
Yan Brice Eteki Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Języki
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Yan Brice Eteki. Yan Brice Eteki rozegrał łącznie 322 meczów, strzelił 4 goli i przeprowadził 1 asyst. Yan Brice Eteki rozegrał najwięcej meczów w Segunda División z 322 w Hiszpania. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Premier League - Armenia
Premier League - Armenia Statystyki dla Yan Brice Eteki
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 12 | Nie dotyczy | 28 |
| minuty | 949 | 79 minut na mecz | 42 |
| Mecze rozpoczęte | 11 | Nie dotyczy | 45 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 43 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 31 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 57 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 63 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 35 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 37 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Yan Brice Eteki jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Premier League - Armenia 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 42 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 94 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 60 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 67 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Yan Brice Eteki nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie Premier League - Armenia 2025/2026.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Podania | 0 | 0.00 | 15 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 15 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 15 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 55 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 49 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 66 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Yan Brice Eteki nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Premier League - Armenia.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 41 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 46 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 84 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 4 | 0.38 | 87 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 237 min / karta | Nie dotyczy | 29 |
| Kartki powyżej 0.5 | 4 | 33% | 97 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 33 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 38 |
Yan Brice Eteki otrzymał 4 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 12 meczach do tej pory w sezonie Premier League - Armenia 2025/2026. Popełnia 0.00 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 8 | 0.76 | 70 |
| Minuty na straconą bramkę | 119 min | Nie dotyczy | 70 |
| Czyste konto | 8 | 67% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 62 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 30 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 18 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 19 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 39 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 39 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 66 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Yan Brice Eteki nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Puchar Armenii Statystyki dla Yan Brice Eteki
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 88 |
| minuty | 270 | 90 minut na mecz | 89 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 90 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 79 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 78 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 90 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 91 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 72 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 73 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 86 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 94 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 89 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 94 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 94 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 95 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 75 |
| Podania | 0 | 0.00 | 76 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 76 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 76 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 89 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 89 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 94 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 94 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 89 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 89 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 89 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 97 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.33 | 88 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 270 min / karta | Nie dotyczy | 96 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 33% | 90 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 89 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 89 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 1 | 62 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy | 78 |
| Czyste konto | 1 | 33% | 53 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 96 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 87 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 78 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 79 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 87 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 90 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 95 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Liga Europy UEFA Statystyki dla Yan Brice Eteki
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 180 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.5 | 93 |
| Udział przy golu | 1 | 0.5 | 83 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 66 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 1 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.59 | 0.25 | 74 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.59 | 0.25 | 77 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 180 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 16 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 18 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 86 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 55 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 30 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 54 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 4 |
| Podania | 0 | 0.00 | 4 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 4 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 4 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 16 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 28 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 44 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 21 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 29 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 29 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 57 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.5 | 93 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 180 min / karta | Nie dotyczy | 35 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 50% | 99 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 12 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 8 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 0.5 | 91 |
| Minuty na straconą bramkę | 180 min | Nie dotyczy | 92 |
| Czyste konto | 1 | 50% | 87 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 12 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 17 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 4 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 5 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 8 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 6 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 39 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
UEFA Europa Conference League Statystyki dla Yan Brice Eteki
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 10 | Nie dotyczy | 75 |
| minuty | 711 | 71 minut na mecz | 69 |
| Mecze rozpoczęte | 8 | Nie dotyczy | 69 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 55 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 36 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 68 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.05 | 0.01 | 22 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.05 | 0.01 | 23 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.13 | 16 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 30 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.13 | 21 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 81 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 53 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 30 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 56 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.60 | 0.08 | 28 |
| Podania | 263 | 33.24 | 46 |
| Udane podania | 236/ 263 | 29.83 | 55 |
| Współczynnik udanych podań | 89.73% | Nie dotyczy | 90 |
| Kluczowe podania | 4 | 0.51 | 40 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 22 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 0.13 | 16 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 19 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 19 |
| Stracił posiadanie piłki | 7 | 0.88 | 32 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 54 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.13 | 40 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 711 min / karta | Nie dotyczy | 93 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 10% | 43 |
| Faule popełnione | 8 | 1.01 | 55 |
| Faul przeciwko | 20 | 2.53 | 96 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 10 | 1.27 | 30 |
| Minuty na straconą bramkę | 71 min | Nie dotyczy | 31 |
| Czyste konto | 2 | 20% | 27 |
| Przechwytywanie piłki | 11 | 1.39 | 54 |
| Przejęcia | 2 | 0.25 | 22 |
| Pojedynki naziemne | 64 | 8.09 | 53 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 35 | 4.42 | 59 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 6 | 0.76 | 50 |
| Dribbled Past | 3 | 0.38 | 62 |
| Wybicia | 8 | 1.01 | 39 |
| Zablokowane strzały | 4 | 0.51 | 79 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Liga Mistrzów UEFA Statystyki dla Yan Brice Eteki
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 343 | 86 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 4 | Nie dotyczy | 12 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 49 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 32 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 63 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 68 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 13 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 14 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 14 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 17 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 82 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 52 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 30 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 50 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.12 | 0.03 | 8 |
| Podania | 68 | 17.84 | 12 |
| Udane podania | 62/ 68 | 16.27 | 19 |
| Współczynnik udanych podań | 91.18% | Nie dotyczy | 89 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 13 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 23 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 43 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 0.79 | 46 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.52 | 55 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 66.67% | Nie dotyczy | 83 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 60 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 36 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 36 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 37 |
| Faule popełnione | 3 | 0.79 | 44 |
| Faul przeciwko | 3 | 0.79 | 55 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 1.57 | 40 |
| Minuty na straconą bramkę | 57 min | Nie dotyczy | 40 |
| Czyste konto | 1 | 25% | 41 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 0.52 | 22 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 15 |
| Pojedynki naziemne | 22 | 5.77 | 28 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 11 | 2.89 | 28 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 1.05 | 65 |
| Dribbled Past | 3 | 0.79 | 32 |
| Wybicia | 1 | 0.26 | 13 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 36 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Yan Brice Eteki to Pomocnik, który pojawił się w 12 meczach tego sezonu w Premier League - Armenia, grając łącznie 949 minut. Yan Brice Eteki ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Yan Brice Eteki zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 16 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu FC Artsakh.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.34 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.04 Gole
0 Asysty
0.52 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.62 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.8 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.41 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.24 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.04 Asysty
0.62 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.66 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.04 Gole
0 Asysty
0.43 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki