Puchar Armenii Tabela i Statystyki

Armenian Cup Logo
Kraj
Typ
Puchar
Drużyny
22
Mecze
13/14 Rozegrane
Postęp
 
100% ukończono
Ostatnie 5 (Dom)Dom Forma
Forma
WyjazdOstatnie 5 (Wyjazd)
29.10 08:00FC Artsakh
FC Artsakh

FC Artsakh

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
3.00
0.50
Gandzasar FC
Gandzasar FC

Gandzasar FC

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

29.10 04:30Olympia
Olympia

Olympia

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
0.00
3.00
FC Avan Academy
FC Avan Academy

FC Avan Academy

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

28.10 07:00Alashkert FC
Alashkert FC

Alashkert FC

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
3.00
0.00
Banaki Kentronakan Marzakan Akumb
Banaki Kentronakan Marzakan Akumb

Banaki Kentronakan Marzakan Akumb

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

28.10 04:00FK Lernayin Artsakh Goris
FK Lernayin Artsakh Goris

FK Lernayin Artsakh Goris

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
1.50
3.00
Shirak FC
Shirak FC

Shirak FC

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

27.10 08:00FC Banants
FC Banants

FC Banants

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
3.00
1.50
FC Andranik
FC Andranik

FC Andranik

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

27.10 08:00Pyunik FC
Pyunik FC

Pyunik FC

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
3.00
0.00
FC Ararat Yerevan
FC Ararat Yerevan

FC Ararat Yerevan

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

26.10 04:00FK Van
FK Van

FK Van

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

Kurs
3.00
0.00
FC Gandzasar Kapan
FC Gandzasar Kapan

FC Gandzasar Kapan

Puchar Armenii

Ranking osiągnięć 0 / 22

Armenia

ODBLOKUJ STATYSTYKI

Przejdź na FootyStats Premium i odblokuj Zwyc.%, BTTS, CK, Statystyki Rzutów Rożnych, Statystyki Kartek, Brak Zdobytych Bramek oraz Powyżej 2.5-3.5.

footystats.org/premium

* Czas jest zgodny z Twoją strefą czasową (-08:00)

Puchar Armenii Tabela (Armenia) - 2026/27

 DrużynaMecze
Mecze rozegrane w tym sezonie
W
Zwycięstwo
D
Remis
L
Porażka
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Ostatnie 5FormaCK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
Żółta Kartka / Czerwona Kartka
Rzuty rożne / mecz
1.5+
Powyżej 1.5 (1.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
2.5+
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
1
FC Araks Ararat StatyFC Araks Ararat2000000
  • W
    FC Araks Ararat

    FC Araks Ararat

    Puchar Armenii

    24.8 05:00

    4 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    FC Cilicia

    FC Cilicia

  • D
    SC Mika Yerevan

    SC Mika Yerevan

    Puchar Armenii

    25.10 02:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Araks Ararat

    FC Araks Ararat

2.00
0%0%0%0%0%0.00
2
Shirak FC StatyShirak FC1000000
  • W
    FK Lernayin Artsakh Goris

    FK Lernayin Artsakh Goris

    Puchar Armenii

    28.10 04:00

    1 - 7

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 4 )

    Shirak FC

    Shirak FC

3.00
0%0%0%0%0%0.00
3
Alashkert FC StatyAlashkert FC1000000
  • W
    Alashkert FC

    Alashkert FC

    Puchar Armenii

    28.10 07:00

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 0 )

    Banaki Kentronakan Marzakan Akumb

    Banaki Kentronakan Marzakan Akumb

3.00
0%0%0%0%0%0.00
4
Pyunik FC StatyPyunik FC1000000
  • W
    Pyunik FC

    Pyunik FC

    Puchar Armenii

    27.10 08:00

    6 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 0 )

    FC Ararat Yerevan

    FC Ararat Yerevan

3.00
0%0%0%0%0%0.00
5
FC Andranik StatyFC Andranik2000000
  • W
    FC Andranik

    FC Andranik

    Puchar Armenii

    25.8 05:00

    5 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 4 - 0 )

    Ejmiatsin

    Ejmiatsin

  • L
    FC Banants

    FC Banants

    Puchar Armenii

    27.10 08:00

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 2 )

    FC Andranik

    FC Andranik

1.50
0%0%0%0%0%0.00
6
FC Avan Academy StatyFC Avan Academy1000000
  • W
    Olympia

    Olympia

    Puchar Armenii

    29.10 04:30

    1 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    FC Avan Academy

    FC Avan Academy

3.00
0%0%0%0%0%0.00
7
FK Van StatyFK Van1000000
  • W
    FK Van

    FK Van

    Puchar Armenii

    26.10 04:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Gandzasar Kapan

    FC Gandzasar Kapan

3.00
0%0%0%0%0%0.00
8
FC Banants StatyFC Banants1000000
  • W
    FC Banants

    FC Banants

    Puchar Armenii

    27.10 08:00

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 2 )

    FC Andranik

    FC Andranik

3.00
0%0%0%0%0%0.00
9
FC Artsakh StatyFC Artsakh1000000
  • W
    FC Artsakh

    FC Artsakh

    Puchar Armenii

    29.10 08:00

    4 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    Gandzasar FC

    Gandzasar FC

3.00
0%0%0%0%0%0.00
10
FK Lernayin Artsakh Goris StatyFK Lernayin Artsakh Goris2000000
  • W
    FK Lernayin Artsakh Goris

    FK Lernayin Artsakh Goris

    Puchar Armenii

    26.8 05:00

    5 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    FC Ecoville

    FC Ecoville

  • L
    FK Lernayin Artsakh Goris

    FK Lernayin Artsakh Goris

    Puchar Armenii

    28.10 04:00

    1 - 7

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 4 )

    Shirak FC

    Shirak FC

1.50
0%0%0%0%0%0.00
11
SC Mika Yerevan StatySC Mika Yerevan2000000
  • D
    SC Mika Yerevan

    SC Mika Yerevan

    Puchar Armenii

    26.8 05:00

    3 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    FK Bentonit Ijevan

    FK Bentonit Ijevan

  • D
    SC Mika Yerevan

    SC Mika Yerevan

    Puchar Armenii

    25.10 02:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Araks Ararat

    FC Araks Ararat

1.00
0%0%0%0%0%0.00
12
Sardarapat FC StatySardarapat FC1000000
  • D
    Sardarapat FC

    Sardarapat FC

    Puchar Armenii

    27.8 05:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Gandzasar FC

    Gandzasar FC

1.00
0%0%0%0%0%0.00
13
FK Bentonit Ijevan StatyFK Bentonit Ijevan1000000
  • D
    SC Mika Yerevan

    SC Mika Yerevan

    Puchar Armenii

    26.8 05:00

    3 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    FK Bentonit Ijevan

    FK Bentonit Ijevan

1.00
0%0%0%0%0%0.00
14
Gandzasar FC StatyGandzasar FC2000000
  • D
    Sardarapat FC

    Sardarapat FC

    Puchar Armenii

    27.8 05:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Gandzasar FC

    Gandzasar FC

  • L
    FC Artsakh

    FC Artsakh

    Puchar Armenii

    29.10 08:00

    4 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    Gandzasar FC

    Gandzasar FC

0.50
0%0%0%0%0%0.00
15
FC Hayq StatyFC Hayq0000000
    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    16
    FC Gandzasar Kapan StatyFC Gandzasar Kapan1000000
    • L
      FK Van

      FK Van

      Puchar Armenii

      26.10 04:00

      2 - 1

      Wynik

      ( 1 Poł. : 0 - 1 )

      FC Gandzasar Kapan

      FC Gandzasar Kapan

    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    17
    FC Cilicia StatyFC Cilicia1000000
    • L
      FC Araks Ararat

      FC Araks Ararat

      Puchar Armenii

      24.8 05:00

      4 - 2

      Wynik

      ( 1 Poł. : 1 - 2 )

      FC Cilicia

      FC Cilicia

    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    18
    Olympia StatyOlympia1000000
    • L
      Olympia

      Olympia

      Puchar Armenii

      29.10 04:30

      1 - 4

      Wynik

      ( 1 Poł. : 1 - 2 )

      FC Avan Academy

      FC Avan Academy

    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    19
    Banaki Kentronakan Marzakan Akumb StatyBanaki Kentronakan Marzakan Akumb1000000
    • L
      Alashkert FC

      Alashkert FC

      Puchar Armenii

      28.10 07:00

      4 - 0

      Wynik

      ( 1 Poł. : 3 - 0 )

      Banaki Kentronakan Marzakan Akumb

      Banaki Kentronakan Marzakan Akumb

    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    20
    FC Ararat Yerevan StatyFC Ararat Yerevan1000000
    • L
      Pyunik FC

      Pyunik FC

      Puchar Armenii

      27.10 08:00

      6 - 2

      Wynik

      ( 1 Poł. : 3 - 0 )

      FC Ararat Yerevan

      FC Ararat Yerevan

    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    21
    FC Ecoville StatyFC Ecoville1000000
    • L
      FK Lernayin Artsakh Goris

      FK Lernayin Artsakh Goris

      Puchar Armenii

      26.8 05:00

      5 - 0

      Wynik

      ( 1 Poł. : 2 - 0 )

      FC Ecoville

      FC Ecoville

    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    22
    Ejmiatsin StatyEjmiatsin1000000
    • L
      FC Andranik

      FC Andranik

      Puchar Armenii

      25.8 05:00

      5 - 0

      Wynik

      ( 1 Poł. : 4 - 0 )

      Ejmiatsin

      Ejmiatsin

    0.00
    0%0%0%0%0%0.00
    Terminologia

    PNM : Średnia punktów zdobytych na mecz w rozgrywkach.
    Wyższe liczby oznaczają silniejszą drużynę.

    CK : Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
    * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.

    BTTS : Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
    * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.

    Brak Zdobytych Pkt : Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.

    Puchar ArmeniiStatystyki (Armenia) - 2026/27

    Mapa Występowania Goli

    0
    Gole/mecz

    0 Gole (Dom)

    0 Gole (Wyjazd)

    • 15'
    • 30'
      HT
      • 60'
      • 75'
        FT

        55%

        1 Połowa

        45%

        2 Połowa

        0min/gol

        (0 goli w 13 meczach)

        +0% Przewaga ataku Gospodarzy

        (Zdobywa 0% więcej goli niż zazwyczaj)

        0% Czystych kont

        (0 razy spośród 13 meczów)

        0% Przewaga obrony Gospodarzy

        (Traci 0% mniej goli niż zazwyczaj)

        0% Obie drużyny strzeliły

        (0 razy w ciągu 13 meczów)

        131% - Bardzo Wysokie Ryzyko

        (Wyniki są skrajnie nieprzewidywalne)

        *Mapa Goli obrazuje kiedy często zdobywane są gole w tej lidze.
        Czerwony = wysokie wyniki. Żółty = średnie wyniki. Zielony = niskie wyniki

        Puchar Armenii - TRENDY (Armenia) - 2026/27

        Zwycięstwo Gospodarzy

        Remis

        Zwycięstwo Gości

        0%
        0%
        0%

        Powyżej +

        Powyżej 0.5
        0%
        Powyżej 1.5
        0%
        Powyżej 2.5
        0%
        Powyżej 3.5
        0%
        Powyżej 4.5
        0%

        Poniżej -

        Poniżej 0.5
        0%
        Poniżej 1.5
        0%
        Poniżej 2.5
        0%
        Poniżej 3.5
        0%
        Poniżej 4.5
        0%

        Najczęstsze sumy goli - Wynik końcowy

        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        Wyświetl wszystkieWyświetl mniej

        Najczęstsze wyniki - Wynik końcowy

        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        Wyświetl wszystkieWyświetl mniej

        Gole - 10 min

        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole

        0' - 10'

        11' - 20'

        21' - 30'

        31' - 40'

        41' - 50'

        51' - 60'

        61' - 70'

        71' - 80'

        81' - 90'

        Gole na 15 min

        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole
        0%
        0 / 0 Gole

        0' - 15'

        16' - 30'

        31' - 45'

        46' - 60'

        61' - 75'

        76' - 90'

        Statystyki meczu - 2026/2027

        Strzały na Mecz
        0
        Strzały / Mecz (Dom)
        0
        Strzały / Mecz (Wyjazd)
        0
        Posiadanie piłki (Dom)
        0%
        Posiadanie piłki (Wyjazd)
        0%
        Faule na Mecz
        0
        Faule / Mecz (Dom)
        0
        Faule / Mecz (Wyjazd)
        0
        Spalone / mecz
        0
        Uczestniczący gracze
        0
        Rzuty rożne

        ODBLOKUJ

        Rzuty rożne / mecz


        Dom


        Wyjazd

        * Suma rzutów rożnych / mecz

        Kartki

        ODBLOKUJ

        Kartki / mecz


        Dom


        Wyjazd

        * Czerwona Kartka = 2 kartki.

        Powyżej - Rzuty Rożne

        Powyżej 7.5
        Powyżej 8.5
        Powyżej 9.5
        Powyżej 10.5
        Powyżej 11.5
        Powyżej 12.5

        Powyżej - Kartki

        Powyżej 0.5
        Powyżej 1.5
        Powyżej 2.5
        Powyżej 3.5
        Powyżej 4.5
        Powyżej 5.5

        STATYSTYKI POŁOWY MECZU (1 POŁ. / 2. POŁ.)

        Gole 1 połowy - Powyżej X

        Powyżej 0.5
        0%
        Powyżej 1.5
        0%
        Powyżej 2.5
        0%
        Powyżej 3.5
        0%

        Gole w 2 Poł. - Ponad X

        Powyżej 0.5
        0%
        Powyżej 1.5
        0%
        Powyżej 2.5
        0%
        Powyżej 3.5
        0%

        * FHG = Gole 1 połowy w Armenia-Puchar Armenii

        * 2HG = Gole 2 połowy w Armenia-Puchar Armenii

        Najczęstsze sumy goli - Do przerwy

        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy
        0 Gole
        0%  /  0 razy

        Najczęstsze wyniki - Do przerwy

        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        0 - 0
        0%  /  0 razy
        Wyświetl wszystkieWyświetl mniej

        Puchar Armenii Statystyki Zawodników

        Puchar Armenii 2026/2027 to turniej pucharowy. W przypadku pucharów, nasze statystyki Najlepsi Strzelcy, Najlepsze Asysty i Najwięcej Czystych Kont zawierają również gole i asysty, które miały miejsce podczas kwalifikacji. Z tego powodu nasze statystyki dla Puchar Armenii 2026/2027 mogą się różnić od tych, które widzisz na innych stronach.

        Najlepsi Strzelcy

          11
        Iasonas Pikis  3
        Daouda Togola  3
        Miguel Rajani Cardoso  2
        Narek Hovhannisyan  2
        Hélder José Castro Ferreira  2
        David Sena Fernandes Sualehe  2
        Petros Avetisyan  1
        Kone Boukari  1
        Gonçalo Tomás Barros Rocha  1
        Oege-Sietse van Lingen  1
        Iman Griffith  1

        * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Armenii

        Najlepsze Asysty

        Ruben Yesayan  1
        Akhmed Jindoyan  1
        Ashot Kocharyan  1
        Miguel Ângelo Ramos Silva  1
        Hélder José Castro Ferreira  1

        * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Armenii

        Najwięcej Czystych Kont

        Ibrahim Sesay  1

        * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Armenii

        Gole na 90 minut

        Kone Boukari  11.25
        David Sena Fernandes Sualehe  7.83
        Petros Avetisyan  5
        Pertsh Poghikyan  4.74
        Iasonas Pikis  4.29
        Hélder José Castro Ferreira  4.09
        Edgar Malakyan  3.33
        Daouda Togola  3
        Patrick Victoire Handzongo  2.65
        Gevorg Tarakhchyan  2.05
        Miguel Rajani Cardoso  2
        Gonçalo Tomás Barros Rocha  1.29

        * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Armenii

        Asysty na 90 minut

        Hélder José Castro Ferreira  2.05
        Miguel Ângelo Ramos Silva  1

        * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Armenii

        Zdobyte Rzuty Karne

        * Statystyki z sezonu 2026/27 w Puchar Armenii

        /pl/
        https://cdn.footystats.org/
        - rozpocznie się za### min.'
        - rozpoczyna się za### godz.'
        Na Żywo'
        - rozpoczął się
        ●wkrótce
        ●rozpoczął się
        no

        Wczytywanie statystyk

        DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
        Subskrybuj

        Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!