Ethan O'Brien Statiszt.
2026
2025
2024
A fentiekben találhatóak Ethan O'Brien karrier-statisztikái. Ethan O'Brien összesen 70 mérkőzésen játszott, 3 gólt szerzett, és 3 gólpasszt adott. Ethan O'Brien a legtöbb mérkőzést a(z) MLS Next Pro csapatában játszotta, összesen 70 mérkőzést játszott a(z) USA-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.
Per 90 perces statisztikák a Premier Division-ben
Premier Division Ethan O'Brien játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 22 | Nincs adat | 42 |
| perc | 1537 | 70 perc/mérkőzés | 52 |
| Elkezdett mérkőzések | 19 | Nincs adat | 60 |
| Beállított mérkőzések | 3 | Nincs adat | Nincs adat |
| Lehozott mérkőzések | 4 | Nincs adat | Nincs adat |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 | 37 |
| Gól hozzájárulás | 1 | 0.06 | 29 |
| Hazai gólok | 0 | 0 | 50 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 | 54 |
| Várható gólok | 0.94 | 0.05 | 25 |
| Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG) | 0.94 | 0.05 | 25 |
| Büntetők | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Mesterhármas | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 3 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| 2 vagy több gól | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat | Nincs adat |
Ethan O'Brien eddig egy gólt sem szerzett a(z) 2026 szezonban a(z) Premier Division-ben. Majd meglátjuk, hogyan teljesít a következő mérkőzéseken.
Rúgások
| Lövés adatok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Rúgások | 13 | 0.74 | 32 |
| Kapura lövések | 2/ 13 | 0.11 | 25 |
| Kapu mellé lövések | 11/ 13 | 0.62 | 39 |
| Kapufát Talált | 0 idők | 0.00 | 60 |
| Lövések átváltási aránya | 0.00% | Nincs adat | 37 |
| Lövés Pontosság | 15.38% | Nincs adat | 21 |
| Lövések Szerzett Gólonként | 0.00 | Nincs adat | Nincs adat |
Ethan O'Brien eddig összesen 22 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Premier Division-ben. Összesen 13 lövést adott le. Ebből 2 lövés talált kaput, míg a többi, 11 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Ethan O'Brien lövési pontossága 15.38%. Minden 0.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.74 lövést hajt végre a pályán.
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Gólpassz | 1 | 0.06 | 54 |
| Várható gólpasszok (xA) | 1.52 | 0.09 | 39 |
| Passzok | 532 | 30.15 | 46 |
| Sikeres Passzok | 375/ 532 | 21.25 | 46 |
| Passzok Teljesítési Aránya | 70.49% | Nincs adat | 43 |
| Kulcsfontosságú Passzok | 6 | 0.34 | 26 |
| Keresztlabdák | 10 | 0.57 | 35 |
| Sikeres Keresztlabdák | 1/ 10 | 0.06 | 27 |
| Keresztlabdák Teljesítési Aránya | 10.00% | Nincs adat | 25 |
| Percekenkénti Gólpassz | 1537 Percekenkénti Gólpassz | Nincs adat | Nincs adat |
Ethan O'Brien eddig összesen 22 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Premier Division-ben. Ebből 1 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Ethan O'Brien átlagosan körülbelül 30.15 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 70.49. Emellett átlagosan 0.34 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Ethan O'Brien várható gólpassz (xA) kimenetele 0.09 90 percenként. Ez a statisztika a Premier Division játékosainak 39 százalékánál jobb helyezést biztosítja.
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Lefutás | 20 | 1.13 | 59 |
| Sikres Lefutások | 6 | 0.34 | 45 |
| Lefutás Sikerességi Arány | 30.00% | Nincs adat | 21 |
| Elvett labda | 10 | 0.57 | 61 |
| Les | 0 | 0.00 | 35 |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc | percentil |
|---|---|---|---|
| Sárga Lapok | 2 | Nincs adat | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat | Nincs adat |
| Összes Lap | 2 | 0.12 | 30 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | 769 Perc / Lap | Nincs adat | 80 |
| Lapok 0,5 felett | 1 | 5% | 20 |
| Elkövetett szabálytalanságok | 11 | 0.62 | 18 |
| Ellene elkövetett szabálytalanságok | 21 | 1.19 | 68 |
Ethan O'Brien eddig összesen 22 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) Premier Division-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.62 szabálytalanságot követ el.
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % | percentil |
|---|---|---|---|
| Kapott Gólok | 23 | 1.35 | 48 |
| Percekenként kapott gólok | 67 Perc | Nincs adat | 50 |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 7 | 32% | 76 |
| Belemenés | 47 | 2.66 | 91 |
| Elhárítások | 28 | 1.59 | 94 |
| Párbajok | 181 | 10.26 | 58 |
| Győztes Párbajok | 96 | 5.44 | 69 |
| Megnyert Légbeli Párbajok | 24 | 1.36 | 51 |
| Lefutották | 9 | 0.51 | 49 |
| Elrúgások | 32 | 1.81 | 55 |
| Blokkolt lövések | 7 | 0.40 | 68 |
| Ellenfélnek Szerzett Bűntetők | 0 | 0.00 | 99 |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Ethan O'Brien még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.
FAI Cup Ethan O'Brien játékos statisztikái
| Összes | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Játszott Mérkőzések | 1 | Nincs adat |
| perc | 4 | 4 perc/mérkőzés |
Gólok és várható gólok (xG)
| Gólok, xG, Lövések | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Szerzett Gólok | 0 | 0 |
| Gól hozzájárulás | 0 | 0 |
| Hazai gólok | 0 | 0 |
| Idegenbeli gólok | 0 | 0 |
| Percek per Gól | 0 Percek per Gól | Nincs adat |
Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák
| Gólpasszok és Passzolás | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Gólpassz | 0 | 0 |
| Percekenkénti Gólpassz | Nincs Gólpassz | Nincs adat |
Lefutás és Les Statisztikák
| Lefutások és Leshelyzetek | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Lefutás | Nincs Adat | Nincs adat |
| Sikres Lefutások | Nincs adat | Nincs adat |
| Lefutás Sikerességi Arány | Nincs adat | Nincs adat |
| Les | Nincs adat | Nincs adat |
Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái
| Lapok és Szabálytalanságok | Egész | Per 90 Perc |
|---|---|---|
| Sárga Lapok | 0 | Nincs adat |
| Piros Lapok | 0 | Nincs adat |
| Összes Lap | 0 | 0 |
| Percekenkénti Figyelmeztetés | Nincs Figyelmeztetés | Nincs adat |
Védekezési Statisztikák
| Védekezés | Egész | Per 90 vagy % |
|---|---|---|
| Kapott Gólok | 0 | 0 |
| Percekenként kapott gólok | 0 Perc | Nincs adat |
| Kapott Gól Nélküli Meccsek | 0 | 0% |
Büntető Statisztikák
| Tizenegyesek | Ez a szezon | Karrier |
|---|---|---|
| Büntető átváltási arányok | Nincs bűntető | Nincs bűntető |
| Elvégzett büntetőrúgások | 0 | 0 |
| Büntetők | 0 | 0 |
| Elhibázott büntetőrúgások | 0 | 0 |
Ethan O'Brien egy Középpályás , aki ebben a szezonban 22 mérkőzésen jelent meg Premier Division, és összesen 1537 precet játszott. Ethan O'Brien átlagosan 0.06 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.
Ethan O'Brien összesen 0 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 15 helyen áll a Drogheda United FC csapat Legjobb Góllövők listájában.
Percenként
Minden gólját N/A perces gyakorisággal szerezte (nincs gól)
Minden 1537 percenként ad gólpasszt
Minden 769 percenként kap egy lapot
Büntetőrekord (karrier)
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)
Gól Rang
Gólpassz Rang
2025 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0.1 Gólok
0.15 Gólpassz
0.15 Foglalások
2024 Szezon
Gólok / 90 perc
Gólpassz / 90 perc
0 Gólok
0 Gólpassz
7.71 Foglalások