 9 | ![]() | Bom Jesus | 9 | 5 | 0.56 Primite / meci | 0.50 / meci | 0.60 / meci | +11% |
| 10 | ![]() | Goiania EC | 10 | 5 | 0.50 Primite / meci | 0.60 / meci | 0.40 / meci | -20% |
Acasă / Primite (Goiano 2)
| # | Echipa | MJ | Acasă Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Crixas | 5 | 10 | 2.00 / meci |
| 2 | ![]() | Trindade AC | 5 | 7 | 1.40 / meci |
| 3 | ![]() | Morrinhos FC | 5 | 6 | 1.20 / meci |
| 4 | ![]() | Mineiros | 4 | 4 | 1.00 / meci |
| 5 | ![]() | Gremio E Anapolis FC | 5 | 4 | 0.80 / meci |
| 6 | ![]() | Goianesia EC | 5 | 4 | 0.80 / meci |
| 7 | ![]() | Tupy FC de Jussara | 5 | 4 | 0.80 / meci |
| 8 | ![]() | EC Rio Verde | 6 | 4 | 0.67 / meci |
| 9 | ![]() | Goiania EC | 5 | 3 | 0.60 / meci |
| 10 | ![]() | Bom Jesus | 4 | 2 | 0.50 / meci |
Deplasare / Primite (Goiano 2)
| # | Echipa | MJ | Deplasare Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Gremio E Anapolis FC | 5 | 11 | 2.20 / meci |
| 2 | ![]() | Trindade AC | 5 | 9 | 1.80 / meci |
| 3 | ![]() | Morrinhos FC | 5 | 8 | 1.60 / meci |
| 4 | ![]() | Crixas | 4 | 6 | 1.50 / meci |
| 5 | ![]() | Mineiros | 6 | 8 | 1.33 / meci |
| 6 | ![]() | Goianesia EC | 5 | 6 | 1.20 / meci |
| 7 | ![]() | Tupy FC de Jussara | 5 | 4 | 0.80 / meci |
| 8 | ![]() | Bom Jesus | 5 | 3 | 0.60 / meci |
| 9 | ![]() | EC Rio Verde | 4 | 2 | 0.50 / meci |
| 10 | ![]() | Goiania EC | 5 | 2 | 0.40 / meci |
Care echipă primește cele mai multe goluri pe meci în Goiano 2?
Trindade AC experimentează un record negativ în materie de goluri primite în Goiano 2. Au primit 16 goluri în 10 meciuri, ceea ce înseamnă că Trindade AC are o medie de 1.6 goluri primite pe meci. În spatele Trindade AC pe listă se află Crixas cu 16 goluri primite, urmată de Gremio E Anapolis FC cu 15 goluri primite. Crixas are o medie de 1.78 goluri primite pe meci și Gremio E Anapolis FC este chiar mai slabă cu 1.5 goluri primite pe meci.
Care echipă are cea mai bună apărare și primește cele mai puține goluri în Goiano 2?
Goiania EC și Bom Jesus sunt două dintre cele mai bune echipe în materie de goluri primite acest sezon în Goiano 2. Goiania EC are o defensivă de fier cu un record de 5 goluri primite în 10 meciuri. Asta înseamnă o medie de 0.5 goluri primite pe meci și cea mai bună din Goiano 2. Bom Jesus are de asemenea o defensivă bună. Au primit o medie de 0.56 goluri pe meci și are a doua cea mai bună defensivă din ligă.
Goluri Primite - Brazilia
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 4
- Cupa
- Divizie 1
- Divizie 1
- Cupa
- Divizie 1









