Loading

ODBLOKUJ
Denmark Series Grupa 3

Subskrybuj FootyStats Premium

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - Odder IGF - Kolding Boldklub

Odder IGF Logo

Odder
(50%)

6
Mecze

50%
0%
50%

3 Zwycięstwa

3 Zwycięstwa

Historia meczów Odder IGF vs Kolding Boldklub pokazuje, że spośród 6 spotkań, które rozegrali, Odder IGF wygrał 3 razy, a Kolding Boldklub 3 razy. 0 spotkań pomiędzy Odder IGF i Kolding Boldklub zakończyło się remisem.

100%Powyżej 1.5
6 / 6 Mecze
83%Powyżej 2.5
5 / 6 Mecze
83%Powyżej 3.5
5 / 6 Mecze
67%BTTS
4 / 6 Mecze
17%Czyste konto
Odder IGF
17%Czyste konto
Kolding Boldklub

Wszystkie prognozy- Odder IGF - Kolding Boldklub

0%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 0%
0%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 0%
0%BTTS
Średnia Ligi : 0%
0Gole/mecz
Średnia Ligi : 0
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla Odder IGF vs Kolding Boldklub w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Dom
 
Forma - Wyjazd
Odder IGF Logo
2.60
  • W
    Odder IGF

    Odder IGF

    Denmark Series Grupa 3

    15.8 04:00

    6 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    Odense Kammeraternes SK

    Odense Kammeraternes SK

  • W
    Odder IGF

    Odder IGF

    Denmark Series Grupa 3

    05.9 04:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Aarhus Fremad Fodbold II

    Aarhus Fremad Fodbold II

  • W
    Odder IGF

    Odder IGF

    Denmark Series Grupa 3

    19.9 05:00

    5 - 4

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 1 )

    Horsens fS

    Horsens fS

  • W
    Odder IGF

    Odder IGF

    Denmark Series Grupa 3

    03.10 04:00

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Esbjerg fB II

    Esbjerg fB II

  • D
    Odder IGF

    Odder IGF

    Denmark Series Grupa 3

    10.10 04:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Boldklubben 1913

    Boldklubben 1913

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Odder IGF
Boldklubben 1913
Odder IGF
Esbjerg fB II
Odder IGF
Horsens fS
Odder IGF
Aarhus Fremad Fodbold II
Odder IGF
Odense Kammeraternes SK
  • Poprzednie

  • Następne

Odder IGF logoWyniki Odder IGF są +56% better w stosunku do Punkty na mecz

1.67
  • W
    Horsens fS

    Horsens fS

    Denmark Series Grupa 3

    29.8 03:00

    1 - 5

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • W
    Odense Kammeraternes SK

    Odense Kammeraternes SK

    Denmark Series Grupa 3

    05.9 04:00

    0 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • D
    Boldklubben 1913

    Boldklubben 1913

    Denmark Series Grupa 3

    19.9 03:00

    3 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • L
    BK Marienlyst

    BK Marienlyst

    Denmark Series Grupa 3

    03.10 04:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • W
    Tarup-Paarup IF

    Tarup Paarup IF

    Denmark Series Grupa 3

    10.10 04:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

Kolding Boldklub Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Tarup Paarup IF
Kolding Boldklub
BK Marienlyst
Kolding Boldklub
Boldklubben 1913
Kolding Boldklub
Odense Kammeraternes SK
Kolding Boldklub
Horsens fS
Kolding Boldklub
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki Odder IGF są +37% better w stosunku do Gole Zdobyte

Odder
3.2 Gole/mecz

Odder IGF (Dom)

Kolding Boldklub
2.33 Gole/mecz

Kolding Boldklub (Wyjazd)

Wynik na meczOdderKolding Boldklub
Powyżej 0.580%83%
Powyżej 1.580%67%
Powyżej 2.560%50%
Powyżej 3.540%17%
Brak zdobytych bramek20%17%
Zdobyte w 1P/2POdderKolding Boldklub
Zdobyto w 1 Połowie50%50%
Zdobyto w 2 Połowie75%83%
Punkty w obu połowach50%50%
Zdobyto Średnio 1 Poł.1.250.67
Zdobyto Średnio 2 Poł.2.001.67

* Statystyki z wyników Odder IGF u siebie i Kolding Boldklub na wyjeździe.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki Odder IGF są +25% better w stosunku do Gole Stracone

Odder
1.6 Stracone bramki / mecz

Odder IGF (Dom)

Kolding Boldklub
2 Stracone bramki / mecz

Kolding Boldklub (Wyjazd)

Stracone / meczOdderKolding Boldklub
Powyżej 0.580%83%
Powyżej 1.540%50%
Powyżej 2.520%33%
Powyżej 3.520%17%
Czyste konto20%17%
Stracone w 1P/2POdderKolding Boldklub
Czyste konta 1 Poł.25%33%
Czyste konta 2 Poł.75%33%
Stracone Średnio 1 Poł.0.750.83
Stracone Średnio 2 Poł.0.751.17

* Statystyki z bilansu porażek Odder IGF u siebie i Kolding Boldklub na wyjeździe.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla Odder IGF i Kolding Boldklub.

Gole ŁącznieOdderKolding BoldklubŚrednia
Powyżej 0.580%100%90%
Powyżej 1.580%100%90%
Powyżej 2.580%67%74%
Powyżej 3.560%67%64%
Powyżej 4.560%50%55%
BTTS80%67%74%
BTTS i Wygrana80%33%57%
BTTS i Remis0%17%9%
BTTS & Powyżej 2.580%67%74%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%0%0%
Gole w 1 PołowieOdderKolding BoldklubŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieOdderKolding BoldklubŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)OdderKolding BoldklubŚrednia
Poniżej 0.520%0%10%
Poniżej 1.520%0%10%
Poniżej 2.520%33%27%
Poniżej 3.540%33%37%
Poniżej 4.540%50%45%
1 Poł./2 Poł.OdderKolding BoldklubŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.525%17%21%
1 Poł. Poniżej 1.550%50%50%
1 Poł. Poniżej 2.550%83%67%
2 Poł. Poniżej 0.525%0%13%
2 Poł. Poniżej 1.525%17%21%
2 Poł. Poniżej 2.550%50%50%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy Odder IGF i Kolding Boldklub

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczOdderKolding BoldklubŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaOdderKolding BoldklubŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaOdderKolding BoldklubŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla Odder IGF i Kolding Boldklub. Średnia ligowa to średnia Denmark Series Grupa 3 w 50 meczach w sezonie 2026/2027.

Denmark Series Grupa 3 Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla Odder IGF i Kolding Boldklub.

Rożne DrużynyOdderKolding BoldklubŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy Odder IGF zdobędzie punkty?

Odder IGF
Zdobyto punkt w
80%
meczach (Dom)

Średnia Szansa

Istnieje Średnia Szansa na zdobycie bramki przez Odder IGF na podstawie naszych danych.
Kolding Boldklub
Czyste konto w
17%
meczach (Wyjazd)

Czy Kolding Boldklub zdobędzie punkty?

Odder IGF
Czyste konto w
20%
meczach (Dom)

Średnia Szansa

Istnieje Średnia Szansa na zdobycie bramki przez Kolding Boldklub na podstawie naszych danych.
Kolding Boldklub
Zdobyto punkt w
83%
meczach (Wyjazd)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy Odder IGF i Kolding Boldklub

Kartki
/mecz
Odder IGF
Kartki
/mecz
Kolding Boldklub
Kartki na meczOdderKolding BoldklubŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiOdderKolding BoldklubŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejOdderKolding BoldklubŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla Odder IGF i Kolding Boldklub. Średnia ligowa to średnia Denmark Series Grupa 3. Było 0 kartek w 50 meczach w sezonie 2026/2027.

Denmark Series Grupa 3 Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
Odder IGF Logo
1.75
Do przerwy

Odder IGF logoWyniki Odder IGF są +32% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

1.33
Do przerwy
Kolding Boldklub Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.OdderKolding Boldklub
Wygrane 1 Poł.50%33%
Wygrane 2 Poł.50%50%
Remisy 1 Poł.25%33%
Remisy 2 Poł.25%0%
Przegrane 1 Poł.25%33%
Przegrane 2 Poł.25%50%

Statystyki kartek Odder IGF i Kolding Boldklub z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)OdderKolding BoldklubŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.OdderKolding BoldklubŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

Odder IGFOdder IGF
 
Odder IGF

10%

Zdobyli punkt pierwsi w 1 / 10 meczów

Kolding BoldklubKolding Boldklub
 
Kolding Boldklub

50%

Zdobyli punkt pierwsi w 5 / 10 meczów

Gole według minuty
Gole Odder IGF i Kolding Boldklub do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.OdderKolding Boldklub
0 - 10 Min.5%10%
11 - 20 Min.5%2%
21 - 30 Min.13%10%
31 - 40 Min.8%7%
41 - 50 Min.3%12%
51 - 60 Min.10%17%
61 - 70 Min.10%12%
71 - 80 Min.8%10%
81 - 90 Min.10%12%
Do 15 min.OdderKolding Boldklub
0 - 10 Min.8%12%
16 - 30 Min.15%10%
31 - 45 Min.10%17%
46 - 60 Min.10%19%
61 - 75 Min.13%21%
76 - 90 Min.15%12%
Gole strzelone do 10 min.OdderKolding Boldklub
0 - 10 Min.0%14%
11 - 20 Min.5%0%
21 - 30 Min.10%0%
31 - 40 Min.5%10%
41 - 50 Min.5%14%
51 - 60 Min.15%14%
61 - 70 Min.15%10%
71 - 80 Min.10%14%
81 - 90 Min.10%14%
Gole Zdobyte do 15 min.OdderKolding Boldklub
0 - 10 Min.0%14%
16 - 30 Min.15%0%
31 - 45 Min.10%19%
46 - 60 Min.15%19%
61 - 75 Min.20%24%
76 - 90 Min.15%14%
Gole stracone do 10 min.OdderKolding Boldklub
0 - 10 Min.11%5%
11 - 20 Min.5%5%
21 - 30 Min.16%19%
31 - 40 Min.11%5%
41 - 50 Min.0%10%
51 - 60 Min.5%19%
61 - 70 Min.5%14%
71 - 80 Min.5%5%
81 - 90 Min.11%10%
Gole Stracone do 15 min.OdderKolding Boldklub
0 - 10 Min.16%10%
16 - 30 Min.16%19%
31 - 45 Min.11%14%
46 - 60 Min.5%19%
61 - 75 Min.5%19%
76 - 90 Min.16%10%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynyOdderKolding BoldklubŚrednia
Strzały na Mecz0.000.000.00
Współczynnik konwersji strzałówNie dotyczyNie dotyczyNie dotyczy
Strzały Celne / Mecz0.000.000.00
Strzały Chybione / Mecz0.000.000.00
Strzały na Zdobytą bramkęNie dotyczyNie dotyczyNie dotyczy
Strzały drużyny Powyżej 10.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 11.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 12.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 13.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 14.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 15.50%0%0%
Celne strzały drużyny 3.5+0%0%0%
Celne strzały drużyny 4.5+0%0%0%
Celne strzały drużyny 5.5+0%0%0%
Celne strzały drużyny 6.5+0%0%0%
Strzały w meczuOdderKolding BoldklubŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 24.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 25.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 26.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.50%0%0%
Spalone - StatystykiOdderKolding BoldklubŚrednia
Spalone / mecz0.000.000.00
Powyżej 2.5 Spalonych0%0%0%
Powyżej 3.5 Spalonych0%0%0%
Różne StatystykiOdderKolding BoldklubŚrednia
Faule popełnione / mecz0.000.000.00
Faule przyjęte / mecz000.00
Średnia posiadania piłki0%0%0%
Remis % FT20%17%19%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 BK Marienlyst

7

71%

20

12

8

15

4.57

2

 Odder IGF

5

80%

16

8

8

13

4.80

3

 Oure Fodbold Akademi

5

80%

10

3

7

13

2.60

4

 Aarhus Fremad Fodbold II

5

60%

13

7

6

10

4.00

5

 Tarup Paarup IF

6

50%

12

15

-3

9

4.50

6

 Boldklubben 1913

5

40%

13

9

4

8

4.40

7

 Odense Kammeraternes SK

5

40%

6

7

-1

7

2.60

8

 Kolding Boldklub

4

25%

7

9

-2

4

4.00

9

 Horsens fS

4

25%

9

15

-6

4

6.00

10

 Esbjerg fB II

4

0%

3

5

-2

2

2.00

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Oure Fodbold Akademi

5

60%

13

8

5

10

4.20

2

 Kolding Boldklub

6

50%

14

12

2

10

4.33

3

 BK Marienlyst

3

67%

8

2

6

7

3.33

4

 Boldklubben 1913

5

40%

8

10

-2

7

3.60

5

 Odense Kammeraternes SK

5

40%

6

14

-8

6

4.00

6

 Aarhus Fremad Fodbold II

5

20%

10

12

-2

5

4.40

7

 Horsens fS

6

17%

14

14

0

4

4.67

8

 Esbjerg fB II

6

17%

8

16

-8

4

4.00

9

 Tarup Paarup IF

4

0%

5

10

-5

2

3.75

10

 Odder IGF

5

0%

4

11

-7

0

3.00

* Denmark Series Group 3 Tabele domowe i wyjazdowe są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!