
José Rodríguez Statistikk
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Mer
2018
2017
2016
2015
2013
Ovenfor er karrierestatistikken for for José Rodríguez. José Rodríguez har spilt totalt 292 kamper, scoret 35 mål, og registrert 15 assists. José Rodríguez har spilt flest kamper i MLS med 292 kamper i USA. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i USL Championship
USL Championship statistikk for José Rodríguez
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 14 | N/A | 29 |
| minutter | 1184 | 85 minutter per kamp | 54 |
| Kamper startet | 13 | N/A | 54 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 6 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 2 | 0.15 | 71 |
| Målinvolvering | 6 | 0.46 | 87 |
| Mål hjemme | 1 | 0.17 | 73 |
| Mål borte | 1 | 0.13 | 68 |
| Forventede mål (xG) | 3.15 | 0.24 | 75 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 3.15 | 0.24 | 77 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 592 Minutter per mål | N/A | N/A |
José Rodríguez har scoret 2 mål på 14 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. 1 av 2 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er José Rodríguezs scorede mål per 90 minutter 0.15. Videre er José Rodríguez sin totale M/A (mål + assists) 6 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.46 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.24. Det betyr at José Rodríguezs npxG-produktivitet er 3.15, noe som setter dem i topp 77 prosentilen til spillerne i USL Championship.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 29 | 2.20 | 85 |
| Skudd på mål | 6/ 29 | 0.46 | 69 |
| Skudd utenfor mål | 23/ 29 | 1.75 | 92 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 75 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 6.90% | N/A | 56 |
| Skuddnøyaktighet | 20.69% | N/A | 35 |
| Skudd per scorede mål | 14.50 | N/A | N/A |
José Rodríguez har tatt 29 skudd på 14 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. Av de 29 skuddene, var 6 skudd på mål og de andre 23 skudd var utenfor mål. Det betyr at José Rodríguez sin skuddnøyaktighet er 20.69%. De scorer et mål for hvert 14.50 skudd de tar, og tar 2.20 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 4 | 0.3 | 96 |
| Forventede assists (xA) | 4.64 | 0.35 | 98 |
| Pasninger | 553 | 42.04 | 69 |
| Vellykkede pasninger | 444/ 553 | 33.75 | 67 |
| Andel fullførte pasninger | 80.29% | N/A | 52 |
| Nøkkelpasninger | 37 | 2.81 | 99 |
| Innlegg | 70 | 5.32 | 94 |
| Vellykkede innlegg | 27/ 70 | 2.05 | 98 |
| Andel fullførte innlegg | 38.57% | N/A | 85 |
| Minutter per assist | 296 Minutter per assist | N/A | N/A |
José Rodríguez har assistert 4 assister på 14 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer José Rodríguez ballen ca. 42.04 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 80.29. De foretar også 2.81 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er José Rodríguez sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.35 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 98 prosent av spillerne i USL Championship.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 21 | 1.60 | 76 |
| Vellykkede driblinger | 11 | 0.84 | 84 |
| Andel vellykkede driblinger | 52.38% | N/A | 72 |
| Mistet ballen | 10 | 0.76 | 28 |
| Offsider | 5 | 0.38 | 85 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.08 | 26 |
| Minutter per kort | 1184 min'/kort | N/A | 94 |
| Kort over 0.5 | 1 | 7% | 32 |
| Forseelser begått | 14 | 1.06 | 42 |
| Fortseelser imot | 22 | 1.67 | 77 |
José Rodríguez har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 14 kamper så langt i USL Championship 2026-sesongen. De foretar 1.06 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 8 | 0.61 | 97 |
| Minutter per innslupne mål | 148 Min | N/A | 97 |
| Holdt nullen | 6 | 43% | 88 |
| Taklinger | 12 | 0.91 | 38 |
| Avskjæringer | 5 | 0.38 | 28 |
| Bakkedueller | 103 | 7.83 | 45 |
| Bakkedueller vunnet | 51 | 3.88 | 46 |
| Luftdueller vunnet | 6 | 0.46 | 23 |
| Driblet forbi | 8 | 0.61 | 30 |
| Klareringer | 11 | 0.84 | 34 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 28 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
José Rodríguez har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
USL Cup statistikk for José Rodríguez
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 3 | N/A | 0 |
| minutter | 167 | 56 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 2 | N/A | 3 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 71 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 54 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 79 |
| Mål borte | 0 | 0 | 84 |
| Forventede mål (xG) | 0.29 | 0.16 | 73 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.29 | 0.16 | 73 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 5 | 2.71 | 95 |
| Skudd på mål | 1/ 5 | 0.54 | 81 |
| Skudd utenfor mål | 4/ 5 | 2.17 | 97 |
| Truffet treverket | 1 ganger | 0.54 | 99 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 75 |
| Skuddnøyaktighet | 20.00% | N/A | 65 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 75 |
| Forventede assists (xA) | 0.18 | 0.10 | 57 |
| Pasninger | 76 | 41.20 | 64 |
| Vellykkede pasninger | 59/ 76 | 31.99 | 58 |
| Andel fullførte pasninger | 77.63% | N/A | 27 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 0.54 | 58 |
| Innlegg | 3 | 1.63 | 76 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 3 | 0.54 | 78 |
| Andel fullførte innlegg | 33.33% | N/A | 75 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 1 | 0.54 | 58 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 47 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 47 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 73 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 56 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 56 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 58 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 11 |
| Fortseelser imot | 2 | 1.08 | 61 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 1.08 | 49 |
| Minutter per innslupne mål | 84 Min | N/A | 51 |
| Holdt nullen | 1 | 33% | 57 |
| Taklinger | 5 | 2.71 | 95 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 19 |
| Bakkedueller | 14 | 7.59 | 61 |
| Bakkedueller vunnet | 8 | 4.34 | 75 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 14 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 1 | 0.54 | 22 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 49 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
US Open Cup statistikk for José Rodríguez
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 29 | 29 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 68 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 51 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 85 |
| Mål borte | 0 | 0 | 81 |
| Forventede mål (xG) | 0.04 | 0.12 | 62 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.04 | 0.12 | 62 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 3.10 | 94 |
| Skudd på mål | 0/ 1 | 0.00 | 48 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 1 | 3.10 | 98 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 93 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 71 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 48 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 74 |
| Forventede assists (xA) | 0.09 | 0.28 | 82 |
| Pasninger | 22 | 68.28 | 94 |
| Vellykkede pasninger | 15/ 22 | 46.55 | 82 |
| Andel fullførte pasninger | 68.18% | N/A | 11 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 6.21 | 99 |
| Innlegg | 9 | 27.93 | 99 |
| Vellykkede innlegg | 4/ 9 | 12.41 | 99 |
| Andel fullførte innlegg | 44.44% | N/A | 85 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 33 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 47 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 47 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 76 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 3.1 | 99 |
| Minutter per kort | 29 min'/kort | N/A | 63 |
| Kort over 0.5 | 1 | 100% | 99 |
| Forseelser begått | 1 | 3.10 | 99 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 18 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 10 |
| Holdt nullen | 1 | 100% | 99 |
| Taklinger | 1 | 3.10 | 96 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 28 |
| Bakkedueller | 3 | 9.31 | 73 |
| Bakkedueller vunnet | 1 | 3.10 | 35 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 19 |
| Driblet forbi | 1 | 3.10 | 0 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 13 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 60 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
José Rodríguez er en Midtbanespiller som har deltatt i 14 kamper denne sesongen i USL Championship, og har spilt totalt 1184 minutter. José Rodríguez noterer seg for 0.3 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
José Rodríguez har scoret 2 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 5. plass på Sacramento Republic FCs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 592. minutt
Gir assist hvert 296. minutt
Får kort hvert 1184. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.42 Kort
2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.11 Mål
0.28 Assists
0.39 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.1 Mål
0.1 Assists
0.2 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.18 Assists
0.36 Kort
2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.12 Mål
0.06 Assists
0.17 Kort
2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.28 Mål
0.11 Assists
0.28 Kort
2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.45 Mål
0.13 Assists
0.19 Kort
2018-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.14 Mål
0 Assists
0.14 Kort
2017-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.55 Mål
0.28 Assists
0 Kort
2016-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.23 Mål
0 Assists
0.09 Kort
2015-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.14 Mål
0 Assists
0 Kort
2013-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort