Goluri Primite - Austria Regionalliga: Ost

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Medie Goluri Totale -
- Goluri Marcate -
- Goluri Primite -
- Fără Gol Primit -
- Ambele Echipe au Marcat -
- Nu Marchează Niciun Gol -
- xG (Goluri Așteptate)
Goluri Primite - Regionalliga: Ost
| # | Echipa | MJ | Goluri Primite | Acasă | Deplasare | Avantaj Gazdă | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SV Wienerberg | 5 | 19 | 3.80 Primite / meci | 3.67 / meci | 4.00 / meci | +3% |
| 2 | ![]() | SV Donau | 5 | 13 | 2.60 Primite / meci | 2.00 / meci | 3.50 / meci | +23% |
| 3 | ![]() | FCM Traiskirchen | 5 | 12 | 2.40 Primite / meci | 2.50 / meci | 2.33 / meci | -4% |
| 4 | ![]() | Krems Getzersdorf | 5 | 9 | 1.80 Primite / meci | 1.00 / meci | 2.33 / meci | +44% |
| 5 | ![]() | SC Wiener Viktoria | 5 | 8 | 1.60 Primite / meci | 1.33 / meci | 2.00 / meci | +17% |
| 6 | ![]() | SV Gloggnitz | 5 | 8 | 1.60 Primite / meci | 1.50 / meci | 1.67 / meci | +6% |
| 7 | ![]() | SR Donaufeld Wien | 5 | 7 | 1.40 Primite / meci | 2.33 / meci | 0.00 / meci | -66% |
| 8 | ![]() | USV Scheiblingkirchen Warth | 5 | 7 | 1.40 Primite / meci | 1.33 / meci | 1.50 / meci | +5% |
| 9 | ![]() | SV Leobendorf | 5 | 7 | 1.40 Primite / meci | 0.67 / meci | 2.50 / meci | +52% |
| 10 | ![]() | SV Oberwart | 5 | 6 | 1.20 Primite / meci | 2.00 / meci | 0.67 / meci | -67% |
| 11 | ![]() | Mattersburger Sportverein 2020 | 5 | 6 | 1.20 Primite / meci | 1.00 / meci | 1.50 / meci | +17% |
| 12 | ![]() | SC ESV Parndorf 1919 | 6 | 7 | 1.17 Primite / meci | 2.50 / meci | 0.50 / meci | -114% |
| 13 | ![]() | SC Mannsdorf | 5 | 4 | 0.80 Primite / meci | 1.00 / meci | 0.67 / meci | -25% |
| 14 | ![]() | Favoritner AC | 5 | 4 | 0.80 Primite / meci | 0.50 / meci | 1.00 / meci | +38% |
| 15 | ![]() | SV Horn | 6 | 4 | 0.67 Primite / meci | 0.67 / meci | 0.67 / meci | 0% |
| 16 | ![]() | Wiener Sport Club | 5 | 3 | 0.60 Primite / meci | 0.33 / meci | 1.00 / meci | +45% |
Acasă / Primite (Regionalliga: Ost)
| # | Echipa | MJ | Acasă Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SV Wienerberg | 3 | 11 | 3.67 / meci |
| 2 | ![]() | FCM Traiskirchen | 2 | 5 | 2.50 / meci |
| 3 | ![]() | SC ESV Parndorf 1919 | 2 | 5 | 2.50 / meci |
| 4 | ![]() | SR Donaufeld Wien | 3 | 7 | 2.33 / meci |
| 5 | ![]() | SV Donau | 3 | 6 | 2.00 / meci |
| 6 | ![]() | SV Oberwart | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 7 | ![]() | SV Gloggnitz | 2 | 3 | 1.50 / meci |
| 8 | ![]() | SC Wiener Viktoria | 3 | 4 | 1.33 / meci |
| 9 | ![]() | USV Scheiblingkirchen Warth | 3 | 4 | 1.33 / meci |
| 10 | ![]() | Krems Getzersdorf | 2 | 2 | 1.00 / meci |
| 11 | ![]() | Mattersburger Sportverein 2020 | 3 | 3 | 1.00 / meci |
| 12 | ![]() | SC Mannsdorf | 2 | 2 | 1.00 / meci |
| 13 | ![]() | SV Leobendorf | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 14 | ![]() | SV Horn | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 15 | ![]() | Favoritner AC | 2 | 1 | 0.50 / meci |
| 16 | ![]() | Wiener Sport Club | 3 | 1 | 0.33 / meci |
Deplasare / Primite (Regionalliga: Ost)
| # | Echipa | MJ | Deplasare Primite | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SV Wienerberg | 2 | 8 | 4.00 / meci |
| 2 | ![]() | SV Donau | 2 | 7 | 3.50 / meci |
| 3 | ![]() | SV Leobendorf | 2 | 5 | 2.50 / meci |
| 4 | ![]() | FCM Traiskirchen | 3 | 7 | 2.33 / meci |
| 5 | ![]() | Krems Getzersdorf | 3 | 7 | 2.33 / meci |
| 6 | ![]() | SC Wiener Viktoria | 2 | 4 | 2.00 / meci |
| 7 | ![]() | SV Gloggnitz | 3 | 5 | 1.67 / meci |
| 8 | ![]() | USV Scheiblingkirchen Warth | 2 | 3 | 1.50 / meci |
| 9 | ![]() | Mattersburger Sportverein 2020 | 2 | 3 | 1.50 / meci |
| 10 | ![]() | Favoritner AC | 3 | 3 | 1.00 / meci |
| 11 | ![]() | Wiener Sport Club | 2 | 2 | 1.00 / meci |
| 12 | ![]() | SV Oberwart | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 13 | ![]() | SC Mannsdorf | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 14 | ![]() | SV Horn | 3 | 2 | 0.67 / meci |
| 15 | ![]() | SC ESV Parndorf 1919 | 4 | 2 | 0.50 / meci |
| 16 | ![]() | SR Donaufeld Wien | 2 | 0 | 0.00 / meci |
Care echipă primește cele mai multe goluri pe meci în Regionalliga: Ost?
SV Wienerberg experimentează un record negativ în materie de goluri primite în Regionalliga: Ost. Au primit 19 goluri în 5 meciuri, ceea ce înseamnă că SV Wienerberg are o medie de 3.8 goluri primite pe meci. În spatele SV Wienerberg pe listă se află SV Donau cu 13 goluri primite, urmată de FCM Traiskirchen cu 12 goluri primite. SV Donau are o medie de 2.6 goluri primite pe meci și FCM Traiskirchen este chiar mai slabă cu 2.4 goluri primite pe meci.
Care echipă are cea mai bună apărare și primește cele mai puține goluri în Regionalliga: Ost?
Wiener Sport Club și SV Horn sunt două dintre cele mai bune echipe în materie de goluri primite acest sezon în Regionalliga: Ost. Wiener Sport Club are o defensivă de fier cu un record de 3 goluri primite în 5 meciuri. Asta înseamnă o medie de 0.6 goluri primite pe meci și cea mai bună din Regionalliga: Ost. SV Horn are de asemenea o defensivă bună. Au primit o medie de 0.67 goluri pe meci și are a doua cea mai bună defensivă din ligă.
Goluri Primite - Austria
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 4
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Cupa
- Cupa
- Cupa
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 1
- Divizie 2
- Cupa
- Divizie 3
- Divizie 3
- Cupa
- Divizie 3
- Cupa















