Zdobyte bramki - Rosja FNL

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Śr. Suma Goli -
- Zdobyte bramki -
- Stracone bramki -
- Czyste konto -
- Obie drużyny strzeliły -
- Brak Zdobytych Bramek -
- xG (Przewidywane gole)
Zdobyte bramki - FNL
| # | Drużyna | Mecze | Gole Zdobyte | Dom | Wyjazd | Przewaga Gospodarzy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 16 | 48 | 3.00 Zdobyto / mecz | 4.13 / mecz | 1.88 / mecz | +38% |
| 2 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 16 | 28 | 1.75 Zdobyto / mecz | 1.57 / mecz | 1.89 / mecz | -10% |
| 3 | ![]() | FK Ural | 16 | 27 | 1.69 Zdobyto / mecz | 1.71 / mecz | 1.67 / mecz | +1% |
| 4 | ![]() | FK Sochi | 16 | 26 | 1.63 Zdobyto / mecz | 1.25 / mecz | 2.00 / mecz | -23% |
| 5 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 16 | 23 | 1.44 Zdobyto / mecz | 1.50 / mecz | 1.38 / mecz | +4% |
| 6 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 16 | 22 | 1.38 Zdobyto / mecz | 1.57 / mecz | 1.22 / mecz | +14% |
| 7 | ![]() | FK Chelyabinsk | 16 | 21 | 1.31 Zdobyto / mecz | 1.25 / mecz | 1.38 / mecz | -5% |
| 8 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 17 | 22 | 1.29 Zdobyto / mecz | 1.00 / mecz | 1.63 / mecz | -22% |
| 9 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 16 | 20 | 1.25 Zdobyto / mecz | 1.43 / mecz | 1.11 / mecz | +14% |
| 10 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 16 | 20 | 1.25 Zdobyto / mecz | 1.44 / mecz | 1.00 / mecz | +15% |
| 11 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 16 | 20 | 1.25 Zdobyto / mecz | 1.00 / mecz | 1.50 / mecz | -20% |
| 12 | ![]() | Veles Moskva | 17 | 21 | 1.24 Zdobyto / mecz | 1.56 / mecz | 0.88 / mecz | +26% |
| 13 | ![]() | FK Arsenal Tula | 16 | 19 | 1.19 Zdobyto / mecz | 2.00 / mecz | 0.38 / mecz | +68% |
| 14 | ![]() | FK Ufa | 16 | 18 | 1.13 Zdobyto / mecz | 1.44 / mecz | 0.71 / mecz | +27% |
| 15 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 16 | 16 | 1.00 Zdobyto / mecz | 1.43 / mecz | 0.67 / mecz | +43% |
| 16 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 16 | 15 | 0.94 Zdobyto / mecz | 1.33 / mecz | 0.43 / mecz | +41% |
| 17 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 16 | 12 | 0.75 Zdobyto / mecz | 0.88 / mecz | 0.63 / mecz | +17% |
| 18 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 16 | 11 | 0.69 Zdobyto / mecz | 0.56 / mecz | 0.86 / mecz | -19% |
Dom / Gole Zdobyte (FNL)
| # | Drużyna | Mecze | Gole domowe | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 8 | 33 | 4.13 / mecz |
| 2 | ![]() | FK Arsenal Tula | 8 | 16 | 2.00 / mecz |
| 3 | ![]() | FK Ural | 7 | 12 | 1.71 / mecz |
| 4 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 7 | 11 | 1.57 / mecz |
| 5 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 7 | 11 | 1.57 / mecz |
| 6 | ![]() | Veles Moskva | 9 | 14 | 1.56 / mecz |
| 7 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 8 | 12 | 1.50 / mecz |
| 8 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 9 | 13 | 1.44 / mecz |
| 9 | ![]() | FK Ufa | 9 | 13 | 1.44 / mecz |
| 10 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 7 | 10 | 1.43 / mecz |
| 11 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 7 | 10 | 1.43 / mecz |
| 12 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 9 | 12 | 1.33 / mecz |
| 13 | ![]() | FK Sochi | 8 | 10 | 1.25 / mecz |
| 14 | ![]() | FK Chelyabinsk | 8 | 10 | 1.25 / mecz |
| 15 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 9 | 9 | 1.00 / mecz |
| 16 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 8 | 8 | 1.00 / mecz |
| 17 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 8 | 7 | 0.88 / mecz |
| 18 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 9 | 5 | 0.56 / mecz |
Wyjazd / Gole Zdobyte (FNL)
| # | Drużyna | Mecze | Punkty na wyjeździe | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Sochi | 8 | 16 | 2.00 / mecz |
| 2 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 9 | 17 | 1.89 / mecz |
| 3 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 8 | 15 | 1.88 / mecz |
| 4 | ![]() | FK Ural | 9 | 15 | 1.67 / mecz |
| 5 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 8 | 13 | 1.63 / mecz |
| 6 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 8 | 12 | 1.50 / mecz |
| 7 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 8 | 11 | 1.38 / mecz |
| 8 | ![]() | FK Chelyabinsk | 8 | 11 | 1.38 / mecz |
| 9 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 9 | 11 | 1.22 / mecz |
| 10 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 9 | 10 | 1.11 / mecz |
| 11 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 7 | 7 | 1.00 / mecz |
| 12 | ![]() | Veles Moskva | 8 | 7 | 0.88 / mecz |
| 13 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 7 | 6 | 0.86 / mecz |
| 14 | ![]() | FK Ufa | 7 | 5 | 0.71 / mecz |
| 15 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 9 | 6 | 0.67 / mecz |
| 16 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 8 | 5 | 0.63 / mecz |
| 17 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 7 | 3 | 0.43 / mecz |
| 18 | ![]() | FK Arsenal Tula | 8 | 3 | 0.38 / mecz |
Która drużyna zdobyła najwięcej bramek w FNL?
FK Olimpiyets Nizhny Novgorod jest obecnie drużyną z największą liczbą bramek w FNL w tym sezonie. Udało im się uzyskać niebywałą liczbę 48 zdobytych goli - to średnio 3 na mecz! Zaraz za FK Olimpiyets Nizhny Novgorod znajduje się FK Torpedo Moskva, zdobywając 28 goli w tym sezonie (średnio 1.75 zdobytych goli na mecz). Jeśli chodzi o trzecią najlepszą drużynę w tym rankingu, jest nią FK Ural ze średnio 1.69 strzelonymi bramkami na mecz, co podnosi ich wynik do 27 bramek strzelonych w tym sezonie FNL.
Która drużyna zdobyła najmniej bramek w FNL?
FK Neftekhimik Nizhnekamsk i FC Tekstilshchik Ivanovo nie radzą sobie tak dobrze ze zbieraniem punktów - zdobywają oni najmniej goli w FNL. FK Neftekhimik Nizhnekamsk utrzymuje fatalną średnią 0.69 strzelonych bramek na mecz. To najniższa liczba w FNL. Jeśli chodzi o FC Tekstilshchik Ivanovo, strzelili oni tylko 12 goli w tym sezonie, ze średnią zaledwie 0.75 strzelonych goli na mecz.
Zdobyte bramki - Rosja
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 3
- Puchar
- Dywizja 1
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Dywizja 3
- Puchar
- Puchar

















