
Kevin Behrens Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Języki
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Kevin Behrens. Kevin Behrens rozegrał łącznie 441 meczów, strzelił 139 goli i przeprowadził 0 asyst. Kevin Behrens rozegrał najwięcej meczów w Regionalliga z 441 w Niemcy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Super League
Super League Statystyki dla Kevin Behrens
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 5 | Nie dotyczy | 14 |
| minuty | 280 | 56 minut na mecz | 17 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 22 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.64 | 95 |
| Udział przy golu | 3 | 0.96 | 94 |
| Gole u siebie | 2 | 1.1 | 99 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 66 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.92 | 0.62 | 94 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.92 | 0.62 | 94 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 140 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Kevin Behrens zdobył 2 bramki w 5 meczach do tej pory w sezonie Super League 2026/2027. 2 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Kevin Behrens na 90 minut wynosi 0.64. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Kevin Behrens w tym sezonie to 3. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.96 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.62. Daje to zawodnikowi Kevin Behrens wynik npxG na poziomie 1.92, co plasuje go w 94 z najlepszych graczy Super League.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 9 | 2.89 | 83 |
| Strzały celne | 4/ 9 | 1.29 | 91 |
| Strzały niecelne | 5/ 9 | 1.61 | 79 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.32 | 97 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 22.22% | Nie dotyczy | 90 |
| Celność strzału | 44.44% | Nie dotyczy | 79 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 4.50 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Kevin Behrens oddał 9 strzałów w 5 meczach do tej pory w Super League 2026/2027 sezonie. Spośród 9 strzałów, 4 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Kevin Behrens wynosi 44.44%. Zdobywa on bramkę za każdym 4.50 strzałem, których oddaje 2.89 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.32 | 85 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.94 | 0.30 | 85 |
| Podania | 80 | 25.71 | 22 |
| Udane podania | 63/ 80 | 20.25 | 28 |
| Współczynnik udanych podań | 78.75% | Nie dotyczy | 47 |
| Kluczowe podania | 6 | 1.93 | 82 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.32 | 33 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 43 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 43 |
| Minuty na asystę | 280 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Kevin Behrens asystował przy 1 asyst w 5 meczach do tej pory w sezonie Super League 2026/2027. Kevin Behrens podaje piłkę około 25.71 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 78.75. Wykonuje również 1.93 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Kevin Behrens wynosi 0.30 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 85 procent graczy w Super League.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 6 | 1.93 | 68 |
| Udane dryblingi | 5 | 1.61 | 88 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 83.33% | Nie dotyczy | 90 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 0.64 | 50 |
| Spalone | 3 | 0.96 | 97 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 25 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 25 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 25 |
| Faule popełnione | 1 | 0.32 | 9 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.32 | 13 |
Kevin Behrens nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Super League.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 0.96 | 90 |
| Minuty na straconą bramkę | 93 min | Nie dotyczy | 90 |
| Czyste konto | 1 | 20% | 67 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 9 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 15 |
| Pojedynki naziemne | 41 | 13.18 | 79 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 26 | 8.36 | 96 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 20 | 6.43 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 6 | 1.93 | 61 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 35 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 81.82% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 11 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 9 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 2 |
Kevin Behrens wykonał do tej pory w swojej karierze 11 rzutów karnych. Spośród nich Kevin Behrens strzelił 9, a chybił 2. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Kevin Behrens wynosi 81.82%.
UEFA Europa Conference League Statystyki dla Kevin Behrens
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 9 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 527 | 59 minut na mecz | 56 |
| Mecze rozpoczęte | 6 | Nie dotyczy | 76 |
| Mecze jako zastępca | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 7 | 1.2 | 99 |
| Udział przy golu | 8 | 1.37 | 99 |
| Gole u siebie | 2 | 0.63 | 91 |
| Gole na wyjeździe | 5 | 1.88 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 6.32 | 1.08 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 6.32 | 1.08 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 75 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 24 | 4.10 | 99 |
| Strzały celne | 12/ 24 | 2.05 | 99 |
| Strzały niecelne | 12/ 24 | 2.05 | 98 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 95 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 29.17% | Nie dotyczy | 83 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 90 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 3.43 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.17 | 71 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.00 | 0.17 | 76 |
| Podania | 102 | 17.42 | 54 |
| Udane podania | 76/ 102 | 12.98 | 53 |
| Współczynnik udanych podań | 74.51% | Nie dotyczy | 39 |
| Kluczowe podania | 7 | 1.20 | 86 |
| Dośrodkowania | 3 | 0.51 | 68 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 3 | 0.17 | 71 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 33.33% | Nie dotyczy | 85 |
| Minuty na asystę | 527 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 5 | 0.85 | 79 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.34 | 72 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 40.00% | Nie dotyczy | 65 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 3 | 0.51 | 98 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.17 | 56 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 527 min / karta | Nie dotyczy | 87 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 11% | 46 |
| Faule popełnione | 3 | 0.51 | 61 |
| Faul przeciwko | 6 | 1.02 | 85 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 1.02 | 44 |
| Minuty na straconą bramkę | 88 min | Nie dotyczy | 45 |
| Czyste konto | 3 | 33% | 63 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 0.34 | 48 |
| Przejęcia | 3 | 0.51 | 71 |
| Pojedynki naziemne | 48 | 8.20 | 87 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 27 | 4.61 | 90 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 17 | 2.90 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 3 | 0.51 | 50 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 62 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 81.82% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 11 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 9 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 2 |
Kevin Behrens to Napastnik, który pojawił się w 5 meczach tego sezonu w Super League, grając łącznie 280 minut. Kevin Behrens zdobywa średnio 0.64 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 10 miejscu spośród 189 graczy w Super League, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 9 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny Super League.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 140 minut
Asysta co 280 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.52 Gole
0.08 Asysty
0.12 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.59 Gole
0 Asysty
1.18 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.24 Gole
0.05 Asysty
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.47 Gole
0.06 Asysty
0.35 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.38 Gole
0.38 Asysty
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.43 Gole
0 Asysty
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.45 Gole
0.13 Asysty
0.22 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.25 Gole
0.18 Asysty
0.12 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.55 Gole
0 Asysty
0.18 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.41 Gole
0 Asysty
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.44 Gole
0 Asysty
0.38 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.31 Gole
0 Asysty
0.23 Żółte Kartki
Sezon 2013/2014
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.78 Gole
0 Asysty
0.43 Żółte Kartki
Sezon 2012/2013
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.36 Gole
0 Asysty
0.44 Żółte Kartki