Ethan O'Brien Staty

Pozycja : Pomocnik - Środkowy pomocnik
Narodowość : USA
Birthplace : USA - USA
Numer na koszulce : #8
Wiek (Data urodzenia) : 25 (24.1.2001)
Wzrost : 183cm
Waga : 77kg

2026

2025

2024

2026 i statystyki kariery- Ethan O'Brien

6.66
Średni ranking w Premier DivisionRanking Asyst : 105 / 227 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

21

0

1

2

0

0

1491'

Suma 2026

22

0

1

2
0

0

1495'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

42

3

3

6

1

0

2900'

21

0

1

2

0

0

1491'

2

0

0

0

0

0

19'

Suma 4049

69

3

4

11
1

0

4449'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Ethan O'Brien. Ethan O'Brien rozegrał łącznie 69 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 3 asyst. Ethan O'Brien rozegrał najwięcej meczów w MLS Next Pro z 69 w USA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Premier Division

0.00Gole na 90
0 Gole łącznie
37 percentyl
0.06Asysty na 90
1 Asysty łącznie
55 percentyl
0.06G+A na 90
1 Całkowity wkład bramkowy
31 percentyl
0.03xG na 90'
0.56 Przewidywane gole
20 percentyl
0.09xA na 90
1.51 Przewidywane asysty
39 percentyl
0.12Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
31 percentyl

Statystyki Ethan O'Brien - szczegółowe

Premier Division Statystyki dla Ethan O'Brien

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze21Nie dotyczy
39
minuty149171 minut na mecz
50
Mecze rozpoczęte18Nie dotyczy
58
Mecze jako zastępca3Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony4Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
37
Udział przy golu10.06
31
Gole u siebie00
51
Gole na wyjeździe00
54
Oczekiwane bramki (xG)0.560.03
20
Bez kar xG (npxG)0.560.03
20
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Ethan O'Brien jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Premier Division 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały100.58
27
Strzały celne
2/ 10
0.12
27
Strzały niecelne
8/ 10
0.47
29
Strzał w słupek0 razy0.00
60
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
37
Celność strzału20.00%Nie dotyczy
30
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Ethan O'Brien oddał 10 strzałów w 21 meczach do tej pory w Premier Division 2026 sezonie. Spośród 10 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 8 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Ethan O'Brien wynosi 20.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.58 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.06
55
Oczekiwane asysty (xA)1.510.09
39
Podania49528.87
42
Udane podania
343/ 495
20.01
43
Współczynnik udanych podań69.29%Nie dotyczy
40
Kluczowe podania60.35
26
Dośrodkowania100.58
35
Udane dośrodkowania
1/ 10
0.06
27
Współczynnik udanych dośrodkowań10.00%Nie dotyczy
26
Minuty na asystę1491 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Ethan O'Brien asystował przy 1 asyst w 21 meczach do tej pory w sezonie Premier Division 2026. Ethan O'Brien podaje piłkę około 28.87 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 69.29. Wykonuje również 0.35 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Ethan O'Brien wynosi 0.09 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 39 procent graczy w Premier Division.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi201.17
61
Udane dryblingi60.35
46
Współczynnik skuteczności dryblingu30.00%Nie dotyczy
22
Stracił posiadanie piłki90.52
64
Spalone00.00
35

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.12
31
Minuty na otrzymaną kartkę746 min / kartaNie dotyczy
81
Kartki powyżej 0.515%
21
Faule popełnione110.64
19
Faul przeciwko201.17
68

Ethan O'Brien otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 21 meczach do tej pory w sezonie Premier Division 2026. Popełnia 0.64 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone231.39
41
Minuty na straconą bramkę65 minNie dotyczy
43
Czyste konto628%
67
Przechwytywanie piłki472.74
92
Przejęcia261.52
92
Pojedynki naziemne17910.44
59
Pojedynki naziemne wygrane955.54
72
Pojedynki powietrzne wygrane241.40
53
Dribbled Past90.52
48
Wybicia311.81
54
Zablokowane strzały70.41
69
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Ethan O'Brien nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Irlandii Statystyki dla Ethan O'Brien

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
minuty44 minut na mecz

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte00
Udział przy golu00
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone00
Minuty na straconą bramkę0 minNie dotyczy
Czyste konto00%

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Ethan O'Brien

Ethan O'Brien to Pomocnik, który pojawił się w 21 meczach tego sezonu w Premier Division, grając łącznie 1491 minut. Ethan O'Brien ma średnią 0.06 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.

Ethan O'Brien zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 15 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Drogheda United FC.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 1491 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 746 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

165 / 227 Graczy

Ranking Asyst

105 / 227 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

27

2

3

3

0

0

1796'

1

0

0

0

0

0

17'

Suma 2025

28

2

3

3
0

0

1813'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.1 Gole

0.15  Asysty

0.15  Żółte Kartki

Sezon 2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

15

1

0

3

1

0

1104'

1

0

0

0

0

0

2'

Suma 2024

19

1

0

6
1

0

1141'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

7.71  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!