Loading

LÅS OPP
Segunda División B

Abonner på FootyStats Premium

SD Ejea logo
1.56
DDLDD
SD Ejea
1.00
WLLLD
CD Alcoyano
CD Alcoyano logo

Sluttresultat

2 - 1

HT

(2 - 0)


40'


42'

StatistikkSD EjeaCD Alcoyano
Ballbesittelse51%49%
Skudd1210
KortN/AN/A
Cornere23
Forseelser1118
Offsider27
xGCalculatingCalculating

1
Kamper

0%
100%
0%

1 Uavgjort(100%)

SD Ejea mot CD Alcoyano's innbyrdes statistikk viser at av de 1 kampene de har hatt, har SD Ejea vunnet 0 ganger og CD Alcoyano har vunnet 0 ganger. 1 kamper mellom SD Ejea og CD Alcoyano har endt uavgjort.

0%Over 1.5
0 / 1 Kamper
0%Over 2.5
0 / 1 Kamper
0%Over 3.5
0 / 1 Kamper
0%BTTS
0 / 1 Kamper
100%Holdt nullen
SD Ejea
100%Holdt nullen
CD Alcoyano

SD Ejea mot CD Alcoyano Tidligere resultater

Alle tippetips- SD Ejea mot CD Alcoyano

0%Over 2.5
Ligasnitt : 0%
0%Over 1.5
Ligasnitt : 0%
0%BTTS
Ligasnitt : 0%
0Mål / kamp
Ligasnitt : 0
Over 1.5, 1.omg/2.omg og mer
Over 8.5, 9.5 og mer

*Gjennomsnittlig statistikk mellom SD Ejea og CD Alcoyano for gjeldende sesong

Hva betyr disse statistiske begrepene? Les ordlisten
Form - Hjemme
 
Form - Borte
SD Ejea Logo
1.56
  • U
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División B

    17/02 11:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Reial Club Deportiu Espanyol II

    Reial Club Deportiu Espanyol II

  • U
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División B

    03/03 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Teruel

    CD Teruel

  • T
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División B

    16/03 17:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Atlético Levante UD II

    Atletico Levante UD II

  • U
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División B

    31/03 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CF Badalona

    CF Badalona

  • U
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División B

    13/04 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Hércules CF

    Hercules CF

  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

SD Ejea
Hercules CF
SD Ejea
CF Badalona
SD Ejea
Atletico Levante UD II
SD Ejea
CD Teruel
SD Ejea
Reial Club Deportiu Espanyol II
  • Forrige

  • Neste

SD Ejea logoSD Ejea er +56% bedre med tanke på Poeng per kamp

1.00
  • V
    Reial Club Deportiu Espanyol II

    Reial Club Deportiu Espanyol II

    Segunda División B

    10/02 11:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

  • T
    CD Teruel

    CD Teruel

    Segunda División B

    24/02 16:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

  • T
    Atlético Levante UD II

    Atletico Levante UD II

    Segunda División B

    10/03 11:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

  • T
    CF Badalona

    CF Badalona

    Segunda División B

    24/03 16:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

  • U
    Hércules CF

    Hercules CF

    Segunda División B

    06/04 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

CD Alcoyano Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

Hercules CF
CD Alcoyano
CF Badalona
CD Alcoyano
Atletico Levante UD II
CD Alcoyano
CD Teruel
CD Alcoyano
Reial Club Deportiu Espanyol II
CD Alcoyano
  • Forrige

  • Neste

Scorede mål Hvem vil score mest?

SD Ejea er +80% bedre med tanke på Scorede mål

SD Ejea
1.06 Mål / kamp

SD Ejea (Hjemme)

CD Alcoyano
0.59 Mål / kamp

CD Alcoyano (Borte)

Scoret per kampSD EjeaCD Alcoyano
Over 0.550%41%
Over 1.538%12%
Over 2.513%6%
Over 3.56%0%
Scoret ikke50%59%
Scoret i 1.omg/2.omgSD EjeaCD Alcoyano
Scoret i 1. omg50%35%
Scoret i 2. omg25%18%
Scoret i begge omganger25%12%
Scoringssnitt 1. omg0.810.41
Scoringssnitt 2. omg0.250.18

* Statistikk fra SD Ejea's scoringer på hjemmebane og CD Alcoyano's data på bortekamper.

Innslupne mål Hvem vil slippe inn mål?

SD Ejea er +57% bedre med tanke på Innslupne mål

SD Ejea
0.75 Innslupne / kamp

SD Ejea (Hjemme)

CD Alcoyano
1.18 Innslupne / kamp

CD Alcoyano (Borte)

Innslupne / kampSD EjeaCD Alcoyano
Over 0.550%59%
Over 1.513%41%
Over 2.56%12%
Over 3.56%6%
Holdt nullen50%41%
Innslupne mål 1./2. omgangSD EjeaCD Alcoyano
1. omg. holdt nullen75%65%
2. omg. holdt nullen63%53%
1. omg. innslupne gjennomsnitt0.310.47
2. omg. innslupne gjennomsnitt0.440.71

* Statistikk fra SD Ejea's innslupne mål på hjemmebane og CD Alcoyano's data på bortekamper.

Tippetips på over 2.5 og BTTS Hvor mange mål scores i denne kampen?

SD Ejea og CD Alcoyano's data for over 0.5 ~ 4.5 og BTTS.

KampmålSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Over 0.569%76%73%
Over 1.550%59%55%
Over 2.531%29%30%
Over 3.56%6%6%
Over 4.56%6%6%
BTTS31%24%28%
Begge lag scorer og seier19%6%13%
Begge lag scorer og uavgjort13%6%10%
BTTS og over 2.50%0%0%
BTTS Nei og over 2.50%0%0%
Mål i 1. omgangSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
BTTS 1. omg.
1. omg. Over 0.5
1. omg. Over 1.5
1. omg. Over 2.5
Mål i 2. omgangSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
BTTS 2. omg.
Begge lag scorer i begge omganger
2. omg. Over 0.5
2. omg. Over 1.5
2. omg. Over 2.5
Mål (Under)SD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Under 0.531%24%28%
Under 1.550%41%46%
Under 2.569%71%70%
Under 3.594%94%94%
Under 4.594%94%94%
1. omg. / 2. omg.SD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
1. omg. Under 0.544%41%43%
1. omg. Under 1.575%76%76%
1. omg. Under 2.581%94%88%
2. omg. Under 0.550%41%46%
2. omg. Under 1.587%72%80%
2. omg. Under 2.594%100%97%

Siste tippetips fra brukere

Ingen brukertips ennå.
Legg til ditt eget tips ved hjelp av virtuelle footystats-mynter!
Legg til tippetips

Cornerstatistikk Hvor mange cornere blir det?

UNLOCKCornere / kamp

* Gjennomsnitt cornere per kamp mellom SD Ejea og CD Alcoyano

/ kamp
Cornere for
/ kamp
Cornere for
Cornere i kampenSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. omgangSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
1. omg. gjennomsnitt
Over 4 1. omg.
Over 5 1. omg.
Over 6 1. omg.
2. omgangSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
2. omg. gjennomsnitt
Over 4 2. omg.
Over 5 2. omg.
Over 6 2. omg.

Totalt antall cornere for SD Ejea og CD Alcoyano. Ligagjennomsnittet Segunda División B's gjennomsnitt på tvers av 1374 kamper i sesongen 2018/2019.

Segunda División B Cornerstatistikker

Lagcornere Cornere for/imot

SD Ejea og CD Alcoyano's individuelle lagcornerstatistikk.

LagcornereSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Cornere for / kamp
Cornere imot / kamp
Over 2.5 - Cornere for
Over 3.5 - Cornere for
Over 4.5 - Cornere for
Over 2.5 - Cornere imot
Over 3.5 - Cornere imot
Over 4.5 - Cornere imot

Scorer SD Ejea?

SD Ejea
Scoret i
50%
av kamper (Hjemme)

Usikkert

Det er usikkert om SD Ejea kommer til å score basert på våre data.
CD Alcoyano
Holdt nullen i
41%
av kamper (Borte)

Scorer CD Alcoyano?

SD Ejea
Holdt nullen i
50%
av kamper (Hjemme)

Usikkert

Det er usikkert om CD Alcoyano kommer til å score basert på våre data.
CD Alcoyano
Scoret i
41%
av kamper (Borte)
Oppgradere til Premium! 500 ekstra lønnsomme ligaer.

Premium vil gi deg flere gevinster. 500 ekstra ligaer kjent for å være lønnsomme og mindre sporet av bookmakerne. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV-nedlastinger. Abonner i dag!

UNLOCKTotalt antall kort/kamp

* Summen av kort per kamp mellom SD Ejea og CD Alcoyano

Kort
/ kamp
SD Ejea
Kort
/ kamp
CD Alcoyano
KampkortSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
Kort mottattSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Gjenommsnittlig mottatt kort
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Kort for motstanderSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5

Totale kampkort for SD Ejea og CD Alcoyano. Ligagjennomsnittet er Segunda División B sitt gjennomsnitt. Det var 0 antall kort i 1374 kamper i 2018/2019-sesongen.

Segunda División B Statistikk over gule/røde kort

Første / andre omgang seier-uavgjort-tap

Pauseform
 
Pauseform
SD Ejea Logo
1.81
Halvtid

SD Ejea logoSD Ejea er +53% bedre med tanke på Pauseform

1.18
Halvtid
CD Alcoyano Logo
1./2. omg. formSD EjeaCD Alcoyano
Seier 1. omg.44%24%
Seier 2. omg.13%12%
Uavgjort 1. omg.50%47%
Uavgjort 2. omg.56%47%
Tap 1. omg.6%29%
Tap 2. omg.31%41%

SD Ejea og CD Alcoyano's kortstatistikk for første og andre omgang for tippetipsene dine.

Kort (1./2. omgang)SD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
1. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
2. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
Kampkort gjennomsnitt (1.omg)
Kampkort gjennomsnitt (2.omg)
1.omg. hadde flere kort %
2.omg. hadde flere kort %
1./2. omg. overSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. er 2~3 kort totalt
2.omg. er 2~3 kort totalt
1.omg. totalt over 3
2.omg. totalt over 3

Hvem scorer først?

SD EjeaSD Ejea
 
SD Ejea

26%

Scoret først i 9 / 34 kamper

CD AlcoyanoCD Alcoyano
 
CD Alcoyano

29%

Scoret først i 10 / 34 kamper

Mål etter minutter
SD Ejea og CD Alcoyano sine mål per 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'SD EjeaCD Alcoyano
0 - 10 Min'11%8%
11 - 20 Min'14%8%
21 - 30 Min'11%16%
31 - 40 Min'7%10%
41 - 50 Min'18%18%
51 - 60 Min'12%11%
61 - 70 Min'0%5%
71 - 80 Min'14%8%
81 - 90 Min'14%16%
Per 15 Min'SD EjeaCD Alcoyano
0 - 15 Min'16%13%
16 - 30 Min'19%19%
31 - 45 Min'19%21%
46 - 60 Min'18%18%
61 - 75 Min'7%11%
76 - 90 Min'21%18%
Scorede mål per 10 min'SD EjeaCD Alcoyano
0 - 10 Min'15%8%
11 - 20 Min'15%8%
21 - 30 Min'12%16%
31 - 40 Min'12%12%
41 - 50 Min'19%20%
51 - 60 Min'12%4%
61 - 70 Min'0%8%
71 - 80 Min'8%4%
81 - 90 Min'8%20%
Mål scoret per 15 min'SD EjeaCD Alcoyano
0 - 15 Min'15%12%
16 - 30 Min'27%20%
31 - 45 Min'27%24%
46 - 60 Min'15%12%
61 - 75 Min'0%12%
76 - 90 Min'15%20%
Innslupne mål per 10 min'SD EjeaCD Alcoyano
0 - 10 Min'6%8%
11 - 20 Min'13%8%
21 - 30 Min'10%16%
31 - 40 Min'3%8%
41 - 50 Min'16%16%
51 - 60 Min'13%16%
61 - 70 Min'0%3%
71 - 80 Min'19%11%
81 - 90 Min'19%14%
Mål innsluppet per 15 min'SD EjeaCD Alcoyano
0 - 15 Min'16%14%
16 - 30 Min'13%19%
31 - 45 Min'13%19%
46 - 60 Min'19%22%
61 - 75 Min'13%11%
76 - 90 Min'26%16%

45' og 90' inkluderer mål på overtid.

Skudd, offsider, forseelser og mer

LagskuddSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Skudd per kamp11.069.0610.00
Konverteringsfrekvens for skuddN/AN/AN/A
Skudd på mål / kamp5.004.415.00
Skudd utenfor mål / kamp6.064.655.00
Skudd per scorede målN/AN/AN/A
Lagskudd over 10.50%0%0%
Lagskudd over 11.50%0%0%
Lagskudd over 12.50%0%0%
Lagskudd over 13.50%0%0%
Lagskudd over 14.50%0%0%
Lagskudd over 15.50%0%0%
Lagskudd på mål 3.5+0%0%0%
Lagskudd på mål 4.5+0%0%0%
Lagskudd på mål 5.5+0%0%0%
Lagskudd på mål 6.5+0%0%0%
KampskuddSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Kampskudd over 23.50%0%0%
Kampskudd over 24.50%0%0%
Kampskudd over 25.50%0%0%
Kampskudd over 26.50%0%0%
Kampskudd på mål over 7.50%0%0%
Kampskudd på mål over 8.50%0%0%
Kampskudd på mål over 9.50%0%0%
OffsidestatistikkerSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Offsider/kamp5.945.005.00
Over 2.5 offsider81%76%79%
Over 3.5 offsider75%59%67%
Diverse statistikkSD EjeaCD AlcoyanoGjennomsnitt
Forseelser begått / kamp14.8815.5915.00
Forseelser imot / kamp000.00
Gjennomsnittlig ballbesittelse45%44%45%
Uavgjort % FT44%29%37%

Noen data rundes opp eller ned til nærmeste prosent, og kan derfor være 101 % når de legges sammen.

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 Real Racing Club de Santander

17

82%

39

8

31

45

2.76

2

 CD Atletico Baleares

17

82%

27

9

18

44

2.12

3

 SD Ponferradina

18

72%

36

8

28

43

2.44

4

 CD Guijuelo

18

67%

21

6

15

41

1.50

5

 Bilbao Athletic

17

71%

43

16

27

40

3.47

6

 Pontevedra CF

18

61%

31

11

20

40

2.33

7

 CF Fuenlabrada

16

75%

30

5

25

39

2.19

8

 CD Mirandes

17

65%

27

10

17

39

2.18

9

 San Fernando CD

17

71%

24

8

16

39

1.88

10

 Marbella FC

18

67%

29

12

17

38

2.28

11

 UD Logrones

18

61%

25

9

16

38

1.89

12

 CD Badajoz

18

61%

23

8

15

38

1.72

13

 UD Melilla

17

65%

33

13

20

37

2.71

14

 Real Madrid Castilla CF

17

65%

27

14

13

37

2.41

15

 Villarreal CF II

18

56%

30

16

14

35

2.56

16

 FC Cartagena

17

59%

33

11

22

34

2.59

17

 Hercules CF

17

59%

18

10

8

34

1.65

18

 Union Popular de Langreo

17

59%

22

11

11

33

1.94

19

 Coruxo FC

18

50%

25

14

11

33

2.17

20

 Real Club Recreativo de Huelva

17

53%

19

9

10

33

1.65

21

 Club Atletico de Madrid II

17

53%

25

11

14

32

2.12

22

 Real Valladolid CF Promesas

17

53%

20

15

5

32

2.06

23

 Cultural y Deportiva Leonesa

17

47%

27

13

14

31

2.35

24

 UD Ibiza

17

53%

21

12

9

31

1.94

25

 UE Cornella

16

50%

25

14

11

30

2.44

26

 FC Barcelona Atletic

17

47%

28

17

11

30

2.65

27

 Club Lleida Esportiu

17

53%

24

16

8

29

2.35

28

 CF Badalona

17

47%

19

12

7

29

1.82

29

 Barakaldo CF

17

47%

18

12

6

29

1.76

30

 Universidad Catolica de Murcia CF

17

53%

27

21

6

29

2.82

31

 Real Club Celta de Vigo II

17

47%

29

18

11

28

2.76

32

 Atletico Levante UD II

17

41%

21

11

10

28

1.88

33

 Real Sociedad de Futbol II

18

44%

27

17

10

28

2.44

34

 Talavera CF

17

47%

19

11

8

28

1.76

35

 CD Unionistas de Salamanca CF

17

41%

19

11

8

28

1.76

36

 Real Oviedo CF Vetusta

17

41%

21

15

6

28

2.12

37

 CE Sabadell FC

18

39%

17

14

3

28

1.72

38

 Atletico Sanluqueno CF

17

47%

20

18

2

28

2.24

39

 CF Internacional de Madrid

17

41%

26

20

6

27

2.71

40

 Sevilla Atletico

17

41%

19

14

5

27

1.94

41

 SD Leioa

18

33%

20

18

2

27

2.11

42

 CD Tudelano

18

39%

20

20

0

27

2.22

43

 UD San Sebastian de los Reyes

17

41%

21

17

4

26

2.24

44

 CF Villanovense

17

35%

14

12

2

26

1.53

45

 Real Balompedica Linense

18

33%

17

11

6

25

1.56

46

 SD Ejea

16

38%

17

12

5

25

1.81

47

 CD Castellon

17

35%

18

13

5

25

1.82

48

 Arenas Club de Getxo

17

41%

19

15

4

25

2.00

49

 CD Calahorra

17

41%

24

20

4

25

2.59

50

 Las Palmas II

17

35%

13

11

2

25

1.41

51

 UE Olot

17

29%

21

15

6

24

2.12

52

 Reial Club Deportiu Espanyol II

17

35%

20

14

6

23

2.00

53

 SD Gernika Club

17

24%

15

12

3

23

1.59

54

 CD Teruel

17

29%

12

13

-1

23

1.47

55

 SD Amorebieta

18

33%

21

22

-1

23

2.39

56

 CD El Ejido 2012

18

33%

14

17

-3

23

1.72

57

 Burgos CF

17

29%

16

14

2

22

1.76

58

 UB Conquense

18

28%

16

17

-1

22

1.83

59

 Salamanca Club de Futbol UDS

17

29%

21

20

1

21

2.41

60

 Club Rapido de Bouzas

17

29%

15

17

-2

21

1.88

61

 AD Union Adarve Barrio del Pilar

17

29%

16

18

-2

21

2.00

62

 CD Don Benito

17

24%

19

19

0

20

2.24

63

 Real Sporting de Gijon II

17

29%

22

22

0

20

2.59

64

 Real Murcia CF

17

24%

12

13

-1

20

1.47

65

 CD Izarra

17

18%

15

16

-1

20

1.82

66

 FC Jumilla

17

29%

14

17

-3

20

1.82

67

 Valencia CF Mestalla

17

29%

18

21

-3

20

2.29

68

 UD Almeria II

17

29%

19

24

-5

20

2.53

69

 CF Peralada

18

22%

19

20

-1

19

2.17

70

 Real Union Club de Irun

16

25%

17

20

-3

19

2.31

71

 CD Artistico Navalcarnero

17

29%

21

27

-6

19

2.82

72

 CD Alcoyano

17

18%

15

17

-2

18

1.88

73

 CD Ebro

17

18%

10

14

-4

18

1.41

74

 Ontinyent CF

16

25%

13

17

-4

18

1.88

75

 Real Club Deportivo Fabril

18

28%

19

24

-5

18

2.39

76

 CD Vitoria

18

22%

17

23

-6

18

2.22

77

 Granada CF II

17

24%

18

21

-3

17

2.29

78

 Gimnastica Torrelavega

17

18%

9

15

-6

16

1.41

79

 SCD Durango

17

24%

16

29

-13

16

2.65

80

 Atletico Malagueno

17

18%

12

22

-10

12

2.00

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 Real Club Recreativo de Huelva

17

59%

24

14

10

33

2.24

2

 Real Racing Club de Santander

18

44%

24

13

11

31

2.06

3

 FC Cartagena

17

53%

22

13

9

31

2.06

4

 Universidad Catolica de Murcia CF

18

50%

23

15

8

31

2.11

5

 Club Atletico de Madrid II

18

44%

25

20

5

29

2.50

6

 UD Melilla

17

47%

18

14

4

29

1.88

7

 CD Mirandes

18

39%

23

18

5

27

2.28

8

 Reial Club Deportiu Espanyol II

17

41%

27

22

5

27

2.88

9

 UD Logrones

17

41%

12

8

4

27

1.18

10

 CD Ebro

16

44%

16

13

3

27

1.81

11

 Hercules CF

18

39%

15

13

2

27

1.56

12

 Real Oviedo CF Vetusta

17

41%

26

23

3

26

2.88

13

 Barakaldo CF

17

47%

15

19

-4

26

2.00

14

 CD Badajoz

17

41%

18

20

-2

25

2.24

15

 Real Murcia CF

17

35%

18

16

2

24

2.00

16

 Villarreal CF II

17

35%

19

18

1

24

2.18

17

 Club Lleida Esportiu

18

28%

19

19

0

24

2.11

18

 SD Amorebieta

17

35%

17

19

-2

24

2.12

19

 Real Sporting de Gijon II

17

41%

16

19

-3

24

2.06

20

 UD San Sebastian de los Reyes

17

35%

26

24

2

23

2.94

21

 Cultural y Deportiva Leonesa

18

28%

18

19

-1

23

2.06

22

 CF Fuenlabrada

18

28%

12

14

-2

23

1.44

23

 UE Cornella

18

22%

14

13

1

22

1.50

24

 CD Atletico Baleares

17

24%

19

18

1

21

2.18

25

 Real Madrid Castilla CF

17

29%

27

27

0

21

3.18

26

 Real Balompedica Linense

16

31%

13

14

-1

21

1.69

27

 San Fernando CD

17

29%

16

20

-4

21

2.12

28

 CD Don Benito

18

33%

15

26

-11

21

2.28

29

 SD Leioa

17

24%

16

18

-2

20

2.00

30

 UD Ibiza

17

24%

12

17

-5

20

1.71

31

 FC Barcelona Atletic

17

29%

15

16

-1

19

1.82

32

 Real Union Club de Irun

18

17%

19

21

-2

19

2.22

33

 SD Ponferradina

17

24%

14

17

-3

19

1.82

34

 Granada CF II

17

24%

12

16

-4

19

1.65

35

 UE Olot

17

24%

8

13

-5

19

1.24

36

 CF Badalona

17

24%

12

17

-5

19

1.71

37

 Salamanca Club de Futbol UDS

17

24%

12

17

-5

19

1.71

38

 Pontevedra CF

16

38%

12

20

-8

19

2.00

39

 CD Unionistas de Salamanca CF

18

22%

16

25

-9

19

2.28

40

 CF Internacional de Madrid

18

22%

21

30

-9

19

2.83

41

 CF Peralada

17

24%

12

17

-5

18

1.71

42

 Talavera CF

17

29%

11

17

-6

18

1.65

43

 Valencia CF Mestalla

17

29%

17

24

-7

18

2.41

44

 CD Calahorra

17

24%

19

29

-10

18

2.82

45

 CD Izarra

17

24%

14

25

-11

18

2.29

46

 Coruxo FC

17

12%

13

19

-6

17

1.88

47

 FC Jumilla

17

24%

13

19

-6

17

1.88

48

 Burgos CF

17

24%

8

16

-8

17

1.41

49

 CD Alcoyano

17

24%

10

20

-10

17

1.76

50

 Real Club Celta de Vigo II

17

24%

12

23

-11

17

2.06

51

 Real Sociedad de Futbol II

17

24%

18

20

-2

16

2.24

52

 Atletico Levante UD II

17

24%

16

23

-7

16

2.29

53

 CD Tudelano

17

18%

13

21

-8

16

2.00

54

 Arenas Club de Getxo

17

18%

9

18

-9

16

1.59

55

 Marbella FC

17

18%

9

18

-9

16

1.59

56

 Las Palmas II

17

24%

8

19

-11

16

1.59

57

 UB Conquense

17

18%

13

24

-11

15

2.18

58

 Sevilla Atletico

18

22%

14

29

-15

15

2.39

59

 CD Castellon

18

6%

12

19

-7

14

1.72

60

 Ontinyent CF

15

20%

10

18

-8

14

1.87

61

 SD Ejea

18

17%

9

19

-10

14

1.56

62

 CD Guijuelo

17

24%

12

25

-13

14

2.18

63

 SCD Durango

18

17%

14

29

-15

14

2.39

64

 Club Rapido de Bouzas

17

24%

10

26

-16

14

2.12

65

 CD Vitoria

17

12%

15

25

-10

13

2.35

66

 Union Popular de Langreo

18

17%

16

34

-18

13

2.78

67

 CF Villanovense

17

6%

16

22

-6

12

2.24

68

 Gimnastica Torrelavega

17

12%

12

23

-11

12

2.06

69

 CD Teruel

16

13%

14

25

-11

12

2.44

70

 AD Union Adarve Barrio del Pilar

17

18%

21

35

-14

12

3.29

71

 CD El Ejido 2012

17

18%

12

28

-16

12

2.35

72

 Atletico Sanluqueno CF

18

11%

10

27

-17

12

2.06

73

 CE Sabadell FC

17

18%

15

37

-22

11

3.06

74

 Bilbao Athletic

17

12%

19

27

-8

10

2.71

75

 SD Gernika Club

17

6%

13

28

-15

10

2.41

76

 Atletico Malagueno

18

11%

10

29

-19

10

2.17

77

 Real Valladolid CF Promesas

17

6%

9

24

-15

9

1.94

78

 CD Artistico Navalcarnero

17

6%

12

33

-21

6

2.65

79

 Real Club Deportivo Fabril

17

0%

6

25

-19

5

1.82

80

 UD Almeria II

17

0%

7

32

-25

2

2.29

* Segunda División B hjemmetabeller og bortetabeller er også tilgjengelige

Hvilke spillere vil score?

Hvem får gule eller røde kort?

Kort / 90 min.

Kampodds

BTTS ja/nei

×
Legg til tippetips
/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.