Tabel Formă - Reserve Pro League

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Următorul Meci
1RFC Seraing U21RFC Seraing U21
RFC Seraing U21

RFC Seraing U21

Reserve Pro League (Div. -1)

Poz Ligă 3 / 11

Belgia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
3.00
Acasă
    0.00
    Deplasare
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 100% 0% 100%
    Medie 3.00 0.00 3.00
    Marcate 2.00 0.00 2.00
    Primite 1.00 0.00 1.00
    GG 100% 0% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    11002113
    • V
    3.00
    0%0%100%100%meci - RAAL La Louvière Under 21 vs RFC Seraing U21
    3.00
    2Racing White Daring Molenbeek 47 U21Racing White Daring Molenbeek 47 U21
    Racing White Daring Molenbeek 47 U21

    Racing White Daring Molenbeek 47 U21

    Reserve Pro League (Div. -1)

    Poz Ligă 2 / 11

    Belgia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    3.00
    Acasă
      0.00
      Deplasare
      • V
      3.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 100% 0% 100%
      Medie 1.00 0.00 1.00
      Marcate 1.00 0.00 1.00
      Primite 0.00 0.00 0.00
      GG 0% 0% 0%
      FG 100% 0% 100%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      11001013
      • V
      3.00
      100%0%0%0%meci - Sporting Hasselt U21 vs Racing White Daring Molenbeek 47 U21
      0.00
      3Royal Francs Borains Under 21Royal Francs Borains Under 21
      Royal Francs Borains Under 21

      Royal Francs Borains Under 21

      Reserve Pro League (Div. -1)

      Poz Ligă 1 / 11

      Belgia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      3.00
      Acasă
      • V
      3.00
      Deplasare
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 100% 100% 0%
        Medie 3.00 3.00 0.00
        Marcate 3.00 3.00 0.00
        Primite 0.00 0.00 0.00
        GG 0% 0% 0%
        FG 100% 100% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        11003033
        • V
        3.00
        100%0%0%100%meci - KVC Westerlo Under 21 vs Royal Francs Borains Under 21
        0.00
        4RAAL La Louviere Under 21RAAL La Louviere Under 21
        RAAL La Louviere Under 21

        RAAL La Louviere Under 21

        Reserve Pro League (Div. -1)

        Poz Ligă 4 / 11

        Belgia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        3.00
        Acasă
        • V
        3.00
        Deplasare
          0.00
          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
          Victorie % 100% 100% 0%
          Medie 5.00 5.00 0.00
          Marcate 3.00 3.00 0.00
          Primite 2.00 2.00 0.00
          GG 100% 100% 0%
          FG 0% 0% 0%

          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
          Abonați-vă la FootyStats Premium!

          11003213
          • V
          3.00
          0%0%100%100%meci - RFC Seraing U21 vs RAAL La Louvière Under 21
          3.00
          5Waasland Beveren Under 21Waasland Beveren Under 21
          Waasland Beveren Under 21

          Waasland Beveren Under 21

          Reserve Pro League (Div. -1)

          Poz Ligă 10 / 11

          Belgia

          Formă Ultimele 5 PPM
          Sinteză
          • Î
          0.00
          Acasă
            0.00
            Deplasare
            • Î
            0.00
            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
            Victorie % 0% 0% 0%
            Medie 5.00 0.00 5.00
            Marcate 2.00 0.00 2.00
            Primite 3.00 0.00 3.00
            GG 100% 0% 100%
            FG 0% 0% 0%

            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
            Abonați-vă la FootyStats Premium!

            100123-10
            • Î
            0.00
            0%0%100%100%meci - RFC de Liege Under 21 vs Waasland-Beveren Under 21
            0.00
            6KV Kortrijk Under 21KV Kortrijk Under 21
            KV Kortrijk Under 21

            KV Kortrijk Under 21

            Reserve Pro League (Div. -1)

            Poz Ligă 5 / 11

            Belgia

            Formă Ultimele 5 PPM
            Sinteză
              0.00
              Acasă
                0.00
                Deplasare
                  0.00
                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                  Victorie % 0% 0% 0%
                  Medie 0.00 0.00 0.00
                  Marcate 0.00 0.00 0.00
                  Primite 0.00 0.00 0.00
                  GG 0% 0% 0%
                  FG 0% 0% 0%

                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                  00000000
                    0.00
                    0%0%0%0%meci - KFCO Beerschot-Wilrijk Under 21 vs KV Kortrijk Under 21
                    0.00
                    7KFCO Beerschot Wilrijk Under 21KFCO Beerschot Wilrijk Under 21
                    KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                    KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                    Reserve Pro League (Div. -1)

                    Poz Ligă 8 / 11

                    Belgia

                    Formă Ultimele 5 PPM
                    Sinteză
                    • Î
                    0.00
                    Acasă
                    • Î
                    0.00
                    Deplasare
                      0.00
                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                      Victorie % 0% 0% 0%
                      Medie 1.00 1.00 0.00
                      Marcate 0.00 0.00 0.00
                      Primite 1.00 1.00 0.00
                      GG 0% 0% 0%
                      FG 0% 0% 0%

                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                      100101-10
                      • Î
                      0.00
                      0%100%0%0%meci - KV Kortrijk Under 21 vs KFCO Beerschot-Wilrijk Under 21
                      0.00
                      8KVC Westerlo Under 21KVC Westerlo Under 21
                      KVC Westerlo Under 21

                      KVC Westerlo Under 21

                      Reserve Pro League (Div. -1)

                      Poz Ligă 7 / 11

                      Belgia

                      Formă Ultimele 5 PPM
                      Sinteză
                        0.00
                        Acasă
                          0.00
                          Deplasare
                            0.00
                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                            Victorie % 0% 0% 0%
                            Medie 0.00 0.00 0.00
                            Marcate 0.00 0.00 0.00
                            Primite 0.00 0.00 0.00
                            GG 0% 0% 0%
                            FG 0% 0% 0%

                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                            00000000
                              0.00
                              0%0%0%0%meci - Royal Francs Borains Under 21 vs KVC Westerlo Under 21
                              3.00
                              9KSK Lierse Kempenzonen Under 21KSK Lierse Kempenzonen Under 21
                              KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                              KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                              Reserve Pro League (Div. -1)

                              Poz Ligă 11 / 11

                              Belgia

                              Formă Ultimele 5 PPM
                              Sinteză
                              • Î
                              0.00
                              Acasă
                                0.00
                                Deplasare
                                • Î
                                0.00
                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                Victorie % 0% 0% 0%
                                Medie 3.00 0.00 3.00
                                Marcate 0.00 0.00 0.00
                                Primite 3.00 0.00 3.00
                                GG 0% 0% 0%
                                FG 0% 0% 0%

                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                100103-30
                                • Î
                                0.00
                                0%100%0%100%meci - KV Kortrijk Under 21 vs KSK Lierse Kempenzonen Under 21
                                0.00
                                10RFC de Liege Under 21RFC de Liege Under 21
                                RFC de Liege Under 21

                                RFC de Liege Under 21

                                Reserve Pro League (Div. -1)

                                Poz Ligă 9 / 11

                                Belgia

                                Formă Ultimele 5 PPM
                                Sinteză
                                • Î
                                0.00
                                Acasă
                                • Î
                                0.00
                                Deplasare
                                  0.00
                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                  Victorie % 0% 0% 0%
                                  Medie 3.00 3.00 0.00
                                  Marcate 1.00 1.00 0.00
                                  Primite 2.00 2.00 0.00
                                  GG 100% 100% 0%
                                  FG 0% 0% 0%

                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                  100112-10
                                  • Î
                                  0.00
                                  0%0%100%100%meci - Waasland-Beveren Under 21 vs RFC de Liege Under 21
                                  0.00
                                  11Sporting Hasselt U21Sporting Hasselt U21
                                  Sporting Hasselt U21

                                  Sporting Hasselt U21

                                  Reserve Pro League (Div. -1)

                                  Poz Ligă 6 / 11

                                  Belgia

                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                  Sinteză
                                    0.00
                                    Acasă
                                      0.00
                                      Deplasare
                                        0.00
                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                        Medie 0.00 0.00 0.00
                                        Marcate 0.00 0.00 0.00
                                        Primite 0.00 0.00 0.00
                                        GG 0% 0% 0%
                                        FG 0% 0% 0%

                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                        00000000
                                          0.00
                                          0%0%0%0%meci - Racing White Daring Molenbeek 47 U21 vs Sporting Hasselt U21
                                          3.00

                                          Tabel Ultimele 5 Forme (Reserve Pro League)

                                          # EchipaMJ
                                          Meciuri Jucate
                                          V
                                          Victorie
                                          E
                                          Egal
                                          Î
                                          Înfrângere
                                          GM
                                          Goluri Pentru (GM).
                                          Numărul de goluri marcate
                                          de această echipă.
                                          GP
                                          Goluri Împotriva (GP).
                                          Numărul de goluri primite
                                          de această echipă.
                                          DG
                                          Diferență Goluri (DG).
                                          Goluri Marcate - Goluri Primite
                                          PctLast 5PPM
                                          FG
                                          Niciun gol primit (FG).
                                          Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
                                          * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
                                          Fără Gol
                                          Nu au Marcat (Fără Gol).
                                          Meciuri în care această echipă nu a marcat.
                                          GG
                                          Ambele Echipe Marchează (GG).
                                          Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
                                          * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
                                          Peste 2.5
                                          Peste 2.5 (2.5+).
                                          Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
                                          1RFC Seraing U21RFC Seraing U21
                                          RFC Seraing U21

                                          RFC Seraing U21

                                          Reserve Pro League (Div. -1)

                                          Poz Ligă 3 / 11

                                          Belgia

                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                          Sinteză
                                          • V
                                          3.00
                                          Acasă
                                            0.00
                                            Deplasare
                                            • V
                                            3.00
                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                            Victorie % 100% 0% 100%
                                            Medie 3.00 0.00 3.00
                                            Marcate 2.00 0.00 2.00
                                            Primite 1.00 0.00 1.00
                                            GG 100% 0% 100%
                                            FG 0% 0% 0%

                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                            11002113
                                            • V
                                            3.00
                                            0%0%100%100%
                                            2Racing White Daring Molenbeek 47 U21Racing White Daring Molenbeek 47 U21
                                            Racing White Daring Molenbeek 47 U21

                                            Racing White Daring Molenbeek 47 U21

                                            Reserve Pro League (Div. -1)

                                            Poz Ligă 2 / 11

                                            Belgia

                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                            Sinteză
                                            • V
                                            3.00
                                            Acasă
                                              0.00
                                              Deplasare
                                              • V
                                              3.00
                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                              Victorie % 100% 0% 100%
                                              Medie 1.00 0.00 1.00
                                              Marcate 1.00 0.00 1.00
                                              Primite 0.00 0.00 0.00
                                              GG 0% 0% 0%
                                              FG 100% 0% 100%

                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                              11001013
                                              • V
                                              3.00
                                              100%0%0%0%
                                              3Royal Francs Borains Under 21Royal Francs Borains Under 21
                                              Royal Francs Borains Under 21

                                              Royal Francs Borains Under 21

                                              Reserve Pro League (Div. -1)

                                              Poz Ligă 1 / 11

                                              Belgia

                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                              Sinteză
                                              • V
                                              3.00
                                              Acasă
                                              • V
                                              3.00
                                              Deplasare
                                                0.00
                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                Victorie % 100% 100% 0%
                                                Medie 3.00 3.00 0.00
                                                Marcate 3.00 3.00 0.00
                                                Primite 0.00 0.00 0.00
                                                GG 0% 0% 0%
                                                FG 100% 100% 0%

                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                11003033
                                                • V
                                                3.00
                                                100%0%0%100%
                                                4RAAL La Louviere Under 21RAAL La Louviere Under 21
                                                RAAL La Louviere Under 21

                                                RAAL La Louviere Under 21

                                                Reserve Pro League (Div. -1)

                                                Poz Ligă 4 / 11

                                                Belgia

                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                Sinteză
                                                • V
                                                3.00
                                                Acasă
                                                • V
                                                3.00
                                                Deplasare
                                                  0.00
                                                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                  Victorie % 100% 100% 0%
                                                  Medie 5.00 5.00 0.00
                                                  Marcate 3.00 3.00 0.00
                                                  Primite 2.00 2.00 0.00
                                                  GG 100% 100% 0%
                                                  FG 0% 0% 0%

                                                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                  11003213
                                                  • V
                                                  3.00
                                                  0%0%100%100%
                                                  5Waasland Beveren Under 21Waasland Beveren Under 21
                                                  Waasland Beveren Under 21

                                                  Waasland Beveren Under 21

                                                  Reserve Pro League (Div. -1)

                                                  Poz Ligă 10 / 11

                                                  Belgia

                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                  Sinteză
                                                  • Î
                                                  0.00
                                                  Acasă
                                                    0.00
                                                    Deplasare
                                                    • Î
                                                    0.00
                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                    Medie 5.00 0.00 5.00
                                                    Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                    Primite 3.00 0.00 3.00
                                                    GG 100% 0% 100%
                                                    FG 0% 0% 0%

                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                    100123-10
                                                    • Î
                                                    0.00
                                                    0%0%100%100%
                                                    6KV Kortrijk Under 21KV Kortrijk Under 21
                                                    KV Kortrijk Under 21

                                                    KV Kortrijk Under 21

                                                    Reserve Pro League (Div. -1)

                                                    Poz Ligă 5 / 11

                                                    Belgia

                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                    Sinteză
                                                      0.00
                                                      Acasă
                                                        0.00
                                                        Deplasare
                                                          0.00
                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                          Medie 0.00 0.00 0.00
                                                          Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                          Primite 0.00 0.00 0.00
                                                          GG 0% 0% 0%
                                                          FG 0% 0% 0%

                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                          00000000
                                                            0.00
                                                            0%0%0%0%
                                                            7KFCO Beerschot Wilrijk Under 21KFCO Beerschot Wilrijk Under 21
                                                            KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                                                            KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                                                            Reserve Pro League (Div. -1)

                                                            Poz Ligă 8 / 11

                                                            Belgia

                                                            Formă Ultimele 5 PPM
                                                            Sinteză
                                                            • Î
                                                            0.00
                                                            Acasă
                                                            • Î
                                                            0.00
                                                            Deplasare
                                                              0.00
                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                              Medie 1.00 1.00 0.00
                                                              Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                              Primite 1.00 1.00 0.00
                                                              GG 0% 0% 0%
                                                              FG 0% 0% 0%

                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                              100101-10
                                                              • Î
                                                              0.00
                                                              0%100%0%0%
                                                              8KVC Westerlo Under 21KVC Westerlo Under 21
                                                              KVC Westerlo Under 21

                                                              KVC Westerlo Under 21

                                                              Reserve Pro League (Div. -1)

                                                              Poz Ligă 7 / 11

                                                              Belgia

                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                              Sinteză
                                                                0.00
                                                                Acasă
                                                                  0.00
                                                                  Deplasare
                                                                    0.00
                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                    Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                    Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                    Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                    GG 0% 0% 0%
                                                                    FG 0% 0% 0%

                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                    00000000
                                                                      0.00
                                                                      0%0%0%0%
                                                                      9KSK Lierse Kempenzonen Under 21KSK Lierse Kempenzonen Under 21
                                                                      KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                                                                      KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                                                                      Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                      Poz Ligă 11 / 11

                                                                      Belgia

                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                      Sinteză
                                                                      • Î
                                                                      0.00
                                                                      Acasă
                                                                        0.00
                                                                        Deplasare
                                                                        • Î
                                                                        0.00
                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                                                        Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                        Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                        Primite 3.00 0.00 3.00
                                                                        GG 0% 0% 0%
                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                        100103-30
                                                                        • Î
                                                                        0.00
                                                                        0%100%0%100%
                                                                        10RFC de Liege Under 21RFC de Liege Under 21
                                                                        RFC de Liege Under 21

                                                                        RFC de Liege Under 21

                                                                        Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                        Poz Ligă 9 / 11

                                                                        Belgia

                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                        Sinteză
                                                                        • Î
                                                                        0.00
                                                                        Acasă
                                                                        • Î
                                                                        0.00
                                                                        Deplasare
                                                                          0.00
                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                          Medie 3.00 3.00 0.00
                                                                          Marcate 1.00 1.00 0.00
                                                                          Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                          GG 100% 100% 0%
                                                                          FG 0% 0% 0%

                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                          100112-10
                                                                          • Î
                                                                          0.00
                                                                          0%0%100%100%
                                                                          11Sporting Hasselt U21Sporting Hasselt U21
                                                                          Sporting Hasselt U21

                                                                          Sporting Hasselt U21

                                                                          Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                          Poz Ligă 6 / 11

                                                                          Belgia

                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                          Sinteză
                                                                            0.00
                                                                            Acasă
                                                                              0.00
                                                                              Deplasare
                                                                                0.00
                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                                Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                GG 0% 0% 0%
                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                00000000
                                                                                  0.00
                                                                                  0%0%0%0%

                                                                                  Care echipe joacă Bine pe baza ultimelor 5 meciuri? - Ghid Formă

                                                                                  Excelent : Royal Francs Borains Under 21 se comportă excepțional cu 3 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

                                                                                  Foarte Bine : Racing White Daring Molenbeek 47 U21 e în spatele lui Royal Francs Borains Under 21 cu o medie de 3 puncte pe meci în ultimele 5 meciuri.

                                                                                  Destul de Bine : RFC Seraing U21 e a treia cea mai bună echipă cu 1 victorii și 0 înfrângeri, cu 3 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

                                                                                  TABEL FORMĂ ACASĂ (Reserve Pro League)

                                                                                  # EchipaMJ
                                                                                  Meciuri Jucate
                                                                                  V
                                                                                  Victorie
                                                                                  E
                                                                                  Egal
                                                                                  Î
                                                                                  Înfrângere
                                                                                  GM
                                                                                  Goluri Pentru (GM).
                                                                                  Numărul de goluri marcate
                                                                                  de această echipă.
                                                                                  GP
                                                                                  Goluri Împotriva (GP).
                                                                                  Numărul de goluri primite
                                                                                  de această echipă.
                                                                                  DG
                                                                                  Diferență Goluri (DG).
                                                                                  Goluri Marcate - Goluri Primite
                                                                                  PctUltimele 6PPM
                                                                                  FG
                                                                                  Niciun gol primit (FG).
                                                                                  Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
                                                                                  * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
                                                                                  Fără Gol
                                                                                  Nu au Marcat (Fără Gol).
                                                                                  Meciuri în care această echipă nu a marcat.
                                                                                  GG
                                                                                  Ambele Echipe Marchează (GG).
                                                                                  Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
                                                                                  * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
                                                                                  Peste 2.5
                                                                                  Peste 2.5 (2.5+).
                                                                                  Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
                                                                                  1Royal Francs Borains Under 21Royal Francs Borains Under 21
                                                                                  Royal Francs Borains Under 21

                                                                                  Royal Francs Borains Under 21

                                                                                  Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                  Poz Ligă 1 / 11

                                                                                  Belgia

                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                  Sinteză
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Acasă
                                                                                  • V
                                                                                  3.00
                                                                                  Deplasare
                                                                                    0.00
                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                    Victorie % 100% 100% 0%
                                                                                    Medie 3.00 3.00 0.00
                                                                                    Marcate 3.00 3.00 0.00
                                                                                    Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                    GG 0% 0% 0%
                                                                                    FG 100% 100% 0%

                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                    11003033
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    100%0%0%100%
                                                                                    2RAAL La Louviere Under 21RAAL La Louviere Under 21
                                                                                    RAAL La Louviere Under 21

                                                                                    RAAL La Louviere Under 21

                                                                                    Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                    Poz Ligă 4 / 11

                                                                                    Belgia

                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                    Sinteză
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Acasă
                                                                                    • V
                                                                                    3.00
                                                                                    Deplasare
                                                                                      0.00
                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                      Victorie % 100% 100% 0%
                                                                                      Medie 5.00 5.00 0.00
                                                                                      Marcate 3.00 3.00 0.00
                                                                                      Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                      GG 100% 100% 0%
                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                      11003213
                                                                                      • V
                                                                                      3.00
                                                                                      0%0%100%100%
                                                                                      3Racing White Daring Molenbeek 47 U21Racing White Daring Molenbeek 47 U21
                                                                                      Racing White Daring Molenbeek 47 U21

                                                                                      Racing White Daring Molenbeek 47 U21

                                                                                      Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                      Poz Ligă 2 / 11

                                                                                      Belgia

                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                      Sinteză
                                                                                      • V
                                                                                      3.00
                                                                                      Acasă
                                                                                        0.00
                                                                                        Deplasare
                                                                                        • V
                                                                                        3.00
                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                        Victorie % 100% 0% 100%
                                                                                        Medie 1.00 0.00 1.00
                                                                                        Marcate 1.00 0.00 1.00
                                                                                        Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                        GG 0% 0% 0%
                                                                                        FG 100% 0% 100%

                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                        00000000
                                                                                          0.00
                                                                                          0%0%0%0%
                                                                                          4RFC Seraing U21RFC Seraing U21
                                                                                          RFC Seraing U21

                                                                                          RFC Seraing U21

                                                                                          Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                          Poz Ligă 3 / 11

                                                                                          Belgia

                                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                          Sinteză
                                                                                          • V
                                                                                          3.00
                                                                                          Acasă
                                                                                            0.00
                                                                                            Deplasare
                                                                                            • V
                                                                                            3.00
                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                            Victorie % 100% 0% 100%
                                                                                            Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                                            Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                                                            Primite 1.00 0.00 1.00
                                                                                            GG 100% 0% 100%
                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                            00000000
                                                                                              0.00
                                                                                              0%0%0%0%
                                                                                              5KV Kortrijk Under 21KV Kortrijk Under 21
                                                                                              KV Kortrijk Under 21

                                                                                              KV Kortrijk Under 21

                                                                                              Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                              Poz Ligă 5 / 11

                                                                                              Belgia

                                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                              Sinteză
                                                                                                0.00
                                                                                                Acasă
                                                                                                  0.00
                                                                                                  Deplasare
                                                                                                    0.00
                                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                    Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                                                    Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                    Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                    GG 0% 0% 0%
                                                                                                    FG 0% 0% 0%

                                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                    00000000
                                                                                                      0.00
                                                                                                      0%0%0%0%
                                                                                                      6KVC Westerlo Under 21KVC Westerlo Under 21
                                                                                                      KVC Westerlo Under 21

                                                                                                      KVC Westerlo Under 21

                                                                                                      Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                      Poz Ligă 7 / 11

                                                                                                      Belgia

                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                      Sinteză
                                                                                                        0.00
                                                                                                        Acasă
                                                                                                          0.00
                                                                                                          Deplasare
                                                                                                            0.00
                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                            Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                            Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                                                            Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                            Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                            GG 0% 0% 0%
                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                            00000000
                                                                                                              0.00
                                                                                                              0%0%0%0%
                                                                                                              7Sporting Hasselt U21Sporting Hasselt U21
                                                                                                              Sporting Hasselt U21

                                                                                                              Sporting Hasselt U21

                                                                                                              Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                              Poz Ligă 6 / 11

                                                                                                              Belgia

                                                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                              Sinteză
                                                                                                                0.00
                                                                                                                Acasă
                                                                                                                  0.00
                                                                                                                  Deplasare
                                                                                                                    0.00
                                                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                    Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                    Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                    Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                    Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                    GG 0% 0% 0%
                                                                                                                    FG 0% 0% 0%

                                                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                    00000000
                                                                                                                      0.00
                                                                                                                      0%0%0%0%
                                                                                                                      8KFCO Beerschot Wilrijk Under 21KFCO Beerschot Wilrijk Under 21
                                                                                                                      KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                                                                                                                      KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                                                                                                                      Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                      Poz Ligă 8 / 11

                                                                                                                      Belgia

                                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                      Sinteză
                                                                                                                      • Î
                                                                                                                      0.00
                                                                                                                      Acasă
                                                                                                                      • Î
                                                                                                                      0.00
                                                                                                                      Deplasare
                                                                                                                        0.00
                                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                        Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                        Medie 1.00 1.00 0.00
                                                                                                                        Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                        Primite 1.00 1.00 0.00
                                                                                                                        GG 0% 0% 0%
                                                                                                                        FG 0% 0% 0%

                                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                        100101-10
                                                                                                                        • Î
                                                                                                                        0.00
                                                                                                                        0%100%0%0%
                                                                                                                        9RFC de Liege Under 21RFC de Liege Under 21
                                                                                                                        RFC de Liege Under 21

                                                                                                                        RFC de Liege Under 21

                                                                                                                        Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                        Poz Ligă 9 / 11

                                                                                                                        Belgia

                                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                        Sinteză
                                                                                                                        • Î
                                                                                                                        0.00
                                                                                                                        Acasă
                                                                                                                        • Î
                                                                                                                        0.00
                                                                                                                        Deplasare
                                                                                                                          0.00
                                                                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                          Medie 3.00 3.00 0.00
                                                                                                                          Marcate 1.00 1.00 0.00
                                                                                                                          Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                                                          GG 100% 100% 0%
                                                                                                                          FG 0% 0% 0%

                                                                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                          100112-10
                                                                                                                          • Î
                                                                                                                          0.00
                                                                                                                          0%0%100%100%
                                                                                                                          10Waasland Beveren Under 21Waasland Beveren Under 21
                                                                                                                          Waasland Beveren Under 21

                                                                                                                          Waasland Beveren Under 21

                                                                                                                          Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                          Poz Ligă 10 / 11

                                                                                                                          Belgia

                                                                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                          Sinteză
                                                                                                                          • Î
                                                                                                                          0.00
                                                                                                                          Acasă
                                                                                                                            0.00
                                                                                                                            Deplasare
                                                                                                                            • Î
                                                                                                                            0.00
                                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                            Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                            Medie 5.00 0.00 5.00
                                                                                                                            Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                                                                                            Primite 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                            GG 100% 0% 100%
                                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                            00000000
                                                                                                                              0.00
                                                                                                                              0%0%0%0%
                                                                                                                              11KSK Lierse Kempenzonen Under 21KSK Lierse Kempenzonen Under 21
                                                                                                                              KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                                                                                                                              KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                                                                                                                              Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                              Poz Ligă 11 / 11

                                                                                                                              Belgia

                                                                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                              Sinteză
                                                                                                                              • Î
                                                                                                                              0.00
                                                                                                                              Acasă
                                                                                                                                0.00
                                                                                                                                Deplasare
                                                                                                                                • Î
                                                                                                                                0.00
                                                                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                                Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                Primite 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                                GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                00000000
                                                                                                                                  0.00
                                                                                                                                  0%0%0%0%

                                                                                                                                  Care Echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă Acasă?

                                                                                                                                  Royal Francs Borains Under 21 a avut cea mai bună performanță pe teren propriu, pe cu 0 înfrângeri și 1 victorii în ultimele 6 meciuri acasă. Punctajul lor mediu pe meci a fost cel mai mare în comparație cu alte echipe, cu 3.

                                                                                                                                  RAAL La Louviere Under 21 a arătat performanțe excelente pe teren propriu, pe . Cu 1 victorii, 0 egaluri și 0 înfrângeri. Asta îi clasează pe a doua poziție în clasamentul Reserve Pro League pentru meciuri acasă. Punctajul mediu pe meci a fost de 3, făcându-i aproape la fel de buni ca Royal Francs Borains Under 21.

                                                                                                                                  • Performanțele KFCO Beerschot Wilrijk Under 21 au fost sub medie pe teren acasă pe . KFCO Beerschot Wilrijk Under 21 a reușit să obțină doar 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate pe . Punctajul lor mediu pe meci a fost de 0, făcându-i a doua cea mai slabă echipă din Reserve Pro League în meciurile acasă.

                                                                                                                                  • Jenant, chiar jenant. RFC de Liege Under 21 a avut performanțe foarte slabe acasă. Cu 0 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângeri și cu 0 puncte pe meci în ultimele 6 meciuri, RFC de Liege Under 21 nu este făcută să joace acasă.

                                                                                                                                  TABEL FORMĂ DEPLASARE (Reserve Pro League)

                                                                                                                                  # EchipaMJ
                                                                                                                                  Meciuri Jucate
                                                                                                                                  V
                                                                                                                                  Victorie
                                                                                                                                  E
                                                                                                                                  Egal
                                                                                                                                  Î
                                                                                                                                  Înfrângere
                                                                                                                                  GM
                                                                                                                                  Goluri Pentru (GM).
                                                                                                                                  Numărul de goluri marcate
                                                                                                                                  de această echipă.
                                                                                                                                  GP
                                                                                                                                  Goluri Împotriva (GP).
                                                                                                                                  Numărul de goluri primite
                                                                                                                                  de această echipă.
                                                                                                                                  DG
                                                                                                                                  Diferență Goluri (DG).
                                                                                                                                  Goluri Marcate - Goluri Primite
                                                                                                                                  PctUltimele 6PPM
                                                                                                                                  FG
                                                                                                                                  Niciun gol primit (FG).
                                                                                                                                  Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
                                                                                                                                  * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
                                                                                                                                  Fără Gol
                                                                                                                                  Nu au Marcat (Fără Gol).
                                                                                                                                  Meciuri în care această echipă nu a marcat.
                                                                                                                                  GG
                                                                                                                                  Ambele Echipe Marchează (GG).
                                                                                                                                  Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
                                                                                                                                  * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
                                                                                                                                  Peste 2.5
                                                                                                                                  Peste 2.5 (2.5+).
                                                                                                                                  Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
                                                                                                                                  1Racing White Daring Molenbeek 47 U21Racing White Daring Molenbeek 47 U21
                                                                                                                                  Racing White Daring Molenbeek 47 U21

                                                                                                                                  Racing White Daring Molenbeek 47 U21

                                                                                                                                  Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                  Poz Ligă 2 / 11

                                                                                                                                  Belgia

                                                                                                                                  Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                  Sinteză
                                                                                                                                  • V
                                                                                                                                  3.00
                                                                                                                                  Acasă
                                                                                                                                    0.00
                                                                                                                                    Deplasare
                                                                                                                                    • V
                                                                                                                                    3.00
                                                                                                                                    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                    Victorie % 100% 0% 100%
                                                                                                                                    Medie 1.00 0.00 1.00
                                                                                                                                    Marcate 1.00 0.00 1.00
                                                                                                                                    Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                    GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                    FG 100% 0% 100%

                                                                                                                                    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                    Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                    11001013
                                                                                                                                    • V
                                                                                                                                    3.00
                                                                                                                                    100%0%0%0%
                                                                                                                                    2RFC Seraing U21RFC Seraing U21
                                                                                                                                    RFC Seraing U21

                                                                                                                                    RFC Seraing U21

                                                                                                                                    Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                    Poz Ligă 3 / 11

                                                                                                                                    Belgia

                                                                                                                                    Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                    Sinteză
                                                                                                                                    • V
                                                                                                                                    3.00
                                                                                                                                    Acasă
                                                                                                                                      0.00
                                                                                                                                      Deplasare
                                                                                                                                      • V
                                                                                                                                      3.00
                                                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                      Victorie % 100% 0% 100%
                                                                                                                                      Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                                      Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                                                                                                      Primite 1.00 0.00 1.00
                                                                                                                                      GG 100% 0% 100%
                                                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                      11002113
                                                                                                                                      • V
                                                                                                                                      3.00
                                                                                                                                      0%0%100%100%
                                                                                                                                      3Royal Francs Borains Under 21Royal Francs Borains Under 21
                                                                                                                                      Royal Francs Borains Under 21

                                                                                                                                      Royal Francs Borains Under 21

                                                                                                                                      Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                      Poz Ligă 1 / 11

                                                                                                                                      Belgia

                                                                                                                                      Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                      Sinteză
                                                                                                                                      • V
                                                                                                                                      3.00
                                                                                                                                      Acasă
                                                                                                                                      • V
                                                                                                                                      3.00
                                                                                                                                      Deplasare
                                                                                                                                        0.00
                                                                                                                                        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                        Victorie % 100% 100% 0%
                                                                                                                                        Medie 3.00 3.00 0.00
                                                                                                                                        Marcate 3.00 3.00 0.00
                                                                                                                                        Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                        GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                        FG 100% 100% 0%

                                                                                                                                        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                        Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                        00000000
                                                                                                                                          0.00
                                                                                                                                          0%0%0%0%
                                                                                                                                          4RAAL La Louviere Under 21RAAL La Louviere Under 21
                                                                                                                                          RAAL La Louviere Under 21

                                                                                                                                          RAAL La Louviere Under 21

                                                                                                                                          Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                          Poz Ligă 4 / 11

                                                                                                                                          Belgia

                                                                                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                          Sinteză
                                                                                                                                          • V
                                                                                                                                          3.00
                                                                                                                                          Acasă
                                                                                                                                          • V
                                                                                                                                          3.00
                                                                                                                                          Deplasare
                                                                                                                                            0.00
                                                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                            Victorie % 100% 100% 0%
                                                                                                                                            Medie 5.00 5.00 0.00
                                                                                                                                            Marcate 3.00 3.00 0.00
                                                                                                                                            Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                                                                            GG 100% 100% 0%
                                                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                            00000000
                                                                                                                                              0.00
                                                                                                                                              0%0%0%0%
                                                                                                                                              5KSK Lierse Kempenzonen Under 21KSK Lierse Kempenzonen Under 21
                                                                                                                                              KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                                                                                                                                              KSK Lierse Kempenzonen Under 21

                                                                                                                                              Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                              Poz Ligă 11 / 11

                                                                                                                                              Belgia

                                                                                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                              Sinteză
                                                                                                                                              • Î
                                                                                                                                              0.00
                                                                                                                                              Acasă
                                                                                                                                                0.00
                                                                                                                                                Deplasare
                                                                                                                                                • Î
                                                                                                                                                0.00
                                                                                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                                Medie 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                                                Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                Primite 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                                                GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                                100103-30
                                                                                                                                                • Î
                                                                                                                                                0.00
                                                                                                                                                0%100%0%100%
                                                                                                                                                6KV Kortrijk Under 21KV Kortrijk Under 21
                                                                                                                                                KV Kortrijk Under 21

                                                                                                                                                KV Kortrijk Under 21

                                                                                                                                                Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                                Poz Ligă 5 / 11

                                                                                                                                                Belgia

                                                                                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                                Sinteză
                                                                                                                                                  0.00
                                                                                                                                                  Acasă
                                                                                                                                                    0.00
                                                                                                                                                    Deplasare
                                                                                                                                                      0.00
                                                                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                                      Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                      Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                      Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                      GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                                      00000000
                                                                                                                                                        0.00
                                                                                                                                                        0%0%0%0%
                                                                                                                                                        7KVC Westerlo Under 21KVC Westerlo Under 21
                                                                                                                                                        KVC Westerlo Under 21

                                                                                                                                                        KVC Westerlo Under 21

                                                                                                                                                        Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                                        Poz Ligă 7 / 11

                                                                                                                                                        Belgia

                                                                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                                        Sinteză
                                                                                                                                                          0.00
                                                                                                                                                          Acasă
                                                                                                                                                            0.00
                                                                                                                                                            Deplasare
                                                                                                                                                              0.00
                                                                                                                                                              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                                              Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                                              Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                              Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                              Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                              GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                                              FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                                              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                                              Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                                              00000000
                                                                                                                                                                0.00
                                                                                                                                                                0%0%0%0%
                                                                                                                                                                8Sporting Hasselt U21Sporting Hasselt U21
                                                                                                                                                                Sporting Hasselt U21

                                                                                                                                                                Sporting Hasselt U21

                                                                                                                                                                Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                                                Poz Ligă 6 / 11

                                                                                                                                                                Belgia

                                                                                                                                                                Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                                                Sinteză
                                                                                                                                                                  0.00
                                                                                                                                                                  Acasă
                                                                                                                                                                    0.00
                                                                                                                                                                    Deplasare
                                                                                                                                                                      0.00
                                                                                                                                                                      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                                                      Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                                                      Medie 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                                      Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                                      Primite 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                                      GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                                                      FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                                                      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                                                      Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                                                      00000000
                                                                                                                                                                        0.00
                                                                                                                                                                        0%0%0%0%
                                                                                                                                                                        9Waasland Beveren Under 21Waasland Beveren Under 21
                                                                                                                                                                        Waasland Beveren Under 21

                                                                                                                                                                        Waasland Beveren Under 21

                                                                                                                                                                        Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                                                        Poz Ligă 10 / 11

                                                                                                                                                                        Belgia

                                                                                                                                                                        Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                                                        Sinteză
                                                                                                                                                                        • Î
                                                                                                                                                                        0.00
                                                                                                                                                                        Acasă
                                                                                                                                                                          0.00
                                                                                                                                                                          Deplasare
                                                                                                                                                                          • Î
                                                                                                                                                                          0.00
                                                                                                                                                                          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                                                          Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                                                          Medie 5.00 0.00 5.00
                                                                                                                                                                          Marcate 2.00 0.00 2.00
                                                                                                                                                                          Primite 3.00 0.00 3.00
                                                                                                                                                                          GG 100% 0% 100%
                                                                                                                                                                          FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                                                          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                                                          Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                                                          100123-10
                                                                                                                                                                          • Î
                                                                                                                                                                          0.00
                                                                                                                                                                          0%0%100%100%
                                                                                                                                                                          10KFCO Beerschot Wilrijk Under 21KFCO Beerschot Wilrijk Under 21
                                                                                                                                                                          KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                                                                                                                                                                          KFCO Beerschot Wilrijk Under 21

                                                                                                                                                                          Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                                                          Poz Ligă 8 / 11

                                                                                                                                                                          Belgia

                                                                                                                                                                          Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                                                          Sinteză
                                                                                                                                                                          • Î
                                                                                                                                                                          0.00
                                                                                                                                                                          Acasă
                                                                                                                                                                          • Î
                                                                                                                                                                          0.00
                                                                                                                                                                          Deplasare
                                                                                                                                                                            0.00
                                                                                                                                                                            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                                                            Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                                                            Medie 1.00 1.00 0.00
                                                                                                                                                                            Marcate 0.00 0.00 0.00
                                                                                                                                                                            Primite 1.00 1.00 0.00
                                                                                                                                                                            GG 0% 0% 0%
                                                                                                                                                                            FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                                                            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                                                            Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                                                            00000000
                                                                                                                                                                              0.00
                                                                                                                                                                              0%0%0%0%
                                                                                                                                                                              11RFC de Liege Under 21RFC de Liege Under 21
                                                                                                                                                                              RFC de Liege Under 21

                                                                                                                                                                              RFC de Liege Under 21

                                                                                                                                                                              Reserve Pro League (Div. -1)

                                                                                                                                                                              Poz Ligă 9 / 11

                                                                                                                                                                              Belgia

                                                                                                                                                                              Formă Ultimele 5 PPM
                                                                                                                                                                              Sinteză
                                                                                                                                                                              • Î
                                                                                                                                                                              0.00
                                                                                                                                                                              Acasă
                                                                                                                                                                              • Î
                                                                                                                                                                              0.00
                                                                                                                                                                              Deplasare
                                                                                                                                                                                0.00
                                                                                                                                                                                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                                                                                                                                                                                Victorie % 0% 0% 0%
                                                                                                                                                                                Medie 3.00 3.00 0.00
                                                                                                                                                                                Marcate 1.00 1.00 0.00
                                                                                                                                                                                Primite 2.00 2.00 0.00
                                                                                                                                                                                GG 100% 100% 0%
                                                                                                                                                                                FG 0% 0% 0%

                                                                                                                                                                                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                                                                                                                                                                                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                                                                                                                                                                                00000000
                                                                                                                                                                                  0.00
                                                                                                                                                                                  0%0%0%0%

                                                                                                                                                                                  Care echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă în Deplasare?

                                                                                                                                                                                  Racing White Daring Molenbeek 47 U21 au o serie incredibilă în meciurile din deplasare. Au reușit să obțină 1 victorii în ultimele 6 meciuri în deplasare. Racing White Daring Molenbeek 47 U21 are cel mai mare punctaj cu 3 puncte, plasând-o pe prima poziție în Reserve Pro League în meciurile din deplasare.

                                                                                                                                                                                  RFC de Liege Under 21 are o serie dezamăgitoare în meciurile din deplasare. Rămân cei mai slabi cu 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate în deplasare, fiind destul de nefavorabil pentru această echipă și fanii acestora.

                                                                                                                                                                                  /ro/
                                                                                                                                                                                  https://cdn.footystats.org/
                                                                                                                                                                                  - Începe În###min'
                                                                                                                                                                                  - Începe În###Ore'
                                                                                                                                                                                  În desfășurare'
                                                                                                                                                                                  - A Început
                                                                                                                                                                                  În Curând
                                                                                                                                                                                  A Început
                                                                                                                                                                                  no

                                                                                                                                                                                  Se Încarcă Statisticile

                                                                                                                                                                                  ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
                                                                                                                                                                                  Abonați-vă

                                                                                                                                                                                  Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!