Gj.snitt totalt antall mål - Skottland SWPL Cup

Turnering
Mål
- Statistikker i denne kategorien :
- Gj.snitt totalt antall mål -
- Scorede mål -
- Innslupne mål -
- Kamper uten baklengs -
- Begge lag scoret -
- Scoret ikke -
- xG (forventede mål)
Gj.snitt totalt antall mål - SWPL Cup
Hjemme / Gj.snitt totalt antall mål (SWPL Cup)
| # | Lag | KS | Hjemme Totalt antall mål | Hjemme Gj. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Saint Johnstone Ladies WFC![]() Saint Johnstone Ladies WFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 15 | 7.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Montrose FC Women![]() Montrose FC WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 14 | 7.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Livingston WFC![]() Livingston WFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 4 | 25 | 6.25 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Kilmarnock FC Ladies![]() Kilmarnock FC LadiesSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 17 | 5.67 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Renfrew Women![]() Renfrew WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 11 | 5.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Falkirk Ladies Women![]() Falkirk Ladies WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 9 | 4.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Aberdeen LFC![]() Aberdeen LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 9 | 4.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Gartcairn FA Women![]() Gartcairn FA WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 13 | 4.33 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Queens Park LFC![]() Queens Park LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 8 | 4.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Hamilton Academical LFC![]() Hamilton Academical LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 6 | 3.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Motherwell LFC![]() Motherwell LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 4 | 12 | 3.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Rangers LFC![]() Rangers LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 3 | 3.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Partick Thistle LFC![]() Partick Thistle LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 3 | 3.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Spartans LFC![]() Spartans LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 6 | 3.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Boroughmuir Thistle FC![]() Boroughmuir Thistle FCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 4 | 11 | 2.75 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Dundee United SC LFC![]() Dundee United SC LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 5 | 2.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Glasgow City LFC![]() Glasgow City LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 2 | 2.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Celtic FC Women![]() Celtic FC WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 1 | 1.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Hibernian LFC![]() Hibernian LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 0 | 0 | 0.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Heart of Midlothian LFC![]() Heart of Midlothian LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
Borte / Gj.snitt totalt antall mål (SWPL Cup)
| # | Lag | KS | Borte Totalt antall mål | Borte Gj. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Glasgow City LFC![]() Glasgow City LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 8 | 8.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Motherwell LFC![]() Motherwell LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 13 | 6.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | Hamilton Academical LFC![]() Hamilton Academical LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 19 | 6.33 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Hibernian LFC![]() Hibernian LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 12 | 6.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | Saint Johnstone Ladies WFC![]() Saint Johnstone Ladies WFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 10 | 5.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | Montrose FC Women![]() Montrose FC WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 15 | 5.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | Falkirk Ladies Women![]() Falkirk Ladies WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 10 | 5.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Dundee United SC LFC![]() Dundee United SC LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 15 | 5.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Heart of Midlothian LFC![]() Heart of Midlothian LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 5 | 5.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | Livingston WFC![]() Livingston WFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 8 | 4.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Renfrew Women![]() Renfrew WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 8 | 4.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Gartcairn FA Women![]() Gartcairn FA WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 12 | 4.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Queens Park LFC![]() Queens Park LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 11 | 3.67 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Partick Thistle LFC![]() Partick Thistle LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 3 | 3.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Kilmarnock FC Ladies![]() Kilmarnock FC LadiesSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 5 | 2.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | Boroughmuir Thistle FC![]() Boroughmuir Thistle FCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 5 | 2.50 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | Aberdeen LFC![]() Aberdeen LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 2 | 4 | 2.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | ![]() | Celtic FC Women![]() Celtic FC WomenSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 1 | 2 | 2.00 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | ![]() | Spartans LFC![]() Spartans LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 3 | 5 | 1.67 / kamp | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | ![]() | Rangers LFC![]() Rangers LFCSWPL Cup Prestasjonsrangering 0 / 20 Skottland
Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her? | 0 | 0 | 0.00 / kamp |
Hvilket lag opplever flest mål i SWPL Cup?
For 2026/27-sesongen er det høyeste totale antallet mål i ligaen fra Saint Johnstone Ladies WFC med 25 goals på 4 spilte kamper. Denne statistikken inkluderer både scorede og innslupne mål fra laget. Saint Johnstone Ladies WFC opprettholdt et gjennomsnitt på 6.25 totalt antall mål per kamp. Når de spiller borte har de et snitt på 7.5 scorede og innslupne mål, noe som gjør det til en intens opplevelse for hjemmefansen på Saint Johnstone Ladies WFC's kamper.
Det er også scoret et høyt antall mål i kampene spilt av Hibernian LFC og Montrose FC Women denne SWPL Cup-sesongen. Hibernian LFC og Montrose FC Women har henholdsvis 25 mål 12 mål i kampene sine. Begge lagene opprettholdt et snitt på rundt 6 scorede og innslupne mål per kamp. I motsatt ende har Celtic FC Women det laveste antallet kampmål i SWPL Cup. Det er scoret 3 mål totalt i deres SWPL Cup-kamper, noe som gir et snitt på 1.5 per kamp.
Gj.snitt totalt antall mål - Skottland
- Divisjon 1
- Divisjon 2
- Divisjon 3
- Divisjon 4
- Divisjon 5
- Divisjon 1
- Divisjon 1
- Divisjon 1
- Divisjon 1
- Divisjon 1
- Divisjon 2
- Divisjon 3
- Divisjon 5
- Divisjon 5



















