Loading

DEBLOCAȚI
Seria Group 3 Danemarca

Abonați-vă la FootyStats Premium

Odder IGF logo
2.60
WWWWD
Odder IGF
1.67
WWDLW
Kolding Boldklub
Kolding Boldklub logo
Odder IGF Logo

Odder
(50%)

6
Meciuri

50%
0%
50%

3 Victorii

3 Victorii

Statisticile întâlnirilor directe dintre Odder IGF și Kolding Boldklub arată că din 6, Odder IGF a câștigat de 3 ori, iar Kolding Boldklub a câștigat de 3 ori. Au fost 0 meciuri care s-au încheiat la egalitate între Odder IGF și Kolding Boldklub.

100%Peste 1.5
6 / 6 Meciuri
83%Peste 2.5
5 / 6 Meciuri
83%Peste 3.5
5 / 6 Meciuri
67%GG
4 / 6 Meciuri
17%Niciun gol primit
Odder IGF
17%Niciun gol primit
Kolding Boldklub

Toate Predicțiile- Odder IGF vs Kolding Boldklub

0%Peste 2.5
Media Ligii : 0%
0%Peste 1.5
Media Ligii : 0%
0%GG
Media Ligii : 0%
0Goluri/Meci
Media Ligii : 0
Peste 1.5, MT/ST și altele
Peste 8.5, 9.5 și altele

* Statistici medii între Odder IGF și Kolding Boldklub de-a lungul acestui sezon.

Ce înseamnă aceste statistici? Citiți Glosarul
Formă - Acasă
 
Formă - Deplasare
Odder IGF Logo
2.60
  • V
    Odder IGF

    Odder IGF

    Seria Group 3 Danemarca

    08-15 4:00am

    6 - 1

    Final

    ( Pauză : 2 - 1 )

    Odense Kammeraternes SK

    Odense Kammeraternes SK

  • V
    Odder IGF

    Odder IGF

    Seria Group 3 Danemarca

    09-5 4:00am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Aarhus Fremad Fodbold II

    Aarhus Fremad Fodbold II

  • V
    Odder IGF

    Odder IGF

    Seria Group 3 Danemarca

    09-19 5:00am

    5 - 4

    Final

    ( Pauză : 3 - 1 )

    Horsens fS

    Horsens fS

  • V
    Odder IGF

    Odder IGF

    Seria Group 3 Danemarca

    10-3 4:00am

    3 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Esbjerg fB II

    Esbjerg fB II

  • E
    Odder IGF

    Odder IGF

    Seria Group 3 Danemarca

    10-10 4:00am

    0 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Boldklubben 1913

    Boldklubben 1913

  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

Odder IGF
Boldklubben 1913
Odder IGF
Esbjerg fB II
Odder IGF
Horsens fS
Odder IGF
Aarhus Fremad Fodbold II
Odder IGF
Odense Kammeraternes SK
  • Trecut

  • Următorul

Odder IGF logoOdder IGF este +56% superioară în ce privește Puncte Pe Meci

1.67
  • V
    Horsens fS

    Horsens fS

    Seria Group 3 Danemarca

    08-29 3:00am

    1 - 5

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • V
    Odense Kammeraternes SK

    Odense Kammeraternes SK

    Seria Group 3 Danemarca

    09-5 4:00am

    0 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • E
    Boldklubben 1913

    Boldklubben 1913

    Seria Group 3 Danemarca

    09-19 3:00am

    3 - 3

    Final

    ( Pauză : 1 - 2 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • Î
    BK Marienlyst

    BK Marienlyst

    Seria Group 3 Danemarca

    10-3 4:30am

    2 - 0

    Final

    ( Pauză : 1 - 0 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

  • V
    Tarup-Paarup IF

    Tarup Paarup IF

    Seria Group 3 Danemarca

    10-10 4:00am

    1 - 3

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    Kolding Boldklub

    Kolding Boldklub

Kolding Boldklub Logo
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

Tarup Paarup IF
Kolding Boldklub
BK Marienlyst
Kolding Boldklub
Boldklubben 1913
Kolding Boldklub
Odense Kammeraternes SK
Kolding Boldklub
Horsens fS
Kolding Boldklub
  • Trecut

  • Următorul

Obțineți predicții zilnice gratuite

Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!

Introduceți adresa de email pentru abonare. *

Goluri Marcate Cine va marca mai mult?

Odder IGF este +37% superioară în ce privește Goluri Marcate

Odder
3.2 Goluri/Meci

Odder IGF (Acasă)

Kolding Boldklub
2.33 Goluri/Meci

Kolding Boldklub (Deplasare)

Goluri Marcate Per MeciOdderKolding Boldklub
Peste 0.580%83%
Peste 1.580%67%
Peste 2.560%50%
Peste 3.540%17%
Nu au Marcat20%17%
Marcat în prima repriză / A doua reprizăOdderKolding Boldklub
Marcat în 1H50%50%
Marcat în 2H75%83%
Marcat in Ambele Reprize50%50%
Medie Goluri Marcate 1H1.250.67
Medie Goluri Marcate 2H2.001.67

* Statisticile se bazează pe recordul de marcări de acasă ale echipei Odder IGF și datele echipei Kolding Boldklub în meciurile în deplasare.

Goluri Primite Cine va primi goluri?

Odder IGF este +25% superioară în ce privește Goluri Primite

Odder
1.6 Primit/meci

Odder IGF (Acasă)

Kolding Boldklub
2 Primit/meci

Kolding Boldklub (Deplasare)

Primite/MeciOdderKolding Boldklub
Peste 0.580%83%
Peste 1.540%50%
Peste 2.520%33%
Peste 3.520%17%
Niciun gol primit20%17%
Goluri primite în prima/a doua reprizăOdderKolding Boldklub
1H Clean Sheets25%33%
2H Clean Sheets75%33%
1h Concedate Medie0.750.83
2h Concedate Medie0.751.17

* Statisticile se bazează pe recordul de goluri primite acasă ale echipei Odder IGF și datele echipei Kolding Boldklub în meciurile în deplasare.

Predicții Peste 2.5 și Ambele echipe marchează Câte goluri în această partidă?

Odder IGF și Kolding Boldklub peste 0.5 ~ 4.5 și ambele echipe marchează.

Goluri MeciOdderKolding BoldklubÎn medie
Peste 0.580%100%90%
Peste 1.580%100%90%
Peste 2.580%67%74%
Peste 3.560%67%64%
Peste 4.560%50%55%
GG80%67%74%
GG și Victorie80%33%57%
GG și Egalitate0%17%9%
BTTS & Peste 2.580%67%74%
BTTS Nu & Peste 2.50%0%0%
Prima Repriză GoluriOdderKolding BoldklubÎn medie
BTTS 1H
1H Peste 0.5
1H Peste 1.5
1H Peste 2.5
a Doua Repriză GoluriOdderKolding BoldklubÎn medie
BTTS 2H
GG Ambele Reprize
2H Peste 0.5
2H Peste 1.5
2H Peste 2.5
Goluri (Sub)OdderKolding BoldklubÎn medie
Sub 0.520%0%10%
Sub 1.520%0%10%
Sub 2.520%33%27%
Sub 3.540%33%37%
Sub 4.540%50%45%
1H/2HOdderKolding BoldklubÎn medie
1H Sub 0.525%17%21%
1H Sub 1.550%50%50%
1H Sub 2.550%83%67%
2H Sub 0.525%0%13%
2H sub 1.525%17%21%
2H Sub 2.550%50%50%

Cele mai recente predicții ale utilizatorilor

Încă nu există predicții ale utilizatorilor. Puteți posta una după ce au fost publicate cotele.

Statistici Cornere Câte cornere vor fi?

UNLOCKCornere / Meci

* Media cornerelor pe meci între Odder IGF și Kolding Boldklub

/meci
Cornere Câștigate
/meci
Cornere Câștigate
Cornere de MeciOdderKolding BoldklubÎn medie
Peste 6
Peste 7
Peste 8
Peste 9
Peste 10
Peste 11
Peste 12
Peste 13
Prima reprizăOdderKolding BoldklubÎn medie
1H Media
Peste 4 1H
Peste 5 1H
Peste 6 1H
A doua reprizăOdderKolding BoldklubÎn medie
2H Media
Peste 4 2H
Peste 5 2H
Peste 6 2H

Totalul cornerelor pentru Odder IGF și Kolding Boldklub. Media ligii este media lui Seria Group 3 Danemarca în 50 meciuri din sezonul 2026/2027.

Seria Group 3 Danemarca Statistici Cornere

Cornere Echipă Cornere Luate/Oponent

Datele individuale ale cornerelor pentru Odder IGF și Kolding Boldklub.

Cornere EchipăOdderKolding BoldklubÎn medie
Cornere obținute / Meci
Cornere primite / Meci
Peste 2.5 - Cornere Câștigate
Peste 3.5 - Cornere Câștigate
Peste 4.5 - Cornere Câștigate
Peste 2.5 - Cornere Împotriva
Peste 3.5 - Cornere Împotriva
Peste 4.5 - Cornere Împotriva

Va marca Odder IGF ?

Odder IGF
Marcat în
80%
din meciuri (Acasă)

Șansă Medie

Există o Șansă Medie ca Odder IGF să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
Kolding Boldklub
Fără Gol Primit în
17%
din meciuri (Deplasare)

Va marca Kolding Boldklub ?

Odder IGF
Fără Gol Primit în
20%
din meciuri (Acasă)

Șansă Medie

Există o Șansă Medie ca Kolding Boldklub să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
Kolding Boldklub
Marcat în
83%
din meciuri (Deplasare)
Treci la varianta Premium! Cu 1500 de ligi avantajoase în plus.

Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!

UNLOCKTotal Cartonașe/meci

* Suma cartonașelor primite pe meci între Odder IGF și Kolding Boldklub

Cartonașe
/meci
Odder IGF
Cartonașe
/meci
Kolding Boldklub
Cartonașe MeciOdderKolding BoldklubÎn medie
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Cartonașe PrimiteOdderKolding BoldklubÎn medie
Media cartonașelor primite
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Cartonșele AdversaruluiOdderKolding BoldklubÎn medie
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5

Totalul cartonașelor pentru Odder IGF și Kolding Boldklub. Media ligii este media lui Seria Group 3 Danemarca. Au fost 0 cartonașe în 50 meciuri din sezonul 2026/2027.

Seria Group 3 Danemarca Statistici Cartonașe Roșii/Galbene

Victorie-Egal-Înfrângere în prima/a doua repriză

Formula la pauză
 
Formula la pauză
Odder IGF Logo
1.75
Pauză

Odder IGF logoOdder IGF este +32% superioară în ce privește Formula la pauză

1.33
Pauză
Kolding Boldklub Logo
Formație 1H/2HOdderKolding Boldklub
1H Victorii50%33%
2H Victorii50%50%
1H Egal25%33%
2H Egal25%0%
1H Pierderi25%33%
2H Pierderi25%50%

Statisticile de cartonașe în prima și cea de-a doua repriză pentru Odder IGF și Kolding Boldklub pentru predicțiile tale

Cartonașe (Prima/A doua Repriză)OdderKolding BoldklubÎn medie
Media cartonașelor primite în prima repriză
Media cartonașelor primite în a doua repriză
Media cartonașelor în meci (prima repriză)
Media cartonașelor în meci (a doua repriză)
Procentaj % în prima repriză cu mai multe cartonașe
Procentaj % într-a doua repriză cu mai multe cartonașe
1H/2H PesteOdderKolding BoldklubÎn medie
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în prima repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în a doua repriză
Peste 3 cartonașe în total în prima repriză
Peste 3 cartonașe în total în a doua repriză

Cine va Marca Prima?

Odder IGFOdder IGF
 
Odder IGF

10%

A marcat prima în 1 / 10 meciuri

Kolding BoldklubKolding Boldklub
 
Kolding Boldklub

50%

A marcat prima în 5 / 10 meciuri

Goluri Per Minute
Golurile echipei Odder IGF și echipei Kolding Boldklub în primele 10 și 15 minute.

La fiecare 10 minOdderKolding Boldklub
0 - 10 Min'5%10%
11 - 20 Min'5%2%
21 - 30 Min'13%10%
31 - 40 Min'8%7%
41 - 50 Min'3%12%
51 - 60 Min'10%17%
61 - 70 Min'10%12%
71 - 80 Min'8%10%
81 - 90 Min'10%12%
La fiecare 15 minOdderKolding Boldklub
0 - 15 Min'8%12%
16 - 30 Min'15%10%
31 - 45 Min'10%17%
46 - 60 Min'10%19%
61 - 75 Min'13%21%
76 - 90 Min'15%12%
Goluri marcate interval 10 minOdderKolding Boldklub
0 - 10 Min'0%14%
11 - 20 Min'5%0%
21 - 30 Min'10%0%
31 - 40 Min'5%10%
41 - 50 Min'5%14%
51 - 60 Min'15%14%
61 - 70 Min'15%10%
71 - 80 Min'10%14%
81 - 90 Min'10%14%
Goluri Marcate la 15 min'OdderKolding Boldklub
0 - 15 Min'0%14%
16 - 30 Min'15%0%
31 - 45 Min'10%19%
46 - 60 Min'15%19%
61 - 75 Min'20%24%
76 - 90 Min'15%14%
goluri primite interval 10 minOdderKolding Boldklub
0 - 10 Min'11%5%
11 - 20 Min'5%5%
21 - 30 Min'16%19%
31 - 40 Min'11%5%
41 - 50 Min'0%10%
51 - 60 Min'5%19%
61 - 70 Min'5%14%
71 - 80 Min'5%5%
81 - 90 Min'11%10%
Goluri Primite la 15 min'OdderKolding Boldklub
0 - 15 Min'16%10%
16 - 30 Min'16%19%
31 - 45 Min'11%14%
46 - 60 Min'5%19%
61 - 75 Min'5%19%
76 - 90 Min'16%10%

La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.

Șuturi, Offside-uri, Faulturi și altele

Șuturi EchipăOdderKolding BoldklubÎn medie
Șuturi Pe Meci0.000.000.00
Rata de conversie a șuturilorN/AN/AN/A
Șuturi Pe Poartă/Meci0.000.000.00
Șuturi La Poartă/Meci0.000.000.00
Șuturi per gol marcatN/AN/AN/A
Șuturi echipă peste 10.50%0%0%
Șuturi echipă peste 11.50%0%0%
Șuturi echipă peste 12.50%0%0%
Șuturi echipă peste 13.50%0%0%
Șuturi echipă peste 14.50%0%0%
Șuturi echipă peste 15.50%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 3.5+0%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 4.5+0%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 5.5+0%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 6.5+0%0%0%
Șuturi MeciOdderKolding BoldklubÎn medie
Șuturi Meci Peste 23.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 24.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 25.50%0%0%
Șuturi Meci Peste 26.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 7.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 8.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 9.50%0%0%
Statistici OffsideOdderKolding BoldklubÎn medie
Offside-uri/meci0.000.000.00
Peste 2.5 Offside-uri0%0%0%
Peste 3.5 Offside-uri0%0%0%
Diverse StatisticiOdderKolding BoldklubÎn medie
Faulturi Comise/meci0.000.000.00
Faulturi Primite/meci000.00
Posesie Medie0%0%0%
Procentaj de egalitate la finalul timpului regulamentar20%17%19%

Unele date sunt rotunjite în plus sau în minus la cel mai apropiat procent și, prin urmare, pot fi egale cu 101% atunci când sunt adunate.

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 BK Marienlyst

7

71%

20

12

8

15

4.57

2

 Odder IGF

5

80%

16

8

8

13

4.80

3

 Oure Fodbold Akademi

5

80%

10

3

7

13

2.60

4

 Aarhus Fremad Fodbold II

5

60%

13

7

6

10

4.00

5

 Tarup Paarup IF

6

50%

12

15

-3

9

4.50

6

 Boldklubben 1913

5

40%

13

9

4

8

4.40

7

 Odense Kammeraternes SK

5

40%

6

7

-1

7

2.60

8

 Kolding Boldklub

4

25%

7

9

-2

4

4.00

9

 Horsens fS

4

25%

9

15

-6

4

6.00

10

 Esbjerg fB II

4

0%

3

5

-2

2

2.00

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 Oure Fodbold Akademi

5

60%

13

8

5

10

4.20

2

 Kolding Boldklub

6

50%

14

12

2

10

4.33

3

 BK Marienlyst

3

67%

8

2

6

7

3.33

4

 Boldklubben 1913

5

40%

8

10

-2

7

3.60

5

 Odense Kammeraternes SK

5

40%

6

14

-8

6

4.00

6

 Aarhus Fremad Fodbold II

5

20%

10

12

-2

5

4.40

7

 Horsens fS

6

17%

14

14

0

4

4.67

8

 Esbjerg fB II

6

17%

8

16

-8

4

4.00

9

 Tarup Paarup IF

4

0%

5

10

-5

2

3.75

10

 Odder IGF

5

0%

4

11

-7

0

3.00

* Tabelul Acasă și Deplasare Denmark Series Group 3 sunt de asemenea disponibile.

×
Adăugați Predicții
/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!