Loading

5
Kamper

80%
0%
20%

4 Vunnet

1 Vunnet

SD Eibar mot CD Eldense's innbyrdes statistikk viser at av de 5 kampene de har hatt, har SD Eibar vunnet 4 ganger og CD Eldense har vunnet 1 ganger. 0 kamper mellom SD Eibar og CD Eldense har endt uavgjort.

80%Over 1.5
4 / 5 Kamper
80%Over 2.5
4 / 5 Kamper
40%Over 3.5
2 / 5 Kamper
80%BTTS
4 / 5 Kamper
20%Holdt nullen
SD Eibar
0%Holdt nullen
CD Eldense

Alle tippetips- SD Eibar mot CD Eldense

50%Over 2.5
Ligasnitt : 49%
60%Over 1.5
Ligasnitt : 73%
40%BTTS
Ligasnitt : 50%
2.60Mål / kamp
Ligasnitt : 2.65
Over 1.5, 1.omg/2.omg og mer
Over 8.5, 9.5 og mer

*Gjennomsnittlig statistikk mellom SD Eibar og CD Eldense for gjeldende sesong

Hva betyr disse statistiske begrepene? Les ordlisten
Form - Hjemme
 
Form - Borte
SD Eibar Logo
2.00
  • T
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    16/08 08:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Tenerife

    CD Tenerife

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    23/08 08:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid Club de Futbol

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    06/09 05:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Granada CF

    Granada CF

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    27/09 09:30

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

  • U
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    17/10 07:15

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Real Club Deportivo Mallorca

    Real Club Deportivo Mallorca

  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

SD Eibar
Real Club Deportivo Mallorca
SD Eibar
UD Las Palmas
SD Eibar
Granada CF
SD Eibar
Real Valladolid Club de Futbol
SD Eibar
CD Tenerife
  • Forrige

  • Neste

SD Eibar logoSD Eibar er +67% bedre med tanke på Poeng per kamp

1.20
  • T
    UD Almería

    UD Almeria

    Segunda División

    17/08 12:30

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • T
    CD Leganés

    CD Leganes

    Segunda División

    29/08 10:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • V
    Real Sporting de Gijón

    Real Sporting de Gijon

    Segunda División

    13/09 05:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • T
    Burgos CF

    Burgos CF

    Segunda División

    27/09 09:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Eldense

    CD Eldense

  • V
    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid Club de Futbol

    Segunda División

    18/10 09:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Eldense

    CD Eldense

CD Eldense Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

Real Valladolid Club de Futbol
CD Eldense
Burgos CF
CD Eldense
Real Sporting de Gijon
CD Eldense
CD Leganes
CD Eldense
UD Almeria
CD Eldense
  • Forrige

  • Neste

Scorede mål Hvem vil score mest?

SD Eibar er +125% bedre med tanke på Scorede mål

SD Eibar
1.8 Mål / kamp

SD Eibar (Hjemme)

CD Eldense
0.8 Mål / kamp

CD Eldense (Borte)

Scoret per kampSD EibarCD Eldense
Over 0.5100%40%
Over 1.540%20%
Over 2.540%20%
Over 3.50%0%
Scoret ikke0%60%
Scoret i 1.omg/2.omgSD EibarCD Eldense
Scoret i 1. omg60%20%
Scoret i 2. omg80%40%
Scoret i begge omganger40%20%
Scoringssnitt 1. omg10.4
Scoringssnitt 2. omg0.800.40

* Statistikk fra SD Eibar's scoringer på hjemmebane og CD Eldense's data på bortekamper.

Innslupne mål Hvem vil slippe inn mål?

SD Eibar er +17% bedre med tanke på Innslupne mål

SD Eibar
1.2 Innslupne / kamp

SD Eibar (Hjemme)

CD Eldense
1.4 Innslupne / kamp

CD Eldense (Borte)

Innslupne / kampSD EibarCD Eldense
Over 0.560%80%
Over 1.540%40%
Over 2.520%20%
Over 3.50%0%
Holdt nullen40%20%
Innslupne mål 1./2. omgangSD EibarCD Eldense
1. omg. holdt nullen60%40%
2. omg. holdt nullen40%60%
1. omg. innslupne gjennomsnitt0.61
2. omg. innslupne gjennomsnitt0.600.40

* Statistikk fra SD Eibar's innslupne mål på hjemmebane og CD Eldense's data på bortekamper.

Tippetips på over 2.5 og BTTS Hvor mange mål scores i denne kampen?

SD Eibar og CD Eldense's data for over 0.5 ~ 4.5 og BTTS.

KampmålSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Over 0.5100%100%100%
Over 1.580%40%60%
Over 2.560%40%50%
Over 3.540%20%30%
Over 4.520%20%20%
BTTS60%20%40%
Begge lag scorer og seier20%20%20%
Begge lag scorer og uavgjort20%0%10%
BTTS og over 2.540%20%30%
BTTS Nei og over 2.520%20%20%
Mål i 1. omgangSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
BTTS 1. omg.
1. omg. Over 0.5
1. omg. Over 1.5
1. omg. Over 2.5
Mål i 2. omgangSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
BTTS 2. omg.
Begge lag scorer i begge omganger
2. omg. Over 0.5
2. omg. Over 1.5
2. omg. Over 2.5
Mål (Under)SD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Under 0.50%0%0%
Under 1.520%60%40%
Under 2.540%60%50%
Under 3.560%80%70%
Under 4.580%80%80%
1. omg. / 2. omg.SD EibarCD EldenseGjennomsnitt
1. omg. Under 0.540%40%40%
1. omg. Under 1.540%60%50%
1. omg. Under 2.560%60%60%
2. omg. Under 0.50%40%20%
2. omg. Under 1.560%80%70%
2. omg. Under 2.5100%100%100%

Siste tippetips fra brukere

Ingen brukertips ennå. Du kan legge ut et etter at oddsen er publisert.

Cornerstatistikk Hvor mange cornere blir det?

UNLOCKCornere / kamp

* Gjennomsnitt cornere per kamp mellom SD Eibar og CD Eldense

/ kamp
Cornere for
/ kamp
Cornere for
Cornere i kampenSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. omgangSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
1. omg. gjennomsnitt
Over 4 1. omg.
Over 5 1. omg.
Over 6 1. omg.
2. omgangSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
2. omg. gjennomsnitt
Over 4 2. omg.
Over 5 2. omg.
Over 6 2. omg.

Totalt antall cornere for SD Eibar og CD Eldense. Ligagjennomsnittet Segunda División's gjennomsnitt på tvers av 110 kamper i sesongen 2026/2027.

Segunda División Cornerstatistikker

Lagcornere Cornere for/imot

SD Eibar og CD Eldense's individuelle lagcornerstatistikk.

LagcornereSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Cornere for / kamp
Cornere imot / kamp
Over 2.5 - Cornere for
Over 3.5 - Cornere for
Over 4.5 - Cornere for
Over 2.5 - Cornere imot
Over 3.5 - Cornere imot
Over 4.5 - Cornere imot

Scorer SD Eibar?

SD Eibar
Scoret i
100%
av kamper (Hjemme)

Stor sjanse

Det er en Stor sjanse at SD Eibar scorer et mål basert på dataene våre.
CD Eldense
Holdt nullen i
20%
av kamper (Borte)

Scorer CD Eldense?

SD Eibar
Holdt nullen i
40%
av kamper (Hjemme)

Usikkert

Det er usikkert om CD Eldense kommer til å score basert på våre data.
CD Eldense
Scoret i
40%
av kamper (Borte)
Oppgradere til Premium! 500 ekstra lønnsomme ligaer.

Premium vil gi deg flere gevinster. 500 ekstra ligaer kjent for å være lønnsomme og mindre sporet av bookmakerne. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV-nedlastinger. Abonner i dag!

UNLOCKTotalt antall kort/kamp

* Summen av kort per kamp mellom SD Eibar og CD Eldense

Kort
/ kamp
SD Eibar
Kort
/ kamp
CD Eldense
KampkortSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
Kort mottattSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Gjenommsnittlig mottatt kort
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Kort for motstanderSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5

Totale kampkort for SD Eibar og CD Eldense. Ligagjennomsnittet er Segunda División sitt gjennomsnitt. Det var 602 antall kort i 110 kamper i 2026/2027-sesongen.

Segunda División Statistikk over gule/røde kort

Første / andre omgang seier-uavgjort-tap

Pauseform
 
Pauseform
SD Eibar Logo
1.60
Halvtid

SD Eibar logoSD Eibar er +60% bedre med tanke på Pauseform

1.00
Halvtid
CD Eldense Logo
1./2. omg. formSD EibarCD Eldense
Seier 1. omg.40%20%
Seier 2. omg.40%20%
Uavgjort 1. omg.40%40%
Uavgjort 2. omg.40%60%
Tap 1. omg.20%40%
Tap 2. omg.20%20%

SD Eibar og CD Eldense's kortstatistikk for første og andre omgang for tippetipsene dine.

Kort (1./2. omgang)SD EibarCD EldenseGjennomsnitt
1. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
2. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
Kampkort gjennomsnitt (1.omg)
Kampkort gjennomsnitt (2.omg)
1.omg. hadde flere kort %
2.omg. hadde flere kort %
1./2. omg. overSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. er 2~3 kort totalt
2.omg. er 2~3 kort totalt
1.omg. totalt over 3
2.omg. totalt over 3

Hvem scorer først?

SD EibarSD Eibar
 
SD Eibar

60%

Scoret først i 6 / 10 kamper

CD EldenseCD Eldense
 
CD Eldense

20%

Scoret først i 2 / 10 kamper

Mål etter minutter
SD Eibar og CD Eldense sine mål per 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'SD EibarCD Eldense
0 - 10 Min'23%4%
11 - 20 Min'6%8%
21 - 30 Min'6%8%
31 - 40 Min'3%0%
41 - 50 Min'19%23%
51 - 60 Min'6%8%
61 - 70 Min'13%15%
71 - 80 Min'10%12%
81 - 90 Min'13%23%
Per 15 Min'SD EibarCD Eldense
0 - 15 Min'26%12%
16 - 30 Min'10%8%
31 - 45 Min'16%19%
46 - 60 Min'13%12%
61 - 75 Min'19%19%
76 - 90 Min'16%31%
Scorede mål per 10 min'SD EibarCD Eldense
0 - 10 Min'20%0%
11 - 20 Min'10%0%
21 - 30 Min'5%0%
31 - 40 Min'5%0%
41 - 50 Min'20%23%
51 - 60 Min'5%8%
61 - 70 Min'20%23%
71 - 80 Min'5%15%
81 - 90 Min'10%31%
Mål scoret per 15 min'SD EibarCD Eldense
0 - 15 Min'25%0%
16 - 30 Min'10%0%
31 - 45 Min'15%15%
46 - 60 Min'15%15%
61 - 75 Min'25%23%
76 - 90 Min'10%46%
Innslupne mål per 10 min'SD EibarCD Eldense
0 - 10 Min'27%8%
11 - 20 Min'0%15%
21 - 30 Min'9%15%
31 - 40 Min'0%0%
41 - 50 Min'18%23%
51 - 60 Min'9%8%
61 - 70 Min'0%8%
71 - 80 Min'18%8%
81 - 90 Min'18%15%
Mål innsluppet per 15 min'SD EibarCD Eldense
0 - 15 Min'27%23%
16 - 30 Min'9%15%
31 - 45 Min'18%23%
46 - 60 Min'9%8%
61 - 75 Min'9%15%
76 - 90 Min'27%15%

45' og 90' inkluderer mål på overtid.

Skudd, offsider, forseelser og mer

LagskuddSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Skudd per kamp14.2011.8013.00
Konverteringsfrekvens for skudd13%7%10%
Skudd på mål / kamp5.603.605.00
Skudd utenfor mål / kamp8.608.208.00
Skudd per scorede mål7.8914.7511
Lagskudd over 10.5100%80%90%
Lagskudd over 11.5100%40%70%
Lagskudd over 12.560%40%50%
Lagskudd over 13.540%20%30%
Lagskudd over 14.540%20%30%
Lagskudd over 15.540%20%30%
Lagskudd på mål 3.5+80%60%70%
Lagskudd på mål 4.5+80%20%50%
Lagskudd på mål 5.5+60%0%30%
Lagskudd på mål 6.5+20%0%10%
KampskuddSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Kampskudd over 23.560%60%60%
Kampskudd over 24.560%60%60%
Kampskudd over 25.560%60%60%
Kampskudd over 26.560%40%50%
Kampskudd på mål over 7.580%60%70%
Kampskudd på mål over 8.580%40%60%
Kampskudd på mål over 9.560%40%70%
OffsidestatistikkerSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Offsider/kamp2.403.803.00
Over 2.5 offsider40%100%70%
Over 3.5 offsider0%60%30%
Diverse statistikkSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Forseelser begått / kamp9.4012.6011.00
Forseelser imot / kamp13.410.812.00
Gjennomsnittlig ballbesittelse49%46%48%
Uavgjort % FT20%0%10%

Noen data rundes opp eller ned til nærmeste prosent, og kan derfor være 101 % når de legges sammen.

Frispark, målspark og innkast

FrisparkSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Kampfrispark gj.snitt22.423.223
Frispark totalt 20.5+80%80%80%
Frispark totalt 21.5+60%80%70%
Frispark totalt 22.5+60%80%70%
Frispark totalt 23.5+40%20%30%
Frispark totalt 24.5+20%20%20%
Frispark totalt 25.5+20%20%20%
MålsparkSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Kampmålspark gj.snitt18.617.418
Utspill totalt 8.5+100%100%100%
Utspill totalt 9.5+100%100%100%
Utspill totalt 10.5+100%100%100%
Utspill totalt 11.5+100%100%100%
Utspill totalt 12.5+100%100%100%
Utspill totalt 13.5+80%100%90%
InnkastSD EibarCD EldenseGjennomsnitt
Kampinnkast gj.snitt41.642.242
Innkast totalt 37.5+100%80%90%
Innkast totalt 38.5+80%60%70%
Innkast totalt 39.5+80%40%60%
Innkast totalt 40.5+60%40%50%
Innkast totalt 41.5+40%40%40%
Innkast totalt 42.5+40%40%40%
Innkast totalt 43.5+40%20%30%
Innkast totalt 44.5+20%20%20%
   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 UD Almeria

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 Burgos CF

6

67%

10

6

4

13

2.67

3

 Real Club Deportivo Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

4

 Girona FC

6

50%

11

5

6

11

2.67

5

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

6

 SD Eibar

5

60%

9

6

3

10

3.00

7

 Real Sporting de Gijon

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 Real Valladolid Club de Futbol

5

60%

11

7

4

9

3.60

9

 CD Castellon

4

50%

8

1

7

8

2.25

10

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

11

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

12

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

13

 Real Club Celta de Vigo II

6

33%

11

11

0

8

3.67

14

 Granada CF

4

50%

7

4

3

7

2.75

15

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

16

 CD Leganes

4

50%

4

5

-1

6

2.25

17

 Cordoba CF

4

50%

6

8

-2

6

3.50

18

 Cadiz CF

6

17%

6

5

1

5

1.83

19

 UD Las Palmas

5

20%

5

8

-3

5

2.60

20

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

6

17%

6

10

-4

4

2.67

21

 Real Sociedad de Futbol II

5

0%

5

10

-5

1

3.00

22

 Albacete Balompie

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 CD Castellon

6

83%

10

3

7

15

2.17

2

 SD Eibar

5

80%

11

5

6

12

3.20

3

 Granada CF

6

50%

9

9

0

10

3.00

4

 UD Almeria

5

60%

7

4

3

9

2.20

5

 Real Sporting de Gijon

4

75%

5

3

2

9

2.00

6

 Real Oviedo

5

60%

8

8

0

9

3.20

7

 Girona FC

4

50%

6

4

2

7

2.50

8

 Real Sociedad de Futbol II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

9

 Real Club Deportivo Mallorca

5

20%

2

3

-1

6

1.00

10

 CE Sabadell FC

6

17%

3

5

-2

6

1.33

11

 CD Eldense

5

40%

4

7

-3

6

2.20

12

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

13

 Cordoba CF

6

33%

9

12

-3

6

3.50

14

 CD Tenerife

5

20%

7

11

-4

5

3.60

15

 CD Leganes

6

17%

2

10

-8

5

2.00

16

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

17

 Real Club Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

18

 FC Andorra

5

20%

5

9

-4

4

2.80

19

 Real Valladolid Club de Futbol

5

0%

4

7

-3

3

2.20

20

 Cadiz CF

4

0%

5

8

-3

2

3.25

21

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

4

0%

3

12

-9

1

3.75

22

 Albacete Balompie

6

0%

3

14

-11

1

2.83

* Segunda División hjemmetabeller og bortetabeller er også tilgjengelige

Hvilke spillere vil score?

Hvem får gule eller røde kort?

Kort / 90 min.

×
Legg til tippetips
/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.