
Chafik Abbas Staty
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Języki
2017/2018
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Chafik Abbas. Chafik Abbas rozegrał łącznie 113 meczów, strzelił 28 goli i przeprowadził 3 asyst. Chafik Abbas rozegrał najwięcej meczów w National z 113 w Francja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Eerste Divisie
Eerste Divisie Statystyki dla Chafik Abbas
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 13 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 972 | 75 minut na mecz | 68 |
| Mecze rozpoczęte | 13 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.19 | 68 |
| Udział przy golu | 8 | 0.74 | 93 |
| Gole u siebie | 1 | 0.19 | 68 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.18 | 73 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 4.36 | 0.40 | 87 |
| Bez kar xG (npxG) | 4.36 | 0.40 | 87 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 486 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Chafik Abbas zdobył 2 bramki w 13 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2026/2027. 1 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Chafik Abbas na 90 minut wynosi 0.19. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Chafik Abbas w tym sezonie to 8. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.74 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.40. Daje to zawodnikowi Chafik Abbas wynik npxG na poziomie 4.36, co plasuje go w 87 z najlepszych graczy Eerste Divisie.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 43 | 3.98 | 98 |
| Strzały celne | 18/ 43 | 1.67 | 96 |
| Strzały niecelne | 25/ 43 | 2.31 | 97 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 76 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 4.65% | Nie dotyczy | 46 |
| Celność strzału | 41.86% | Nie dotyczy | 75 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 21.50 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Chafik Abbas oddał 43 strzałów w 13 meczach do tej pory w Eerste Divisie 2026/2027 sezonie. Spośród 43 strzałów, 18 strzały były celne, a pozostałe 25 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Chafik Abbas wynosi 41.86%. Zdobywa on bramkę za każdym 21.50 strzałem, których oddaje 3.98 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 6 | 0.56 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 5.12 | 0.47 | 99 |
| Podania | 303 | 28.06 | 28 |
| Udane podania | 220/ 303 | 20.37 | 26 |
| Współczynnik udanych podań | 72.61% | Nie dotyczy | 24 |
| Kluczowe podania | 34 | 3.15 | 99 |
| Dośrodkowania | 111 | 10.28 | 99 |
| Udane dośrodkowania | 26/ 111 | 2.41 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 23.42% | Nie dotyczy | 67 |
| Minuty na asystę | 162 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Chafik Abbas asystował przy 6 asyst w 13 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2026/2027. Chafik Abbas podaje piłkę około 28.06 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 72.61. Wykonuje również 3.15 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Chafik Abbas wynosi 0.47 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 99 procent graczy w Eerste Divisie.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 32 | 2.96 | 86 |
| Udane dryblingi | 12 | 1.11 | 78 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 37.50% | Nie dotyczy | 35 |
| Stracił posiadanie piłki | 14 | 1.30 | 15 |
| Spalone | 2 | 0.19 | 72 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.09 | 41 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 972 min / karta | Nie dotyczy | 91 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 8% | 47 |
| Faule popełnione | 8 | 0.74 | 24 |
| Faul przeciwko | 13 | 1.20 | 61 |
Chafik Abbas otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 13 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2026/2027. Popełnia 0.74 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 8 | 0.74 | 97 |
| Minuty na straconą bramkę | 122 min | Nie dotyczy | 97 |
| Czyste konto | 4 | 31% | 88 |
| Przechwytywanie piłki | 5 | 0.46 | 16 |
| Przejęcia | 3 | 0.28 | 24 |
| Pojedynki naziemne | 83 | 7.69 | 33 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 34 | 3.15 | 18 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 0.37 | 18 |
| Dribbled Past | 1 | 0.09 | 71 |
| Wybicia | 3 | 0.28 | 5 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 30 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Chafik Abbas wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Chafik Abbas strzelił 0, a chybił 1. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Chafik Abbas wynosi 0%.
Puchar Holandii Statystyki dla Chafik Abbas
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | -1 |
| minuty | 14 | 14 minut na mecz | -1 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | -1 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | -1 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | -1 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | -1 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | -1 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.22 | 1.41 | -1 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.22 | 1.41 | -1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 19.29 | -1 |
| Strzały celne | 1/ 3 | 6.43 | -1 |
| Strzały niecelne | 2/ 3 | 12.86 | -1 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | -1 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | -1 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | -1 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.09 | 0.58 | -1 |
| Podania | 9 | 57.86 | -1 |
| Udane podania | 7/ 9 | 45.00 | -1 |
| Współczynnik udanych podań | 77.78% | Nie dotyczy | -1 |
| Kluczowe podania | 2 | 12.86 | -1 |
| Dośrodkowania | 5 | 32.14 | -1 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 5 | 6.43 | -1 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 20.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | -1 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | -1 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | -1 |
| Spalone | 0 | 0.00 | -1 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | -1 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | -1 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | -1 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | -1 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | -1 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | -1 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | -1 |
| Czyste konto | 0 | 0% | -1 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | -1 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | -1 |
| Pojedynki naziemne | 1 | 6.43 | -1 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | -1 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | -1 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | -1 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | -1 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | -1 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | -1 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 0% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 1 |
Chafik Abbas to Napastnik, który pojawił się w 13 meczach tego sezonu w Eerste Divisie, grając łącznie 972 minut. Chafik Abbas zdobywa średnio 0.19 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 104 miejscu spośród 317 graczy w Eerste Divisie, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny Eerste Divisie.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 486 minut
Asysta co 162 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 972 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.32 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.27 Gole
0.2 Asysty
0.2 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.63 Gole
0 Asysty
0.05 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.09 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki