
Patrick Slattery Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Języki
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Patrick Slattery. Patrick Slattery rozegrał łącznie 316 meczów, strzelił 7 goli i przeprowadził 3 asyst. Patrick Slattery rozegrał najwięcej meczów w League One z 316 w Szkocja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w League One
League One Statystyki dla Patrick Slattery
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 21 | Nie dotyczy |
| minuty | 934 | 44 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 17 | 1.64 |
| Minuty na straconą bramkę | 55 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 2 | 10% |
Jako obrońca, Patrick Slattery stracił 17 bramek i zachował 2 czystych kont w 21 meczach w League One 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Patrick Slattery przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 55 minut.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.19 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 467 min / karta | Nie dotyczy |
Patrick Slattery otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 21 meczach do tej pory w sezonie League One 2025/2026.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 2 | 0.19 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Patrick Slattery jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie League One 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 2 | 0.19 |
| Minuty na asystę | 467 Minuty na asystę | Nie dotyczy |
467 Minuty na asystę
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Patrick Slattery nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Puchar Szkocji Statystyki dla Patrick Slattery
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy |
| minuty | 0 | 0 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 0 | 0% |
Jako obrońca, Patrick Slattery stracił 17 bramek i zachował 2 czystych kont w 1 meczach w League One 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Patrick Slattery przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 0 minut.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 0 | 0 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Challenge Cup Statystyki dla Patrick Slattery
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy |
| minuty | 146 | 37 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 1.85 |
| Minuty na straconą bramkę | 49 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 1 | 25% |
Jako obrońca, Patrick Slattery stracił 17 bramek i zachował 2 czystych kont w 4 meczach w League One 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Patrick Slattery przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 49 minut.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.62 |
| Udział przy golu | 1 | 0.62 |
| Gole u siebie | 1 | 0.8 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 146 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Puchar Ligi Szkockiej Statystyki dla Patrick Slattery
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy |
| minuty | 337 | 84 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 1.6 |
| Minuty na straconą bramkę | 56 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 2 | 50% |
Jako obrońca, Patrick Slattery stracił 17 bramek i zachował 2 czystych kont w 4 meczach w League One 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Patrick Slattery przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 56 minut.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.27 |
| Udział przy golu | 1 | 0.27 |
| Gole u siebie | 1 | 0.57 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 337 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Patrick Slattery to Obrońca, który pojawił się w 21 meczach tego sezonu w League One, grając łącznie 934 minut. Patrick Slattery traci średnio 1.64 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 10%. Oznacza to, że Patrick Slattery zachował czyste konto w 2 meczach spośród 21, w których grał.
Patrick Slattery zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 25 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu East Fife FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 467 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 467 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.21 Asysty
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.65
Stracone
0.49 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.07 Asysty
0.22 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.11
Stracone
0.34 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.07 Gole
0 Asysty
0.11 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.06 Gole
1.81
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.15
Stracone
0.07 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.03 Gole
0.88
Stracone
0.13 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.07 Gole
0.8
Stracone
0.13 Żółte Kartki
Sezon 2014
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2012/2013
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.85
Stracone
0 Żółte Kartki