Śr. Suma Goli - Niemcy Regionalliga West

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Śr. Suma Goli -
- Zdobyte bramki -
- Stracone bramki -
- Czyste konto -
- Obie drużyny strzeliły -
- Brak Zdobytych Bramek -
- xG (Przewidywane gole)
Śr. Suma Goli - Regionalliga West
| # | Drużyna | Mecze | Suma Goli | Śr. | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Schalke 04 II | 6 | 28 | 4.67 / mecz | 4.00 | 5.33 |
| 2 | ![]() | 1 FC Bocholt | 6 | 28 | 4.67 / mecz | 5.67 | 3.67 |
| 3 | ![]() | SC Wiedenbruck 2000 | 6 | 23 | 3.83 / mecz | 3.67 | 4.00 |
| 4 | ![]() | SC Paderborn 07 II U23 | 6 | 23 | 3.83 / mecz | 4.00 | 3.67 |
| 5 | ![]() | SV Westfalia Rhynern | 5 | 19 | 3.80 / mecz | 3.67 | 4.00 |
| 6 | ![]() | Bonner SC | 6 | 22 | 3.67 / mecz | 4.33 | 3.00 |
| 7 | ![]() | Borussia Monchengladbach II | 6 | 21 | 3.50 / mecz | 4.00 | 3.00 |
| 8 | ![]() | SSG 09 Bergisch Gladbach | 6 | 20 | 3.33 / mecz | 3.33 | 3.33 |
| 9 | ![]() | 1 FC Koln II | 6 | 19 | 3.17 / mecz | 3.33 | 3.00 |
| 10 | ![]() | VfL Bochum 1848 II | 6 | 19 | 3.17 / mecz | 3.00 | 3.33 |
| 11 | ![]() | FC Gutersloh 2000 | 6 | 19 | 3.17 / mecz | 4.33 | 2.00 |
| 12 | ![]() | SG Wattenscheid 09 | 6 | 18 | 3.00 / mecz | 3.00 | 3.00 |
| 13 | ![]() | SC Rot WeiSs Oberhausen 1904 | 6 | 18 | 3.00 / mecz | 2.67 | 3.33 |
| 14 | ![]() | SV Rodinghausen | 6 | 17 | 2.83 / mecz | 2.67 | 3.00 |
| 15 | ![]() | BV Borussia 09 Dortmund II | 5 | 14 | 2.80 / mecz | 3.00 | 2.67 |
| 16 | ![]() | Sportfreunde Siegen von 1899 | 6 | 16 | 2.67 / mecz | 2.00 | 3.33 |
| 17 | ![]() | VfB 03 Hilden | 6 | 14 | 2.33 / mecz | 1.33 | 3.33 |
| 18 | ![]() | Sportfreunde Lotte | 6 | 12 | 2.00 / mecz | 1.33 | 2.67 |
Dom / Śr. Suma Goli (Regionalliga West)
| # | Drużyna | Mecze | Dom Suma Goli | Dom Śr. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | 1 FC Bocholt | 3 | 17 | 5.67 / mecz |
| 2 | ![]() | Bonner SC | 3 | 13 | 4.33 / mecz |
| 3 | ![]() | FC Gutersloh 2000 | 3 | 13 | 4.33 / mecz |
| 4 | ![]() | FC Schalke 04 II | 3 | 12 | 4.00 / mecz |
| 5 | ![]() | SC Paderborn 07 II U23 | 3 | 12 | 4.00 / mecz |
| 6 | ![]() | Borussia Monchengladbach II | 3 | 12 | 4.00 / mecz |
| 7 | ![]() | SC Wiedenbruck 2000 | 3 | 11 | 3.67 / mecz |
| 8 | ![]() | SV Westfalia Rhynern | 3 | 11 | 3.67 / mecz |
| 9 | ![]() | SSG 09 Bergisch Gladbach | 3 | 10 | 3.33 / mecz |
| 10 | ![]() | 1 FC Koln II | 3 | 10 | 3.33 / mecz |
| 11 | ![]() | VfL Bochum 1848 II | 3 | 9 | 3.00 / mecz |
| 12 | ![]() | SG Wattenscheid 09 | 3 | 9 | 3.00 / mecz |
| 13 | ![]() | BV Borussia 09 Dortmund II | 2 | 6 | 3.00 / mecz |
| 14 | ![]() | SC Rot WeiSs Oberhausen 1904 | 3 | 8 | 2.67 / mecz |
| 15 | ![]() | SV Rodinghausen | 3 | 8 | 2.67 / mecz |
| 16 | ![]() | Sportfreunde Siegen von 1899 | 3 | 6 | 2.00 / mecz |
| 17 | ![]() | VfB 03 Hilden | 3 | 4 | 1.33 / mecz |
| 18 | ![]() | Sportfreunde Lotte | 3 | 4 | 1.33 / mecz |
Wyjazd / Śr. Suma Goli (Regionalliga West)
| # | Drużyna | Mecze | Wyjazd Suma Goli | Wyjazd Śr. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Schalke 04 II | 3 | 16 | 5.33 / mecz |
| 2 | ![]() | SC Wiedenbruck 2000 | 3 | 12 | 4.00 / mecz |
| 3 | ![]() | SV Westfalia Rhynern | 2 | 8 | 4.00 / mecz |
| 4 | ![]() | 1 FC Bocholt | 3 | 11 | 3.67 / mecz |
| 5 | ![]() | SC Paderborn 07 II U23 | 3 | 11 | 3.67 / mecz |
| 6 | ![]() | SSG 09 Bergisch Gladbach | 3 | 10 | 3.33 / mecz |
| 7 | ![]() | VfL Bochum 1848 II | 3 | 10 | 3.33 / mecz |
| 8 | ![]() | SC Rot WeiSs Oberhausen 1904 | 3 | 10 | 3.33 / mecz |
| 9 | ![]() | Sportfreunde Siegen von 1899 | 3 | 10 | 3.33 / mecz |
| 10 | ![]() | VfB 03 Hilden | 3 | 10 | 3.33 / mecz |
| 11 | ![]() | Bonner SC | 3 | 9 | 3.00 / mecz |
| 12 | ![]() | Borussia Monchengladbach II | 3 | 9 | 3.00 / mecz |
| 13 | ![]() | 1 FC Koln II | 3 | 9 | 3.00 / mecz |
| 14 | ![]() | SG Wattenscheid 09 | 3 | 9 | 3.00 / mecz |
| 15 | ![]() | SV Rodinghausen | 3 | 9 | 3.00 / mecz |
| 16 | ![]() | BV Borussia 09 Dortmund II | 3 | 8 | 2.67 / mecz |
| 17 | ![]() | Sportfreunde Lotte | 3 | 8 | 2.67 / mecz |
| 18 | ![]() | FC Gutersloh 2000 | 3 | 6 | 2.00 / mecz |
Która drużyna straciła najwięcej bramek w Regionalliga West?
Największą liczbę bramek w sezonie 2026/27 w całej lidze zanotowała drużyna FC Schalke 04 II z 28 bramkami w 6 rozegranych meczach. Ta statystyka obejmuje zarówno bramki strzelone, jak i stracone przez drużynę. FC Schalke 04 II utrzymywał średnią 4.67 łącznych goli na mecz. Ich średnia liczba bramek na wyjeździe, zarówno strzelonych jak i straconych, wynosi 4. Sprawia to, że ich mecze to zdecydowanie intensywne doświadczenie dla kibiców oglądających mecze FC Schalke 04 II.
Liczba goli zdobytych w meczach rozgrywanych przez 1 FC Bocholt i SC Wiedenbruck 2000 przez cały sezon Regionalliga West również jest bardzo wysoka. 1 FC Bocholt i SC Wiedenbruck 2000 zdobyły sumę odpowiednio 28 i 28 goli łącznie. Obie drużyny utrzymały liczbę około 4.67 sumy bramek strzelonych i straconych. Na drugim końcu listy znajdziemy Sportfreunde Lotte z najmniejszym zaangażowaniem w punkty meczu spośród wszystkich drużyn Regionalliga West. Ich łączna liczba bramek to 12 podczas meczów Regionalliga West, co daje średnią 2 na mecz.
Śr. Suma Goli - Niemcy
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 3
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 4
- Dywizja 5
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 4
- Dywizja 4
- Dywizja 5
- Dywizja 5
- Dywizja 4
- Dywizja 4
- Dywizja 4
- Dywizja 3
- Puchar
- Dywizja 4

















