David Ingvarsson Portrait

David Ingvarsson Staty

Pozycja : Obrońca - Lewy tył
Narodowość : Islandia
Birthplace : Iceland - Iceland
Numer na koszulce : #18
Wiek (Data urodzenia) : 27 (25.4.1999)
Wzrost : 176cm
Waga : 67kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Języki

2018

2017

2026 i statystyki kariery- David Ingvarsson

7.12
Średni ranking w ÚrvalsdeildRanking Straconych Goli : 8 / 55 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

6

1

5

3

0

0

540'

Suma 2026

16

4

14

4

0
0

1240'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

102

6

111

29

18

2

7539'

15

2

19

4

1

0

1195'

11

0

6

3

0

0

461'

11

1

23

1

2

0

900'

1

0

1

0

0

0

75'

Suma 18197

181

11

207

47

25
2

12767'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla David Ingvarsson. David Ingvarsson rozegrał łącznie 181 meczów, strzelił 11 goli i przeprowadził 8 asyst. David Ingvarsson rozegrał najwięcej meczów w Úrvalsdeild z 181 w Islandia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Úrvalsdeild

0.83Gole Stracone / 90'
5 Bramki w 6 Meczach
86th percentyl
50%Czyste konto
3 / 6 Czystych kart
96th percentyl
0.00Kartki na 90
0 Kartki Łącznie
49th percentyl

Statystyki David Ingvarsson - szczegółowe

Úrvalsdeild Statystyki dla David Ingvarsson

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze6Nie dotyczy
99
minuty54090 minut na mecz
99
Mecze rozpoczęte6Nie dotyczy
99
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone50.83
86
Minuty na straconą bramkę108 minNie dotyczy
90
Czyste konto350%
96
Przechwytywanie piłki61.00
35
Przejęcia71.17
75
Pojedynki naziemne488.00
46
Pojedynki naziemne wygrane244.00
47
Pojedynki powietrzne wygrane50.83
55
Dribbled Past30.50
51
Wybicia183.00
71
Zablokowane strzały20.33
66
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, David Ingvarsson stracił 5 bramek i zachował 3 czystych kont w 6 meczach w Úrvalsdeild 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy David Ingvarsson przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 108 minut. Co więcej, wykonał 1.00 bloków i 1.17 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie David Ingvarsson notuje również 3.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
49
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
49
Kartki powyżej 0.500%
49
Faule popełnione81.33
63
Faul przeciwko61.00
51

David Ingvarsson nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Úrvalsdeild.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte10.17
68
Udział przy golu20.33
65
Gole u siebie10.33
81
Gole na wyjeździe00
78
Oczekiwane bramki (xG)1.590.27
72
Bez kar xG (npxG)1.590.27
73
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę540 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

David Ingvarsson zdobył 1 bramki w 6 meczach do tej pory w sezonie Úrvalsdeild 2026. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez David Ingvarsson na 90 minut wynosi 0.17. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) David Ingvarsson w tym sezonie to 2. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.33 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.27. Daje to zawodnikowi David Ingvarsson wynik npxG na poziomie 1.59, co plasuje go w 73 z najlepszych graczy Úrvalsdeild.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały122.00
73
Strzały celne
4/ 12
0.67
72
Strzały niecelne
8/ 12
1.33
77
Strzał w słupek0 razy0.00
90
Współczynnik konwersji strzałów8.33%Nie dotyczy
64
Celność strzału33.33%Nie dotyczy
61
Strzały na Zdobytą bramkę12.00Nie dotyczyNie dotyczy

David Ingvarsson oddał 12 strzałów w 6 meczach do tej pory w Úrvalsdeild 2026 sezonie. Spośród 12 strzałów, 4 strzały były celne, a pozostałe 8 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów David Ingvarsson wynosi 33.33%. Zdobywa on bramkę za każdym 12.00 strzałem, których oddaje 2.00 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.17
74
Oczekiwane asysty (xA)1.200.20
75
Podania22136.83
55
Udane podania
191/ 221
31.83
65
Współczynnik udanych podań86.43%Nie dotyczy
84
Kluczowe podania61.00
63
Dośrodkowania193.17
80
Udane dośrodkowania
5/ 19
0.83
78
Współczynnik udanych dośrodkowań26.32%Nie dotyczy
67
Minuty na asystę540 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

David Ingvarsson asystował przy 1 asyst w 6 meczach do tej pory w sezonie Úrvalsdeild 2026. David Ingvarsson podaje piłkę około 36.83 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 86.43. Wykonuje również 1.00 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) David Ingvarsson wynosi 0.20 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 75 procent graczy w Úrvalsdeild.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi122.00
72
Udane dryblingi71.17
85
Współczynnik skuteczności dryblingu58.33%Nie dotyczy
80
Stracił posiadanie piłki71.17
20
Spalone00.00
69

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

David Ingvarsson nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Islandii Statystyki dla David Ingvarsson

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
minuty9090 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone00
Minuty na straconą bramkę0 minNie dotyczy
Czyste konto00%

Jako obrońca, David Ingvarsson stracił 5 bramek i zachował 3 czystych kont w 1 meczach w Úrvalsdeild 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy David Ingvarsson przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 0 minut.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte11
Udział przy golu11
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe11
Minuty na bramkę90 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Liga Europy UEFA Statystyki dla David Ingvarsson

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
0
minuty5226 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte0Nie dotyczy
0
Mecze jako zastępca2Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone11.73
16
Minuty na straconą bramkę52 minNie dotyczy
17
Czyste konto00%
9
Przechwytywanie piłki00.00
12
Przejęcia00.00
17
Pojedynki naziemne00.00
4
Pojedynki naziemne wygrane00.00
5
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
8
Dribbled Past00.00
99
Wybicia00.00
6
Zablokowane strzały00.00
39
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, David Ingvarsson stracił 5 bramek i zachował 3 czystych kont w 2 meczach w Úrvalsdeild 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy David Ingvarsson przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 52 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie David Ingvarsson notuje również 0.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
28
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
28
Kartki powyżej 0.500%
30
Faule popełnione00.00
12
Faul przeciwko00.00
8

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
53
Udział przy golu00
34
Gole u siebie00
66
Gole na wyjeździe00
71
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
15
Bez kar xG (npxG)0.000.00
16
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
16
Strzały celne
0/ 0
0.00
29
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
18
Strzał w słupek0 razy0.00
86
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
55
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
30
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
54
Oczekiwane asysty (xA)0.000.00
3
Podania00.00
4
Udane podania
0/ 0
0.00
4
Współczynnik udanych podań0.00%Nie dotyczy
4
Kluczowe podania00.00
16
Dośrodkowania00.00
28
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
44
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
44
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
21
Udane dryblingi00.00
29
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
29
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
57

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

UEFA Europa Conference League Statystyki dla David Ingvarsson

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze7Nie dotyczy
45
minuty55880 minut na mecz
52
Mecze rozpoczęte7Nie dotyczy
52
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony2Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone81.29
29
Minuty na straconą bramkę70 minNie dotyczy
30
Czyste konto114%
15
Przechwytywanie piłki50.81
25
Przejęcia20.32
26
Pojedynki naziemne325.16
19
Pojedynki naziemne wygrane152.42
18
Pojedynki powietrzne wygrane20.32
22
Dribbled Past10.16
82
Wybicia101.61
58
Zablokowane strzały10.16
45
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, David Ingvarsson stracił 5 bramek i zachował 3 czystych kont w 7 meczach w Úrvalsdeild 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy David Ingvarsson przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 70 minut. Co więcej, wykonał 0.81 bloków i 0.32 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie David Ingvarsson notuje również 1.61 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
31
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
31
Kartki powyżej 0.500%
30
Faule popełnione30.48
20
Faul przeciwko60.97
57

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte20.32
86
Udział przy golu20.32
69
Gole u siebie10.29
77
Gole na wyjeździe10.37
88
Oczekiwane bramki (xG)1.580.25
76
Bez kar xG (npxG)1.580.25
76
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę279 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały60.97
54
Strzały celne
2/ 6
0.32
60
Strzały niecelne
4/ 6
0.65
54
Strzał w słupek0 razy0.00
81
Współczynnik konwersji strzałów33.33%Nie dotyczy
94
Celność strzału33.33%Nie dotyczy
62
Strzały na Zdobytą bramkę3.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
56
Oczekiwane asysty (xA)0.420.07
24
Podania10817.42
9
Udane podania
81/ 108
13.06
11
Współczynnik udanych podań75.00%Nie dotyczy
27
Kluczowe podania50.81
54
Dośrodkowania81.29
60
Udane dośrodkowania
3/ 8
0.48
73
Współczynnik udanych dośrodkowań37.50%Nie dotyczy
85
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi81.29
61
Udane dryblingi30.48
53
Współczynnik skuteczności dryblingu37.50%Nie dotyczy
40
Stracił posiadanie piłki30.48
53
Spalone00.00
54

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk David Ingvarsson

David Ingvarsson to Obrońca, który pojawił się w 6 meczach tego sezonu w Úrvalsdeild, grając łącznie 540 minut. David Ingvarsson traci średnio 0.83 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 50%. Oznacza to, że David Ingvarsson zachował czyste konto w 3 meczach spośród 6, w których grał.

David Ingvarsson zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Breidablik UBK.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 540 minut

Asysta co 540 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

55 / 146 Graczy

Ranking Straconych Goli

8 / 55 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

8

2

1

0

0

0

529'

Suma 2025

10

2

1

1
0

0

578'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.34 Gole

0.17  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

12

2

5

3

0

0

921'

11

0

0

0

0

0

461'

Suma 2024

38

2

5

4
0

0

2137'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.2 Gole

0.49  Asysty

0.29  Żółte Kartki

Sezon 2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

19

0

0

4

0

0

1293'

4

1

0

0

0

0

238'

Suma 2023

28

1

0

4
0

0

1935'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0.28  Żółte Kartki

Sezon 2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

23

0

20

11

3

1

1675'

4

0

7

1

0

0

360'

1

0

1

0

0

0

75'

Suma 2022

34

0

37

13

4
1

2617'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.07
 Stracone

0.21  Żółte Kartki

Sezon 2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

4

1

1

1

0

0

360'

Suma 2021

5

1

1

1
0

0

450'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.25 Gole

0.25  Asysty

0.25  Żółte Kartki

Sezon 2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

14

0

15

2

4

1

940'

3

0

5

1

0

0

237'

Suma 2020

17

0

20

3

4
1

1177'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.44
 Stracone

0.48  Żółte Kartki

Sezon 2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

15

0

20

3

3

0

1269'

2

0

5

0

1

0

180'

Suma 2019

17

0

25

3

4
0

1449'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.42
 Stracone

0.21  Żółte Kartki

Sezon 2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

11

1

23

1

2

0

900'

Suma 2018

13

1

26

2

3
0

1080'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.1 Gole

2.3
 Stracone

0.2  Żółte Kartki

Sezon 2017
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

0

0

0

12'

Suma 2017

3

0

4

0

0
0

104'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!