Tabela Formy - Anglia National League

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabele Dom & Wyjazd -
- Tabela Formy -
- Przewaga Gospodarzy -
- Prognozy -
- Frekwencja -
- Statystyki Zawodników -
- Remisy -
- Wynagrodzenie
Tabela Formy - National League
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | Następny Mecz | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Boreham Wood FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 7 | 7 | 13 |
| 2.60 | 20% | 0% | 80% | 100% | |
| 2 | ![]() | Sutton United FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 12 |
| 2.40 | 60% | 20% | 20% | 40% | |
| 3 | ![]() | AFC Hornchurch | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 80% | |
| 4 | ![]() | Yeovil Town FC | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 11 |
| 2.20 | 20% | 0% | 80% | 60% | |
| 5 | ![]() | Southend United FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 10 |
| 2.00 | 20% | 0% | 80% | 60% | |
| 6 | ![]() | Eastleigh FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 10 |
| 2.00 | 20% | 20% | 60% | 40% | |
| 7 | ![]() | AFC Fylde | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 10 |
| 2.00 | 20% | 0% | 80% | 80% | |
| 8 | ![]() | Harrogate Town FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 10 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 9 | ![]() | Carlisle United FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 8 | 4 | 8 |
| 1.60 | 0% | 0% | 100% | 60% | |
| 10 | ![]() | Aldershot Town FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 60% | 20% | |
| 11 | ![]() | Kidderminster Harriers FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 60% | 40% | |
| 12 | ![]() | Hartlepool United FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 6 |
| 1.20 | 40% | 40% | 20% | 20% | |
| 13 | ![]() | Forest Green Rovers FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 6 |
| 1.20 | 0% | 40% | 60% | 80% | |
| 14 | ![]() | FC Halifax Town | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 1.20 | 20% | 0% | 80% | 80% | |
| 15 | ![]() | Altrincham FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 1.20 | 0% | 40% | 60% | 60% | |
| 16 | ![]() | Boston United FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 1.20 | 40% | 20% | 40% | 40% | |
| 17 | ![]() | Worthing FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 10 | -1 | 6 |
| 1.20 | 20% | 0% | 80% | 80% | |
| 18 | ![]() | Wealdstone FC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 5 |
| 1.00 | 20% | 20% | 60% | 40% | |
| 19 | ![]() | Scunthorpe United FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4 |
| 0.80 | 0% | 20% | 80% | 60% | |
| 20 | ![]() | Woking FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 4 |
| 0.80 | 0% | 60% | 40% | 40% | |
| 21 | ![]() | Tamworth FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4 |
| 0.80 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 22 | ![]() | Gateshead FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | -4 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 60% | |
| 23 | ![]() | Barrow AFC | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2 |
| 0.40 | 0% | 20% | 80% | 60% | |
| 24 | ![]() | Solihull Moors FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 16 | -11 | 0 |
| 0.00 | 0% | 20% | 80% | 80% |
TABELA FORMY OSTATNICH 5 (National League)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Last 5 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Boreham Wood FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 7 | 7 | 13 |
| 2.60 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 2 | ![]() | Sutton United FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 12 |
| 2.40 | 60% | 20% | 20% | 40% |
| 3 | ![]() | AFC Hornchurch | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 80% |
| 4 | ![]() | Yeovil Town FC | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 11 |
| 2.20 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 5 | ![]() | Southend United FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 10 |
| 2.00 | 20% | 0% | 80% | 60% |
| 6 | ![]() | Eastleigh FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 10 |
| 2.00 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 7 | ![]() | AFC Fylde | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 10 |
| 2.00 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 8 | ![]() | Harrogate Town FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 10 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 9 | ![]() | Carlisle United FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 8 | 4 | 8 |
| 1.60 | 0% | 0% | 100% | 60% |
| 10 | ![]() | Aldershot Town FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 60% | 20% |
| 11 | ![]() | Kidderminster Harriers FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 12 | ![]() | Hartlepool United FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 6 |
| 1.20 | 40% | 40% | 20% | 20% |
| 13 | ![]() | Forest Green Rovers FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 6 |
| 1.20 | 0% | 40% | 60% | 80% |
| 14 | ![]() | FC Halifax Town | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 6 |
| 1.20 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 15 | ![]() | Altrincham FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 1.20 | 0% | 40% | 60% | 60% |
| 16 | ![]() | Boston United FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 1.20 | 40% | 20% | 40% | 40% |
| 17 | ![]() | Worthing FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 10 | -1 | 6 |
| 1.20 | 20% | 0% | 80% | 80% |
| 18 | ![]() | Wealdstone FC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 5 |
| 1.00 | 20% | 20% | 60% | 40% |
| 19 | ![]() | Scunthorpe United FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4 |
| 0.80 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 20 | ![]() | Woking FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 4 |
| 0.80 | 0% | 60% | 40% | 40% |
| 21 | ![]() | Tamworth FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4 |
| 0.80 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 22 | ![]() | Gateshead FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | -4 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 23 | ![]() | Barrow AFC | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2 |
| 0.40 | 0% | 20% | 80% | 60% |
| 24 | ![]() | Solihull Moors FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 16 | -11 | 0 |
| 0.00 | 0% | 20% | 80% | 80% |
Które drużyny są w dobrej formie na podstawie ostatnich 5 meczów? – Przewodnik po formie
• Doskonała: Boreham Wood FC ma wyjątkowo dobrą formę z 2.6 punktami na mecz zdobytymi w ostatnich 5 meczach.
• Bardzo dobra: Sutton United FC osiąga wyniki podobne do Boreham Wood FC, ze średnią 2.4 punktów na mecz w ostatnich 5 meczach.
• Całkiem dobra: AFC Hornchurch to trzecia najlepiej grająca drużyna z 4 wygranymi i 1 przegranymi w ostatnich 5 meczach ze średnią 2.4 punktów na mecz.
• Średnia forma: istnieje kilka drużyn osiągających ostatnio średnie wyniki, w tym Carlisle United FC z 2 wygranymi, 2 remisami i 1 przegranymi. Ich wyniki nie są powalające - zdobywają 1.6 punktów na mecz.
• Słaba forma: Barrow AFC wypada słabiej w porównaniu z innymi drużynami z 0 wygranymi w ostatnich 5 meczach. Zdobyli średnio 0.4 punktów na mecz, co czyni ją jedną z najsłabszych drużyn w sezonie. Jeśli nie poprawią swoich wyników, mogą ryzykować spadkiem lub wyrzuceniem z National League.
• Niebezpiecznie słaba: wyniki Solihull Moors FC były statystycznie najsłabsze w National League. Z ostatnich 5 meczów, zwyciężyli jedynie 0. Ich średnia liczba punktów na mecz to 0, co jest najsłabszym wynikiem spośród wszystkich drużyn. Strzelili tylko 5 bramek, a stracili aż 16! Jeśli ich forma się nie zmieni, nie jesteśmy pewni, czy fani zniosą oglądanie gry Solihull Moors FC.
FORMA U SIEBIE - ZESTAWIENIE (National League)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Yeovil Town FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 2 | ![]() | Harrogate Town FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 5 | 4 | 7 |
| 2.33 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 3 | ![]() | Eastleigh FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 7 |
| 2.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 4 | ![]() | Sutton United FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 6 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 5 | ![]() | AFC Hornchurch | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 50% |
| 6 | ![]() | Carlisle United FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 7 | ![]() | FC Halifax Town | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 6 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 8 | ![]() | Kidderminster Harriers FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 |
| 1.67 | 33% | 0% | 67% | 0% |
| 9 | ![]() | Boreham Wood FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | AFC Fylde | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 11 | ![]() | Scunthorpe United FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 12 | ![]() | Woking FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 4 |
| 1.33 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 13 | ![]() | Southend United FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 14 | ![]() | Aldershot Town FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 15 | ![]() | Hartlepool United FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% |
| 16 | ![]() | Boston United FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 17 | ![]() | Worthing FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 |
| 1.00 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 18 | ![]() | Altrincham FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 19 | ![]() | Forest Green Rovers FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 100% |
| 20 | ![]() | Tamworth FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 21 | ![]() | Gateshead FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% |
| 22 | ![]() | Wealdstone FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 23 | ![]() | Barrow AFC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 24 | ![]() | Solihull Moors FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach domowych?
• Yeovil Town FC jest najlepszą drużyną na swoim stadionie (Huish Park Stadium) notując z 0 przegranymi i 2 wygranymi w ciągu ostatnich 6 meczów rozegranych u siebie. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 2.33, będąc najwyższą spośród wszystkich klubów.
• Harrogate Town FC może pochwalić się ostatnio świetną formą na własnym stadionie (CNG Stadium). 2 zwycięstw, 1 remisów i 0 przegranych umieszcza ich na 2 miejscu w tabeli domowej National League. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 2.33 - prawie tak wysoka, jak Yeovil Town FC.
• Wyniki Barrow AFC na ich własnym stadionie (Furness Building Society Stadium) były ostatnio poniżej średniej. Drużynie Barrow AFC udało się zwyciężyć jedynie 0 razy z ostatnich 6 meczów rozegranych na ich stadionie (Furness Building Society Stadium). Ich średnia punktów na mecz wynosi 0, co czyni ich drugą najsłabszą drużyną w meczach domowych National League.
• Fatalnie, po prostu fatalnie. Gra drużyny Solihull Moors FC w meczach domowych była ostatnio tragiczna. Z 0 zwycięstwami, 0 remisami, 3 przegranymi i tylko 0 punktami na mecz w ostatnich 6 meczach u siebie, Solihull Moors FC radzi sobie wyjątkowo słabo na własnym stadionie.
FORMA NA WYJEŹDZIE - ZESTAWIENIE (National League)
| # | Drużyna | Mecze | W | D | L | ZG | SG | RB | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK | Brak Zdobytych Pkt | BTTS | Powyżej 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Boreham Wood FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 2 | ![]() | Southend United FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 |
| 2.33 | 0% | 0% | 100% | 67% |
| 3 | ![]() | AFC Hornchurch | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 4 | ![]() | Sutton United FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 6 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 50% |
| 5 | ![]() | AFC Fylde | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 6 | ![]() | Aldershot Town FC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 |
| 1.67 | 33% | 0% | 67% | 0% |
| 7 | ![]() | Yeovil Town FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% |
| 8 | ![]() | Wealdstone FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 4 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 9 | ![]() | Harrogate Town FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | Eastleigh FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% |
| 11 | ![]() | Kidderminster Harriers FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 12 | ![]() | Hartlepool United FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 13 | ![]() | Altrincham FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.00 | 0% | 67% | 33% | 33% |
| 14 | ![]() | Boston United FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 15 | ![]() | Worthing FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 16 | ![]() | Forest Green Rovers FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 50% | 50% | 50% |
| 17 | ![]() | Carlisle United FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% |
| 18 | ![]() | Barrow AFC | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 |
| 0.67 | 0% | 33% | 67% | 33% |
| 19 | ![]() | Tamworth FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 10 | -4 | 1 |
| 0.33 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 20 | ![]() | FC Halifax Town | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 21 | ![]() | Scunthorpe United FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 67% |
| 22 | ![]() | Woking FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
| 23 | ![]() | Gateshead FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 33% | 67% | 100% |
| 24 | ![]() | Solihull Moors FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach wyjazdowych?
• Boreham Wood FC gra świetnie na meczach wyjazdowych. Udało im się zwyciężyć 3 z ostatnich 6 meczów rozgrywanych na stadionie przeciwnika. Boreham Wood FC mają najwyższą liczbę punktów wynoszącą 9, co czyni ich najlepszą drużyną na meczach wyjazdowych w National League.
• Solihull Moors FC rozczarowuje swoją grą na meczach wyjazdowych. Pozostają oni najsłabszą drużyną z 0 wygranymi w ostatnich 6 meczach rozgrywanych na stadionie przeciwnika, co jest fatalną wiadomością dla klubu i ich fanów.
Tabela Formy - Anglia
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Dywizja 3
- Dywizja 4
- Dywizja 5
- Puchar
- Puchar
- Puchar
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Dywizja 1
- Puchar























