Loading

12
Kamper

58%
9%
33%

7 Vunnet

1 Uavgjort(9%)

4 Vunnet

SD Eibar mot Burgos CF's innbyrdes statistikk viser at av de 12 kampene de har hatt, har SD Eibar vunnet 7 ganger og Burgos CF har vunnet 4 ganger. 1 kamper mellom SD Eibar og Burgos CF har endt uavgjort.

25%Over 1.5
3 / 12 Kamper
17%Over 2.5
2 / 12 Kamper
0%Over 3.5
0 / 12 Kamper
17%BTTS
2 / 12 Kamper
50%Holdt nullen
SD Eibar
42%Holdt nullen
Burgos CF

Alle tippetips- SD Eibar mot Burgos CF

63%Over 2.5
Ligasnitt : 49%
63%Over 1.5
Ligasnitt : 72%
50%BTTS
Ligasnitt : 49%
2.50Mål / kamp
Ligasnitt : 2.65
Over 1.5, 1.omg/2.omg og mer
Over 8.5, 9.5 og mer

*Gjennomsnittlig statistikk mellom SD Eibar og Burgos CF for gjeldende sesong

Hva betyr disse statistiske begrepene? Les ordlisten
Form - Hjemme
 
Form - Borte
SD Eibar Logo
2.25
  • T
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    16/08 08:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Tenerife

    CD Tenerife

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    23/08 08:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid Club de Futbol

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    06/09 05:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Granada CF

    Granada CF

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    27/09 09:30

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

SD Eibar
UD Las Palmas
SD Eibar
Granada CF
SD Eibar
Real Valladolid Club de Futbol
SD Eibar
CD Tenerife

2026

SD Eibar
Arenas de Getxo
  • Forrige

  • Neste

SD Eibar logoSD Eibar er +125% bedre med tanke på Poeng per kamp

1.00
  • T
    Real Sporting de Gijón

    Real Sporting de Gijon

    Segunda División

    23/08 10:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • U
    Real Oviedo

    Real Oviedo

    Segunda División

    06/09 07:15

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • V
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    20/09 09:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • T
    UD Almería

    UD Almeria

    Segunda División

    03/10 07:15

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Burgos CF

    Burgos CF

Burgos CF Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Borte

UD Almeria
Burgos CF
UD Las Palmas
Burgos CF
Real Oviedo
Burgos CF
Real Sporting de Gijon
Burgos CF

2025/2026

Cultural y Deportiva Leonesa
Burgos CF
  • Forrige

  • Neste

Scorede mål Hvem vil score mest?

SD Eibar er +167% bedre med tanke på Scorede mål

SD Eibar
2 Mål / kamp

SD Eibar (Hjemme)

Burgos CF
0.75 Mål / kamp

Burgos CF (Borte)

Scoret per kampSD EibarBurgos CF
Over 0.5100%50%
Over 1.550%25%
Over 2.550%0%
Over 3.50%0%
Scoret ikke0%50%
Scoret i 1.omg/2.omgSD EibarBurgos CF
Scoret i 1. omg75%25%
Scoret i 2. omg75%25%
Scoret i begge omganger50%0%
Scoringssnitt 1. omg1.250.25
Scoringssnitt 2. omg0.750.50

* Statistikk fra SD Eibar's scoringer på hjemmebane og Burgos CF's data på bortekamper.

Innslupne mål Hvem vil slippe inn mål?

Burgos CF er +20% bedre med tanke på Innslupne mål

SD Eibar
1.25 Innslupne / kamp

SD Eibar (Hjemme)

Burgos CF
1 Innslupne / kamp

Burgos CF (Borte)

Innslupne / kampSD EibarBurgos CF
Over 0.550%75%
Over 1.550%25%
Over 2.525%0%
Over 3.50%0%
Holdt nullen50%25%
Innslupne mål 1./2. omgangSD EibarBurgos CF
1. omg. holdt nullen50%50%
2. omg. holdt nullen50%75%
1. omg. innslupne gjennomsnitt0.750.5
2. omg. innslupne gjennomsnitt0.500.50

* Statistikk fra SD Eibar's innslupne mål på hjemmebane og Burgos CF's data på bortekamper.

Tippetips på over 2.5 og BTTS Hvor mange mål scores i denne kampen?

SD Eibar og Burgos CF's data for over 0.5 ~ 4.5 og BTTS.

KampmålSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Over 0.5100%75%88%
Over 1.575%50%63%
Over 2.575%50%63%
Over 3.550%0%25%
Over 4.525%0%13%
BTTS50%50%50%
Begge lag scorer og seier25%25%25%
Begge lag scorer og uavgjort0%0%0%
BTTS og over 2.550%50%50%
BTTS Nei og over 2.525%0%13%
Mål i 1. omgangSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
BTTS 1. omg.
1. omg. Over 0.5
1. omg. Over 1.5
1. omg. Over 2.5
Mål i 2. omgangSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
BTTS 2. omg.
Begge lag scorer i begge omganger
2. omg. Over 0.5
2. omg. Over 1.5
2. omg. Over 2.5
Mål (Under)SD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Under 0.50%25%13%
Under 1.525%50%38%
Under 2.525%50%38%
Under 3.550%100%75%
Under 4.575%100%88%
1. omg. / 2. omg.SD EibarBurgos CFGjennomsnitt
1. omg. Under 0.525%25%25%
1. omg. Under 1.525%100%63%
1. omg. Under 2.550%100%75%
2. omg. Under 0.50%50%25%
2. omg. Under 1.575%50%63%
2. omg. Under 2.5100%100%100%

Siste tippetips fra brukere

Ingen brukertips ennå. Du kan legge ut et etter at oddsen er publisert.

Cornerstatistikk Hvor mange cornere blir det?

UNLOCKCornere / kamp

* Gjennomsnitt cornere per kamp mellom SD Eibar og Burgos CF

/ kamp
Cornere for
/ kamp
Cornere for
Cornere i kampenSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. omgangSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
1. omg. gjennomsnitt
Over 4 1. omg.
Over 5 1. omg.
Over 6 1. omg.
2. omgangSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
2. omg. gjennomsnitt
Over 4 2. omg.
Over 5 2. omg.
Over 6 2. omg.

Totalt antall cornere for SD Eibar og Burgos CF. Ligagjennomsnittet Segunda División's gjennomsnitt på tvers av 99 kamper i sesongen 2026/2027.

Segunda División Cornerstatistikker

Lagcornere Cornere for/imot

SD Eibar og Burgos CF's individuelle lagcornerstatistikk.

LagcornereSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Cornere for / kamp
Cornere imot / kamp
Over 2.5 - Cornere for
Over 3.5 - Cornere for
Over 4.5 - Cornere for
Over 2.5 - Cornere imot
Over 3.5 - Cornere imot
Over 4.5 - Cornere imot

Scorer SD Eibar?

SD Eibar
Scoret i
100%
av kamper (Hjemme)

Stor sjanse

Det er en Stor sjanse at SD Eibar scorer et mål basert på dataene våre.
Burgos CF
Holdt nullen i
25%
av kamper (Borte)

Scorer Burgos CF?

SD Eibar
Holdt nullen i
50%
av kamper (Hjemme)

Usikkert

Det er usikkert om Burgos CF kommer til å score basert på våre data.
Burgos CF
Scoret i
50%
av kamper (Borte)
Oppgradere til Premium! 500 ekstra lønnsomme ligaer.

Premium vil gi deg flere gevinster. 500 ekstra ligaer kjent for å være lønnsomme og mindre sporet av bookmakerne. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV-nedlastinger. Abonner i dag!

UNLOCKTotalt antall kort/kamp

* Summen av kort per kamp mellom SD Eibar og Burgos CF

Kort
/ kamp
SD Eibar
Kort
/ kamp
Burgos CF
KampkortSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
Kort mottattSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Gjenommsnittlig mottatt kort
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Kort for motstanderSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5

Totale kampkort for SD Eibar og Burgos CF. Ligagjennomsnittet er Segunda División sitt gjennomsnitt. Det var 542 antall kort i 99 kamper i 2026/2027-sesongen.

Segunda División Statistikk over gule/røde kort

Første / andre omgang seier-uavgjort-tap

Pauseform
 
Pauseform
SD Eibar Logo
1.75
Halvtid

SD Eibar logoSD Eibar er +75% bedre med tanke på Pauseform

1.00
Halvtid
Burgos CF Logo
1./2. omg. formSD EibarBurgos CF
Seier 1. omg.50%25%
Seier 2. omg.50%25%
Uavgjort 1. omg.25%25%
Uavgjort 2. omg.25%50%
Tap 1. omg.25%50%
Tap 2. omg.25%25%

SD Eibar og Burgos CF's kortstatistikk for første og andre omgang for tippetipsene dine.

Kort (1./2. omgang)SD EibarBurgos CFGjennomsnitt
1. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
2. omg. gjenommsnittlig mottatt kort
Kampkort gjennomsnitt (1.omg)
Kampkort gjennomsnitt (2.omg)
1.omg. hadde flere kort %
2.omg. hadde flere kort %
1./2. omg. overSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. over 0.5 kort motattt
2.omg. over 0.5 kort motattt
1.omg. er 2~3 kort totalt
2.omg. er 2~3 kort totalt
1.omg. totalt over 3
2.omg. totalt over 3

Hvem scorer først?

SD EibarSD Eibar
 
SD Eibar

67%

Scoret først i 6 / 9 kamper

Burgos CFBurgos CF
 
Burgos CF

33%

Scoret først i 3 / 9 kamper

Mål etter minutter
SD Eibar og Burgos CF sine mål per 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'SD EibarBurgos CF
0 - 10 Min'24%5%
11 - 20 Min'7%18%
21 - 30 Min'7%9%
31 - 40 Min'3%18%
41 - 50 Min'21%14%
51 - 60 Min'3%9%
61 - 70 Min'14%5%
71 - 80 Min'10%5%
81 - 90 Min'10%18%
Per 15 Min'SD EibarBurgos CF
0 - 15 Min'28%18%
16 - 30 Min'10%14%
31 - 45 Min'17%27%
46 - 60 Min'10%14%
61 - 75 Min'21%5%
76 - 90 Min'14%23%
Scorede mål per 10 min'SD EibarBurgos CF
0 - 10 Min'21%0%
11 - 20 Min'11%17%
21 - 30 Min'5%8%
31 - 40 Min'5%17%
41 - 50 Min'21%17%
51 - 60 Min'5%17%
61 - 70 Min'21%0%
71 - 80 Min'5%0%
81 - 90 Min'5%25%
Mål scoret per 15 min'SD EibarBurgos CF
0 - 15 Min'26%8%
16 - 30 Min'11%17%
31 - 45 Min'16%25%
46 - 60 Min'16%25%
61 - 75 Min'26%0%
76 - 90 Min'5%25%
Innslupne mål per 10 min'SD EibarBurgos CF
0 - 10 Min'30%10%
11 - 20 Min'0%20%
21 - 30 Min'10%10%
31 - 40 Min'0%20%
41 - 50 Min'20%10%
51 - 60 Min'0%0%
61 - 70 Min'0%10%
71 - 80 Min'20%10%
81 - 90 Min'20%10%
Mål innsluppet per 15 min'SD EibarBurgos CF
0 - 15 Min'30%30%
16 - 30 Min'10%10%
31 - 45 Min'20%30%
46 - 60 Min'0%0%
61 - 75 Min'10%10%
76 - 90 Min'30%20%

45' og 90' inkluderer mål på overtid.

Skudd, offsider, forseelser og mer

LagskuddSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Skudd per kamp14.5010.0012.00
Konverteringsfrekvens for skudd14%8%11%
Skudd på mål / kamp5.502.504.00
Skudd utenfor mål / kamp9.007.508.00
Skudd per scorede mål7.2513.3310
Lagskudd over 10.5100%25%63%
Lagskudd over 11.5100%25%63%
Lagskudd over 12.550%25%38%
Lagskudd over 13.550%25%38%
Lagskudd over 14.550%25%38%
Lagskudd over 15.550%25%38%
Lagskudd på mål 3.5+75%25%50%
Lagskudd på mål 4.5+75%0%38%
Lagskudd på mål 5.5+50%0%25%
Lagskudd på mål 6.5+25%0%13%
KampskuddSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Kampskudd over 23.550%50%50%
Kampskudd over 24.550%50%50%
Kampskudd over 25.550%50%50%
Kampskudd over 26.550%50%50%
Kampskudd på mål over 7.575%25%50%
Kampskudd på mål over 8.575%25%50%
Kampskudd på mål over 9.550%25%35%
OffsidestatistikkerSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Offsider/kamp2.502.002.00
Over 2.5 offsider50%25%38%
Over 3.5 offsider0%25%13%
Diverse statistikkSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Forseelser begått / kamp9.7518.0014.00
Forseelser imot / kamp12.2512.2512.00
Gjennomsnittlig ballbesittelse48%46%47%
Uavgjort % FT0%25%13%

Noen data rundes opp eller ned til nærmeste prosent, og kan derfor være 101 % når de legges sammen.

Frispark, målspark og innkast

FrisparkSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Kampfrispark gj.snitt2230.2526
Frispark totalt 20.5+75%100%88%
Frispark totalt 21.5+50%100%75%
Frispark totalt 22.5+50%100%75%
Frispark totalt 23.5+25%100%63%
Frispark totalt 24.5+25%100%63%
Frispark totalt 25.5+25%100%63%
MålsparkSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Kampmålspark gj.snitt19.251718
Utspill totalt 8.5+100%100%100%
Utspill totalt 9.5+100%100%100%
Utspill totalt 10.5+100%75%88%
Utspill totalt 11.5+100%75%88%
Utspill totalt 12.5+100%75%88%
Utspill totalt 13.5+75%75%75%
InnkastSD EibarBurgos CFGjennomsnitt
Kampinnkast gj.snitt4141.541
Innkast totalt 37.5+100%100%100%
Innkast totalt 38.5+75%75%75%
Innkast totalt 39.5+75%50%63%
Innkast totalt 40.5+50%50%50%
Innkast totalt 41.5+25%50%38%
Innkast totalt 42.5+25%50%38%
Innkast totalt 43.5+25%25%25%
Innkast totalt 44.5+25%25%25%
   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 UD Almeria

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 Real Club Deportivo Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

3

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

4

 Burgos CF

5

60%

9

6

3

10

3.00

5

 Real Valladolid Club de Futbol

4

75%

9

4

5

9

3.25

6

 SD Eibar

4

75%

8

5

3

9

3.25

7

 CD Castellon

4

50%

8

1

7

8

2.25

8

 Girona FC

5

40%

9

5

4

8

2.80

9

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

10

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

11

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

12

 Real Club Celta de Vigo II

5

40%

10

10

0

7

4.00

13

 Real Sporting de Gijon

5

40%

4

5

-1

7

1.80

14

 CD Leganes

3

67%

4

4

0

6

2.67

15

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

16

 Cordoba CF

4

50%

6

8

-2

6

3.50

17

 Cadiz CF

6

17%

6

5

1

5

1.83

18

 UD Las Palmas

4

25%

5

5

0

5

2.50

19

 Granada CF

3

33%

5

4

1

4

3.00

20

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

5

20%

5

8

-3

4

2.60

21

 Real Sociedad de Futbol II

4

0%

3

6

-3

1

2.25

22

 Albacete Balompie

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Lag KS Seier % MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengGj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.

1

 SD Eibar

5

80%

11

5

6

12

3.20

2

 CD Castellon

5

80%

7

3

4

12

2.00

3

 Granada CF

6

50%

9

9

0

10

3.00

4

 Real Sporting de Gijon

4

75%

5

3

2

9

2.00

5

 Girona FC

4

50%

6

4

2

7

2.50

6

 Real Sociedad de Futbol II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

7

 UD Almeria

4

50%

3

2

1

6

1.25

8

 CE Sabadell FC

5

20%

3

4

-1

6

1.40

9

 Real Oviedo

4

50%

6

7

-1

6

3.25

10

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

11

 Real Club Deportivo Mallorca

4

25%

1

2

-1

5

0.75

12

 CD Leganes

6

17%

2

10

-8

5

2.00

13

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

14

 Real Club Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

15

 FC Andorra

4

25%

5

7

-2

4

3.00

16

 CD Tenerife

4

25%

6

10

-4

4

4.00

17

 Real Valladolid Club de Futbol

5

0%

4

7

-3

3

2.20

18

 CD Eldense

4

25%

1

5

-4

3

1.50

19

 Cordoba CF

5

20%

8

12

-4

3

4.00

20

 Cadiz CF

3

0%

5

6

-1

2

3.67

21

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

4

0%

3

12

-9

1

3.75

22

 Albacete Balompie

5

0%

2

12

-10

1

2.80

* Segunda División hjemmetabeller og bortetabeller er også tilgjengelige

Hvilke spillere vil score?

Hvem får gule eller røde kort?

Kort / 90 min.

×
Legg til tippetips
/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.