Ivan Pakholyuk Statistikk

Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : Ukraine
Birthplace : Ukraine - Ukraine
Draktnummer : #31
Alder (bursdag) : 22 (27/04/2004)
Høyde : 184cm
Vekt : 77kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 og karrierestatistikk- Ivan Pakholyuk

6.51
Gjennomsnittsrating i Premier LeagueInnsluppede mål-rangering : 71 / 100 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

8

0

11

2

1

0

720'

Totalt 2026/2027

9

0

12

2

1
0

766'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

38

0

35

13

4

0

3420'

Totalt 2026/2027

39

0

36

13

4
0

3466'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Ivan Pakholyuk. Ivan Pakholyuk har spilt totalt 39 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Ivan Pakholyuk har spilt flest kamper i Premier League med 39 kamper i Ukraina. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Premier League

66%Redningsprosent
21 Redninger / 32 Skudd
53 Prosentil
1.38Innslupne mål / 90'
11 Mål i 8 Kamper
28th Prosentil
25%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 8 Kamper
32nd Prosentil

Ivan Pakholyuk statistikk - detaljert

Premier League statistikk for Ivan Pakholyuk

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt8N/A
55
minutter72090 minutter per kamp
77
Kamper startet8N/A
78
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot324.00
97
Redninger212.62
58
Redningsprosent21 Redninger / 32 Skudd65.62%
53
Slag00.00
0

Som keeper har Ivan Pakholyuk sluppet inn 11 mål og holdt nullen 2 ganger på 8 kamper i Premier League 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Ivan Pakholyuk står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 65 minutt. Ivan Pakholyuks statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.38.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 21 av de 32 skuddene imot - det betyr at Ivan Pakholyuks redningsprosent er 65.62%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål111.38
28
Minutter per innslupne mål65 MinN/A
29
Holdt nullen225%
32
Taklinger00.00
61
Avskjæringer00.00
11
Bakkedueller00.00
2
Bakkedueller vunnet00.00
3
Luftdueller vunnet00.00
12
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
11
Blokkerte skudd10.12
47
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.13
42
Minutter per kort720 min'/kortN/A
96
Kort over 0.5112%
55
Forseelser begått00.00
8
Fortseelser imot00.00
11

Ivan Pakholyuk har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 8 kamper så langt i Premier League 2026/2027-sesongen. De foretar 0.00 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
62
Målinvolvering00
47
Mål hjemme00
74
Mål borte00
77
Forventede mål (xG)0.000.00
14
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
15
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Ivan Pakholyuk har ikke scoret noen mål så langt i Premier League 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
14
Skudd på mål
0/ 0
0.00
32
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
18
Truffet treverket0 ganger0.00
90
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
62
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
32
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Ivan Pakholyuk har ikke tatt noen skudd i Premier League 2026/2027-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
67
Forventede assists (xA)0.300.04
20
Pasninger18022.50
40
Vellykkede pasninger
124/ 180
15.50
31
Andel fullførte pasninger68.89%N/A
10
Nøkkelpasninger00.00
24
Innlegg00.00
22
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
45
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
45
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Ivan Pakholyuk har ikke assistert noen mål i løpet av denne Premier League-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
20
Vellykkede driblinger00.00
30
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
30
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
71

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Ivan Pakholyuk har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

UEFA U21 Championship Qualification statistikk for Ivan Pakholyuk

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter4646 minutter per kamp
0
Kamper startet0N/A
0
Kamper byttet inn1N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot11.96
72
Redninger00.00
0
Redningsprosent0 Redninger / 1 Skudd0.00%
0
Slag00.00
0

Som keeper har Ivan Pakholyuk sluppet inn 11 mål og holdt nullen 2 ganger på 1 kamper i Premier League 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Ivan Pakholyuk står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 46 minutt. Ivan Pakholyuks statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.38.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 0 av de 1 skuddene imot - det betyr at Ivan Pakholyuks redningsprosent er 0.00%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål11.96
22
Minutter per innslupne mål46 MinN/A
26
Holdt nullen00%
16
Taklinger00.00
45
Avskjæringer00.00
55
Bakkedueller00.00
35
Bakkedueller vunnet00.00
36
Luftdueller vunnet00.00
57
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
43
Blokkerte skudd00.00
72
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
35
Minutter per kortIngen kortN/A
35
Kort over 0.500%
35
Forseelser begått00.00
51
Fortseelser imot00.00
49

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
59
Målinvolvering00
43
Mål hjemme00
75
Mål borte00
72
Forventede mål (xG)0.000.00
40
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
41
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
58
Skudd på mål
0/ 0
0.00
74
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
66
Truffet treverket0 ganger0.00
96
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
77
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
74
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
62
Forventede assists (xA)0.000.00
25
Pasninger00.00
32
Vellykkede pasninger
0/ 0
0.00
32
Andel fullførte pasninger0.00%N/A
32
Nøkkelpasninger00.00
62
Innlegg00.00
67
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
82
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
82
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
58
Vellykkede driblinger00.00
69
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
69
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
89

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Ivan Pakholyuks statistiske analyse

Ivan Pakholyuk er en Keeper som har deltatt i 8 kamper denne sesongen i Premier League, og har spilt totalt 720 minutter. Ivan Pakholyuk slipper inn 1.38 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 25%. Det betyr at Ivan Pakholyuk har holdt nullen i 2 av 8 kamper han har spilt denne sesongen.

Ivan Pakholyuk har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 12. plass på FK Kolos Kovalivkas toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

107 / 235 spillere

Innsluppede mål-rangering

71 / 100 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

27

0

21

11

3

0

2430'

Totalt 2025/2026

27

0

21

11

3
0

2430'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.78
 Innsluppet

0.11  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

3

0

0

0

270'

Totalt 2024/2025

3

0

3

0

0
0

270'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.