Tabel Formă - Australia Queensland FFA Cup Preliminary

Competiție
Goluri
- Statistici în această categorie :
- Tabele Acasă & Deplasare -
- Tabel Formă -
- Avantaj Acasă -
- Predicții -
- Număr de suporteri -
- Statistici Jucător -
- Egaluri -
- Salarii
Tabel Formă - Queensland FFA Cup Preliminary
Tabel Ultimele 5 Forme (Queensland FFA Cup Preliminary)
| # | Echipa | MJ Meciuri Jucate | V Victorie | E Egal | Î Înfrângere | GM Goluri Pentru (GM). Numărul de goluri marcate de această echipă. | GP Goluri Împotriva (GP). Numărul de goluri primite de această echipă. | DG Diferență Goluri (DG). Goluri Marcate - Goluri Primite | Pct | Last 5 | PPM | FG Niciun gol primit (FG). Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă. * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel. | Fără Gol Nu au Marcat (Fără Gol). Meciuri în care această echipă nu a marcat. | GG Ambele Echipe Marchează (GG). Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern. * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează. | Peste 2.5 Peste 2.5 (2.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Marlin Coast Rangers FC![]() Marlin Coast Rangers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 8 | 11 | 15 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Rochedale Rovers FC![]() Rochedale Rovers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 12 |
| 3.00 | 75% | 0% | 25% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Peninsula Power FC![]() Peninsula Power FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | 4 | 15 | 12 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Moggill![]() MoggillQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 12 | 13 | 12 |
| 2.40 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | AC Carina![]() AC CarinaQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 8 | 11 | 12 |
| 2.40 | 40% | 20% | 40% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Queensland Lions FC![]() Queensland Lions FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 10 |
| 2.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Logan Lightning FC![]() Logan Lightning FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 9 |
| 2.25 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Ipswich Knights SC![]() Ipswich Knights SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 6 | 10 | 9 |
| 2.25 | 25% | 25% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | North Star FC![]() North Star FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 8 | 10 | 9 |
| 2.25 | 50% | 0% | 50% | 75% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Caboolture Sports FC![]() Caboolture Sports FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 8 | 5 | 9 |
| 2.25 | 25% | 25% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Ripley Valley FC![]() Ripley Valley FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 9 | 6 | 9 |
| 2.25 | 50% | 0% | 50% | 75% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Brothers Townsville![]() Brothers TownsvilleQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 9 |
| 2.25 | 25% | 0% | 75% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Clinton FC![]() Clinton FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 6 | 6 | 8 |
| 1.60 | 20% | 0% | 80% | 60% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Sunshine Coast Wanderers FC![]() Sunshine Coast Wanderers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Virginia United SC![]() Virginia United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 2 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | 7 |
| 1.75 | 25% | 25% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Mackay Lions![]() Mackay LionsQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Olympic FC![]() Olympic FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 1 | 9 | 6 |
| 2.00 | 67% | 33% | 0% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | South West Queensland Thunder FC![]() South West Queensland Thunder FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 2.00 | 67% | 0% | 33% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Gold Coast United FC![]() Gold Coast United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | 7 | 6 |
| 2.00 | 67% | 33% | 0% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Capalaba FC![]() Capalaba FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 9 | -4 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ![]() | Coomera Colts![]() Coomera ColtsQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 10 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ![]() | St George Willawong FC![]() St George Willawong FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | ![]() | Grange Thistle SC![]() Grange Thistle SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 6 |
| 2.00 | 67% | 33% | 0% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | ![]() | Caloundra United FC![]() Caloundra United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | ![]() | Nambour Yandina United SC![]() Nambour Yandina United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | 5 | 9 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | ![]() | Newmarket SC![]() Newmarket SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | ![]() | Mudgeeraba![]() MudgeerabaQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | ![]() | Magpies FC Premier![]() Magpies FC PremierQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 4 | 5 | 5 |
| 1.25 | 25% | 25% | 75% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | ![]() | Gold Coast Knights SC![]() Gold Coast Knights SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | ![]() | Ipswich![]() IpswichQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | ![]() | Brisbane City FC![]() Brisbane City FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | ![]() | Holland Park Hawks![]() Holland Park HawksQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | ![]() | Wynnum District SC Wolves FC![]() Wynnum District SC Wolves FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | ![]() | Taringa Rovers SFC![]() Taringa Rovers SFCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | ![]() | Western Spirit FC![]() Western Spirit FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | ![]() | Mount Gravatt Hawks SC![]() Mount Gravatt Hawks SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | ![]() | Nerang SC![]() Nerang SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | ![]() | Kingscliff Wolves FC![]() Kingscliff Wolves FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | ![]() | Musgrave SC![]() Musgrave SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | ![]() | Broadbeach United SC![]() Broadbeach United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | ![]() | Mooroondu FC![]() Mooroondu FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 12 | -9 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | ![]() | Pine Rivers Athletic![]() Pine Rivers AthleticQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | ![]() | Eastern Suburbs SC Brisbane![]() Eastern Suburbs SC BrisbaneQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | ![]() | Mitchelton FC![]() Mitchelton FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | ![]() | Yeronga Eagles FC![]() Yeronga Eagles FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | ![]() | Redlands United FC![]() Redlands United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | ![]() | Brisbane Strikers FC![]() Brisbane Strikers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | ![]() | Samford Rangers FC![]() Samford Rangers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | ![]() | Magic United FC![]() Magic United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | ![]() | Moreton City Excelsior![]() Moreton City ExcelsiorQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
Care echipe joacă Bine pe baza ultimelor 5 meciuri? - Ghid Formă
• Excelent : Marlin Coast Rangers FC se comportă excepțional cu 3 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.
• Foarte Bine : Peninsula Power FC e în spatele lui Marlin Coast Rangers FC cu o medie de 3 puncte pe meci în ultimele 5 meciuri.
• Destul de Bine : Rochedale Rovers FC e a treia cea mai bună echipă cu 4 victorii și 0 înfrângeri, cu 3 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.
• Performanță Medie :Sunt câteva echipe care se descurcă bine recent. Aceasta include Brothers Townsville care cu 3 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângeri, i-au adus la un număr neașteptat de 2.25 puncte pe meci până acum, în acest sezon.
TABEL FORMĂ ACASĂ (Queensland FFA Cup Preliminary)
| # | Echipa | MJ Meciuri Jucate | V Victorie | E Egal | Î Înfrângere | GM Goluri Pentru (GM). Numărul de goluri marcate de această echipă. | GP Goluri Împotriva (GP). Numărul de goluri primite de această echipă. | DG Diferență Goluri (DG). Goluri Marcate - Goluri Primite | Pct | Ultimele 6 | PPM | FG Niciun gol primit (FG). Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă. * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel. | Fără Gol Nu au Marcat (Fără Gol). Meciuri în care această echipă nu a marcat. | GG Ambele Echipe Marchează (GG). Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern. * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează. | Peste 2.5 Peste 2.5 (2.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Marlin Coast Rangers FC![]() Marlin Coast Rangers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 8 | 11 | 15 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Moggill![]() MoggillQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | 7 | 11 | 9 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Brothers Townsville![]() Brothers TownsvilleQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 3 | 12 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Peninsula Power FC![]() Peninsula Power FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Rochedale Rovers FC![]() Rochedale Rovers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | AC Carina![]() AC CarinaQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | North Star FC![]() North Star FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Logan Lightning FC![]() Logan Lightning FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Olympic FC![]() Olympic FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 1 | 9 | 6 |
| 2.00 | 67% | 33% | 0% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Nambour Yandina United SC![]() Nambour Yandina United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | 5 | 9 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Coomera Colts![]() Coomera ColtsQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 10 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Clinton FC![]() Clinton FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Virginia United SC![]() Virginia United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Magpies FC Premier![]() Magpies FC PremierQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 67% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Queensland Lions FC![]() Queensland Lions FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Ipswich Knights SC![]() Ipswich Knights SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Caboolture Sports FC![]() Caboolture Sports FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Sunshine Coast Wanderers FC![]() Sunshine Coast Wanderers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Grange Thistle SC![]() Grange Thistle SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Gold Coast United FC![]() Gold Coast United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ![]() | Caloundra United FC![]() Caloundra United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ![]() | South West Queensland Thunder FC![]() South West Queensland Thunder FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | ![]() | Capalaba FC![]() Capalaba FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | ![]() | Nerang SC![]() Nerang SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | ![]() | Holland Park Hawks![]() Holland Park HawksQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | ![]() | Brisbane City FC![]() Brisbane City FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | ![]() | Kingscliff Wolves FC![]() Kingscliff Wolves FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | ![]() | Western Spirit FC![]() Western Spirit FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | ![]() | Pine Rivers Athletic![]() Pine Rivers AthleticQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | ![]() | Wynnum District SC Wolves FC![]() Wynnum District SC Wolves FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | ![]() | Mackay Lions![]() Mackay LionsQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | ![]() | Gold Coast Knights SC![]() Gold Coast Knights SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | ![]() | Eastern Suburbs SC Brisbane![]() Eastern Suburbs SC BrisbaneQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | ![]() | Yeronga Eagles FC![]() Yeronga Eagles FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | ![]() | Ripley Valley FC![]() Ripley Valley FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | ![]() | Mudgeeraba![]() MudgeerabaQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | ![]() | Newmarket SC![]() Newmarket SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | ![]() | St George Willawong FC![]() St George Willawong FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | ![]() | Ipswich![]() IpswichQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | ![]() | Musgrave SC![]() Musgrave SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | ![]() | Broadbeach United SC![]() Broadbeach United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | ![]() | Taringa Rovers SFC![]() Taringa Rovers SFCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | ![]() | Mount Gravatt Hawks SC![]() Mount Gravatt Hawks SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | ![]() | Mooroondu FC![]() Mooroondu FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | -11 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | ![]() | Mitchelton FC![]() Mitchelton FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | ![]() | Moreton City Excelsior![]() Moreton City ExcelsiorQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | ![]() | Redlands United FC![]() Redlands United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | ![]() | Brisbane Strikers FC![]() Brisbane Strikers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | ![]() | Magic United FC![]() Magic United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | ![]() | Samford Rangers FC![]() Samford Rangers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% |
Care Echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă Acasă?
• Marlin Coast Rangers FC a avut cea mai bună performanță pe teren propriu, pe cu 0 înfrângeri și 5 victorii în ultimele 6 meciuri acasă. Punctajul lor mediu pe meci a fost cel mai mare în comparație cu alte echipe, cu 3.
• Brothers Townsville a arătat performanțe excelente pe teren propriu, pe . Cu 3 victorii, 0 egaluri și 0 înfrângeri. Asta îi clasează pe a doua poziție în clasamentul Queensland FFA Cup Preliminary pentru meciuri acasă. Punctajul mediu pe meci a fost de 3, făcându-i aproape la fel de buni ca Marlin Coast Rangers FC.
TABEL FORMĂ DEPLASARE (Queensland FFA Cup Preliminary)
| # | Echipa | MJ Meciuri Jucate | V Victorie | E Egal | Î Înfrângere | GM Goluri Pentru (GM). Numărul de goluri marcate de această echipă. | GP Goluri Împotriva (GP). Numărul de goluri primite de această echipă. | DG Diferență Goluri (DG). Goluri Marcate - Goluri Primite | Pct | Ultimele 6 | PPM | FG Niciun gol primit (FG). Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă. * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel. | Fără Gol Nu au Marcat (Fără Gol). Meciuri în care această echipă nu a marcat. | GG Ambele Echipe Marchează (GG). Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern. * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează. | Peste 2.5 Peste 2.5 (2.5+). Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Ripley Valley FC![]() Ripley Valley FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 9 | 6 | 9 |
| 2.25 | 50% | 0% | 50% | 75% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Queensland Lions FC![]() Queensland Lions FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | AC Carina![]() AC CarinaQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Peninsula Power FC![]() Peninsula Power FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Rochedale Rovers FC![]() Rochedale Rovers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Ipswich Knights SC![]() Ipswich Knights SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | 5 | 9 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Caboolture Sports FC![]() Caboolture Sports FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 5 | 4 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Mackay Lions![]() Mackay LionsQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Mudgeeraba![]() MudgeerabaQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Newmarket SC![]() Newmarket SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | St George Willawong FC![]() St George Willawong FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Clinton FC![]() Clinton FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Sunshine Coast Wanderers FC![]() Sunshine Coast Wanderers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Ipswich![]() IpswichQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Marlin Coast Rangers FC![]() Marlin Coast Rangers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Moggill![]() MoggillQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Logan Lightning FC![]() Logan Lightning FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | North Star FC![]() North Star FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Virginia United SC![]() Virginia United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | -3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Gold Coast United FC![]() Gold Coast United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ![]() | Grange Thistle SC![]() Grange Thistle SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ![]() | Caloundra United FC![]() Caloundra United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | ![]() | Capalaba FC![]() Capalaba FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | -5 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | ![]() | South West Queensland Thunder FC![]() South West Queensland Thunder FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | ![]() | Gold Coast Knights SC![]() Gold Coast Knights SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | ![]() | Mount Gravatt Hawks SC![]() Mount Gravatt Hawks SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | ![]() | Broadbeach United SC![]() Broadbeach United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | ![]() | Musgrave SC![]() Musgrave SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | ![]() | Taringa Rovers SFC![]() Taringa Rovers SFCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | ![]() | Mooroondu FC![]() Mooroondu FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | ![]() | Magpies FC Premier![]() Magpies FC PremierQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | ![]() | Mitchelton FC![]() Mitchelton FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | ![]() | Brothers Townsville![]() Brothers TownsvilleQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | ![]() | Olympic FC![]() Olympic FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | ![]() | Nambour Yandina United SC![]() Nambour Yandina United SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | ![]() | Coomera Colts![]() Coomera ColtsQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | ![]() | Holland Park Hawks![]() Holland Park HawksQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | ![]() | Nerang SC![]() Nerang SCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | ![]() | Kingscliff Wolves FC![]() Kingscliff Wolves FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | ![]() | Brisbane City FC![]() Brisbane City FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | ![]() | Western Spirit FC![]() Western Spirit FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | ![]() | Pine Rivers Athletic![]() Pine Rivers AthleticQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | ![]() | Wynnum District SC Wolves FC![]() Wynnum District SC Wolves FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | ![]() | Eastern Suburbs SC Brisbane![]() Eastern Suburbs SC BrisbaneQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | ![]() | Yeronga Eagles FC![]() Yeronga Eagles FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | ![]() | Brisbane Strikers FC![]() Brisbane Strikers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | ![]() | Moreton City Excelsior![]() Moreton City ExcelsiorQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | ![]() | Redlands United FC![]() Redlands United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | ![]() | Samford Rangers FC![]() Samford Rangers FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | ![]() | Magic United FC![]() Magic United FCQueensland FFA Cup Preliminary Clasament Performanță 0 / 136 Australia
Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% |
Care echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă în Deplasare?
• Ripley Valley FC au o serie incredibilă în meciurile din deplasare. Au reușit să obțină 3 victorii în ultimele 6 meciuri în deplasare. Ripley Valley FC are cel mai mare punctaj cu 9 puncte, plasând-o pe prima poziție în Queensland FFA Cup Preliminary în meciurile din deplasare.
Tabel Formă - Australia
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 1
- Divizie 2
- Divizie 2
- Divizie 2
- Divizie 2
- Divizie 2
- Divizie 2
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 3
- Divizie 2
- Divizie 2
- Divizie 1
- Divizie 1
- Divizie 1
- Divizie 1
- Divizie 1
- Divizie 1
- Cupa
- Divizie 1
- Cupa
- Divizie 1
- Divizie 4
- Divizie 4
- Divizie 1
- Cupa
- Cupa
- Divizie 1
- Divizie 2

















































