
Ed Turns Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Ed Turns. Ed Turns rozegrał łącznie 51 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 0 asyst. Ed Turns rozegrał najwięcej meczów w EFL League One z 51 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w EFL League One
EFL League One Statystyki dla Ed Turns
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 23 | Nie dotyczy | 38 |
| minuty | 1598 | 69 minut na mecz | 45 |
| Roczne wynagrodzenie | €195,623 | Nie dotyczy | 44 |
| Mecze rozpoczęte | 18 | Nie dotyczy | 48 |
| Mecze jako zastępca | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 20 | 1.13 | 62 |
| Minuty na straconą bramkę | 80 min | Nie dotyczy | 63 |
| Czyste konto | 7 | 30% | 71 |
| Przechwytywanie piłki | 24 | 1.35 | 46 |
| Przejęcia | 35 | 1.97 | 98 |
| Pojedynki naziemne | 184 | 10.36 | 49 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 112 | 6.31 | 76 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 53 | 2.98 | 77 |
| Dribbled Past | 11 | 0.62 | 38 |
| Wybicia | 98 | 5.52 | 83 |
| Zablokowane strzały | 13 | 0.73 | 90 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Ed Turns stracił 20 bramek i zachował 7 czystych kont w 23 meczach w EFL League One 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Ed Turns przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 80 minut. Co więcej, wykonał 1.35 bloków i 1.97 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Ed Turns notuje również 5.52 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.11 | 36 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 799 min / karta | Nie dotyczy | 77 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 9% | 43 |
| Faule popełnione | 21 | 1.18 | 60 |
| Faul przeciwko | 31 | 1.75 | 87 |
Ed Turns otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 23 meczach do tej pory w sezonie EFL League One 2025/2026. Popełnia 1.18 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 33 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 19 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 45 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 52 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.39 | 0.02 | 15 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.39 | 0.02 | 15 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ed Turns jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie EFL League One 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 0.23 | 12 |
| Strzały celne | 2/ 4 | 0.11 | 25 |
| Strzały niecelne | 2/ 4 | 0.11 | 10 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 66 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 35 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 94 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ed Turns oddał 4 strzałów w 23 meczach do tej pory w EFL League One 2025/2026 sezonie. Spośród 4 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Ed Turns wynosi 50.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.23 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 36 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 2.02 | 0.11 | 50 |
| Podania | 935 | 52.66 | 93 |
| Udane podania | 777/ 935 | 43.76 | 94 |
| Współczynnik udanych podań | 83.10% | Nie dotyczy | 92 |
| Kluczowe podania | 4 | 0.23 | 15 |
| Dośrodkowania | 6 | 0.34 | 23 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 6 | 0.00 | 19 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 19 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ed Turns nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie EFL League One.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 6 | 0.34 | 23 |
| Udane dryblingi | 4 | 0.23 | 32 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 66.67% | Nie dotyczy | 89 |
| Stracił posiadanie piłki | 6 | 0.34 | 71 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 35 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Ed Turns nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
FA Cup Statystyki dla Ed Turns
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 148 | 49 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €195,623 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 9 | 5.47 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 16 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 2 | 67% | 94 |
| Przechwytywanie piłki | 4 | 2.43 | 91 |
| Przejęcia | 4 | 2.43 | 99 |
| Pojedynki naziemne | 7 | 4.26 | 31 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 5 | 3.04 | 56 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 6 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 2 | 1.22 | 31 |
| Zablokowane strzały | 2 | 1.22 | 97 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Ed Turns stracił 20 bramek i zachował 7 czystych kont w 3 meczach w EFL League One 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Ed Turns przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 16 minut. Co więcej, wykonał 2.43 bloków i 2.43 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Ed Turns notuje również 1.22 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 44 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 44 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Faule popełnione | 2 | 1.22 | 84 |
| Faul przeciwko | 2 | 1.22 | 84 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 56 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 33 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 72 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 28 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 28 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 97 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 44 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.04 | 0.02 | 19 |
| Podania | 29 | 17.64 | 38 |
| Udane podania | 25/ 29 | 15.20 | 50 |
| Współczynnik udanych podań | 86.21% | Nie dotyczy | 81 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 38 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 34 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 41 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 47 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 47 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 72 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
EFL Trophy Statystyki dla Ed Turns
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 204 | 68 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €195,623 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 5 | 2.21 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 41 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 1 | 33% | 58 |
| Przechwytywanie piłki | 4 | 1.76 | 70 |
| Przejęcia | 5 | 2.21 | 99 |
| Pojedynki naziemne | 17 | 7.50 | 38 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 10 | 4.41 | 51 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 5 | 2.21 | 79 |
| Dribbled Past | 3 | 1.32 | 7 |
| Wybicia | 7 | 3.09 | 70 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 37 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Ed Turns stracił 20 bramek i zachował 7 czystych kont w 3 meczach w EFL League One 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Ed Turns przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 41 minut. Co więcej, wykonał 1.76 bloków i 2.21 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Ed Turns notuje również 3.09 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 62 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 63 |
| Faule popełnione | 4 | 1.76 | 92 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.44 | 37 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.44 | 90 |
| Udział przy golu | 1 | 0.44 | 73 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 60 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.53 | 88 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.73 | 0.32 | 87 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.73 | 0.32 | 87 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 204 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.44 | 45 |
| Strzały celne | 1/ 1 | 0.44 | 76 |
| Strzały niecelne | 0/ 1 | 0.00 | 23 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 90 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Celność strzału | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 1.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 54 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.28 | 0.12 | 55 |
| Podania | 158 | 69.71 | 99 |
| Udane podania | 144/ 158 | 63.53 | 99 |
| Współczynnik udanych podań | 91.14% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 23 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 25 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 28 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 35 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 35 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 75 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Ed Turns to Obrońca, który pojawił się w 23 meczach tego sezonu w EFL League One, grając łącznie 1598 minut. Ed Turns traci średnio 1.13 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 30%. Oznacza to, że Ed Turns zachował czyste konto w 7 meczach spośród 23, w których grał.
Ed Turns zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 29 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Exeter City FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.54
Stracone
0.54 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.99
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
2.5
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.33
Stracone
0.33 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.34
Stracone
0 Żółte Kartki