Shurandy Sambo Portrait

Shurandy Sambo Staty

Reprezentacja Kraju : Curacao National Team
Pozycja : Obrońca - Prawy tył
Narodowość : Holandia
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Numer na koszulce : #2
Wiek (Data urodzenia) : 24 (19.8.2001)
Wzrost : 174cm
Waga : 65kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2025/2026 i statystyki kariery- Shurandy Sambo

5.70
Średni ranking w EredivisieRanking Straconych Goli : 92 / 120 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

25

0

30

10

6

0

1625'

2

0

2

0

0

0

127'

Suma 2025/2026

34

0

36

14

6
0

2355'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

71

2

62

29

14

2

4456'

46

6

65

7

8

0

3776'

4

0

5

0

2

0

307'

1

0

2

0

0

0

90'

Suma 2025/2026

134

8

139

40

25
2

9388'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Shurandy Sambo. Shurandy Sambo rozegrał łącznie 134 meczów, strzelił 8 goli i przeprowadził 3 asyst. Shurandy Sambo rozegrał najwięcej meczów w Eredivisie z 134 w Holandia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Eredivisie

1.66Gole Stracone / 90'
30 Bramki w 25 Meczach
24th percentyl
40%Czyste konto
10 / 25 Czystych kart
97th percentyl
0.33Kartki na 90
6 Kartki Łącznie
90th percentyl

Statystyki Shurandy Sambo - szczegółowe

Eredivisie Statystyki dla Shurandy Sambo

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze25Nie dotyczy
55
minuty162565 minut na mecz
55
Roczne wynagrodzenie€360,000Nie dotyczy
65
Mecze rozpoczęte18Nie dotyczy
55
Mecze jako zastępca7Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone301.66
24
Minuty na straconą bramkę54 minNie dotyczy
24
Czyste konto1040%
97
Przechwytywanie piłki402.22
78
Przejęcia201.11
75
Pojedynki naziemne1769.75
57
Pojedynki naziemne wygrane915.04
62
Pojedynki powietrzne wygrane382.10
77
Dribbled Past211.16
11
Wybicia824.54
86
Zablokowane strzały90.50
74
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Shurandy Sambo stracił 30 bramek i zachował 10 czystych kont w 25 meczach w Eredivisie 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Shurandy Sambo przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 54 minut. Co więcej, wykonał 2.22 bloków i 1.11 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Shurandy Sambo notuje również 4.54 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki6Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek60.33
90
Minuty na otrzymaną kartkę271 min / kartaNie dotyczy
26
Kartki powyżej 0.5624%
95
Faule popełnione191.05
51
Faul przeciwko80.44
19

Shurandy Sambo otrzymał 6 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 25 meczach do tej pory w sezonie Eredivisie 2025/2026. Popełnia 1.05 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
27
Udział przy golu20.11
35
Gole u siebie00
41
Gole na wyjeździe00
49
Oczekiwane bramki (xG)0.420.02
13
Bez kar xG (npxG)0.420.02
13
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Shurandy Sambo jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Eredivisie 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały60.33
15
Strzały celne
1/ 6
0.06
15
Strzały niecelne
5/ 6
0.28
20
Strzał w słupek0 razy0.00
65
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
30
Celność strzału16.67%Nie dotyczy
19
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Shurandy Sambo oddał 6 strzałów w 25 meczach do tej pory w Eredivisie 2025/2026 sezonie. Spośród 6 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Shurandy Sambo wynosi 16.67%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.33 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty20.11
60
Oczekiwane asysty (xA)2.560.14
50
Podania66837.00
54
Udane podania
548/ 668
30.35
59
Współczynnik udanych podań82.04%Nie dotyczy
60
Kluczowe podania70.39
22
Dośrodkowania211.16
52
Udane dośrodkowania
2/ 21
0.11
41
Współczynnik udanych dośrodkowań9.52%Nie dotyczy
27
Minuty na asystę813 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Shurandy Sambo asystował przy 2 asyst w 25 meczach do tej pory w sezonie Eredivisie 2025/2026. Shurandy Sambo podaje piłkę około 37.00 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 82.04. Wykonuje również 0.39 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Shurandy Sambo wynosi 0.14 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 50 procent graczy w Eredivisie.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi170.94
41
Udane dryblingi60.33
38
Współczynnik skuteczności dryblingu35.29%Nie dotyczy
28
Stracił posiadanie piłki70.39
71
Spalone10.06
50

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Shurandy Sambo nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Holandii Statystyki dla Shurandy Sambo

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
0
minuty12764 minut na mecz
0
Roczne wynagrodzenie€360,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte1Nie dotyczy
0
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone21.42
33
Minuty na straconą bramkę64 minNie dotyczy
35
Czyste konto00%
24
Przechwytywanie piłki11.50
54
Przejęcia00.00
17
Pojedynki naziemne710.50
58
Pojedynki naziemne wygrane34.50
54
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
12
Dribbled Past11.50
4
Wybicia00.00
8
Zablokowane strzały00.00
33
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Shurandy Sambo stracił 30 bramek i zachował 10 czystych kont w 2 meczach w Eredivisie 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Shurandy Sambo przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 64 minut. Co więcej, wykonał 1.50 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Shurandy Sambo notuje również 0.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
65
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
65
Kartki powyżej 0.500%
67
Faule popełnione34.50
99
Faul przeciwko00.00
12

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
43
Udział przy golu00
28
Gole u siebie00
67
Gole na wyjeździe00
63
Oczekiwane bramki (xG)0.050.08
38
Bez kar xG (npxG)0.050.08
42
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały11.50
71
Strzały celne
0/ 1
0.00
33
Strzały niecelne
1/ 1
1.50
99
Strzał w słupek0 razy0.00
83
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
50
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
33
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
61
Oczekiwane asysty (xA)0.060.09
17
Podania3146.50
83
Udane podania
27/ 31
40.50
83
Współczynnik udanych podań87.10%Nie dotyczy
83
Kluczowe podania00.00
8
Dośrodkowania00.00
29
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
42
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
42
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi23.00
83
Udane dryblingi23.00
99
Współczynnik skuteczności dryblingu100.00%Nie dotyczy
99
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
67

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

International Friendlies Statystyki dla Shurandy Sambo

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
0
minuty6363 minut na mecz
0
Roczne wynagrodzenie€360,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte1Nie dotyczy
0
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone11.43
0
Minuty na straconą bramkę63 minNie dotyczy
0
Czyste konto00%
0
Przechwytywanie piłki34.29
99
Przejęcia11.43
99
Pojedynki naziemne710.00
99
Pojedynki naziemne wygrane45.71
99
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
99
Dribbled Past00.00
99
Wybicia00.00
0
Zablokowane strzały00.00
99
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Shurandy Sambo stracił 30 bramek i zachował 10 czystych kont w 1 meczach w Eredivisie 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Shurandy Sambo przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 63 minut. Co więcej, wykonał 4.29 bloków i 1.43 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Shurandy Sambo notuje również 0.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
99
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
99
Kartki powyżej 0.500%
99
Faule popełnione11.43
99
Faul przeciwko11.43
99

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
99
Udział przy golu00
99
Gole u siebie00
99
Gole na wyjeździe00
99
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
99
Bez kar xG (npxG)0.000.00
99
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
99
Strzały celne
0/ 0
0.00
99
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
99
Strzał w słupek0 razy0.00
99
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
99
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
99
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
99
Oczekiwane asysty (xA)0.090.13
99
Podania4564.29
99
Udane podania
39/ 45
55.71
99
Współczynnik udanych podań86.67%Nie dotyczy
99
Kluczowe podania00.00
99
Dośrodkowania11.43
99
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
99
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
99
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
99
Udane dryblingi00.00
99
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
99
Stracił posiadanie piłki11.43
0
Spalone00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

WC Qualification CONCACAF Statystyki dla Shurandy Sambo

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze6Nie dotyczy
57
minuty54090 minut na mecz
72
Roczne wynagrodzenie€360,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte6Nie dotyczy
69
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone30.5
80
Minuty na straconą bramkę180 minNie dotyczy
82
Czyste konto467%
87
Przechwytywanie piłki275.40
99
Przejęcia71.40
89
Pojedynki naziemne6312.60
96
Pojedynki naziemne wygrane418.20
99
Pojedynki powietrzne wygrane51.00
59
Dribbled Past51.00
15
Wybicia224.40
92
Zablokowane strzały00.00
42
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Shurandy Sambo stracił 30 bramek i zachował 10 czystych kont w 6 meczach w Eredivisie 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Shurandy Sambo przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 180 minut. Co więcej, wykonał 5.40 bloków i 1.40 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Shurandy Sambo notuje również 4.40 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
56
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
56
Kartki powyżej 0.500%
56
Faule popełnione102.00
90
Faul przeciwko91.80
81

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
60
Udział przy golu00
49
Gole u siebie00
74
Gole na wyjeździe00
74
Oczekiwane bramki (xG)0.140.03
32
Bez kar xG (npxG)0.140.03
33
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały10.20
21
Strzały celne
1/ 1
0.20
40
Strzały niecelne
0/ 1
0.00
26
Strzał w słupek0 razy0.00
81
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
60
Celność strzału100.00%Nie dotyczy
99
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
72
Oczekiwane asysty (xA)0.510.10
52
Podania17134.20
53
Udane podania
139/ 171
27.80
53
Współczynnik udanych podań81.29%Nie dotyczy
48
Kluczowe podania40.80
53
Dośrodkowania61.20
60
Udane dośrodkowania
4/ 6
0.80
96
Współczynnik udanych dośrodkowań66.67%Nie dotyczy
99
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
16
Udane dryblingi00.00
24
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
24
Stracił posiadanie piłki51.00
31
Spalone00.00
70

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Shurandy Sambo

Shurandy Sambo to Obrońca, który pojawił się w 25 meczach tego sezonu w Eredivisie, grając łącznie 1625 minut. Shurandy Sambo traci średnio 1.66 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 40%. Oznacza to, że Shurandy Sambo zachował czyste konto w 10 meczach spośród 25, w których grał.

Shurandy Sambo zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 20 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Sparta Rotterdam.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 813 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 271 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

353 / 379 Graczy

Ranking Straconych Goli

92 / 120 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

2

0

0

0

90'

Suma 2024/2025

2

0

2

0

0
0

108'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

11

0

1

7

0

0

181'

2

0

3

0

0

0

148'

Suma 2023/2024

19

0

7

7

1
0

620'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.5
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

34

2

31

12

8

2

2637'

2

0

3

0

2

0

180'

Suma 2022/2023

38

2

35

13

10
2

2997'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.07 Gole

1.06
 Stracone

0.31  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2021/2022

6

0

5

2

0
0

286'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

0

0

0

13'

35

6

50

6

7

0

2932'

Suma 2020/2021

36

6

50

6

7
0

2945'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

8

0

11

1

1

0

606'

Suma 2019/2020

8

0

11

1

1
0

606'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.63
 Stracone

0.15  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!