
Roberto Avila Statistikk
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Ovenfor er karrierestatistikken for for Roberto Avila. Roberto Avila har spilt totalt 179 kamper, scoret 35 mål, og registrert 6 assists. Roberto Avila har spilt flest kamper i USL Championship med 179 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i USL Championship
USL Championship statistikk for Roberto Avila
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 21 | N/A | 51 |
| minutter | 921 | 44 minutter per kamp | 30 |
| Kamper startet | 9 | N/A | 28 |
| Kamper byttet inn | 12 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 4 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 2 | 0.2 | 78 |
| Målinvolvering | 3 | 0.29 | 73 |
| Mål hjemme | 2 | 0.38 | 88 |
| Mål borte | 0 | 0 | 60 |
| Forventede mål (xG) | 3.19 | 0.31 | 84 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 3.19 | 0.31 | 85 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 461 Minutter per mål | N/A | N/A |
Roberto Avila har scoret 2 mål på 21 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. 2 av 2 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Roberto Avilas scorede mål per 90 minutter 0.2. Videre er Roberto Avila sin totale M/A (mål + assists) 3 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.29 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.31. Det betyr at Roberto Avilas npxG-produktivitet er 3.19, noe som setter dem i topp 85 prosentilen til spillerne i USL Championship.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 26 | 2.54 | 88 |
| Skudd på mål | 12/ 26 | 1.17 | 95 |
| Skudd utenfor mål | 14/ 26 | 1.37 | 82 |
| Truffet treverket | 1 ganger | 0.10 | 91 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 7.69% | N/A | 57 |
| Skuddnøyaktighet | 46.15% | N/A | 88 |
| Skudd per scorede mål | 13.00 | N/A | N/A |
Roberto Avila har tatt 26 skudd på 21 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. Av de 26 skuddene, var 12 skudd på mål og de andre 14 skudd var utenfor mål. Det betyr at Roberto Avila sin skuddnøyaktighet er 46.15%. De scorer et mål for hvert 13.00 skudd de tar, og tar 2.54 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.1 | 66 |
| Forventede assists (xA) | 1.43 | 0.14 | 59 |
| Pasninger | 216 | 21.11 | 16 |
| Vellykkede pasninger | 162/ 216 | 15.83 | 18 |
| Andel fullførte pasninger | 75.00% | N/A | 28 |
| Nøkkelpasninger | 13 | 1.27 | 77 |
| Innlegg | 8 | 0.78 | 46 |
| Vellykkede innlegg | 3/ 8 | 0.29 | 56 |
| Andel fullførte innlegg | 37.50% | N/A | 87 |
| Minutter per assist | 921 Minutter per assist | N/A | N/A |
Roberto Avila har assistert 1 assister på 21 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Roberto Avila ballen ca. 21.11 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 75.00. De foretar også 1.27 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Roberto Avila sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.14 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 59 prosent av spillerne i USL Championship.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 29 | 2.83 | 92 |
| Vellykkede driblinger | 7 | 0.68 | 77 |
| Andel vellykkede driblinger | 24.14% | N/A | 19 |
| Mistet ballen | 19 | 1.86 | 2 |
| Offsider | 2 | 0.20 | 73 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.1 | 28 |
| Minutter per kort | 921 min'/kort | N/A | 88 |
| Kort over 0.5 | 1 | 5% | 23 |
| Forseelser begått | 20 | 1.95 | 85 |
| Fortseelser imot | 30 | 2.93 | 97 |
Roberto Avila har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 21 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. De foretar 1.95 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 11 | 1.07 | 63 |
| Minutter per innslupne mål | 84 Min | N/A | 63 |
| Holdt nullen | 7 | 33% | 75 |
| Taklinger | 31 | 3.03 | 99 |
| Avskjæringer | 5 | 0.49 | 36 |
| Bakkedueller | 167 | 16.32 | 98 |
| Bakkedueller vunnet | 85 | 8.31 | 99 |
| Luftdueller vunnet | 19 | 1.86 | 75 |
| Driblet forbi | 5 | 0.49 | 43 |
| Klareringer | 17 | 1.66 | 57 |
| Blokkerte skudd | 3 | 0.29 | 66 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 33.33% |
| Straffespark tatt | 0 | 6 |
| Straffer scoret | 0 | 2 |
| Straffespark bommet | 0 | 4 |
Roberto Avila har tatt 6 straffespark så langt i karrieren. Av disse har Roberto Avila scoret 2 straffer og bommet på 4. Den totale andelen scorede straffespark for Roberto Avila er 33.33%.
US Open Cup statistikk for Roberto Avila
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 2 | N/A | 2 |
| minutter | 112 | 56 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 4 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.8 | 96 |
| Målinvolvering | 1 | 0.8 | 91 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 84 |
| Mål borte | 1 | 0.8 | 93 |
| Forventede mål (xG) | 0.88 | 0.71 | 96 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.88 | 0.71 | 96 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 112 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 3 | 2.41 | 87 |
| Skudd på mål | 2/ 3 | 1.61 | 97 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 3 | 0.80 | 63 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 93 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 33.33% | N/A | 92 |
| Skuddnøyaktighet | 66.67% | N/A | 90 |
| Skudd per scorede mål | 3.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 75 |
| Forventede assists (xA) | 0.12 | 0.10 | 49 |
| Pasninger | 22 | 17.68 | 5 |
| Vellykkede pasninger | 17/ 22 | 13.66 | 6 |
| Andel fullførte pasninger | 77.27% | N/A | 27 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 1.61 | 81 |
| Innlegg | 1 | 0.80 | 55 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 1 | 0.80 | 85 |
| Andel fullførte innlegg | 100.00% | N/A | 99 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 2.41 | 88 |
| Vellykkede driblinger | 2 | 1.61 | 92 |
| Andel vellykkede driblinger | 66.67% | N/A | 83 |
| Mistet ballen | 3 | 2.41 | 4 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 77 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 62 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 62 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 63 |
| Forseelser begått | 2 | 1.61 | 76 |
| Fortseelser imot | 1 | 0.80 | 41 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 1 | 0.8 | 53 |
| Minutter per innslupne mål | 112 Min | N/A | 63 |
| Holdt nullen | 1 | 50% | 68 |
| Taklinger | 5 | 4.02 | 99 |
| Avskjæringer | 1 | 0.80 | 51 |
| Bakkedueller | 18 | 14.46 | 97 |
| Bakkedueller vunnet | 9 | 7.23 | 94 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 0.80 | 51 |
| Driblet forbi | 2 | 1.61 | 2 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 13 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 59 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 33.33% |
| Straffespark tatt | 0 | 6 |
| Straffer scoret | 0 | 2 |
| Straffespark bommet | 0 | 4 |
USL Cup statistikk for Roberto Avila
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 24 | 24 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 70 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 51 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 79 |
| Mål borte | 0 | 0 | 83 |
| Forventede mål (xG) | 0.05 | 0.19 | 76 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.05 | 0.19 | 76 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 3.75 | 99 |
| Skudd på mål | 0/ 1 | 0.00 | 50 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 1 | 3.75 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 95 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 72 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 50 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 71 |
| Forventede assists (xA) | 0.01 | 0.04 | 12 |
| Pasninger | 8 | 30.00 | 39 |
| Vellykkede pasninger | 6/ 8 | 22.50 | 35 |
| Andel fullførte pasninger | 75.00% | N/A | 21 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 28 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 31 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 49 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 50 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 29 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 47 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 47 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 73 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 54 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 54 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 56 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 11 |
| Fortseelser imot | 2 | 7.50 | 99 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 1 | 3.75 | 0 |
| Minutter per innslupne mål | 24 Min | N/A | 1 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 21 |
| Taklinger | 1 | 3.75 | 99 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 19 |
| Bakkedueller | 4 | 15.00 | 99 |
| Bakkedueller vunnet | 4 | 15.00 | 99 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 3.75 | 98 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 1 | 3.75 | 85 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 48 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | 33.33% |
| Straffespark tatt | 0 | 6 |
| Straffer scoret | 0 | 2 |
| Straffespark bommet | 0 | 4 |
Roberto Avila er en Angrepsspiller som har deltatt i 21 kamper denne sesongen i USL Championship, og har spilt totalt 921 minutter. Roberto Avila scorer 0.2 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 129 av 532 spillere som har spilt minst 3 kamper i USL Championship.
Han har scoret 2 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 7 på USL Championship-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 461. minutt
Gir assist hvert 921. minutt
Får kort hvert 921. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.18 Mål
0.18 Assists
0.23 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.43 Mål
0.14 Assists
0.38 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.2 Mål
0.07 Assists
0.34 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
1.74 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.42 Kort
2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.58 Mål
0 Assists
0 Kort
2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort