National 2 Grupa A Tabela i Statystyki

National 2 Group A Logo
Kraj
Dywizja
4
Drużyny
16
Mecze
16/240 Rozegrane
Postęp
 
7% ukończono
Ostatnie 5 (Dom)Dom Forma
Forma
WyjazdOstatnie 5 (Wyjazd)
28.8 18:00FC Bastia Borgo
FC Bastia Borgo

FC Bastia Borgo

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

1.00
0.50
US Le Pays du Valois
US Le Pays du Valois

US Le Pays du Valois

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

29.8 13:00FC Dieppe
FC Dieppe

FC Dieppe

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

1.00
1.00
AS Furiani Agliani
AS Furiani Agliani

AS Furiani Agliani

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

29.8 17:00SC Feignies Aulnoye
SC Feignies Aulnoye

SC Feignies Aulnoye

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

1.00
2.00
US Creteil Lusitanos
US Creteil Lusitanos

US Creteil Lusitanos

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

29.8 17:00Racing Colombes 92
Racing Colombes 92

Racing Colombes 92

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
1.50
3.00
FC Chambly Thelle
FC Chambly Thelle

FC Chambly Thelle

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

29.8 17:00US Chantilly
US Chantilly

US Chantilly

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

0.50
1.50
FCSR Haguenau
FCSR Haguenau

FCSR Haguenau

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

29.8 17:00Sports Reunis Colmar
Sports Reunis Colmar

Sports Reunis Colmar

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
1.50
0.50
ASC Biesheim
ASC Biesheim

ASC Biesheim

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

29.8 17:00Lusitanos St Maur US
Lusitanos St Maur US

Lusitanos St Maur US

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
2.00
0.50
Saint Pryve Saint Hilaire FC
Saint Pryve Saint Hilaire FC

Saint Pryve Saint Hilaire FC

National 2 Grupa A (Dyw. 4)

Pozycje ligowe 0 / 16

Francja

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

* Czas jest zgodny z Twoją strefą czasową (+01:00)

National 2 Grupa A Tabela (Francja) - 2026/27

 DrużynaMecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Ostatnie 5PNM
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
Żółta Kartka / Czerwona Kartka
Rzuty rożne / mecz
1.5+
Powyżej 1.5 (1.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
2.5+
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
1
FC Chambly-Thelle StatyFC Chambly Thelle20000006
  • W
    FCSR Haguenau

    FCSR Haguenau

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Chambly-Thelle

    FC Chambly Thelle

  • W
    Racing Colombes 92

    Racing Colombes 92

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Chambly-Thelle

    FC Chambly Thelle

3.00
0%0%0%0%0%0.00
2
US Créteil-Lusitanos StatyUS Creteil Lusitanos20000004
  • W
    US Créteil-Lusitanos

    US Creteil Lusitanos

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Sports Réunis Colmar

    Sports Reunis Colmar

  • D
    SC Feignies-Aulnoye

    SC Feignies Aulnoye

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    US Créteil-Lusitanos

    US Creteil Lusitanos

2.00
0%0%0%0%0%0.00
3
Lusitanos St Maur US StatyLusitanos St Maur US20000004
  • D
    ASC Biesheim

    ASC Biesheim

    National 2 Grupa A

    22.8 16:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Lusitanos St Maur US

    Lusitanos St Maur US

  • W
    Lusitanos St Maur US

    Lusitanos St Maur US

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC

    Saint Pryve Saint Hilaire FC

2.00
0%0%0%0%0%0.00
4
FCSR Haguenau StatyFCSR Haguenau20000003
  • L
    FCSR Haguenau

    FCSR Haguenau

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Chambly-Thelle

    FC Chambly Thelle

  • W
    US Chantilly

    US Chantilly

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FCSR Haguenau

    FCSR Haguenau

1.50
0%0%0%0%0%0.00
5
Racing Colombes 92 StatyRacing Colombes 9220000003
  • W
    US Le Pays du Valois

    US Le Pays du Valois

    National 2 Grupa A

    22.8 18:00

    2 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Racing Colombes 92

    Racing Colombes 92

  • L
    Racing Colombes 92

    Racing Colombes 92

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Chambly-Thelle

    FC Chambly Thelle

1.50
0%0%0%0%0%0.00
6
Sports Réunis Colmar StatySports Reunis Colmar20000003
  • L
    US Créteil-Lusitanos

    US Creteil Lusitanos

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Sports Réunis Colmar

    Sports Reunis Colmar

  • W
    Sports Réunis Colmar

    Sports Reunis Colmar

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    ASC Biesheim

    ASC Biesheim

1.50
0%0%0%0%0%0.00
7
SC Feignies-Aulnoye StatySC Feignies Aulnoye20000002
  • D
    AS Furiani-Agliani

    AS Furiani Agliani

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Feignies-Aulnoye

    SC Feignies Aulnoye

  • D
    SC Feignies-Aulnoye

    SC Feignies Aulnoye

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    US Créteil-Lusitanos

    US Creteil Lusitanos

1.00
0%0%0%0%0%0.00
8
AS Furiani-Agliani StatyAS Furiani Agliani20000002
  • D
    AS Furiani-Agliani

    AS Furiani Agliani

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Feignies-Aulnoye

    SC Feignies Aulnoye

  • D
    FC Dieppe

    FC Dieppe

    National 2 Grupa A

    29.8 13:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AS Furiani-Agliani

    AS Furiani Agliani

1.00
0%0%0%0%0%0.00
9
Saint-Paul Sport StatySaint Paul Sport20000002
  • D
    US Chantilly

    US Chantilly

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Saint-Paul Sport

    Saint Paul Sport

  • D
    Saint-Paul Sport

    Saint Paul Sport

    National 2 Grupa A

    29.8 18:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Stade Athletique Spinalien Épinal

    Stade Athletique Spinalien Epinal

1.00
0%0%0%0%0%0.00
10
Stade Athletique Spinalien Épinal StatyStade Athletique Spinalien Epinal20000002
  • D
    Stade Athletique Spinalien Épinal

    Stade Athletique Spinalien Epinal

    National 2 Grupa A

    22.8 16:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Dieppe

    FC Dieppe

  • D
    Saint-Paul Sport

    Saint Paul Sport

    National 2 Grupa A

    29.8 18:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Stade Athletique Spinalien Épinal

    Stade Athletique Spinalien Epinal

1.00
0%0%0%0%0%0.00
11
FC Bastia-Borgo StatyFC Bastia Borgo20000002
  • D
    Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC

    Saint Pryve Saint Hilaire FC

    National 2 Grupa A

    22.8 19:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Bastia-Borgo

    FC Bastia Borgo

  • D
    FC Bastia-Borgo

    FC Bastia Borgo

    National 2 Grupa A

    28.8 18:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    US Le Pays du Valois

    US Le Pays du Valois

1.00
0%0%0%0%0%0.00
12
FC Dieppe StatyFC Dieppe20000002
  • D
    Stade Athletique Spinalien Épinal

    Stade Athletique Spinalien Epinal

    National 2 Grupa A

    22.8 16:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Dieppe

    FC Dieppe

  • D
    FC Dieppe

    FC Dieppe

    National 2 Grupa A

    29.8 13:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AS Furiani-Agliani

    AS Furiani Agliani

1.00
0%0%0%0%0%0.00
13
ASC Biesheim StatyASC Biesheim20000001
  • D
    ASC Biesheim

    ASC Biesheim

    National 2 Grupa A

    22.8 16:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Lusitanos St Maur US

    Lusitanos St Maur US

  • L
    Sports Réunis Colmar

    Sports Reunis Colmar

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    ASC Biesheim

    ASC Biesheim

0.50
0%0%0%0%0%0.00
14
Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC StatySaint Pryve Saint Hilaire FC20000001
  • D
    Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC

    Saint Pryve Saint Hilaire FC

    National 2 Grupa A

    22.8 19:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Bastia-Borgo

    FC Bastia Borgo

  • L
    Lusitanos St Maur US

    Lusitanos St Maur US

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC

    Saint Pryve Saint Hilaire FC

0.50
0%0%0%0%0%0.00
15
US Chantilly StatyUS Chantilly20000001
  • D
    US Chantilly

    US Chantilly

    National 2 Grupa A

    22.8 17:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Saint-Paul Sport

    Saint Paul Sport

  • L
    US Chantilly

    US Chantilly

    National 2 Grupa A

    29.8 17:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FCSR Haguenau

    FCSR Haguenau

0.50
0%0%0%0%0%0.00
16
US Le Pays du Valois StatyUS Le Pays du Valois20000001
  • L
    US Le Pays du Valois

    US Le Pays du Valois

    National 2 Grupa A

    22.8 18:00

    2 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Racing Colombes 92

    Racing Colombes 92

  • D
    FC Bastia-Borgo

    FC Bastia Borgo

    National 2 Grupa A

    28.8 18:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    US Le Pays du Valois

    US Le Pays du Valois

0.50
0%0%0%0%0%0.00
Terminologia

PNM : Średnia punktów zdobytych na mecz w rozgrywkach.
Wyższe liczby oznaczają silniejszą drużynę.

CK : Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.

BTTS : Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.

Brak Zdobytych Pkt : Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.

National 2 Grupa AStatystyki (Francja) - 2026/27

Mapa Występowania Goli

0
Gole/mecz

0 Gole (Dom)

0 Gole (Wyjazd)

  • 15'
  • 30'
    HT
    • 60'
    • 75'
      FT

      44%

      1 Połowa

      56%

      2 Połowa

      0min/gol

      (0 goli w 16 meczach)

      +0% Przewaga ataku Gospodarzy

      (Zdobywa 0% więcej goli niż zazwyczaj)

      0% Czystych kont

      (0 razy spośród 16 meczów)

      0% Przewaga obrony Gospodarzy

      (Traci 0% mniej goli niż zazwyczaj)

      0% Obie drużyny strzeliły

      (0 razy w ciągu 16 meczów)

      94% - Wysokie Ryzyko

      (Wyniki są nieprzewidywalne)

      *Mapa Goli obrazuje kiedy często zdobywane są gole w tej lidze.
      Czerwony = wysokie wyniki. Żółty = średnie wyniki. Zielony = niskie wyniki

      National 2 Grupa A - TRENDY (Francja) - 2026/27

      Zwycięstwo Gospodarzy

      Remis

      Zwycięstwo Gości

      0%
      0%
      0%

      Powyżej +

      Powyżej 0.5
      0%
      Powyżej 1.5
      0%
      Powyżej 2.5
      0%
      Powyżej 3.5
      0%
      Powyżej 4.5
      0%

      Poniżej -

      Poniżej 0.5
      0%
      Poniżej 1.5
      0%
      Poniżej 2.5
      0%
      Poniżej 3.5
      0%
      Poniżej 4.5
      0%

      Najczęstsze sumy goli - Wynik końcowy

      0 Gole
      0%  /  0 razy
      0 Gole
      0%  /  0 razy
      0 Gole
      0%  /  0 razy
      0 Gole
      0%  /  0 razy
      0 Gole
      0%  /  0 razy
      0 Gole
      0%  /  0 razy

      Najczęstsze wyniki - Wynik końcowy

      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      Wyświetl wszystkieWyświetl mniej

      Gole - 10 min

      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole

      0' - 10'

      11' - 20'

      21' - 30'

      31' - 40'

      41' - 50'

      51' - 60'

      61' - 70'

      71' - 80'

      81' - 90'

      Gole na 15 min

      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole
      0%
      0 / 0 Gole

      0' - 15'

      16' - 30'

      31' - 45'

      46' - 60'

      61' - 75'

      76' - 90'

      Statystyki meczu - 2026/2027

      Strzały na Mecz
      0
      Strzały / Mecz (Dom)
      0
      Strzały / Mecz (Wyjazd)
      0
      Posiadanie piłki (Dom)
      0%
      Posiadanie piłki (Wyjazd)
      0%
      Faule na Mecz
      0
      Faule / Mecz (Dom)
      0
      Faule / Mecz (Wyjazd)
      0
      Spalone / mecz
      0
      Uczestniczący gracze
      0
      Rzuty rożne

      ODBLOKUJ

      Rzuty rożne / mecz


      Dom


      Wyjazd

      * Suma rzutów rożnych / mecz

      Kartki

      ODBLOKUJ

      Kartki / mecz


      Dom


      Wyjazd

      * Czerwona Kartka = 2 kartki.

      Powyżej - Rzuty Rożne

      Powyżej 7.5
      Powyżej 8.5
      Powyżej 9.5
      Powyżej 10.5
      Powyżej 11.5
      Powyżej 12.5

      Powyżej - Kartki

      Powyżej 0.5
      Powyżej 1.5
      Powyżej 2.5
      Powyżej 3.5
      Powyżej 4.5
      Powyżej 5.5

      STATYSTYKI POŁOWY MECZU (1 POŁ. / 2. POŁ.)

      Gole 1 połowy - Powyżej X

      Powyżej 0.5
      0%
      Powyżej 1.5
      0%
      Powyżej 2.5
      0%
      Powyżej 3.5
      0%

      Gole w 2 Poł. - Ponad X

      Powyżej 0.5
      0%
      Powyżej 1.5
      0%
      Powyżej 2.5
      0%
      Powyżej 3.5
      0%

      * FHG = Gole 1 połowy w Francja-National 2 Grupa A

      * 2HG = Gole 2 połowy w Francja-National 2 Grupa A

      Najczęstsze sumy goli - Do przerwy

      0 Gole
      0%  /  0 razy
      0 Gole
      0%  /  0 razy
      0 Gole
      0%  /  0 razy

      Najczęstsze wyniki - Do przerwy

      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy
      0 - 0
      0%  /  0 razy

      National 2 Grupa A Statystyki Zawodników

      Najlepsi Strzelcy

      * Statystyki z sezonu 2026/27 w National 2 Grupa A

      Najlepsze Asysty

      * Statystyki z sezonu 2026/27 w National 2 Grupa A

      Najwięcej Czystych Kont

      * Statystyki z sezonu 2026/27 w National 2 Grupa A

      Gole na 90 minut

      * Statystyki z sezonu 2026/27 w National 2 Grupa A

      Asysty na 90 minut

      * Statystyki z sezonu 2026/27 w National 2 Grupa A

      Zdobyte Rzuty Karne

      * Statystyki z sezonu 2026/27 w National 2 Grupa A

      /pl/
      https://cdn.footystats.org/
      - rozpocznie się za### min.'
      - rozpoczyna się za### godz.'
      Na Żywo'
      - rozpoczął się
      wkrótce
      rozpoczął się
      no

      Wczytywanie statystyk

      DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
      Subskrybuj

      Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!