Loading

LÅS OPP
Tercera Group 10

Abonner på FootyStats Premium

Sluttresultat

1 - 1

HT

(1 - 0)

Ingen assist


30'

 


48'

* Sluttstatistikk slik som skudd, kort og cornere er ennå ikke tilgjengelige for denne kampen. Det blir lagt til snart.

Innbyrdes statistikk / Tidligere resultater - CD Cabecense mot Bollullos CF

1
Kamper

0%
0%
100%

1 Vunnet

Bollullos CF Logo

Bollullos
(100%)

CD Cabecense mot Bollullos CF's innbyrdes statistikk viser at av de 1 kampene de har hatt, har CD Cabecense vunnet 0 ganger og Bollullos CF har vunnet 1 ganger. 0 kamper mellom CD Cabecense og Bollullos CF har endt uavgjort.

100%Over 1.5
1 / 1 Kamper
0%Over 2.5
0 / 1 Kamper
0%Over 3.5
0 / 1 Kamper
0%BTTS
0 / 1 Kamper
0%Holdt nullen
CD Cabecense
100%Holdt nullen
Bollullos CF

CD Cabecense mot Bollullos CF Tidligere resultater

Alle tippetips- CD Cabecense mot Bollullos CF

0%Over 2.5
Ligasnitt : 0%
0%Over 1.5
Ligasnitt : 0%
0%BTTS
Ligasnitt : 0%
0Mål / kamp
Ligasnitt : 0
Over 1.5, 1.omg/2.omg og mer
Over 8.5, 9.5 og mer

ChatGPT LogoGPT5 AI Analyse

I et kommende oppgjør mellom Cabecense og Bollullos er det duket for en spennende kamp. Med Cabecense som har en liten fordel i angrep og forsvar når de spiller hjemme, vil de se etter å utnytte styrkene sine. På den annen side vil Bollullos sikt...
Registrer deg for å være bruker (gratis) for å se GPT5-statistikkanalyse »

*Gjennomsnittlig statistikk mellom CD Cabecense og Bollullos CF for gjeldende sesong

Hva betyr disse statistiske begrepene? Les ordlisten
Form - Hjemme
 
Form - Borte
CD Cabecense Logo
1.00
  • T
    CD Cabecense

    CD Cabecense

    Tercera Group 10

    21/01 11:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Gerena

    CD Gerena

  • T
    CD Cabecense

    CD Cabecense

    Tercera Group 10

    04/02 11:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Córdoba CF II

    Cordoba CF II

  • T
    CD Cabecense

    CD Cabecense

    Tercera Group 10

    17/02 15:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    AD Ceuta FC II

    AD Ceuta FC II

  • T
    CD Cabecense

    CD Cabecense

    Tercera Group 10

    10/03 11:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Conil CF

    Conil CF

  • V
    CD Cabecense

    CD Cabecense

    Tercera Group 10

    28/03 11:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Pozoblanco

    CD Pozoblanco

  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

CD Cabecense
CD Pozoblanco
CD Cabecense
Conil CF
CD Cabecense
AD Ceuta FC II
CD Cabecense
Cordoba CF II
CD Cabecense
CD Gerena
  • Forrige

  • Neste

CD Cabecense logoCD Cabecense er +16% bedre med tanke på Poeng per kamp

0.86
  • U
    Xerez Deportivo FC

    Xerez Deportivo FC

    Tercera Group 10

    28/01 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Bollullos CF

    Bollullos CF

  • T
    Coria CF

    Coria CF

    Tercera Group 10

    11/02 11:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Bollullos CF

    Bollullos CF

  • T
    CD Ciudad de Lucena

    CD Ciudad de Lucena

    Tercera Group 10

    25/02 16:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Bollullos CF

    Bollullos CF

  • T
    Atlético Espeleño

    Atletico Espeleno

    Tercera Group 10

    10/03 16:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Bollullos CF

    Bollullos CF

  • U
    Xerez CD

    Xerez CD

    Tercera Group 10

    31/03 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Bollullos CF

    Bollullos CF

Bollullos CF Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

Xerez CD
Bollullos CF
Atletico Espeleno
Bollullos CF
CD Ciudad de Lucena
Bollullos CF
Coria CF
Bollullos CF
Xerez Deportivo FC
Bollullos CF
  • Forrige

  • Neste

Scorede mål Hvem vil score mest?

CD Cabecense er +58% bedre med tanke på Scorede mål

Cabecense
0.79 Mål / kamp

CD Cabecense (Hjemme)

Bollullos
0.5 Mål / kamp

Bollullos CF (Borte)

Scoret per kampCabecenseBollullos
Over 0.564%28%
Over 1.514%21%
Over 2.50%0%
Over 3.50%0%
Scoret ikke36%71%
Scoret i 1.omg/2.omgCabecenseBollullos
Scoret i 1. omg36%21%
Scoret i 2. omg38%14%
Scoret i begge omganger8%7%
Scoringssnitt 1. omg0.290.29
Scoringssnitt 2. omg0.460.21

* Statistikk fra CD Cabecense's scoringer på hjemmebane og Bollullos CF's data på bortekamper.

Innslupne mål Hvem vil slippe inn mål?

Bollullos CF er +26% bedre med tanke på Innslupne mål

Cabecense
1.64 Innslupne / kamp

CD Cabecense (Hjemme)

Bollullos
1.21 Innslupne / kamp

Bollullos CF (Borte)

Innslupne / kampCabecenseBollullos
Over 0.571%71%
Over 1.550%43%
Over 2.528%7%
Over 3.514%0%
Holdt nullen29%29%
Innslupne mål 1./2. omgangCabecenseBollullos
1. omg. holdt nullen64%50%
2. omg. holdt nullen46%64%
1. omg. innslupne gjennomsnitt0.360.79
2. omg. innslupne gjennomsnitt1.080.43

* Statistikk fra CD Cabecense's innslupne mål på hjemmebane og Bollullos CF's data på bortekamper.

Tippetips på over 2.5 og BTTS Hvor mange mål scores i denne kampen?

CD Cabecense og Bollullos CF's data for over 0.5 ~ 4.5 og BTTS.

KampmålCabecenseBollullosGjennomsnitt
Over 0.593%71%82%
Over 1.557%64%61%
Over 2.550%29%40%
Over 3.536%7%22%
Over 4.57%0%4%
BTTS43%29%36%
Begge lag scorer og seier7%14%11%
Begge lag scorer og uavgjort7%14%11%
BTTS og over 2.50%0%0%
BTTS Nei og over 2.50%0%0%
Mål i 1. omgangCabecenseBollullosGjennomsnitt
BTTS 1. omg.
1. omg. Over 0.5
1. omg. Over 1.5
1. omg. Over 2.5
Mål i 2. omgangCabecenseBollullosGjennomsnitt
BTTS 2. omg.
Begge lag scorer i begge omganger
2. omg. Over 0.5
2. omg. Over 1.5
2. omg. Over 2.5
Mål (Under)CabecenseBollullosGjennomsnitt
Under 0.57%29%18%
Under 1.543%36%40%
Under 2.550%71%61%
Under 3.564%93%79%
Under 4.593%100%97%
1. omg. / 2. omg.CabecenseBollullosGjennomsnitt
1. omg. Under 0.550%36%43%
1. omg. Under 1.586%71%79%
1. omg. Under 2.5100%86%93%
2. omg. Under 0.531%57%44%
2. omg. Under 1.554%79%67%
2. omg. Under 2.569%100%85%

Siste tippetips fra brukere

Ingen brukertips ennå.
Legg til ditt eget tips ved hjelp av virtuelle footystats-mynter!
Legg til tippetips

Cornerstatistikk Hvor mange cornere blir det?

UNLOCKCornere / kamp

* Gjennomsnitt cornere per kamp mellom CD Cabecense og Bollullos CF

/ kamp
Cornere for
/ kamp
Cornere for
Cornere i kampenCabecenseBollullosGjennomsnitt
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. omgangCabecenseBollullosGjennomsnitt
1. omg. gjennomsnitt
Over 4 1. omg.
Over 5 1. omg.
Over 6 1. omg.
2. omgangCabecenseBollullosGjennomsnitt
2. omg. gjennomsnitt
Over 4 2. omg.
Over 5 2. omg.
Over 6 2. omg.

Totalt antall cornere for CD Cabecense og Bollullos CF. Ligagjennomsnittet Tercera Group 10's gjennomsnitt på tvers av 253 kamper i sesongen 2023/2024.

Tercera Group 10 Cornerstatistikker

Lagcornere Cornere for/imot

CD Cabecense og Bollullos CF's individuelle lagcornerstatistikk.

LagcornereCabecenseBollullosGjennomsnitt
Cornere for / kamp
Cornere imot / kamp
Over 2.5 - Cornere for
Over 3.5 - Cornere for
Over 4.5 - Cornere for
Over 2.5 - Cornere imot
Over 3.5 - Cornere imot
Over 4.5 - Cornere imot

Scorer CD Cabecense?

CD Cabecense
Scoret i
64%
av kamper (Hjemme)

Usikkert

Det er usikkert om CD Cabecense kommer til å score basert på våre data.
Bollullos CF
Holdt nullen i
29%
av kamper (Borte)

Scorer Bollullos CF?

CD Cabecense
Holdt nullen i
29%
av kamper (Hjemme)

Usikkert

Det er usikkert om Bollullos CF kommer til å score basert på våre data.
Bollullos CF
Scoret i
29%
av kamper (Borte)
Oppgradere til Premium! 500 ekstra lønnsomme ligaer.

Premium vil gi deg flere gevinster. 500 ekstra ligaer kjent for å være lønnsomme og mindre sporet av bookmakerne. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV-nedlastinger. Abonner i dag!

UNLOCKTotalt antall kort/kamp

* Summen av kort per kamp mellom CD Cabecense og Bollullos CF

Kort
/ kamp
CD Cabecense
Kort
/ kamp
Bollullos CF
KampkortCabecenseBollullosGjennomsnitt
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
Kort mottattCabecenseBollullosGjennomsnitt
Gjenommsnittlig mottatt kort
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Kort for motstanderCabecenseBollullosGjennomsnitt
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5

Totale kampkort for CD Cabecense og Bollullos CF. Ligagjennomsnittet er Tercera Group 10 sitt gjennomsnitt. Det var 0 antall kort i 253 kamper i 2023/2024-sesongen.

Tercera Group 10 Statistikk over gule/røde kort

Første / andre omgang seier-uavgjort-tap

Pauseform
 
Pauseform
CD Cabecense Logo
1.14
Halvtid

CD Cabecense logoCD Cabecense er +14% bedre med tanke på Pauseform

1.00
Halvtid
Bollullos CF Logo
1./2. omg. formCabecenseBollullos
Seier 1. omg.21%21%
Seier 2. omg.15%7%
Uavgjort 1. omg.50%36%
Uavgjort 2. omg.46%64%
Tap 1. omg.21%43%
Tap 2. omg.38%28%

CD Cabecense og Bollullos CF's kortstatistikk for første og andre omgang for tippetipsene dine.

Kort (1./2. omgang)CabecenseBollullosGjennomsnitt
1. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
2. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
Kampkort gjennomsnitt (1.omg)
Kampkort gjennomsnitt (2.omg)
1.omg. hadde flere kort %
2.omg. hadde flere kort %
1./2. omg. overCabecenseBollullosGjennomsnitt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. er 2~3 kort totalt
2.omg. er 2~3 kort totalt
1.omg. totalt over 3
2.omg. totalt over 3

Hvem scorer først?

CD CabecenseCD Cabecense
 
CD Cabecense

29%

Scoret først i 8 / 28 kamper

Bollullos CFBollullos CF
 
Bollullos CF

36%

Scoret først i 10 / 28 kamper

Mål etter minutter
CD Cabecense og Bollullos CF sine mål per 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'CabecenseBollullos
0 - 10 Min'7%8%
11 - 20 Min'7%6%
21 - 30 Min'5%12%
31 - 40 Min'5%8%
41 - 50 Min'12%18%
51 - 60 Min'12%10%
61 - 70 Min'12%4%
71 - 80 Min'8%10%
81 - 90 Min'23%24%
Per 15 Min'CabecenseBollullos
0 - 15 Min'8%10%
16 - 30 Min'11%16%
31 - 45 Min'14%20%
46 - 60 Min'16%16%
61 - 75 Min'16%10%
76 - 90 Min'27%28%
Scorede mål per 10 min'CabecenseBollullos
0 - 10 Min'5%5%
11 - 20 Min'5%0%
21 - 30 Min'14%10%
31 - 40 Min'10%10%
41 - 50 Min'5%14%
51 - 60 Min'10%14%
61 - 70 Min'14%5%
71 - 80 Min'14%19%
81 - 90 Min'19%24%
Mål scoret per 15 min'CabecenseBollullos
0 - 15 Min'5%5%
16 - 30 Min'19%10%
31 - 45 Min'10%24%
46 - 60 Min'14%14%
61 - 75 Min'19%14%
76 - 90 Min'28%33%
Innslupne mål per 10 min'CabecenseBollullos
0 - 10 Min'8%10%
11 - 20 Min'8%10%
21 - 30 Min'2%14%
31 - 40 Min'4%7%
41 - 50 Min'15%21%
51 - 60 Min'13%7%
61 - 70 Min'12%3%
71 - 80 Min'6%3%
81 - 90 Min'25%24%
Mål innsluppet per 15 min'CabecenseBollullos
0 - 15 Min'10%14%
16 - 30 Min'8%21%
31 - 45 Min'15%17%
46 - 60 Min'17%17%
61 - 75 Min'15%7%
76 - 90 Min'27%24%

45' og 90' inkluderer mål på overtid.

Skudd, offsider, forseelser og mer

LagskuddCabecenseBollullosGjennomsnitt
Skudd per kamp7.6710.009.00
Konverteringsfrekvens for skuddN/AN/AN/A
Skudd på mål / kamp3.174.714.00
Skudd utenfor mål / kamp4.505.295.00
Skudd per scorede målN/AN/AN/A
Lagskudd over 10.50%0%0%
Lagskudd over 11.50%0%0%
Lagskudd over 12.50%0%0%
Lagskudd over 13.50%0%0%
Lagskudd over 14.50%0%0%
Lagskudd over 15.50%0%0%
Lagskudd på mål 3.5+0%0%0%
Lagskudd på mål 4.5+0%0%0%
Lagskudd på mål 5.5+0%0%0%
Lagskudd på mål 6.5+0%0%0%
KampskuddCabecenseBollullosGjennomsnitt
Kampskudd over 23.50%0%0%
Kampskudd over 24.50%0%0%
Kampskudd over 25.50%0%0%
Kampskudd over 26.50%0%0%
Kampskudd på mål over 7.50%0%0%
Kampskudd på mål over 8.50%0%0%
Kampskudd på mål over 9.50%0%0%
OffsidestatistikkerCabecenseBollullosGjennomsnitt
Offsider/kamp0.000.000.00
Over 2.5 offsider0%0%0%
Over 3.5 offsider0%0%0%
Diverse statistikkCabecenseBollullosGjennomsnitt
Forseelser begått / kamp0.000.000.00
Forseelser imot / kamp000.00
Gjennomsnittlig ballbesittelse47%47%47%
Uavgjort % FT14%43%29%

Noen data rundes opp eller ned til nærmeste prosent, og kan derfor være 101 % når de legges sammen.

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 CD Pozoblanco

15

67%

22

12

10

33

2.27

2

 AD Ceuta FC II

14

64%

24

6

18

31

2.14

3

 Xerez Deportivo FC

14

57%

22

7

15

30

2.07

4

 CD AD San Fermin Salerm Cosmetic Puente Genil FC

14

57%

25

15

10

29

2.86

5

 CD Ciudad de Lucena

14

64%

17

9

8

29

1.86

6

 Xerez CD

14

57%

24

5

19

28

2.07

7

 Club Deportivo Utrera

15

47%

25

19

6

24

2.93

8

 La Palma CF

14

50%

26

21

5

24

3.36

9

 Cordoba CF II

14

43%

21

15

6

23

2.57

10

 AD Cartaya

15

33%

13

9

4

22

1.47

11

 Bollullos CF

14

43%

14

12

2

22

1.86

12

 Sevilla FC III

14

29%

17

15

2

19

2.29

13

 Conil CF

14

29%

12

11

1

18

1.64

14

 Atletico Espeleno

13

38%

17

17

0

18

2.62

15

 CD Gerena

13

38%

16

18

-2

17

2.62

16

 Coria CF

14

29%

13

17

-4

17

2.14

17

 CD Cabecense

14

29%

11

23

-12

14

2.43

18

 Ayamonte CF

14

21%

14

22

-8

13

2.57

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 Xerez CD

14

64%

24

14

10

30

2.71

2

 CD Ciudad de Lucena

14

50%

17

8

9

26

1.79

3

 CD Pozoblanco

13

46%

16

16

0

21

2.46

4

 Xerez Deportivo FC

14

36%

16

12

4

19

2.00

5

 CD Gerena

15

33%

15

19

-4

19

2.27

6

 Club Deportivo Utrera

13

31%

17

17

0

16

2.62

7

 AD Ceuta FC II

14

21%

13

16

-3

15

2.07

8

 CD AD San Fermin Salerm Cosmetic Puente Genil FC

15

13%

15

22

-7

14

2.47

9

 AD Cartaya

14

29%

14

17

-3

13

2.21

10

 Cordoba CF II

14

14%

12

17

-5

13

2.07

11

 Bollullos CF

14

14%

7

17

-10

12

1.71

12

 Conil CF

14

21%

11

21

-10

12

2.29

13

 Sevilla FC III

14

21%

8

14

-6

11

1.57

14

 La Palma CF

14

14%

14

20

-6

11

2.43

15

 Ayamonte CF

14

14%

9

18

-9

11

1.93

16

 Atletico Espeleno

15

20%

14

28

-14

11

2.80

17

 Coria CF

14

14%

21

28

-7

10

3.50

18

 CD Cabecense

14

14%

10

29

-19

9

2.79

* Tercera Group 10 hjemmetabeller og bortetabeller er også tilgjengelige

Antatte lagoppstillinger og skader

Viser den sist bruke lagoppstillingen for CD Cabecense og Bollullos CF.

#

Lagoppstilling

Angripere

None

Manuel Alonso Rodríguez

-

-

Midtbanespillere

None

Ogheneteca Nelson Diedemise Fernández

-

-

None

Manuel León Fernández

-

-

None

Antonio Jesús Soria Domínguez

-

-

None

Manuel Jesús Debe de la Rosa

-

-

None

José Antonio Amuedo González

-

-

Forsvarsspillere

None

Francisco Sánchez Valencia

-

-

None

José Manuel Bucarat Torres

-

-

None

Eladio Reyes Madrid

-

-

Keeper

None

Iván Casas López

-

-

#

Innbyttere

Angripere

Midtbanespillere

None

Manuel Puerto Bereginal

-

-

Forsvarsspillere

Keeper

#

Lagoppstilling

Angripere

None

Lucas Álvarez Mancha

-

-

None

Alejandro Rico Cala

-

-

Midtbanespillere

None

Juan Martín Berardo

-

-

None

José Luis García López

-

-

None

Antonio José Sánchez Rojas

-

-

None

Álvaro Barrero Morales

-

-

None

Francisco Javier Padilla Gallardo

-

-

None

Alberto González Feria

-

-

None

Carlos Esteban Ramirez Guevara

-

-

Forsvarsspillere

None

Manuel Romero Sánchez

-

-

Keeper

#

Innbyttere

Angripere

Midtbanespillere

None

Luis Fernando Portugal Quiroz

-

-

None

Daniel Raposo Sánchez

-

-

None

Andrés Pérez Martín

-

-

Forsvarsspillere

Keeper

Hvilke spillere vil score?

Hvem får gule eller røde kort?

Kort / 90 min.

Over/Under
Statistikk
CloudBet
Dafabet
Over 2.5
-
2.22
2.3
Under 2.5
-
1.54
1.58
FT Result
Statistikk
TitanBet
Cabecense
29%
3.45
Draw
29%
3.00
Bollullos
14%
2.00
×
Legg til tippetips
/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.