Ioan Phillips Staty
2026/2027
2025/2026
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Ioan Phillips. Ioan Phillips rozegrał łącznie 23 meczów, strzelił 4 goli i przeprowadził 0 asyst. Ioan Phillips rozegrał najwięcej meczów w Premier League - Walia z 23 w Walia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Premier League - Walia
Premier League - Walia Statystyki dla Ioan Phillips
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 64 | 21 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 1.41 | 99 |
| Udział przy golu | 1 | 1.41 | 99 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 58 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 1.41 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.94 | 1.06 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.94 | 1.06 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 64 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ioan Phillips zdobył 1 bramki w 3 meczach do tej pory w sezonie Premier League - Walia 2026/2027. 0 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Ioan Phillips na 90 minut wynosi 1.41. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Ioan Phillips w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 1.41 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 1.06. Daje to zawodnikowi Ioan Phillips wynik npxG na poziomie 0.94, co plasuje go w 99 z najlepszych graczy Premier League - Walia.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 4.50 | 99 |
| Strzały celne | 2/ 4 | 2.25 | 99 |
| Strzały niecelne | 2/ 4 | 2.25 | 98 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 80 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 25.00% | Nie dotyczy | 87 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 81 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 4.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ioan Phillips oddał 4 strzałów w 3 meczach do tej pory w Premier League - Walia 2026/2027 sezonie. Spośród 4 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Ioan Phillips wynosi 50.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 4.00 strzałem, których oddaje 4.50 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 88 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.01 | 0.01 | 0 |
| Podania | 9 | 10.12 | 1 |
| Udane podania | 7/ 9 | 7.87 | 4 |
| Współczynnik udanych podań | 77.78% | Nie dotyczy | 64 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 12 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 15 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 27 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 27 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ioan Phillips nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Premier League - Walia.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 12 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 17 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 17 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.12 | 21 |
| Spalone | 1 | 1.12 | 98 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 26 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 26 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 31 |
| Faule popełnione | 2 | 2.25 | 98 |
| Faul przeciwko | 2 | 2.25 | 98 |
Ioan Phillips nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Premier League - Walia.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 1 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 17 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 32 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 2 |
| Pojedynki naziemne | 15 | 16.88 | 62 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 5 | 5.62 | 18 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 3 | 3.38 | 76 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 2 | 2.25 | 75 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 31 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Ioan Phillips nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
UEFA Europa Conference League Statystyki dla Ioan Phillips
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 14 | 14 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 57 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 40 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 68 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 76 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 38 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 39 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 48 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 63 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 52 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 95 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 70 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 63 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 60 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 16 |
| Podania | 0 | 0.00 | 24 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 24 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 24 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 48 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 53 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 68 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 68 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 47 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 57 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 57 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 83 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 41 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 41 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 43 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 39 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 38 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 6.43 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 14 min | Nie dotyczy | 1 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 14 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 36 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 44 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 26 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 27 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 39 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 31 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 64 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Ioan Phillips to Napastnik, który pojawił się w 3 meczach tego sezonu w Premier League - Walia, grając łącznie 64 minut. Ioan Phillips zdobywa średnio 1.41 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na -1 miejscu spośród 258 graczy w Premier League - Walia, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 10 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny Premier League - Walia.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 64 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.44 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki