
Danilo Orsi-Dadamo Staty
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Danilo Orsi-Dadamo. Danilo Orsi-Dadamo rozegrał łącznie 60 meczów, strzelił 15 goli i przeprowadził 1 asyst. Danilo Orsi-Dadamo rozegrał najwięcej meczów w EFL League One z 60 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w EFL League Two
EFL League One Statystyki dla Danilo Orsi-Dadamo
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 18 | Nie dotyczy | 25 |
| minuty | 666 | 37 minut na mecz | 15 |
| Roczne wynagrodzenie | €203,320 | Nie dotyczy | 47 |
| Mecze rozpoczęte | 8 | Nie dotyczy | 19 |
| Mecze jako zastępca | 10 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 3 | 0.41 | 94 |
| Udział przy golu | 3 | 0.41 | 84 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 46 |
| Gole na wyjeździe | 3 | 0.78 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 2.51 | 0.34 | 87 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.81 | 0.24 | 77 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 222 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Danilo Orsi-Dadamo zdobył 3 bramki w 18 meczach do tej pory w sezonie EFL League One 2025/2026. 0 z 3 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 3 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Danilo Orsi-Dadamo na 90 minut wynosi 0.41. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Danilo Orsi-Dadamo w tym sezonie to 3. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.41 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.24. Daje to zawodnikowi Danilo Orsi-Dadamo wynik npxG na poziomie 1.81, co plasuje go w 77 z najlepszych graczy EFL League One.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 9 | 1.22 | 61 |
| Strzały celne | 3/ 9 | 0.41 | 64 |
| Strzały niecelne | 6/ 9 | 0.81 | 61 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 66 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 33.33% | Nie dotyczy | 99 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 60 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 3.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Danilo Orsi-Dadamo oddał 9 strzałów w 18 meczach do tej pory w EFL League One 2025/2026 sezonie. Spośród 9 strzałów, 3 strzały były celne, a pozostałe 6 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Danilo Orsi-Dadamo wynosi 33.33%. Zdobywa on bramkę za każdym 3.00 strzałem, których oddaje 1.22 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 36 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.40 | 0.05 | 13 |
| Podania | 108 | 14.59 | 7 |
| Udane podania | 71/ 108 | 9.59 | 7 |
| Współczynnik udanych podań | 65.74% | Nie dotyczy | 22 |
| Kluczowe podania | 6 | 0.81 | 54 |
| Dośrodkowania | 5 | 0.68 | 36 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 5 | 0.00 | 18 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 18 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Danilo Orsi-Dadamo nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie EFL League One.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 0.41 | 27 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.14 | 21 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 33.33% | Nie dotyczy | 25 |
| Stracił posiadanie piłki | 13 | 1.76 | 12 |
| Spalone | 7 | 0.95 | 97 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 13 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 13 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 13 |
| Faule popełnione | 8 | 1.08 | 53 |
| Faul przeciwko | 6 | 0.81 | 38 |
Danilo Orsi-Dadamo nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie EFL League One.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 7 | 0.95 | 83 |
| Minuty na straconą bramkę | 95 min | Nie dotyczy | 84 |
| Czyste konto | 3 | 17% | 16 |
| Przechwytywanie piłki | 11 | 1.49 | 52 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 8 |
| Pojedynki naziemne | 91 | 12.30 | 71 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 25 | 3.38 | 15 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 8 | 1.08 | 32 |
| Dribbled Past | 6 | 0.81 | 21 |
| Wybicia | 5 | 0.68 | 13 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.14 | 35 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Danilo Orsi-Dadamo nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
EFL League Two Statystyki dla Danilo Orsi-Dadamo
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 15 | Nie dotyczy | 18 |
| minuty | 1308 | 87 minut na mecz | 35 |
| Roczne wynagrodzenie | €203,320 | Nie dotyczy | 18 |
| Mecze rozpoczęte | 15 | Nie dotyczy | 38 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.07 | 52 |
| Udział przy golu | 2 | 0.14 | 49 |
| Gole u siebie | 1 | 0.13 | 68 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 48 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 2.39 | 0.16 | 65 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.69 | 0.12 | 56 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 1308 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 19 | 1.31 | 63 |
| Strzały celne | 9/ 19 | 0.62 | 79 |
| Strzały niecelne | 10/ 19 | 0.69 | 51 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.07 | 87 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 5.26% | Nie dotyczy | 44 |
| Celność strzału | 47.37% | Nie dotyczy | 89 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 19.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.07 | 57 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.22 | 0.08 | 35 |
| Podania | 163 | 11.22 | 1 |
| Udane podania | 109/ 163 | 7.50 | 2 |
| Współczynnik udanych podań | 66.87% | Nie dotyczy | 41 |
| Kluczowe podania | 11 | 0.76 | 53 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.14 | 16 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 2 | 0.07 | 33 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 50.00% | Nie dotyczy | 97 |
| Minuty na asystę | 1308 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 7 | 0.48 | 31 |
| Udane dryblingi | 3 | 0.21 | 28 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 42.86% | Nie dotyczy | 45 |
| Stracił posiadanie piłki | 17 | 1.17 | 28 |
| Spalone | 13 | 0.89 | 95 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 10 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 10 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 10 |
| Faule popełnione | 16 | 1.10 | 53 |
| Faul przeciwko | 9 | 0.62 | 27 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 13 | 0.89 | 82 |
| Minuty na straconą bramkę | 101 min | Nie dotyczy | 82 |
| Czyste konto | 6 | 40% | 88 |
| Przechwytywanie piłki | 13 | 0.89 | 26 |
| Przejęcia | 4 | 0.28 | 25 |
| Pojedynki naziemne | 126 | 8.67 | 22 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 30 | 2.06 | 8 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 6 | 0.41 | 8 |
| Dribbled Past | 3 | 0.21 | 82 |
| Wybicia | 12 | 0.83 | 14 |
| Zablokowane strzały | 3 | 0.21 | 42 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
FA Cup Statystyki dla Danilo Orsi-Dadamo
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 44 | 44 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €203,320 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 57 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 35 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 74 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 70 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 25 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 28 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 94 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 65 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Podania | 0 | 0.00 | 0 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 0 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 36 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 33 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 36 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 72 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 48 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 48 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 19 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 19 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 2.05 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 44 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 22 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 14 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 28 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 0 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 0 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 6 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 6 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 42 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
League Cup Statystyki dla Danilo Orsi-Dadamo
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 155 | 78 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €203,320 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 3 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 64 |
| Udział przy golu | 1 | 0.58 | 87 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 77 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 83 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.33 | 0.19 | 70 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.33 | 0.19 | 70 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 2.32 | 92 |
| Strzały celne | 2/ 4 | 1.16 | 96 |
| Strzały niecelne | 2/ 4 | 1.16 | 83 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 92 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 72 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 86 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.58 | 94 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.72 | 0.42 | 93 |
| Podania | 32 | 18.58 | 3 |
| Udane podania | 24/ 32 | 13.94 | 5 |
| Współczynnik udanych podań | 75.00% | Nie dotyczy | 18 |
| Kluczowe podania | 2 | 1.16 | 76 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.58 | 61 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 62 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 62 |
| Minuty na asystę | 155 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 0.58 | 49 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.58 | 72 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.58 | 37 |
| Spalone | 1 | 0.58 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 62 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Faule popełnione | 1 | 0.58 | 46 |
| Faul przeciwko | 2 | 1.16 | 70 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 1.74 | 4 |
| Minuty na straconą bramkę | 52 min | Nie dotyczy | 6 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 21 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.58 | 22 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 21 |
| Pojedynki naziemne | 10 | 5.81 | 32 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 4 | 2.32 | 18 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 14 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 4 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 50 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
EFL Trophy Statystyki dla Danilo Orsi-Dadamo
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 259 | 65 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €203,320 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 8 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.35 | 85 |
| Udział przy golu | 1 | 0.35 | 58 |
| Gole u siebie | 1 | 0.51 | 87 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 79 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.95 | 0.33 | 86 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.25 | 0.09 | 54 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 259 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 1.39 | 75 |
| Strzały celne | 2/ 4 | 0.69 | 82 |
| Strzały niecelne | 2/ 4 | 0.69 | 61 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 90 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 25.00% | Nie dotyczy | 89 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 86 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 4.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 54 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.07 | 0.02 | 1 |
| Podania | 27 | 9.38 | 1 |
| Udane podania | 16/ 27 | 5.56 | 0 |
| Współczynnik udanych podań | 59.26% | Nie dotyczy | 8 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.35 | 34 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 25 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 0.35 | 41 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.35 | 55 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 75 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 62 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 63 |
| Faule popełnione | 5 | 1.74 | 92 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.35 | 27 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 8 | 2.78 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 32 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 13 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 0.69 | 23 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 24 |
| Pojedynki naziemne | 23 | 7.99 | 46 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 5 | 1.74 | 18 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 0.35 | 20 |
| Dribbled Past | 3 | 1.04 | 14 |
| Wybicia | 2 | 0.69 | 21 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 37 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Danilo Orsi-Dadamo to Napastnik, który pojawił się w 15 meczach tego sezonu w EFL League Two, grając łącznie 1308 minut. Danilo Orsi-Dadamo zdobywa średnio 0.07 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 285 miejscu spośród 596 graczy w EFL League Two, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 13 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny EFL League Two.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 1308 minut
Asysta co 1308 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2026/2027
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.71 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.51 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
1.42 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
2 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki