
Matthew Corcoran Statistikk
2026
2025
2024
2023
2022
2021
Ovenfor er karrierestatistikken for for Matthew Corcoran. Matthew Corcoran har spilt totalt 93 kamper, scoret 1 mål, og registrert 4 assists. Matthew Corcoran har spilt flest kamper i USL Championship med 93 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i MLS
MLS statistikk for Matthew Corcoran
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 9 | N/A | 27 |
| minutter | 534 | 59 minutter per kamp | 20 |
| Kamper startet | 6 | N/A | 23 |
| Kamper byttet inn | 3 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 2 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 47 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 32 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 61 |
| Mål borte | 0 | 0 | 67 |
| Forventede mål (xG) | 0.35 | 0.06 | 39 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.35 | 0.06 | 39 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Matthew Corcoran har ikke scoret noen mål så langt i MLS 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 5 | 0.84 | 50 |
| Skudd på mål | 2/ 5 | 0.34 | 56 |
| Skudd utenfor mål | 3/ 5 | 0.51 | 48 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 78 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 49 |
| Skuddnøyaktighet | 40.00% | N/A | 62 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Matthew Corcoran har tatt 5 skudd på 9 kamper så langt i MLS 2026-sesongen. Av de 5 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 3 skudd var utenfor mål. Det betyr at Matthew Corcoran sin skuddnøyaktighet er 40.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.84 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 53 |
| Forventede assists (xA) | 0.91 | 0.15 | 53 |
| Pasninger | 355 | 59.83 | 84 |
| Vellykkede pasninger | 317/ 355 | 53.43 | 84 |
| Andel fullførte pasninger | 89.30% | N/A | 81 |
| Nøkkelpasninger | 3 | 0.51 | 36 |
| Innlegg | 3 | 0.51 | 43 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 3 | 0.00 | 36 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 36 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Matthew Corcoran har ikke assistert noen mål i løpet av denne MLS-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 4 | 0.67 | 37 |
| Vellykkede driblinger | 2 | 0.34 | 43 |
| Andel vellykkede driblinger | 50.00% | N/A | 69 |
| Mistet ballen | 1 | 0.17 | 78 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 50 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 3 | N/A | N/A |
| Røde kort | 1 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 3 | 0.51 | 95 |
| Minutter per kort | 178 min'/kort | N/A | 29 |
| Kort over 0.5 | 2 | 22% | 77 |
| Forseelser begått | 10 | 1.69 | 80 |
| Fortseelser imot | 4 | 0.67 | 38 |
Matthew Corcoran har fått 3 gule kort og 1 røde kort på 9 kamper så langt i MLS 2026-sesongen. De foretar 1.69 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 5 | 0.84 | 87 |
| Minutter per innslupne mål | 107 Min | N/A | 87 |
| Holdt nullen | 5 | 56% | 96 |
| Taklinger | 11 | 1.85 | 69 |
| Avskjæringer | 2 | 0.34 | 22 |
| Bakkedueller | 48 | 8.09 | 49 |
| Bakkedueller vunnet | 27 | 4.55 | 62 |
| Luftdueller vunnet | 10 | 1.69 | 82 |
| Driblet forbi | 2 | 0.34 | 66 |
| Klareringer | 5 | 0.84 | 32 |
| Blokkerte skudd | 2 | 0.34 | 65 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Matthew Corcoran har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
CONCACAF Champions League statistikk for Matthew Corcoran
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 8 | N/A | 99 |
| minutter | 590 | 74 minutter per kamp | 92 |
| Kamper startet | 6 | N/A | 89 |
| Kamper byttet inn | 2 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 62 |
| Målinvolvering | 2 | 0.31 | 61 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 75 |
| Mål borte | 0 | 0 | 77 |
| Forventede mål (xG) | 0.12 | 0.02 | 28 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.12 | 0.02 | 29 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 2 | 0.32 | 24 |
| Skudd på mål | 0/ 2 | 0.00 | 40 |
| Skudd utenfor mål | 2/ 2 | 0.32 | 31 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 89 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 62 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 40 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 2 | 0.31 | 83 |
| Forventede assists (xA) | 2.20 | 0.35 | 89 |
| Pasninger | 376 | 60.00 | 81 |
| Vellykkede pasninger | 328/ 376 | 52.34 | 80 |
| Andel fullførte pasninger | 87.23% | N/A | 64 |
| Nøkkelpasninger | 9 | 1.44 | 72 |
| Innlegg | 7 | 1.12 | 60 |
| Vellykkede innlegg | 3/ 7 | 0.48 | 71 |
| Andel fullførte innlegg | 42.86% | N/A | 88 |
| Minutter per assist | 295 Minutter per assist | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 0.48 | 36 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.16 | 26 |
| Andel vellykkede driblinger | 33.33% | N/A | 41 |
| Mistet ballen | 3 | 0.48 | 52 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 74 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 55 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 55 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 55 |
| Forseelser begått | 12 | 1.91 | 89 |
| Fortseelser imot | 5 | 0.80 | 50 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 3 | 0.46 | 84 |
| Minutter per innslupne mål | 197 Min | N/A | 88 |
| Holdt nullen | 5 | 63% | 86 |
| Taklinger | 12 | 1.91 | 71 |
| Avskjæringer | 9 | 1.44 | 81 |
| Bakkedueller | 40 | 6.38 | 31 |
| Bakkedueller vunnet | 22 | 3.51 | 39 |
| Luftdueller vunnet | 4 | 0.64 | 46 |
| Driblet forbi | 1 | 0.16 | 82 |
| Klareringer | 6 | 0.96 | 44 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 52 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Matthew Corcoran er en Midtbanespiller som har deltatt i 9 kamper denne sesongen i MLS, og har spilt totalt 534 minutter. Matthew Corcoran noterer seg for 0 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Matthew Corcoran har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 17. plass på Nashville SC MLSs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.22 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.69 Assists
0 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.05 Mål
0.15 Assists
0.2 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
1.08 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort