Tabel a Doua Repriză - Regionalliga: Mitte

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V - E - Î
Câștigă - Egal - Pierde la Pauză
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 5PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
0.5+
Peste 0.5 (0.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 0.5 (ex. 1,2 sau 3 goluri)
1.5+
Peste 1.5 (1.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri)
2.5+
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Medie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.
1ASK VoitsbergASK Voitsberg
ASK Voitsberg

ASK Voitsberg

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 1 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.69
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.54
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.85
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 88% 85% 92%
Medie 4.54 4.31 4.77
Marcate 3.85 3.92 3.77
Primite 0.69 0.38 1.00
GG 54% 23% 85%
FG 42% 69% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2621-2-2527+4565
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.60
76%16%12%96%68%44%2.36
2Union GurtenUnion Gurten
Union Gurten

Union Gurten

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 2 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
2.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 62% 58% 64%
Medie 3.00 3.17 2.86
Marcate 1.96 2.25 1.71
Primite 1.04 0.92 1.14
GG 46% 50% 43%
FG 54% 50% 57%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2613-6-62517+845
  • V
  • V
  • E
  • V
  • E
1.80
60%24%24%92%48%16%1.68
3ASKO OedtASKO Oedt
ASKO Oedt

ASKO Oedt

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 3 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.85
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
2.08
Deplasare
  • E
  • E
  • V
  • E
  • V
1.62
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 62% 38%
Medie 2.96 3.00 2.92
Marcate 1.96 2.08 1.85
Primite 1.00 0.92 1.08
GG 58% 46% 69%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2612-5-6219+1241
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.78
61%13%39%87%30%13%1.3
4SPG FC Pasching LASK JuniorsSPG FC Pasching LASK Juniors
SPG FC Pasching LASK Juniors

SPG FC Pasching LASK Juniors

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 5 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.91
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • E
2.25
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.55
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 67% 45%
Medie 3.57 4.00 3.09
Marcate 2.43 2.92 1.91
Primite 1.13 1.08 1.18
GG 61% 75% 45%
FG 35% 25% 45%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2312-4-62713+1440
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.82
64%14%41%82%45%36%1.82
5Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC
Deutschlandsberger SC

Deutschlandsberger SC

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 6 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.69
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.85
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 54% 38%
Medie 3.77 4.00 3.54
Marcate 2.04 2.38 1.69
Primite 1.73 1.62 1.85
GG 81% 85% 77%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2610-9-72724+339
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.50
38%42%31%88%54%31%1.96
6SC KalsdorfSC Kalsdorf
SC Kalsdorf

SC Kalsdorf

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 4 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.84
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.38
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 56% 77% 33%
Medie 3.52 3.92 3.08
Marcate 1.96 2.54 1.33
Primite 1.56 1.38 1.75
GG 64% 62% 67%
FG 20% 23% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

2510-8-42619+738
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • V
1.73
41%45%32%82%59%36%2.05
7ATUS Fliesen Koller VeldenATUS Fliesen Koller Velden
ATUS Fliesen Koller Velden

ATUS Fliesen Koller Velden

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 8 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.38
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 62% 15%
Medie 3.19 3.46 2.92
Marcate 1.54 2.00 1.08
Primite 1.65 1.46 1.85
GG 65% 77% 54%
FG 15% 23% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

269-7-82219+334
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.42
42%28%38%92%50%25%1.71
8Wolfsberger Athletik Club AmateureWolfsberger Athletik Club Amateure
Wolfsberger Athletik Club Amateure

Wolfsberger Athletik Club Amateure

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 10 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • E
1.08
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 23% 31%
Medie 2.58 2.15 3.00
Marcate 1.19 0.85 1.54
Primite 1.38 1.31 1.46
GG 46% 31% 62%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

268-7-81713+431
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • E
1.35
52%13%56%78%30%13%1.3
9SV LafnitzSV Lafnitz
SV Lafnitz

SV Lafnitz

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 7 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.50
Acasă
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.46
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 42% 38% 46%
Medie 3.85 4.08 3.62
Marcate 1.88 2.00 1.77
Primite 1.96 2.08 1.85
GG 65% 77% 54%
FG 23% 15% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

267-10-62118+331
  • E
  • E
  • V
  • E
  • E
1.35
43%35%43%78%52%22%1.7
10SC WeizSC Weiz
SC Weiz

SC Weiz

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 9 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.35
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.62
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • V
1.08
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 4.38 4.46 4.31
Marcate 2.12 2.54 1.69
Primite 2.27 1.92 2.62
GG 81% 100% 62%
FG 4% 0% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

267-8-92533-829
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • E
1.21
25%42%38%96%79%46%2.42
11SK TreibachSK Treibach
SK Treibach

SK Treibach

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 14 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.77
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.15
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 38% 8%
Medie 3.54 3.31 3.77
Marcate 1.12 1.46 0.77
Primite 2.42 1.85 3.00
GG 50% 62% 38%
FG 4% 8% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

266-5-142033-1323
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
0.92
24%28%56%92%56%36%2.12
12FC Gleisdorf 09FC Gleisdorf 09
FC Gleisdorf 09

FC Gleisdorf 09

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 12 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • E
  • Î
0.92
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • E
0.92
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • Î
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 20% 17% 23%
Medie 3.88 3.83 3.92
Marcate 1.36 1.25 1.46
Primite 2.52 2.58 2.46
GG 64% 75% 54%
FG 16% 8% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

256-4-131933-1422
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
0.96
26%43%30%100%65%35%2.26
13PROCON Wohnbau DietachPROCON Wohnbau Dietach
PROCON Wohnbau Dietach

PROCON Wohnbau Dietach

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 11 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.96
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.21
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 36% 17%
Medie 2.85 2.36 3.42
Marcate 1.00 0.86 1.17
Primite 1.85 1.50 2.25
GG 46% 36% 58%
FG 19% 21% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

264-7-141025-1519
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.76
32%12%72%84%36%12%1.4
14SPG Wallern ASV St MarienkirchenSPG Wallern ASV St Marienkirchen
SPG Wallern ASV St Marienkirchen

SPG Wallern ASV St Marienkirchen

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 15 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • Î
1.13
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • E
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 25% 38%
Medie 3.38 3.38 3.38
Marcate 1.44 1.50 1.38
Primite 1.94 1.88 2.00
GG 63% 63% 63%
FG 13% 13% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

164-4-5912-316
  • V
  • V
  • E
  • E
  • V
1.23
38%23%54%85%54%15%1.62
15SPG Wallern ASV St MarienkirchenSPG Wallern ASV St Marienkirchen
SPG Wallern ASV St Marienkirchen

SPG Wallern ASV St Marienkirchen

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 16 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.70
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.40
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 60% 40%
Medie 2.20 3.20 1.20
Marcate 1.40 2.40 0.40
Primite 0.80 0.80 0.80
GG 10% 20% 0%
FG 60% 60% 60%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

104-2-283+514
  • E
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.75
75%13%38%75%25%25%1.38
16SV Ried AmateureSV Ried Amateure
SV Ried Amateure

SV Ried Amateure

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 13 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.85
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.31
Deplasare
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 38% 8%
Medie 3.88 3.23 4.54
Marcate 1.42 1.46 1.38
Primite 2.46 1.77 3.15
GG 58% 54% 62%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

262-7-121233-2113
  • E
  • E
  • Î
  • V
  • Î
0.62
19%38%56%86%71%33%2.14
17USV St Anna am AigenUSV St Anna am Aigen
USV St Anna am Aigen

USV St Anna am Aigen

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 17 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.31
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.15
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
0.46
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 4% 0% 8%
Medie 3.23 3.23 3.23
Marcate 0.65 0.38 0.92
Primite 2.58 2.85 2.31
GG 50% 38% 62%
FG 8% 0% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

262-7-15737-3013
  • Î
  • Î
  • V
  • E
  • Î
0.54
28%21%71%79%54%33%1.83
18LASK IILASK II
LASK II

LASK II

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 0 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
1.00
Acasă
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • V
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 0% 50%
Medie 3.67 3.00 4.00
Marcate 1.67 0.00 2.50
Primite 2.00 3.00 1.50
GG 33% 0% 50%
FG 33% 0% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

31-0-11103
  • Î
  • V
1.50
50%0%50%100%0%0%1

* Toate statisticile din acest tabel sunt preluate din rezultatele la pauză.

Acasă / Tabel a Doua Repriză (Regionalliga: Mitte)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V - E - Î (Pauză)
Câștigă - Egal - Pierde la Pauză
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 5 (2H)PPM (2H)
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
0.5+
Peste 0.5 (0.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 0.5 (ex. 1,2 sau 3 goluri)
1.5+
Peste 1.5 (1.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri)
2.5+
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Medie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.
1ASK VoitsbergASK Voitsberg
ASK Voitsberg

ASK Voitsberg

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 1 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.69
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.54
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.85
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 88% 85% 92%
Medie 4.54 4.31 4.77
Marcate 3.85 3.92 3.77
Primite 0.69 0.38 1.00
GG 54% 23% 85%
FG 42% 69% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

1311-0-2302+2833
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.54
85%0%15%100%69%46%2.46
2SC KalsdorfSC Kalsdorf
SC Kalsdorf

SC Kalsdorf

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 4 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.84
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • V
2.38
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 56% 77% 33%
Medie 3.52 3.92 3.08
Marcate 1.96 2.54 1.33
Primite 1.56 1.38 1.75
GG 64% 62% 67%
FG 20% 23% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

137-4-21910+925
  • V
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.92
38%46%31%85%62%38%2.23
3SPG FC Pasching LASK JuniorsSPG FC Pasching LASK Juniors
SPG FC Pasching LASK Juniors

SPG FC Pasching LASK Juniors

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 5 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.91
Acasă
  • V
  • V
  • E
  • V
  • E
2.25
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
1.55
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 57% 67% 45%
Medie 3.57 4.00 3.09
Marcate 2.43 2.92 1.91
Primite 1.13 1.08 1.18
GG 61% 75% 45%
FG 35% 25% 45%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

127-0-4187+1121
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.91
55%18%27%100%55%45%2.27
4Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC
Deutschlandsberger SC

Deutschlandsberger SC

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 6 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.69
Acasă
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.85
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • V
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 46% 54% 38%
Medie 3.77 4.00 3.54
Marcate 2.04 2.38 1.69
Primite 1.73 1.62 1.85
GG 81% 85% 77%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

135-5-31610+620
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.54
38%46%31%85%62%31%2
5ATUS Fliesen Koller VeldenATUS Fliesen Koller Velden
ATUS Fliesen Koller Velden

ATUS Fliesen Koller Velden

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 8 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.38
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.00
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.77
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 38% 62% 15%
Medie 3.19 3.46 2.92
Marcate 1.54 2.00 1.08
Primite 1.65 1.46 1.85
GG 65% 77% 54%
FG 15% 23% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

135-5-21410+420
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
1.67
42%50%17%92%67%33%2
6Union GurtenUnion Gurten
Union Gurten

Union Gurten

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 2 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • Î
2.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 62% 58% 64%
Medie 3.00 3.17 2.86
Marcate 1.96 2.25 1.71
Primite 1.04 0.92 1.14
GG 46% 50% 43%
FG 54% 50% 57%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

125-3-397+218
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • E
1.64
55%18%36%91%45%9%1.45
7ASKO OedtASKO Oedt
ASKO Oedt

ASKO Oedt

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 3 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
1.85
Acasă
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
2.08
Deplasare
  • E
  • E
  • V
  • E
  • V
1.62
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 62% 38%
Medie 2.96 3.00 2.92
Marcate 1.96 2.08 1.85
Primite 1.00 0.92 1.08
GG 58% 46% 69%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

135-3-3125+718
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.64
55%18%45%82%45%27%1.55
8SK TreibachSK Treibach
SK Treibach

SK Treibach

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 14 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.77
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • Î
1.15
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 38% 8%
Medie 3.54 3.31 3.77
Marcate 1.12 1.46 0.77
Primite 2.42 1.85 3.00
GG 50% 62% 38%
FG 4% 8% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

134-4-51512+316
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • E
1.23
31%38%38%92%54%31%2.08
9Wolfsberger Athletik Club AmateureWolfsberger Athletik Club Amateure
Wolfsberger Athletik Club Amateure

Wolfsberger Athletik Club Amateure

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 10 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • E
1.08
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
1.15
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 23% 31%
Medie 2.58 2.15 3.00
Marcate 1.19 0.85 1.54
Primite 1.38 1.31 1.46
GG 46% 31% 62%
FG 31% 38% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

133-5-466014
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • E
1.17
57%8%67%67%25%8%1
10SV LafnitzSV Lafnitz
SV Lafnitz

SV Lafnitz

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 7 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
1.50
Acasă
  • E
  • Î
  • E
  • V
  • V
1.46
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • E
1.54
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 42% 38% 46%
Medie 3.85 4.08 3.62
Marcate 1.88 2.00 1.77
Primite 1.96 2.08 1.85
GG 65% 77% 54%
FG 23% 15% 31%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

133-5-3910-114
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.27
45%27%55%73%45%18%1.73
11SC WeizSC Weiz
SC Weiz

SC Weiz

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 9 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.35
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • V
1.62
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • V
1.08
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 35% 38% 31%
Medie 4.38 4.46 4.31
Marcate 2.12 2.54 1.69
Primite 2.27 1.92 2.62
GG 81% 100% 62%
FG 4% 0% 8%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

133-4-41313013
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • V
1.18
27%45%27%100%73%36%2.36
12PROCON Wohnbau DietachPROCON Wohnbau Dietach
PROCON Wohnbau Dietach

PROCON Wohnbau Dietach

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 11 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.96
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.21
Deplasare
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 27% 36% 17%
Medie 2.85 2.36 3.42
Marcate 1.00 0.86 1.17
Primite 1.85 1.50 2.25
GG 46% 36% 58%
FG 19% 21% 17%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

143-4-7511-613
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.93
43%7%71%79%28%7%1.14
13SPG Wallern ASV St MarienkirchenSPG Wallern ASV St Marienkirchen
SPG Wallern ASV St Marienkirchen

SPG Wallern ASV St Marienkirchen

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 15 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • Î
1.13
Acasă
  • E
  • Î
  • V
  • E
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.25
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 31% 25% 38%
Medie 3.38 3.38 3.38
Marcate 1.44 1.50 1.38
Primite 1.94 1.88 2.00
GG 63% 63% 63%
FG 13% 13% 13%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

83-2-265+111
  • Î
  • E
  • V
  • E
  • V
1.57
43%28%43%86%43%14%1.57
14FC Gleisdorf 09FC Gleisdorf 09
FC Gleisdorf 09

FC Gleisdorf 09

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 12 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • E
  • Î
0.92
Acasă
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • E
0.92
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • V
  • Î
0.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 20% 17% 23%
Medie 3.88 3.83 3.92
Marcate 1.36 1.25 1.46
Primite 2.52 2.58 2.46
GG 64% 75% 54%
FG 16% 8% 23%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

123-1-7715-810
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.91
27%36%36%100%64%36%2
15SPG Wallern ASV St MarienkirchenSPG Wallern ASV St Marienkirchen
SPG Wallern ASV St Marienkirchen

SPG Wallern ASV St Marienkirchen

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 16 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.70
Acasă
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
2.00
Deplasare
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.40
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 60% 40%
Medie 2.20 3.20 1.20
Marcate 1.40 2.40 0.40
Primite 0.80 0.80 0.80
GG 10% 20% 0%
FG 60% 60% 60%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

53-1-172+510
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
2.00
80%20%20%80%40%40%1.8
16SV Ried AmateureSV Ried Amateure
SV Ried Amateure

SV Ried Amateure

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 13 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.85
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • Î
  • V
1.31
Deplasare
  • Î
  • E
  • V
  • Î
  • Î
0.38
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 38% 8%
Medie 3.88 3.23 4.54
Marcate 1.42 1.46 1.38
Primite 2.46 1.77 3.15
GG 58% 54% 62%
FG 15% 15% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

130-4-5310-74
  • E
  • Î
  • E
  • E
  • Î
0.44
22%33%67%78%56%11%1.44
17USV St Anna am AigenUSV St Anna am Aigen
USV St Anna am Aigen

USV St Anna am Aigen

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 17 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.31
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.15
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
0.46
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 4% 0% 8%
Medie 3.23 3.23 3.23
Marcate 0.65 0.38 0.92
Primite 2.58 2.85 2.31
GG 50% 38% 62%
FG 8% 0% 15%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

131-1-10322-194
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.33
17%17%75%92%50%42%2.08
18LASK IILASK II
LASK II

LASK II

Regionalliga: Mitte (Div. 3)

Poz Ligă 0 / 18

Austria

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
1.00
Acasă
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • V
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 0% 50%
Medie 3.67 3.00 4.00
Marcate 1.67 0.00 2.50
Primite 2.00 3.00 1.50
GG 33% 0% 50%
FG 33% 0% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

10-0-00000
    0.00
    0%0%0%0%0%0%0

    Deplasare / Tabel a Doua Repriză (Regionalliga: Mitte)

    # EchipaMJ
    Meciuri Jucate
    V - E - Î (Pauză)
    Câștigă - Egal - Pierde la Pauză
    GM
    Goluri Pentru (GM).
    Numărul de goluri marcate
    de această echipă.
    GP
    Goluri Împotriva (GP).
    Numărul de goluri primite
    de această echipă.
    DG
    Diferență Goluri (DG).
    Goluri Marcate - Goluri Primite
    PctUltimele 5 (2H)PPM (2H)
    FG
    Niciun gol primit (FG).
    Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
    * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
    GG
    Ambele Echipe Marchează (GG).
    Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
    * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
    Fără Gol
    Nu au Marcat (Fără Gol).
    Meciuri în care această echipă nu a marcat.
    0.5+
    Peste 0.5 (0.5+).
    Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 0.5 (ex. 1,2 sau 3 goluri)
    1.5+
    Peste 1.5 (1.5+).
    Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri)
    2.5+
    Peste 2.5 (2.5+).
    Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
    Medie
    Medie Goluri pe Meci (AVG).
    Numărul mediu de goluri totale pe meci.
    Calculat pe întreg sezonul.
    1ASK VoitsbergASK Voitsberg
    ASK Voitsberg

    ASK Voitsberg

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 1 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • V
    • V
    • V
    • V
    2.69
    Acasă
    • V
    • V
    • Î
    • V
    • V
    2.54
    Deplasare
    • V
    • V
    • V
    • V
    • V
    2.85
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 88% 85% 92%
    Medie 4.54 4.31 4.77
    Marcate 3.85 3.92 3.77
    Primite 0.69 0.38 1.00
    GG 54% 23% 85%
    FG 42% 69% 15%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    1310-2-0225+1732
    • V
    • V
    • V
    • V
    • V
    2.67
    67%33%8%92%67%42%2.25
    2Union GurtenUnion Gurten
    Union Gurten

    Union Gurten

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 2 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • E
    • V
    • V
    • Î
    2.00
    Acasă
    • V
    • V
    • V
    • E
    • V
    2.00
    Deplasare
    • V
    • V
    • V
    • V
    • Î
    2.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 62% 58% 64%
    Medie 3.00 3.17 2.86
    Marcate 1.96 2.25 1.71
    Primite 1.04 0.92 1.14
    GG 46% 50% 43%
    FG 54% 50% 57%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    148-3-31610+627
    • V
    • V
    • V
    • V
    • E
    1.93
    64%28%14%93%50%21%1.86
    3ASKO OedtASKO Oedt
    ASKO Oedt

    ASKO Oedt

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 3 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • V
    • V
    • V
    • E
    1.85
    Acasă
    • V
    • Î
    • V
    • V
    • E
    2.08
    Deplasare
    • E
    • E
    • V
    • E
    • V
    1.62
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 50% 62% 38%
    Medie 2.96 3.00 2.92
    Marcate 1.96 2.08 1.85
    Primite 1.00 0.92 1.08
    GG 58% 46% 69%
    FG 31% 38% 23%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    137-2-394+523
    • V
    • V
    • V
    • V
    • Î
    1.92
    67%8%33%92%17%0%1.08
    4SPG FC Pasching LASK JuniorsSPG FC Pasching LASK Juniors
    SPG FC Pasching LASK Juniors

    SPG FC Pasching LASK Juniors

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 5 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • V
    • Î
    • E
    • V
    1.91
    Acasă
    • V
    • V
    • E
    • V
    • E
    2.25
    Deplasare
    • V
    • Î
    • Î
    • Î
    • V
    1.55
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 57% 67% 45%
    Medie 3.57 4.00 3.09
    Marcate 2.43 2.92 1.91
    Primite 1.13 1.08 1.18
    GG 61% 75% 45%
    FG 35% 25% 45%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    115-4-296+319
    • V
    • Î
    • V
    • Î
    • V
    1.73
    73%9%55%64%36%27%1.36
    5Deutschlandsberger SCDeutschlandsberger SC
    Deutschlandsberger SC

    Deutschlandsberger SC

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 6 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • V
    • V
    • Î
    • V
    1.69
    Acasă
    • V
    • V
    • Î
    • V
    • Î
    1.85
    Deplasare
    • Î
    • V
    • E
    • V
    • V
    1.54
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 46% 54% 38%
    Medie 3.77 4.00 3.54
    Marcate 2.04 2.38 1.69
    Primite 1.73 1.62 1.85
    GG 81% 85% 77%
    FG 15% 15% 15%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    135-4-41114-319
    • Î
    • V
    • V
    • E
    • V
    1.46
    38%38%31%92%46%31%1.92
    6Wolfsberger Athletik Club AmateureWolfsberger Athletik Club Amateure
    Wolfsberger Athletik Club Amateure

    Wolfsberger Athletik Club Amateure

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 10 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • Î
    • E
    • E
    1.08
    Acasă
    • E
    • Î
    • Î
    • Î
    • E
    1.00
    Deplasare
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    • E
    1.15
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 27% 23% 31%
    Medie 2.58 2.15 3.00
    Marcate 1.19 0.85 1.54
    Primite 1.38 1.31 1.46
    GG 46% 31% 62%
    FG 31% 38% 23%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    135-2-4117+417
    • V
    • E
    • Î
    • Î
    • Î
    1.55
    45%18%45%91%36%18%1.64
    7SV LafnitzSV Lafnitz
    SV Lafnitz

    SV Lafnitz

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 7 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • Î
    • V
    • V
    • E
    1.50
    Acasă
    • E
    • Î
    • E
    • V
    • V
    1.46
    Deplasare
    • Î
    • V
    • Î
    • V
    • E
    1.54
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 42% 38% 46%
    Medie 3.85 4.08 3.62
    Marcate 1.88 2.00 1.77
    Primite 1.96 2.08 1.85
    GG 65% 77% 54%
    FG 23% 15% 31%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    134-5-3128+417
    • Î
    • E
    • V
    • E
    • E
    1.42
    42%42%33%83%57%25%1.67
    8SC WeizSC Weiz
    SC Weiz

    SC Weiz

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 9 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • V
    • Î
    • V
    • V
    1.35
    Acasă
    • Î
    • E
    • V
    • V
    • V
    1.62
    Deplasare
    • Î
    • E
    • Î
    • Î
    • V
    1.08
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 35% 38% 31%
    Medie 4.38 4.46 4.31
    Marcate 2.12 2.54 1.69
    Primite 2.27 1.92 2.62
    GG 81% 100% 62%
    FG 4% 0% 8%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    134-4-51220-816
    • E
    • E
    • E
    • Î
    • E
    1.23
    23%38%46%92%85%54%2.46
    9ATUS Fliesen Koller VeldenATUS Fliesen Koller Velden
    ATUS Fliesen Koller Velden

    ATUS Fliesen Koller Velden

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 8 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • V
    • V
    • Î
    • V
    1.38
    Acasă
    • V
    • V
    • V
    • V
    • V
    2.00
    Deplasare
    • E
    • V
    • Î
    • Î
    • Î
    0.77
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 38% 62% 15%
    Medie 3.19 3.46 2.92
    Marcate 1.54 2.00 1.08
    Primite 1.65 1.46 1.85
    GG 65% 77% 54%
    FG 15% 23% 8%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    134-2-689-114
    • Î
    • V
    • V
    • Î
    • Î
    1.17
    42%8%57%92%33%17%1.42
    10SC KalsdorfSC Kalsdorf
    SC Kalsdorf

    SC Kalsdorf

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 4 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • V
    • Î
    • V
    • E
    1.84
    Acasă
    • V
    • V
    • Î
    • V
    • V
    2.38
    Deplasare
    • V
    • Î
    • Î
    • Î
    • E
    1.25
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 56% 77% 33%
    Medie 3.52 3.92 3.08
    Marcate 1.96 2.54 1.33
    Primite 1.56 1.38 1.75
    GG 64% 62% 67%
    FG 20% 23% 17%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    123-4-279-213
    • E
    • E
    • Î
    • V
    • Î
    1.44
    44%44%33%78%56%33%1.78
    11FC Gleisdorf 09FC Gleisdorf 09
    FC Gleisdorf 09

    FC Gleisdorf 09

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 12 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • V
    • E
    • Î
    0.92
    Acasă
    • E
    • E
    • Î
    • Î
    • E
    0.92
    Deplasare
    • E
    • V
    • Î
    • V
    • Î
    0.92
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 20% 17% 23%
    Medie 3.88 3.83 3.92
    Marcate 1.36 1.25 1.46
    Primite 2.52 2.58 2.46
    GG 64% 75% 54%
    FG 16% 8% 23%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    133-3-61218-612
    • E
    • Î
    • V
    • V
    • Î
    1.00
    25%50%25%100%67%33%2.5
    12SV Ried AmateureSV Ried Amateure
    SV Ried Amateure

    SV Ried Amateure

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 13 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • Î
    • Î
    • Î
    • V
    0.85
    Acasă
    • Î
    • V
    • V
    • Î
    • V
    1.31
    Deplasare
    • Î
    • E
    • V
    • Î
    • Î
    0.38
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 23% 38% 8%
    Medie 3.88 3.23 4.54
    Marcate 1.42 1.46 1.38
    Primite 2.46 1.77 3.15
    GG 58% 54% 62%
    FG 15% 15% 15%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    132-3-7923-149
    • Î
    • Î
    • E
    • V
    • Î
    0.75
    17%42%50%92%83%50%2.67
    13USV St Anna am AigenUSV St Anna am Aigen
    USV St Anna am Aigen

    USV St Anna am Aigen

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 17 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • E
    • Î
    • Î
    • Î
    0.31
    Acasă
    • Î
    • Î
    • E
    • Î
    • Î
    0.15
    Deplasare
    • Î
    • V
    • Î
    • E
    • Î
    0.46
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 4% 0% 8%
    Medie 3.23 3.23 3.23
    Marcate 0.65 0.38 0.92
    Primite 2.58 2.85 2.31
    GG 50% 38% 62%
    FG 8% 0% 15%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    131-6-5415-119
    • E
    • Î
    • E
    • Î
    • E
    0.75
    42%25%67%67%57%25%1.58
    14SK TreibachSK Treibach
    SK Treibach

    SK Treibach

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 14 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    0.77
    Acasă
    • Î
    • V
    • V
    • Î
    • Î
    1.15
    Deplasare
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    0.38
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 23% 38% 8%
    Medie 3.54 3.31 3.77
    Marcate 1.12 1.46 0.77
    Primite 2.42 1.85 3.00
    GG 50% 62% 38%
    FG 4% 8% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    132-1-9521-167
    • Î
    • E
    • Î
    • Î
    • Î
    0.58
    17%17%75%92%57%42%2.17
    15PROCON Wohnbau DietachPROCON Wohnbau Dietach
    PROCON Wohnbau Dietach

    PROCON Wohnbau Dietach

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 11 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    0.96
    Acasă
    • Î
    • Î
    • V
    • Î
    • Î
    1.21
    Deplasare
    • V
    • Î
    • E
    • Î
    • Î
    0.67
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 27% 36% 17%
    Medie 2.85 2.36 3.42
    Marcate 1.00 0.86 1.17
    Primite 1.85 1.50 2.25
    GG 46% 36% 58%
    FG 19% 21% 17%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    121-3-7514-96
    • Î
    • E
    • Î
    • Î
    • Î
    0.55
    18%18%73%91%45%18%1.73
    16SPG Wallern ASV St MarienkirchenSPG Wallern ASV St Marienkirchen
    SPG Wallern ASV St Marienkirchen

    SPG Wallern ASV St Marienkirchen

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 15 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • Î
    • E
    • V
    • Î
    1.13
    Acasă
    • E
    • Î
    • V
    • E
    • Î
    1.00
    Deplasare
    • Î
    • V
    • E
    • Î
    • V
    1.25
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 31% 25% 38%
    Medie 3.38 3.38 3.38
    Marcate 1.44 1.50 1.38
    Primite 1.94 1.88 2.00
    GG 63% 63% 63%
    FG 13% 13% 13%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    81-2-337-45
    • E
    • Î
    • Î
    • V
    • E
    0.83
    33%17%67%83%67%17%1.67
    17SPG Wallern ASV St MarienkirchenSPG Wallern ASV St Marienkirchen
    SPG Wallern ASV St Marienkirchen

    SPG Wallern ASV St Marienkirchen

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 16 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • V
    • V
    • Î
    1.70
    Acasă
    • V
    • E
    • V
    • Î
    • V
    2.00
    Deplasare
    • V
    • E
    • Î
    • V
    • Î
    1.40
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 50% 60% 40%
    Medie 2.20 3.20 1.20
    Marcate 1.40 2.40 0.40
    Primite 0.80 0.80 0.80
    GG 10% 20% 0%
    FG 60% 60% 60%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    51-1-11104
    • V
    • E
    • Î
    1.33
    67%0%67%67%0%0%0.67
    18LASK IILASK II
    LASK II

    LASK II

    Regionalliga: Mitte (Div. 3)

    Poz Ligă 0 / 18

    Austria

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • V
    1.00
    Acasă
    • Î
    0.00
    Deplasare
    • Î
    • V
    1.50
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 33% 0% 50%
    Medie 3.67 3.00 4.00
    Marcate 1.67 0.00 2.50
    Primite 2.00 3.00 1.50
    GG 33% 0% 50%
    FG 33% 0% 50%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    21-0-11103
    • Î
    • V
    1.50
    50%0%50%100%0%0%1
    /ro/
    https://cdn.footystats.org/
    - Începe În###min'
    - Începe În###Ore'
    În desfășurare'
    - A Început
    În Curând
    A Început
    no

    Se Încarcă Statisticile

    ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
    Abonați-vă

    Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!