Kamper uten baklengs - MLS

Keeper - Holdt nullen

# SpillerKS
Kamper spilt
Holdt nullenHoldt nullen %HjemmeBorte
1Nashville SC BadgeBrian Schwake301447%68
2Vancouver Whitecaps BadgeYohei Takaoka301240%75
3Houston Dynamo BadgeJonathan Bond311239%75
4Los Angeles FC BadgeHugo Hadrien Dominique Lloris271244%75
5FC Dallas BadgeDaniel De Sousa Brito23835%62
6Seattle Sounders BadgeAndrew Thomas31826%35
7Colorado Rapids BadgeNicholas Defreitas Hansen20840%62
8DC United BadgeSean Everet Johnson30620%33
9Philadelphia Union BadgeAndre Jason Blake29621%51
10Chicago Fire BadgeChristopher Brady29621%42
11Minnesota United BadgeDrake Callender31619%42
12New England Revolution BadgeMatthew Charles Turner31619%51
13Columbus Crew BadgePatrick Schulte31619%42
14Charlotte BadgeKristijan Kahlina31516%32
15New York RB BadgeEthan Shea Horvath31516%23

Lag - Holdt nullen

# LagKS
Kamper spilt
Holdt nullenHN%HjemmeBorte
1Nashville SC MLSNashville SC MLS
Nashville SC MLS

Nashville SC MLS

MLS (1. div)

Ligaplassering 1 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
2.26
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.87
Borte
  • T
  • U
  • V
  • U
  • V
1.69
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 68% 93% 44%
Gj. 2.87 3.80 2.00
Scoret 2.13 3.00 1.31
Innsluppet 0.74 0.80 0.69
BTTS 45% 53% 38%
HN 48% 47% 50%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

311548%47%50%
2Los Angeles FCLos Angeles FC
Los Angeles FC

Los Angeles FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 11 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.48
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • U
  • V
2.00
Borte
  • U
  • T
  • U
  • T
  • U
1.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 60% 19%
Gj. 2.61 2.80 2.44
Scoret 1.55 1.93 1.19
Innsluppet 1.06 0.87 1.25
BTTS 48% 40% 56%
HN 42% 53% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

311342%53%31%
3Vancouver Whitecaps FCVancouver Whitecaps FC
Vancouver Whitecaps FC

Vancouver Whitecaps FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 2 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • V
  • T
1.77
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.93
Borte
  • T
  • U
  • U
  • V
  • T
1.63
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 52% 60% 44%
Gj. 3.06 3.27 2.88
Scoret 2.03 2.33 1.75
Innsluppet 1.03 0.93 1.13
BTTS 48% 40% 56%
HN 39% 47% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

311239%47%31%
4Houston DynamoHouston Dynamo
Houston Dynamo

Houston Dynamo

MLS (1. div)

Ligaplassering 9 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • U
  • U
1.55
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • U
  • U
1.81
Borte
  • T
  • U
  • T
  • U
  • U
1.27
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 50% 33%
Gj. 2.58 2.06 3.13
Scoret 1.32 1.19 1.47
Innsluppet 1.26 0.88 1.67
BTTS 42% 38% 47%
HN 39% 44% 33%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

311239%44%33%
5Colorado RapidsColorado Rapids
Colorado Rapids

Colorado Rapids

MLS (1. div)

Ligaplassering 14 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.35
Hjemme
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
2.06
Borte
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 63% 13%
Gj. 2.68 2.75 2.60
Scoret 1.35 1.81 0.87
Innsluppet 1.32 0.94 1.73
BTTS 45% 44% 47%
HN 35% 50% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

311135%50%20%
6FC DallasFC Dallas
FC Dallas

FC Dallas

MLS (1. div)

Ligaplassering 5 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • V
  • U
  • V
1.74
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
1.93
Borte
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.56
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 53% 44%
Gj. 3.39 3.27 3.50
Scoret 1.87 1.93 1.81
Innsluppet 1.52 1.33 1.69
BTTS 61% 60% 63%
HN 26% 33% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31826%33%19%
7Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC
Seattle Sounders FC

Seattle Sounders FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 13 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.39
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • U
1.67
Borte
  • U
  • U
  • V
  • T
  • U
1.13
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 47% 25%
Gj. 2.58 3.00 2.19
Scoret 1.32 1.60 1.06
Innsluppet 1.26 1.40 1.13
BTTS 58% 67% 50%
HN 26% 20% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31826%20%31%
8Chicago FireChicago Fire
Chicago Fire

Chicago Fire

MLS (1. div)

Ligaplassering 7 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • T
  • V
1.65
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • V
  • T
1.87
Borte
  • U
  • T
  • V
  • T
  • V
1.44
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 60% 38%
Gj. 3.26 3.13 3.38
Scoret 1.77 1.87 1.69
Innsluppet 1.48 1.27 1.69
BTTS 71% 73% 69%
HN 23% 27% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31723%27%19%
9San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes
San Jose Earthquakes

San Jose Earthquakes

MLS (1. div)

Ligaplassering 8 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • U
  • U
  • U
  • T
1.55
Hjemme
  • T
  • V
  • U
  • V
  • U
1.47
Borte
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.63
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 40% 44%
Gj. 3.13 3.27 3.00
Scoret 1.68 1.73 1.63
Innsluppet 1.45 1.53 1.38
BTTS 65% 60% 69%
HN 23% 27% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31723%27%19%
10San Diego FCSan Diego FC
San Diego FC

San Diego FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 24 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • U
  • U
  • U
1.13
Hjemme
  • V
  • T
  • T
  • U
  • U
1.44
Borte
  • T
  • U
  • U
  • T
  • U
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 38% 13%
Gj. 3.65 4.13 3.13
Scoret 1.77 2.31 1.20
Innsluppet 1.87 1.81 1.93
BTTS 61% 63% 60%
HN 23% 31% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31723%31%13%
11Columbus CrewColumbus Crew
Columbus Crew

Columbus Crew

MLS (1. div)

Ligaplassering 20 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
1.23
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
1.63
Borte
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 50% 20%
Gj. 3.19 2.81 3.60
Scoret 1.61 1.63 1.60
Innsluppet 1.58 1.19 2.00
BTTS 71% 63% 80%
HN 19% 25% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31619%25%13%
12New England RevolutionNew England Revolution
New England Revolution

New England Revolution

MLS (1. div)

Ligaplassering 4 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • T
  • V
  • V
  • V
1.77
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
2.13
Borte
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.44
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 55% 67% 44%
Gj. 3.00 2.87 3.13
Scoret 1.65 1.80 1.50
Innsluppet 1.35 1.07 1.63
BTTS 61% 47% 75%
HN 19% 33% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31619%33%6%
13Philadelphia UnionPhiladelphia Union
Philadelphia Union

Philadelphia Union

MLS (1. div)

Ligaplassering 12 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.48
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.63
Borte
  • U
  • V
  • V
  • V
  • V
1.33
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 44% 40%
Gj. 3.61 2.88 4.40
Scoret 2.00 1.75 2.27
Innsluppet 1.61 1.13 2.13
BTTS 71% 63% 80%
HN 19% 31% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31619%31%7%
14Minnesota United FCMinnesota United FC
Minnesota United FC

Minnesota United FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 25 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • V
  • U
1.13
Hjemme
  • U
  • T
  • T
  • U
  • V
1.07
Borte
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
1.19
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 20% 31%
Gj. 3.29 2.60 3.94
Scoret 1.52 1.27 1.75
Innsluppet 1.77 1.33 2.19
BTTS 71% 60% 81%
HN 19% 27% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31619%27%13%
15DC UnitedDC United
DC United

DC United

MLS (1. div)

Ligaplassering 27 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • T
  • T
1.06
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • T
1.25
Borte
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.87
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 23% 31% 13%
Gj. 3.00 3.00 3.00
Scoret 1.23 1.25 1.20
Innsluppet 1.77 1.75 1.80
BTTS 61% 63% 60%
HN 19% 19% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31619%19%20%
16Club Internacional de Futbol MiamiClub Internacional de Futbol Miami
Club Internacional de Futbol Miami

Club Internacional de Futbol Miami

MLS (1. div)

Ligaplassering 3 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • V
  • V
  • T
1.77
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.67
Borte
  • U
  • U
  • T
  • V
  • T
1.88
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 40% 56%
Gj. 4.06 4.47 3.69
Scoret 2.35 2.73 2.00
Innsluppet 1.71 1.73 1.69
BTTS 74% 80% 69%
HN 19% 20% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31619%20%19%
17New York City FCNew York City FC
New York City FC

New York City FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 23 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • T
  • U
  • U
1.13
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
1.13
Borte
  • V
  • U
  • T
  • T
  • U
1.13
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 27% 25%
Gj. 2.84 3.27 2.44
Scoret 1.45 1.80 1.13
Innsluppet 1.39 1.47 1.31
BTTS 68% 67% 69%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31516%20%13%
18New York Red BullsNew York Red Bulls
New York Red Bulls

New York Red Bulls

MLS (1. div)

Ligaplassering 19 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • T
  • V
1.26
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
1.31
Borte
  • U
  • T
  • V
  • V
  • T
1.20
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 38% 33%
Gj. 3.13 3.31 2.93
Scoret 1.32 1.50 1.13
Innsluppet 1.81 1.81 1.80
BTTS 58% 50% 67%
HN 16% 13% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31516%13%20%
19LA GalaxyLA Galaxy
LA Galaxy

LA Galaxy

MLS (1. div)

Ligaplassering 17 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • V
  • U
1.29
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • U
1.50
Borte
  • U
  • T
  • T
  • V
  • T
1.07
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 32% 38% 27%
Gj. 3.06 2.63 3.53
Scoret 1.39 1.38 1.40
Innsluppet 1.68 1.25 2.13
BTTS 74% 69% 80%
HN 16% 25% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31516%25%7%
20Austin FCAustin FC
Austin FC

Austin FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 26 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • T
  • T
  • V
1.10
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • T
  • T
1.20
Borte
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 27% 25%
Gj. 3.13 2.80 3.44
Scoret 1.29 1.40 1.19
Innsluppet 1.84 1.40 2.25
BTTS 71% 73% 69%
HN 16% 27% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31516%27%6%
21Charlotte FCCharlotte FC
Charlotte FC

Charlotte FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 10 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
1.52
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.87
Borte
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
1.19
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 53% 31%
Gj. 3.32 3.00 3.63
Scoret 1.77 1.93 1.63
Innsluppet 1.55 1.07 2.00
BTTS 71% 67% 75%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31516%20%13%
22St Louis City SCSt Louis City SC
St Louis City SC

St Louis City SC

MLS (1. div)

Ligaplassering 6 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • U
  • T
  • T
1.65
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • U
2.07
Borte
  • V
  • U
  • V
  • T
  • T
1.25
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 45% 60% 31%
Gj. 3.23 3.53 2.94
Scoret 1.81 2.27 1.38
Innsluppet 1.42 1.27 1.56
BTTS 68% 73% 63%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31516%20%13%
23Montreal ImpactMontreal Impact
Montreal Impact

Montreal Impact

MLS (1. div)

Ligaplassering 29 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
0.81
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • T
1.06
Borte
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.53
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 19% 25% 13%
Gj. 3.16 2.63 3.73
Scoret 1.16 1.19 1.13
Innsluppet 2.00 1.44 2.60
BTTS 52% 50% 53%
HN 13% 19% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31413%19%7%
24Real Salt LakeReal Salt Lake
Real Salt Lake

Real Salt Lake

MLS (1. div)

Ligaplassering 18 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • U
  • V
  • V
1.26
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • U
  • V
1.88
Borte
  • T
  • T
  • T
  • T
  • V
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 56% 13%
Gj. 3.10 3.25 2.93
Scoret 1.55 1.94 1.13
Innsluppet 1.55 1.31 1.80
BTTS 68% 56% 80%
HN 13% 25% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31413%25%0%
25Orlando City SCOrlando City SC
Orlando City SC

Orlando City SC

MLS (1. div)

Ligaplassering 16 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • U
  • V
  • U
1.35
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • U
1.88
Borte
  • U
  • V
  • T
  • T
  • U
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 56% 20%
Gj. 4.26 3.38 5.20
Scoret 1.94 2.00 1.87
Innsluppet 2.32 1.38 3.33
BTTS 71% 75% 67%
HN 13% 19% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31413%19%7%
26Toronto FCToronto FC
Toronto FC

Toronto FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 22 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • U
  • V
  • T
1.16
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.50
Borte
  • T
  • T
  • T
  • V
  • T
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 31% 20%
Gj. 3.45 4.13 2.73
Scoret 1.55 2.13 0.93
Innsluppet 1.90 2.00 1.80
BTTS 77% 100% 53%
HN 13% 0% 27%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31413%0%27%
27Atlanta United FCAtlanta United FC
Atlanta United FC

Atlanta United FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 28 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • V
  • T
  • T
0.97
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.88
Borte
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
1.07
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 25% 27%
Gj. 3.00 3.44 2.53
Scoret 1.26 1.44 1.07
Innsluppet 1.74 2.00 1.47
BTTS 65% 81% 47%
HN 13% 6% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31413%6%20%
28FC CincinnatiFC Cincinnati
FC Cincinnati

FC Cincinnati

MLS (1. div)

Ligaplassering 15 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • T
  • V
  • V
1.35
Hjemme
  • U
  • U
  • T
  • T
  • V
1.80
Borte
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
0.94
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 53% 19%
Gj. 4.35 4.53 4.19
Scoret 2.06 2.53 1.63
Innsluppet 2.29 2.00 2.56
BTTS 74% 73% 75%
HN 10% 13% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

31310%13%6%
29Portland TimbersPortland Timbers
Portland Timbers

Portland Timbers

MLS (1. div)

Ligaplassering 21 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • T
  • U
  • V
1.19
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • U
  • V
1.75
Borte
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 32% 50% 13%
Gj. 3.61 3.81 3.40
Scoret 1.74 2.13 1.33
Innsluppet 1.87 1.69 2.07
BTTS 74% 81% 67%
HN 6% 13% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

3126%13%0%
30Sporting Kansas CitySporting Kansas City
Sporting Kansas City

Sporting Kansas City

MLS (1. div)

Ligaplassering 30 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.71
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • T
  • T
0.81
Borte
  • T
  • T
  • V
  • T
  • T
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 19% 19% 20%
Gj. 3.68 3.56 3.80
Scoret 1.19 1.44 0.93
Innsluppet 2.48 2.13 2.87
BTTS 65% 81% 47%
HN 3% 0% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

3113%0%7%

Hjemme / Holdt nullen (MLS)

# LagKS
Kamper spilt
Hjemme
Holdt nullen
Hjemme
HN%
1Los Angeles FCLos Angeles FC
Los Angeles FC

Los Angeles FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 11 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.48
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • U
  • V
2.00
Borte
  • U
  • T
  • U
  • T
  • U
1.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 60% 19%
Gj. 2.61 2.80 2.44
Scoret 1.55 1.93 1.19
Innsluppet 1.06 0.87 1.25
BTTS 48% 40% 56%
HN 42% 53% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15853%
2Colorado RapidsColorado Rapids
Colorado Rapids

Colorado Rapids

MLS (1. div)

Ligaplassering 14 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.35
Hjemme
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
2.06
Borte
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 63% 13%
Gj. 2.68 2.75 2.60
Scoret 1.35 1.81 0.87
Innsluppet 1.32 0.94 1.73
BTTS 45% 44% 47%
HN 35% 50% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16850%
3Nashville SC MLSNashville SC MLS
Nashville SC MLS

Nashville SC MLS

MLS (1. div)

Ligaplassering 1 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
2.26
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.87
Borte
  • T
  • U
  • V
  • U
  • V
1.69
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 68% 93% 44%
Gj. 2.87 3.80 2.00
Scoret 2.13 3.00 1.31
Innsluppet 0.74 0.80 0.69
BTTS 45% 53% 38%
HN 48% 47% 50%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15747%
4Vancouver Whitecaps FCVancouver Whitecaps FC
Vancouver Whitecaps FC

Vancouver Whitecaps FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 2 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • V
  • T
1.77
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.93
Borte
  • T
  • U
  • U
  • V
  • T
1.63
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 52% 60% 44%
Gj. 3.06 3.27 2.88
Scoret 2.03 2.33 1.75
Innsluppet 1.03 0.93 1.13
BTTS 48% 40% 56%
HN 39% 47% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15747%
5Houston DynamoHouston Dynamo
Houston Dynamo

Houston Dynamo

MLS (1. div)

Ligaplassering 9 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • U
  • U
1.55
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • U
  • U
1.81
Borte
  • T
  • U
  • T
  • U
  • U
1.27
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 50% 33%
Gj. 2.58 2.06 3.13
Scoret 1.32 1.19 1.47
Innsluppet 1.26 0.88 1.67
BTTS 42% 38% 47%
HN 39% 44% 33%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16744%
6FC DallasFC Dallas
FC Dallas

FC Dallas

MLS (1. div)

Ligaplassering 5 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • V
  • U
  • V
1.74
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
1.93
Borte
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.56
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 53% 44%
Gj. 3.39 3.27 3.50
Scoret 1.87 1.93 1.81
Innsluppet 1.52 1.33 1.69
BTTS 61% 60% 63%
HN 26% 33% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15533%
7New England RevolutionNew England Revolution
New England Revolution

New England Revolution

MLS (1. div)

Ligaplassering 4 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • T
  • V
  • V
  • V
1.77
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
2.13
Borte
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.44
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 55% 67% 44%
Gj. 3.00 2.87 3.13
Scoret 1.65 1.80 1.50
Innsluppet 1.35 1.07 1.63
BTTS 61% 47% 75%
HN 19% 33% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15533%
8San Diego FCSan Diego FC
San Diego FC

San Diego FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 24 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • U
  • U
  • U
1.13
Hjemme
  • V
  • T
  • T
  • U
  • U
1.44
Borte
  • T
  • U
  • U
  • T
  • U
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 38% 13%
Gj. 3.65 4.13 3.13
Scoret 1.77 2.31 1.20
Innsluppet 1.87 1.81 1.93
BTTS 61% 63% 60%
HN 23% 31% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16531%
9Philadelphia UnionPhiladelphia Union
Philadelphia Union

Philadelphia Union

MLS (1. div)

Ligaplassering 12 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.48
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.63
Borte
  • U
  • V
  • V
  • V
  • V
1.33
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 44% 40%
Gj. 3.61 2.88 4.40
Scoret 2.00 1.75 2.27
Innsluppet 1.61 1.13 2.13
BTTS 71% 63% 80%
HN 19% 31% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16531%
10Chicago FireChicago Fire
Chicago Fire

Chicago Fire

MLS (1. div)

Ligaplassering 7 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • T
  • V
1.65
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • V
  • T
1.87
Borte
  • U
  • T
  • V
  • T
  • V
1.44
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 60% 38%
Gj. 3.26 3.13 3.38
Scoret 1.77 1.87 1.69
Innsluppet 1.48 1.27 1.69
BTTS 71% 73% 69%
HN 23% 27% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15427%
11San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes
San Jose Earthquakes

San Jose Earthquakes

MLS (1. div)

Ligaplassering 8 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • U
  • U
  • U
  • T
1.55
Hjemme
  • T
  • V
  • U
  • V
  • U
1.47
Borte
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.63
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 40% 44%
Gj. 3.13 3.27 3.00
Scoret 1.68 1.73 1.63
Innsluppet 1.45 1.53 1.38
BTTS 65% 60% 69%
HN 23% 27% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15427%
12Minnesota United FCMinnesota United FC
Minnesota United FC

Minnesota United FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 25 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • V
  • U
1.13
Hjemme
  • U
  • T
  • T
  • U
  • V
1.07
Borte
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
1.19
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 20% 31%
Gj. 3.29 2.60 3.94
Scoret 1.52 1.27 1.75
Innsluppet 1.77 1.33 2.19
BTTS 71% 60% 81%
HN 19% 27% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15427%
13Austin FCAustin FC
Austin FC

Austin FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 26 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • T
  • T
  • V
1.10
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • T
  • T
1.20
Borte
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 27% 25%
Gj. 3.13 2.80 3.44
Scoret 1.29 1.40 1.19
Innsluppet 1.84 1.40 2.25
BTTS 71% 73% 69%
HN 16% 27% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15427%
14Columbus CrewColumbus Crew
Columbus Crew

Columbus Crew

MLS (1. div)

Ligaplassering 20 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
1.23
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
1.63
Borte
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 50% 20%
Gj. 3.19 2.81 3.60
Scoret 1.61 1.63 1.60
Innsluppet 1.58 1.19 2.00
BTTS 71% 63% 80%
HN 19% 25% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16425%
15LA GalaxyLA Galaxy
LA Galaxy

LA Galaxy

MLS (1. div)

Ligaplassering 17 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • V
  • U
1.29
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • U
1.50
Borte
  • U
  • T
  • T
  • V
  • T
1.07
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 32% 38% 27%
Gj. 3.06 2.63 3.53
Scoret 1.39 1.38 1.40
Innsluppet 1.68 1.25 2.13
BTTS 74% 69% 80%
HN 16% 25% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16425%
16Real Salt LakeReal Salt Lake
Real Salt Lake

Real Salt Lake

MLS (1. div)

Ligaplassering 18 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • U
  • V
  • V
1.26
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • U
  • V
1.88
Borte
  • T
  • T
  • T
  • T
  • V
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 56% 13%
Gj. 3.10 3.25 2.93
Scoret 1.55 1.94 1.13
Innsluppet 1.55 1.31 1.80
BTTS 68% 56% 80%
HN 13% 25% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16425%
17Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC
Seattle Sounders FC

Seattle Sounders FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 13 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.39
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • U
1.67
Borte
  • U
  • U
  • V
  • T
  • U
1.13
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 47% 25%
Gj. 2.58 3.00 2.19
Scoret 1.32 1.60 1.06
Innsluppet 1.26 1.40 1.13
BTTS 58% 67% 50%
HN 26% 20% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
18Club Internacional de Futbol MiamiClub Internacional de Futbol Miami
Club Internacional de Futbol Miami

Club Internacional de Futbol Miami

MLS (1. div)

Ligaplassering 3 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • V
  • V
  • T
1.77
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.67
Borte
  • U
  • U
  • T
  • V
  • T
1.88
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 40% 56%
Gj. 4.06 4.47 3.69
Scoret 2.35 2.73 2.00
Innsluppet 1.71 1.73 1.69
BTTS 74% 80% 69%
HN 19% 20% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
19New York City FCNew York City FC
New York City FC

New York City FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 23 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • T
  • U
  • U
1.13
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
1.13
Borte
  • V
  • U
  • T
  • T
  • U
1.13
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 27% 25%
Gj. 2.84 3.27 2.44
Scoret 1.45 1.80 1.13
Innsluppet 1.39 1.47 1.31
BTTS 68% 67% 69%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
20Charlotte FCCharlotte FC
Charlotte FC

Charlotte FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 10 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
1.52
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.87
Borte
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
1.19
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 53% 31%
Gj. 3.32 3.00 3.63
Scoret 1.77 1.93 1.63
Innsluppet 1.55 1.07 2.00
BTTS 71% 67% 75%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
21St Louis City SCSt Louis City SC
St Louis City SC

St Louis City SC

MLS (1. div)

Ligaplassering 6 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • U
  • T
  • T
1.65
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • U
2.07
Borte
  • V
  • U
  • V
  • T
  • T
1.25
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 45% 60% 31%
Gj. 3.23 3.53 2.94
Scoret 1.81 2.27 1.38
Innsluppet 1.42 1.27 1.56
BTTS 68% 73% 63%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
22DC UnitedDC United
DC United

DC United

MLS (1. div)

Ligaplassering 27 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • T
  • T
1.06
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • T
1.25
Borte
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.87
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 23% 31% 13%
Gj. 3.00 3.00 3.00
Scoret 1.23 1.25 1.20
Innsluppet 1.77 1.75 1.80
BTTS 61% 63% 60%
HN 19% 19% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16319%
23Montreal ImpactMontreal Impact
Montreal Impact

Montreal Impact

MLS (1. div)

Ligaplassering 29 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
0.81
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • T
1.06
Borte
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.53
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 19% 25% 13%
Gj. 3.16 2.63 3.73
Scoret 1.16 1.19 1.13
Innsluppet 2.00 1.44 2.60
BTTS 52% 50% 53%
HN 13% 19% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16319%
24Orlando City SCOrlando City SC
Orlando City SC

Orlando City SC

MLS (1. div)

Ligaplassering 16 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • U
  • V
  • U
1.35
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • U
1.88
Borte
  • U
  • V
  • T
  • T
  • U
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 56% 20%
Gj. 4.26 3.38 5.20
Scoret 1.94 2.00 1.87
Innsluppet 2.32 1.38 3.33
BTTS 71% 75% 67%
HN 13% 19% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16319%
25New York Red BullsNew York Red Bulls
New York Red Bulls

New York Red Bulls

MLS (1. div)

Ligaplassering 19 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • T
  • V
1.26
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
1.31
Borte
  • U
  • T
  • V
  • V
  • T
1.20
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 38% 33%
Gj. 3.13 3.31 2.93
Scoret 1.32 1.50 1.13
Innsluppet 1.81 1.81 1.80
BTTS 58% 50% 67%
HN 16% 13% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16213%
26FC CincinnatiFC Cincinnati
FC Cincinnati

FC Cincinnati

MLS (1. div)

Ligaplassering 15 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • T
  • V
  • V
1.35
Hjemme
  • U
  • U
  • T
  • T
  • V
1.80
Borte
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
0.94
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 53% 19%
Gj. 4.35 4.53 4.19
Scoret 2.06 2.53 1.63
Innsluppet 2.29 2.00 2.56
BTTS 74% 73% 75%
HN 10% 13% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15213%
27Portland TimbersPortland Timbers
Portland Timbers

Portland Timbers

MLS (1. div)

Ligaplassering 21 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • T
  • U
  • V
1.19
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • U
  • V
1.75
Borte
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 32% 50% 13%
Gj. 3.61 3.81 3.40
Scoret 1.74 2.13 1.33
Innsluppet 1.87 1.69 2.07
BTTS 74% 81% 67%
HN 6% 13% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16213%
28Atlanta United FCAtlanta United FC
Atlanta United FC

Atlanta United FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 28 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • V
  • T
  • T
0.97
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.88
Borte
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
1.07
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 25% 27%
Gj. 3.00 3.44 2.53
Scoret 1.26 1.44 1.07
Innsluppet 1.74 2.00 1.47
BTTS 65% 81% 47%
HN 13% 6% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1616%
29Toronto FCToronto FC
Toronto FC

Toronto FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 22 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • U
  • V
  • T
1.16
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.50
Borte
  • T
  • T
  • T
  • V
  • T
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 31% 20%
Gj. 3.45 4.13 2.73
Scoret 1.55 2.13 0.93
Innsluppet 1.90 2.00 1.80
BTTS 77% 100% 53%
HN 13% 0% 27%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1600%
30Sporting Kansas CitySporting Kansas City
Sporting Kansas City

Sporting Kansas City

MLS (1. div)

Ligaplassering 30 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.71
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • T
  • T
0.81
Borte
  • T
  • T
  • V
  • T
  • T
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 19% 19% 20%
Gj. 3.68 3.56 3.80
Scoret 1.19 1.44 0.93
Innsluppet 2.48 2.13 2.87
BTTS 65% 81% 47%
HN 3% 0% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1600%

Borte / Holdt nullen (MLS)

# LagKS
Kamper spilt
Borte
Holdt nullen
Borte
HN%
1Nashville SC MLSNashville SC MLS
Nashville SC MLS

Nashville SC MLS

MLS (1. div)

Ligaplassering 1 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • V
  • U
  • V
2.26
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.87
Borte
  • T
  • U
  • V
  • U
  • V
1.69
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 68% 93% 44%
Gj. 2.87 3.80 2.00
Scoret 2.13 3.00 1.31
Innsluppet 0.74 0.80 0.69
BTTS 45% 53% 38%
HN 48% 47% 50%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16850%
2Houston DynamoHouston Dynamo
Houston Dynamo

Houston Dynamo

MLS (1. div)

Ligaplassering 9 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • U
  • U
1.55
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • U
  • U
1.81
Borte
  • T
  • U
  • T
  • U
  • U
1.27
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 50% 33%
Gj. 2.58 2.06 3.13
Scoret 1.32 1.19 1.47
Innsluppet 1.26 0.88 1.67
BTTS 42% 38% 47%
HN 39% 44% 33%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15533%
3Los Angeles FCLos Angeles FC
Los Angeles FC

Los Angeles FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 11 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.48
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • U
  • V
2.00
Borte
  • U
  • T
  • U
  • T
  • U
1.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 60% 19%
Gj. 2.61 2.80 2.44
Scoret 1.55 1.93 1.19
Innsluppet 1.06 0.87 1.25
BTTS 48% 40% 56%
HN 42% 53% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16531%
4Vancouver Whitecaps FCVancouver Whitecaps FC
Vancouver Whitecaps FC

Vancouver Whitecaps FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 2 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • V
  • T
1.77
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • T
  • U
1.93
Borte
  • T
  • U
  • U
  • V
  • T
1.63
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 52% 60% 44%
Gj. 3.06 3.27 2.88
Scoret 2.03 2.33 1.75
Innsluppet 1.03 0.93 1.13
BTTS 48% 40% 56%
HN 39% 47% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16531%
5Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC
Seattle Sounders FC

Seattle Sounders FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 13 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • U
  • U
1.39
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • U
1.67
Borte
  • U
  • U
  • V
  • T
  • U
1.13
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 47% 25%
Gj. 2.58 3.00 2.19
Scoret 1.32 1.60 1.06
Innsluppet 1.26 1.40 1.13
BTTS 58% 67% 50%
HN 26% 20% 31%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16531%
6Toronto FCToronto FC
Toronto FC

Toronto FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 22 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • U
  • V
  • T
1.16
Hjemme
  • U
  • U
  • V
  • V
  • U
1.50
Borte
  • T
  • T
  • T
  • V
  • T
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 31% 20%
Gj. 3.45 4.13 2.73
Scoret 1.55 2.13 0.93
Innsluppet 1.90 2.00 1.80
BTTS 77% 100% 53%
HN 13% 0% 27%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15427%
7Colorado RapidsColorado Rapids
Colorado Rapids

Colorado Rapids

MLS (1. div)

Ligaplassering 14 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • U
  • V
1.35
Hjemme
  • V
  • U
  • U
  • U
  • V
2.06
Borte
  • T
  • T
  • U
  • T
  • U
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 63% 13%
Gj. 2.68 2.75 2.60
Scoret 1.35 1.81 0.87
Innsluppet 1.32 0.94 1.73
BTTS 45% 44% 47%
HN 35% 50% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
8DC UnitedDC United
DC United

DC United

MLS (1. div)

Ligaplassering 27 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • T
  • T
1.06
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • T
1.25
Borte
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.87
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 23% 31% 13%
Gj. 3.00 3.00 3.00
Scoret 1.23 1.25 1.20
Innsluppet 1.77 1.75 1.80
BTTS 61% 63% 60%
HN 19% 19% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
9New York Red BullsNew York Red Bulls
New York Red Bulls

New York Red Bulls

MLS (1. div)

Ligaplassering 19 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • T
  • V
1.26
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
1.31
Borte
  • U
  • T
  • V
  • V
  • T
1.20
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 38% 33%
Gj. 3.13 3.31 2.93
Scoret 1.32 1.50 1.13
Innsluppet 1.81 1.81 1.80
BTTS 58% 50% 67%
HN 16% 13% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
10Atlanta United FCAtlanta United FC
Atlanta United FC

Atlanta United FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 28 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • V
  • T
  • T
0.97
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.88
Borte
  • V
  • U
  • U
  • V
  • V
1.07
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 25% 27%
Gj. 3.00 3.44 2.53
Scoret 1.26 1.44 1.07
Innsluppet 1.74 2.00 1.47
BTTS 65% 81% 47%
HN 13% 6% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15320%
11FC DallasFC Dallas
FC Dallas

FC Dallas

MLS (1. div)

Ligaplassering 5 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • V
  • U
  • V
1.74
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • V
1.93
Borte
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.56
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 53% 44%
Gj. 3.39 3.27 3.50
Scoret 1.87 1.93 1.81
Innsluppet 1.52 1.33 1.69
BTTS 61% 60% 63%
HN 26% 33% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16319%
12Chicago FireChicago Fire
Chicago Fire

Chicago Fire

MLS (1. div)

Ligaplassering 7 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • T
  • V
1.65
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • V
  • T
1.87
Borte
  • U
  • T
  • V
  • T
  • V
1.44
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 60% 38%
Gj. 3.26 3.13 3.38
Scoret 1.77 1.87 1.69
Innsluppet 1.48 1.27 1.69
BTTS 71% 73% 69%
HN 23% 27% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16319%
13San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes
San Jose Earthquakes

San Jose Earthquakes

MLS (1. div)

Ligaplassering 8 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • U
  • U
  • U
  • T
1.55
Hjemme
  • T
  • V
  • U
  • V
  • U
1.47
Borte
  • U
  • V
  • U
  • U
  • T
1.63
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 40% 44%
Gj. 3.13 3.27 3.00
Scoret 1.68 1.73 1.63
Innsluppet 1.45 1.53 1.38
BTTS 65% 60% 69%
HN 23% 27% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16319%
14Club Internacional de Futbol MiamiClub Internacional de Futbol Miami
Club Internacional de Futbol Miami

Club Internacional de Futbol Miami

MLS (1. div)

Ligaplassering 3 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • V
  • V
  • T
1.77
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • V
  • V
1.67
Borte
  • U
  • U
  • T
  • V
  • T
1.88
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 48% 40% 56%
Gj. 4.06 4.47 3.69
Scoret 2.35 2.73 2.00
Innsluppet 1.71 1.73 1.69
BTTS 74% 80% 69%
HN 19% 20% 19%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16319%
15San Diego FCSan Diego FC
San Diego FC

San Diego FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 24 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • U
  • U
  • U
1.13
Hjemme
  • V
  • T
  • T
  • U
  • U
1.44
Borte
  • T
  • U
  • U
  • T
  • U
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 38% 13%
Gj. 3.65 4.13 3.13
Scoret 1.77 2.31 1.20
Innsluppet 1.87 1.81 1.93
BTTS 61% 63% 60%
HN 23% 31% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15213%
16Minnesota United FCMinnesota United FC
Minnesota United FC

Minnesota United FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 25 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • U
  • V
  • U
1.13
Hjemme
  • U
  • T
  • T
  • U
  • V
1.07
Borte
  • T
  • T
  • T
  • U
  • U
1.19
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 20% 31%
Gj. 3.29 2.60 3.94
Scoret 1.52 1.27 1.75
Innsluppet 1.77 1.33 2.19
BTTS 71% 60% 81%
HN 19% 27% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16213%
17Columbus CrewColumbus Crew
Columbus Crew

Columbus Crew

MLS (1. div)

Ligaplassering 20 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
1.23
Hjemme
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
1.63
Borte
  • T
  • T
  • V
  • T
  • V
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 50% 20%
Gj. 3.19 2.81 3.60
Scoret 1.61 1.63 1.60
Innsluppet 1.58 1.19 2.00
BTTS 71% 63% 80%
HN 19% 25% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

15213%
18New York City FCNew York City FC
New York City FC

New York City FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 23 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • T
  • U
  • U
1.13
Hjemme
  • T
  • U
  • T
  • T
  • U
1.13
Borte
  • V
  • U
  • T
  • T
  • U
1.13
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 27% 25%
Gj. 2.84 3.27 2.44
Scoret 1.45 1.80 1.13
Innsluppet 1.39 1.47 1.31
BTTS 68% 67% 69%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16213%
19Charlotte FCCharlotte FC
Charlotte FC

Charlotte FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 10 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • T
  • U
  • T
1.52
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.87
Borte
  • U
  • V
  • T
  • U
  • T
1.19
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 53% 31%
Gj. 3.32 3.00 3.63
Scoret 1.77 1.93 1.63
Innsluppet 1.55 1.07 2.00
BTTS 71% 67% 75%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16213%
20St Louis City SCSt Louis City SC
St Louis City SC

St Louis City SC

MLS (1. div)

Ligaplassering 6 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • U
  • T
  • T
1.65
Hjemme
  • U
  • V
  • V
  • V
  • U
2.07
Borte
  • V
  • U
  • V
  • T
  • T
1.25
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 45% 60% 31%
Gj. 3.23 3.53 2.94
Scoret 1.81 2.27 1.38
Innsluppet 1.42 1.27 1.56
BTTS 68% 73% 63%
HN 16% 20% 13%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

16213%
21Philadelphia UnionPhiladelphia Union
Philadelphia Union

Philadelphia Union

MLS (1. div)

Ligaplassering 12 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.48
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • U
  • T
1.63
Borte
  • U
  • V
  • V
  • V
  • V
1.33
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 42% 44% 40%
Gj. 3.61 2.88 4.40
Scoret 2.00 1.75 2.27
Innsluppet 1.61 1.13 2.13
BTTS 71% 63% 80%
HN 19% 31% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1517%
22LA GalaxyLA Galaxy
LA Galaxy

LA Galaxy

MLS (1. div)

Ligaplassering 17 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • V
  • U
1.29
Hjemme
  • V
  • U
  • V
  • V
  • U
1.50
Borte
  • U
  • T
  • T
  • V
  • T
1.07
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 32% 38% 27%
Gj. 3.06 2.63 3.53
Scoret 1.39 1.38 1.40
Innsluppet 1.68 1.25 2.13
BTTS 74% 69% 80%
HN 16% 25% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1517%
23Montreal ImpactMontreal Impact
Montreal Impact

Montreal Impact

MLS (1. div)

Ligaplassering 29 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • T
  • U
  • T
0.81
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • T
  • T
1.06
Borte
  • T
  • T
  • T
  • T
  • U
0.53
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 19% 25% 13%
Gj. 3.16 2.63 3.73
Scoret 1.16 1.19 1.13
Innsluppet 2.00 1.44 2.60
BTTS 52% 50% 53%
HN 13% 19% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1517%
24Orlando City SCOrlando City SC
Orlando City SC

Orlando City SC

MLS (1. div)

Ligaplassering 16 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • V
  • U
  • V
  • U
1.35
Hjemme
  • V
  • V
  • V
  • V
  • U
1.88
Borte
  • U
  • V
  • T
  • T
  • U
0.80
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 39% 56% 20%
Gj. 4.26 3.38 5.20
Scoret 1.94 2.00 1.87
Innsluppet 2.32 1.38 3.33
BTTS 71% 75% 67%
HN 13% 19% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1517%
25Sporting Kansas CitySporting Kansas City
Sporting Kansas City

Sporting Kansas City

MLS (1. div)

Ligaplassering 30 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.71
Hjemme
  • V
  • T
  • U
  • T
  • T
0.81
Borte
  • T
  • T
  • V
  • T
  • T
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 19% 19% 20%
Gj. 3.68 3.56 3.80
Scoret 1.19 1.44 0.93
Innsluppet 2.48 2.13 2.87
BTTS 65% 81% 47%
HN 3% 0% 7%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1517%
26New England RevolutionNew England Revolution
New England Revolution

New England Revolution

MLS (1. div)

Ligaplassering 4 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • T
  • V
  • V
  • V
1.77
Hjemme
  • T
  • U
  • V
  • T
  • V
2.13
Borte
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
1.44
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 55% 67% 44%
Gj. 3.00 2.87 3.13
Scoret 1.65 1.80 1.50
Innsluppet 1.35 1.07 1.63
BTTS 61% 47% 75%
HN 19% 33% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1616%
27Austin FCAustin FC
Austin FC

Austin FC

MLS (1. div)

Ligaplassering 26 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • T
  • T
  • T
  • V
1.10
Hjemme
  • U
  • U
  • U
  • T
  • T
1.20
Borte
  • V
  • V
  • U
  • T
  • V
1.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 26% 27% 25%
Gj. 3.13 2.80 3.44
Scoret 1.29 1.40 1.19
Innsluppet 1.84 1.40 2.25
BTTS 71% 73% 69%
HN 16% 27% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1616%
28FC CincinnatiFC Cincinnati
FC Cincinnati

FC Cincinnati

MLS (1. div)

Ligaplassering 15 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • T
  • V
  • V
1.35
Hjemme
  • U
  • U
  • T
  • T
  • V
1.80
Borte
  • T
  • U
  • T
  • V
  • V
0.94
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 53% 19%
Gj. 4.35 4.53 4.19
Scoret 2.06 2.53 1.63
Innsluppet 2.29 2.00 2.56
BTTS 74% 73% 75%
HN 10% 13% 6%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1616%
29Real Salt LakeReal Salt Lake
Real Salt Lake

Real Salt Lake

MLS (1. div)

Ligaplassering 18 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • U
  • V
  • V
1.26
Hjemme
  • T
  • T
  • V
  • U
  • V
1.88
Borte
  • T
  • T
  • T
  • T
  • V
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 35% 56% 13%
Gj. 3.10 3.25 2.93
Scoret 1.55 1.94 1.13
Innsluppet 1.55 1.31 1.80
BTTS 68% 56% 80%
HN 13% 25% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1500%
30Portland TimbersPortland Timbers
Portland Timbers

Portland Timbers

MLS (1. div)

Ligaplassering 21 / 30

USA

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • T
  • U
  • V
1.19
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • U
  • V
1.75
Borte
  • U
  • T
  • T
  • U
  • T
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 32% 50% 13%
Gj. 3.61 3.81 3.40
Scoret 1.74 2.13 1.33
Innsluppet 1.87 1.69 2.07
BTTS 74% 81% 67%
HN 6% 13% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1500%

Hvilket lag holder nullen oftest i MLS?

Lagene som har holdt nullen flest ganger i MLS er Nashville SC MLS (15 uten baklengs på 31 kamper), og bak dem finner vi Los Angeles FC (13 uten baklengs på 31 kamper), og Houston Dynamo (12 uten baklengs på 31 kamper). Nashville SC MLS har holdt nullen i 48% av kampene i MLS denne sesongen, noe som sier noe om hvor imponerende forsvaret deres er. Los Angeles FC har også en god holdt nullen-prosent på 42% og Houston Dynamo har holdt nullen i 39% av kampene.

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.