Ibrahima Traoré Staty
2025/2026
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Ibrahima Traoré. Ibrahima Traoré rozegrał łącznie 8 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 1 asyst. Ibrahima Traoré rozegrał najwięcej meczów w CAF Confederations Cup z 8 w Afryka. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w CAF Confederations Cup
CAF Confederations Cup Statystyki dla Ibrahima Traoré
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 8 | Nie dotyczy | 77 |
| minuty | 670 | 84 minut na mecz | 78 |
| Mecze rozpoczęte | 7 | Nie dotyczy | 71 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 63 |
| Udział przy golu | 1 | 0.13 | 51 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 75 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 80 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.30 | 0.05 | 50 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.30 | 0.05 | 51 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ibrahima Traoré jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie CAF Confederations Cup 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 5 | 0.78 | 55 |
| Strzały celne | 1/ 5 | 0.16 | 43 |
| Strzały niecelne | 4/ 5 | 0.62 | 56 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 84 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 63 |
| Celność strzału | 20.00% | Nie dotyczy | 41 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ibrahima Traoré oddał 5 strzałów w 8 meczach do tej pory w CAF Confederations Cup 2025/2026 sezonie. Spośród 5 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 4 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Ibrahima Traoré wynosi 20.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.78 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.13 | 77 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.21 | 0.19 | 85 |
| Podania | 258 | 40.03 | 72 |
| Udane podania | 216/ 258 | 33.52 | 74 |
| Współczynnik udanych podań | 83.72% | Nie dotyczy | 84 |
| Kluczowe podania | 4 | 0.62 | 52 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.31 | 33 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 2 | 0.31 | 57 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | 670 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ibrahima Traoré asystował przy 1 asyst w 8 meczach do tej pory w sezonie CAF Confederations Cup 2025/2026. Ibrahima Traoré podaje piłkę około 40.03 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 83.72. Wykonuje również 0.62 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Ibrahima Traoré wynosi 0.19 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 85 procent graczy w CAF Confederations Cup.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 2 | 0.31 | 30 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.16 | 26 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 59 |
| Stracił posiadanie piłki | 4 | 0.62 | 52 |
| Spalone | 1 | 0.16 | 63 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.13 | 47 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 670 min / karta | Nie dotyczy | 92 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 12% | 55 |
| Faule popełnione | 8 | 1.24 | 60 |
| Faul przeciwko | 10 | 1.55 | 71 |
Ibrahima Traoré otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 8 meczach do tej pory w sezonie CAF Confederations Cup 2025/2026. Popełnia 1.24 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 0.81 | 46 |
| Minuty na straconą bramkę | 112 min | Nie dotyczy | 48 |
| Czyste konto | 1 | 13% | 8 |
| Przechwytywanie piłki | 15 | 2.33 | 87 |
| Przejęcia | 6 | 0.93 | 54 |
| Pojedynki naziemne | 68 | 10.55 | 79 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 44 | 6.83 | 93 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 19 | 2.95 | 88 |
| Dribbled Past | 2 | 0.31 | 67 |
| Wybicia | 15 | 2.33 | 74 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 44 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Ibrahima Traoré nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Ibrahima Traoré to Pomocnik, który pojawił się w 8 meczach tego sezonu w CAF Confederations Cup, grając łącznie 670 minut. Ibrahima Traoré ma średnią 0.13 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Ibrahima Traoré zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 19 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu AS Otoho dOyo.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 670 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 670 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst