Marzooq Rashed Statistikk

Klubb : Hatta Club
Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : UAE
Birthplace : UAE - UAE
Draktnummer : #22
Alder (bursdag) : 22 (02/06/2004)
Høyde : 180cm

2026/2027

2026/2027 og karrierestatistikk- Marzooq Rashed

6.97
Gjennomsnittsrating i Arabian Gulf LeagueInnsluppede mål-rangering : 47 / 64 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

4

0

7

1

0
0

360'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

4

0

7

1

0
0

360'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Marzooq Rashed. Marzooq Rashed har spilt totalt 4 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Marzooq Rashed har spilt flest kamper i Arabian Gulf League med 4 kamper i FAE. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Arabian Gulf League

70%Redningsprosent
16 Redninger / 23 Skudd
60 Prosentil
1.75Innslupne mål / 90'
7 Mål i 4 Kamper
34th Prosentil
25%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 4 Kamper
54th Prosentil

Marzooq Rashed statistikk - detaljert

Arabian Gulf League statistikk for Marzooq Rashed

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt4N/A
20
minutter36090 minutter per kamp
40
Kamper startet4N/A
49
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot235.75
99
Redninger164.00
99
Redningsprosent16 Redninger / 23 Skudd69.57%
60
Slag00.00
0

Som keeper har Marzooq Rashed sluppet inn 7 mål og holdt nullen 1 ganger på 4 kamper i Arabian Gulf League 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Marzooq Rashed står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 51 minutt. Marzooq Rasheds statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.75.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 16 av de 23 skuddene imot - det betyr at Marzooq Rasheds redningsprosent er 69.57%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål71.75
34
Minutter per innslupne mål51 MinN/A
34
Holdt nullen125%
54
Taklinger00.00
11
Avskjæringer00.00
28
Bakkedueller20.50
6
Bakkedueller vunnet20.50
6
Luftdueller vunnet10.25
33
Driblet forbi00.00
99
Klareringer20.50
28
Blokkerte skudd00.00
46
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
56
Minutter per kortIngen kortN/A
56
Kort over 0.500%
58
Forseelser begått00.00
13
Fortseelser imot10.25
17

Marzooq Rashed har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Arabian Gulf League-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
62
Målinvolvering00
50
Mål hjemme00
75
Mål borte00
77
Forventede mål (xG)0.000.00
19
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
20
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Marzooq Rashed har ikke scoret noen mål så langt i Arabian Gulf League 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
19
Skudd på mål
0/ 0
0.00
39
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
22
Truffet treverket0 ganger0.00
89
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
64
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
39
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Marzooq Rashed har ikke tatt noen skudd i Arabian Gulf League 2026/2027-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
69
Forventede assists (xA)0.120.03
7
Pasninger10526.25
32
Vellykkede pasninger
68/ 105
17.00
19
Andel fullførte pasninger64.76%N/A
3
Nøkkelpasninger00.00
16
Innlegg00.00
25
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
47
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
47
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Marzooq Rashed har ikke assistert noen mål i løpet av denne Arabian Gulf League-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
24
Vellykkede driblinger00.00
33
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
33
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
71

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Marzooq Rashed har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Marzooq Rasheds statistiske analyse

Marzooq Rashed er en Keeper som har deltatt i 4 kamper denne sesongen i Arabian Gulf League, og har spilt totalt 360 minutter. Marzooq Rashed slipper inn 1.75 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 25%. Det betyr at Marzooq Rashed har holdt nullen i 1 av 4 kamper han har spilt denne sesongen.

Marzooq Rashed har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 18. plass på Hatta Clubs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

141 / 142 spillere

Innsluppede mål-rangering

47 / 64 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.