Tabela Formy - Anglia Isthmian Premier Division

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabele Dom & Wyjazd -
- Tabela Formy -
- Przewaga Gospodarzy -
- Prognozy -
- Frekwencja -
- Statystyki Zawodników -
- Remisy -
- Wynagrodzenie
Tabela Formy - Isthmian Premier Division
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | Następny Mecz | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Enfield Town FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 7 | 13 | 15 |
| 2.50 | 17% | 0% | 83% | 100% | |
| 2 | ![]() | Carshalton Athletic FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 15 |
| 2.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | |
| 3 | ![]() | Lewes FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 13 |
| 2.17 | 67% | 33% | 17% | 33% | |
| 4 | ![]() | Welling United FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 8 | 4 | 12 |
| 2.00 | 67% | 0% | 33% | 67% | |
| 5 | ![]() | Dartford FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 12 |
| 2.00 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 6 | ![]() | St Albans City FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 10 |
| 1.67 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 7 | ![]() | Leatherhead FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 11 | 1 | 10 |
| 1.67 | 17% | 0% | 83% | 83% | |
| 8 | ![]() | Dulwich Hamlet FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 8 | 6 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 9 | ![]() | Aveley FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 8 | 4 | 10 |
| 1.67 | 17% | 33% | 50% | 50% | |
| 10 | ![]() | Burgess Hill Town FC | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 9 |
| 1.50 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 11 | ![]() | Chatham Town FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 9 | 3 | 9 |
| 1.50 | 17% | 17% | 67% | 83% | |
| 12 | ![]() | Ramsgate FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 8 | 7 | 9 |
| 1.50 | 17% | 17% | 67% | 83% | |
| 13 | ![]() | Wingate Finchley FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 11 | -3 | 8 |
| 1.33 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 14 | ![]() | Cray Wanderers FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 80% | 60% | |
| 15 | ![]() | Eastbourne Borough FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 7 |
| 1.17 | 0% | 33% | 67% | 67% | |
| 16 | ![]() | Maldon Tiptree FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 6 |
| 1.50 | 25% | 25% | 50% | 75% | |
| 17 | ![]() | Cheshunt FC | 6 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 |
| 0.83 | 33% | 50% | 50% | 17% | |
| 18 | ![]() | Three Bridges FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 18 | -7 | 4 |
| 0.67 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19 | ![]() | Brentwood Town FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 40% | |
| 20 | ![]() | Whitehawk FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 14 | -10 | 2 |
| 0.33 | 17% | 50% | 50% | 50% | |
| 21 | ![]() | AFC Whyteleafe | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 17 | -11 | 2 |
| 0.33 | 0% | 33% | 67% | 83% | |
| 22 | ![]() | Stanway Rovers FC | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 15 | -12 | 1 |
| 0.17 | 17% | 50% | 50% | 67% |
TABELA FORMY OSTATNICH 5 (Isthmian Premier Division)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Last 5 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Lewes FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 13 |
| 2.60 | 80% | 20% | 20% | 20% |
| 2 | ![]() | Enfield Town FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 12 |
| 2.40 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 3 | ![]() | Carshalton Athletic FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 60% |
| 4 | ![]() | Welling United FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 9 |
| 1.80 | 60% | 0% | 40% | 80% |
| 5 | ![]() | Dartford FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 9 |
| 1.80 | 40% | 20% | 40% | 60% |
| 6 | ![]() | Aveley FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 9 |
| 1.80 | 20% | 40% | 40% | 40% |
| 7 | ![]() | Burgess Hill Town FC | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 9 |
| 1.80 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 8 | ![]() | Chatham Town FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 6 | 5 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 9 | ![]() | Ramsgate FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 6 | 8 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 80% |
| 10 | ![]() | Cray Wanderers FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 80% | 60% |
| 11 | ![]() | St Albans City FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 7 |
| 1.40 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 12 | ![]() | Leatherhead FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 13 | ![]() | Dulwich Hamlet FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 14 | ![]() | Wingate Finchley FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 7 |
| 1.40 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 15 | ![]() | Eastbourne Borough FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 6 |
| 1.20 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 16 | ![]() | Maldon Tiptree FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 6 |
| 1.50 | 25% | 25% | 50% | 75% |
| 17 | ![]() | Cheshunt FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | 6 | -2 | 4 |
| 0.80 | 20% | 40% | 60% | 20% |
| 18 | ![]() | Three Bridges FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4 |
| 0.80 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 19 | ![]() | Brentwood Town FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 40% |
| 20 | ![]() | Whitehawk FC | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 12 | -8 | 2 |
| 0.40 | 20% | 40% | 60% | 60% |
| 21 | ![]() | AFC Whyteleafe | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 15 | -9 | 2 |
| 0.40 | 0% | 20% | 80% | 100% |
| 22 | ![]() | Stanway Rovers FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 | -12 | 0 |
| 0.00 | 0% | 40% | 60% | 80% |
Które drużyny są w dobrej formie na podstawie ostatnich 5 meczów? – Przewodnik po formie
• Doskonała: Lewes FC ma wyjątkowo dobrą formę z 2.6 punktami na mecz zdobytymi w ostatnich 5 meczach.
• Bardzo dobra: Enfield Town FC osiąga wyniki podobne do Lewes FC, ze średnią 2.4 punktów na mecz w ostatnich 5 meczach.
• Całkiem dobra: Carshalton Athletic FC to trzecia najlepiej grająca drużyna z 4 wygranymi i 1 przegranymi w ostatnich 5 meczach ze średnią 2.4 punktów na mecz.
• Średnia forma: istnieje kilka drużyn osiągających ostatnio średnie wyniki, w tym Dartford FC z 3 wygranymi, 0 remisami i 2 przegranymi. Ich wyniki nie są powalające - zdobywają 1.8 punktów na mecz.
• Słaba forma: AFC Whyteleafe wypada słabiej w porównaniu z innymi drużynami z 0 wygranymi w ostatnich 5 meczach. Zdobyli średnio 0.4 punktów na mecz, co czyni ją jedną z najsłabszych drużyn w sezonie. Jeśli nie poprawią swoich wyników, mogą ryzykować spadkiem lub wyrzuceniem z Isthmian Premier Division.
• Niebezpiecznie słaba: wyniki Stanway Rovers FC były statystycznie najsłabsze w Isthmian Premier Division. Z ostatnich 5 meczów, zwyciężyli jedynie 0. Ich średnia liczba punktów na mecz to 0, co jest najsłabszym wynikiem spośród wszystkich drużyn. Strzelili tylko 3 bramek, a stracili aż 15! Jeśli ich forma się nie zmieni, nie jesteśmy pewni, czy fani zniosą oglądanie gry Stanway Rovers FC.
FORMA U SIEBIE - ZESTAWIENIE (Isthmian Premier Division)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Carshalton Athletic FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 9 |
| 3.00 | 67% | 0% | 33% | 33% |
| 2 | ![]() | Welling United FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 9 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 33% |
| 3 | ![]() | Burgess Hill Town FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 4 | ![]() | Cray Wanderers FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 7 |
| 2.33 | 33% | 33% | 67% | 67% |
| 5 | ![]() | Dulwich Hamlet FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 7 |
| 2.33 | 67% | 0% | 33% | 67% |
| 6 | ![]() | Lewes FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 67% |
| 7 | ![]() | Enfield Town FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 8 | ![]() | Ramsgate FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 9 | ![]() | Chatham Town FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | Dartford FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 6 |
| 2.00 | 67% | 33% | 0% | 33% |
| 11 | ![]() | St Albans City FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 12 | ![]() | Eastbourne Borough FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 13 | ![]() | Aveley FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 4 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 14 | ![]() | Wingate Finchley FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 |
| 1.33 | 33% | 0% | 67% | 33% |
| 15 | ![]() | Leatherhead FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 16 | ![]() | Maldon Tiptree FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 17 | ![]() | Cheshunt FC | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 67% | 0% |
| 18 | ![]() | Three Bridges FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | -4 | 3 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 19 | ![]() | Brentwood Town FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 20 | ![]() | Whitehawk FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2 |
| 0.67 | 33% | 67% | 33% | 33% |
| 21 | ![]() | AFC Whyteleafe | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2 |
| 0.67 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 22 | ![]() | Stanway Rovers FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach domowych?
• Welling United FC jest najlepszą drużyną na swoim stadionie (Park View Road) notując z 0 przegranymi i 3 wygranymi w ciągu ostatnich 6 meczów rozegranych u siebie. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 3, będąc najwyższą spośród wszystkich klubów.
• Carshalton Athletic FC może pochwalić się ostatnio świetną formą na własnym stadionie (War Memorial Sports Ground). 3 zwycięstw, 0 remisów i 0 przegranych umieszcza ich na 2 miejscu w tabeli domowej Isthmian Premier Division. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 3 - prawie tak wysoka, jak Welling United FC.
• Wyniki Whitehawk FC na ich własnym stadionie (The Enclosed Ground) były ostatnio poniżej średniej. Drużynie Whitehawk FC udało się zwyciężyć jedynie 0 razy z ostatnich 6 meczów rozegranych na ich stadionie (The Enclosed Ground). Ich średnia punktów na mecz wynosi 0.67, co czyni ich drugą najsłabszą drużyną w meczach domowych Isthmian Premier Division.
• Fatalnie, po prostu fatalnie. Gra drużyny Stanway Rovers FC w meczach domowych była ostatnio tragiczna. Z 0 zwycięstwami, 0 remisami, 3 przegranymi i tylko 0 punktami na mecz w ostatnich 6 meczach u siebie, Stanway Rovers FC radzi sobie wyjątkowo słabo na własnym stadionie.
FORMA NA WYJEŹDZIE - ZESTAWIENIE (Isthmian Premier Division)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Enfield Town FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 2 | ![]() | Lewes FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 7 |
| 2.33 | 100% | 33% | 0% | 0% |
| 3 | ![]() | Leatherhead FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 7 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 4 | ![]() | Carshalton Athletic FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 5 | ![]() | Dartford FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 6 | ![]() | Aveley FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 7 | ![]() | St Albans City FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 8 | ![]() | Wingate Finchley FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 4 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 9 | ![]() | Welling United FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3 |
| 1.00 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 10 | ![]() | Dulwich Hamlet FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 11 | ![]() | Ramsgate FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 12 | ![]() | Chatham Town FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 67% |
| 13 | ![]() | Maldon Tiptree FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | -3 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 14 | ![]() | Burgess Hill Town FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 |
| 0.67 | 0% | 33% | 67% | 0% |
| 15 | ![]() | Cheshunt FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 |
| 0.67 | 33% | 67% | 33% | 33% |
| 16 | ![]() | Cray Wanderers FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 17 | ![]() | Eastbourne Borough FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1 |
| 0.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 18 | ![]() | Three Bridges FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 1 |
| 0.33 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 19 | ![]() | Stanway Rovers FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -7 | 1 |
| 0.33 | 33% | 67% | 33% | 67% |
| 20 | ![]() | Brentwood Town FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 67% | 33% | 33% |
| 21 | ![]() | AFC Whyteleafe | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | -9 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 100% |
| 22 | ![]() | Whitehawk FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach wyjazdowych?
• Enfield Town FC gra świetnie na meczach wyjazdowych. Udało im się zwyciężyć 3 z ostatnich 6 meczów rozgrywanych na stadionie przeciwnika. Enfield Town FC mają najwyższą liczbę punktów wynoszącą 9, co czyni ich najlepszą drużyną na meczach wyjazdowych w Isthmian Premier Division.
• Whitehawk FC rozczarowuje swoją grą na meczach wyjazdowych. Pozostają oni najsłabszą drużyną z 0 wygranymi w ostatnich 6 meczach rozgrywanych na stadionie przeciwnika, co jest fatalną wiadomością dla klubu i ich fanów.
Tabela Formy - Anglia
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 3
- Dywizja 4
- Dywizja 5
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Dywizja 1
- Puchar





















