Loading
USV Halbturn vs SV EberauStatistici, Date și Istoricul Întâlnirilor


* Statistici medii între USV Halbturn și SV Eberau de-a lungul acestui sezon.
Obțineți predicții zilnice gratuite
Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!
Introduceți adresa de email pentru abonare. *
Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!
USV Halbturn
40%
A marcat prima în 4 / 10 meciuri
SV Eberau
30%
A marcat prima în 3 / 10 meciuri
Goluri Per Minute
Golurile echipei USV Halbturn și echipei SV Eberau în primele 10 și 15 minute.
| La fiecare 10 min | Halbturn | Eberau |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 4% | 0% |
| 11 - 20 Min' | 8% | 9% |
| 21 - 30 Min' | 12% | 15% |
| 31 - 40 Min' | 8% | 12% |
| 41 - 50 Min' | 15% | 15% |
| 51 - 60 Min' | 8% | 9% |
| 61 - 70 Min' | 15% | 9% |
| 71 - 80 Min' | 8% | 12% |
| 81 - 90 Min' | 8% | 15% |
| La fiecare 15 min | Halbturn | Eberau |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 12% | 3% |
| 16 - 30 Min' | 12% | 21% |
| 31 - 45 Min' | 15% | 18% |
| 46 - 60 Min' | 15% | 18% |
| 61 - 75 Min' | 15% | 12% |
| 76 - 90 Min' | 15% | 24% |
| Goluri marcate interval 10 min | Halbturn | Eberau |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 10% | 0% |
| 11 - 20 Min' | 10% | 6% |
| 21 - 30 Min' | 20% | 19% |
| 31 - 40 Min' | 10% | 13% |
| 41 - 50 Min' | 10% | 13% |
| 51 - 60 Min' | 10% | 6% |
| 61 - 70 Min' | 20% | 19% |
| 71 - 80 Min' | 0% | 13% |
| 81 - 90 Min' | 0% | 13% |
| Goluri Marcate la 15 min' | Halbturn | Eberau |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 20% | 6% |
| 16 - 30 Min' | 20% | 19% |
| 31 - 45 Min' | 10% | 13% |
| 46 - 60 Min' | 20% | 19% |
| 61 - 75 Min' | 20% | 25% |
| 76 - 90 Min' | 0% | 19% |
| goluri primite interval 10 min | Halbturn | Eberau |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 0% | 0% |
| 11 - 20 Min' | 6% | 12% |
| 21 - 30 Min' | 6% | 12% |
| 31 - 40 Min' | 6% | 12% |
| 41 - 50 Min' | 19% | 18% |
| 51 - 60 Min' | 6% | 12% |
| 61 - 70 Min' | 13% | 0% |
| 71 - 80 Min' | 13% | 12% |
| 81 - 90 Min' | 13% | 18% |
| Goluri Primite la 15 min' | Halbturn | Eberau |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 6% | 0% |
| 16 - 30 Min' | 6% | 24% |
| 31 - 45 Min' | 19% | 24% |
| 46 - 60 Min' | 13% | 18% |
| 61 - 75 Min' | 13% | 0% |
| 76 - 90 Min' | 25% | 28% |
La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.
| Echipa | MJ | Victorie % | GM | GP | DG | Pct | Medie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ASK Klingenbach |
10 | 70% | 23 | 11 | 12 | 22 | 3.40 |
2 |
SV Leithaprodersdorf |
10 | 60% | 24 | 13 | 11 | 21 | 3.70 |
3 |
SC Bad Sauerbrunn |
10 | 60% | 25 | 10 | 15 | 20 | 3.50 |
4 |
SC Pinkafeld |
10 | 50% | 23 | 14 | 9 | 18 | 3.70 |
5 |
SV Sankt Margarethen im Burgenland |
10 | 50% | 16 | 10 | 6 | 18 | 2.60 |
6 |
SC Neusiedl am See 1919 |
10 | 40% | 15 | 13 | 2 | 17 | 2.80 |
7 |
FC Deutschkreutz |
10 | 50% | 18 | 16 | 2 | 17 | 3.40 |
8 |
USV Halbturn |
10 | 50% | 10 | 16 | -6 | 16 | 2.60 |
9 |
SK Pama |
10 | 50% | 17 | 25 | -8 | 15 | 4.20 |
10 |
SpG Edelserpentin |
10 | 30% | 15 | 22 | -7 | 11 | 3.70 |
11 |
SC TECE Freistadt Rust |
10 | 30% | 18 | 20 | -2 | 10 | 3.80 |
12 |
SV Eberau |
10 | 20% | 16 | 17 | -1 | 9 | 3.30 |
13 |
SC Oberpullendorf |
10 | 30% | 15 | 20 | -5 | 9 | 3.50 |
14 |
ASV Neudorf Parndorf |
10 | 20% | 10 | 20 | -10 | 9 | 3.00 |
15 |
ASK Kohfidisch |
10 | 20% | 14 | 18 | -4 | 8 | 3.20 |
16 |
Lackenbach |
10 | 0% | 8 | 22 | -14 | 3 | 3.00 |
| Echipa | MJ | Victorie % | GM | GP | DG | Pct | Medie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ASK Klingenbach |
10 | 70% | 23 | 11 | 12 | 22 | 3.40 |
2 |
SV Leithaprodersdorf |
10 | 60% | 24 | 13 | 11 | 21 | 3.70 |
3 |
SC Bad Sauerbrunn |
10 | 60% | 25 | 10 | 15 | 20 | 3.50 |
4 |
SC Pinkafeld |
10 | 50% | 23 | 14 | 9 | 18 | 3.70 |
5 |
SV Sankt Margarethen im Burgenland |
10 | 50% | 16 | 10 | 6 | 18 | 2.60 |
6 |
SC Neusiedl am See 1919 |
10 | 40% | 15 | 13 | 2 | 17 | 2.80 |
7 |
FC Deutschkreutz |
10 | 50% | 18 | 16 | 2 | 17 | 3.40 |
8 |
USV Halbturn |
10 | 50% | 10 | 16 | -6 | 16 | 2.60 |
9 |
SK Pama |
10 | 50% | 17 | 25 | -8 | 15 | 4.20 |
10 |
SpG Edelserpentin |
10 | 30% | 15 | 22 | -7 | 11 | 3.70 |
11 |
SC TECE Freistadt Rust |
10 | 30% | 18 | 20 | -2 | 10 | 3.80 |
12 |
SV Eberau |
10 | 20% | 16 | 17 | -1 | 9 | 3.30 |
13 |
SC Oberpullendorf |
10 | 30% | 15 | 20 | -5 | 9 | 3.50 |
14 |
ASV Neudorf Parndorf |
10 | 20% | 10 | 20 | -10 | 9 | 3.00 |
15 |
ASK Kohfidisch |
10 | 20% | 14 | 18 | -4 | 8 | 3.20 |
16 |
Lackenbach |
10 | 0% | 8 | 22 | -14 | 3 | 3.00 |
Tabelul Clasament Landesliga Burgenland este de asemenea disponibil.












