Nils Bertilsson Portrait

Nils Bertilsson Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Venstreback
Nasjonalitet : Sweden
Birthplace : Sweden - Sweden
Draktnummer : #8
Alder (bursdag) : 24 (10/01/2002)
Høyde : 178cm
Vekt : 65kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2018

2026 og karrierestatistikk- Nils Bertilsson

6.35
Gjennomsnittsrating i SuperettanInnsluppede mål-rangering : 38 / 119 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

18

1

18

2

1

0

1330'

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2026

19

1

18

3

1
0

1420'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

55

3

39

14

8

0

3609'

46

6

46

14

2

0

3658'

36

1

32

13

5

0

3078'

6

3

3

3

1

0

435'

Totalt 6063

143

13

120

44

16
0

10780'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Nils Bertilsson. Nils Bertilsson har spilt totalt 143 kamper, scoret 13 mål, og registrert 0 assists. Nils Bertilsson har spilt flest kamper i Division 1 med 143 kamper i Sverige. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Superettan

1.22Innslupne mål / 90'
18 Mål i 18 Kamper
65th Prosentil
11%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 18 Kamper
16th Prosentil
0.07Kort per 90
1 Kort totalt
33rd Prosentil

Nils Bertilsson statistikk - detaljert

Superettan statistikk for Nils Bertilsson

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt18N/A
61
minutter133074 minutter per kamp
57
Kamper startet15N/A
57
Kamper byttet inn3N/AN/A
Kamper byttet ut2N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål181.22
65
Minutter per innslupne mål74 MinN/A
65
Holdt nullen211%
16
Taklinger00.00
67
Avskjæringer40.28
33
Bakkedueller211.47
13
Bakkedueller vunnet100.70
16
Luftdueller vunnet30.21
31
Driblet forbi00.00
99
Klareringer50.35
30
Blokkerte skudd20.14
61
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Nils Bertilsson sluppet inn 18 mål og hold nullen 2 ganger på 18 kamper i Superettan 2026-sesongen. Det betyr at når Nils Bertilsson er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 74 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.28 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Nils Bertilsson foretar også rundt 0.35 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.07
33
Minutter per kort1330 min'/kortN/A
88
Kort over 0.516%
37
Forseelser begått10.07
12
Fortseelser imot20.14
21

Nils Bertilsson har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 18 kamper så langt i Superettan 2026-sesongen. De foretar 0.07 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.07
50
Målinvolvering20.14
43
Mål hjemme00
52
Mål borte10.12
67
Forventede mål (xG)0.850.06
46
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.850.06
46
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål1330 Minutter per målN/AN/A

Nils Bertilsson har scoret 1 mål på 18 kamper så langt i Superettan 2026-sesongen. 0 av 1 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Nils Bertilssons scorede mål per 90 minutter 0.07. Videre er Nils Bertilsson sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.14 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.06. Det betyr at Nils Bertilssons npxG-produktivitet er 0.85, noe som setter dem i topp 46 prosentilen til spillerne i Superettan.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for50.35
48
Skudd på mål
0/ 5
0.00
36
Skudd utenfor mål
5/ 5
0.35
57
Truffet treverket1 ganger0.07
94
Konverteringsfrekvens for skudd20.00%N/A
62
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
36
Skudd per scorede mål5.00N/AN/A

Nils Bertilsson har tatt 5 skudd på 18 kamper så langt i Superettan 2026-sesongen. Av de 5 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 5 skudd var utenfor mål. Det betyr at Nils Bertilsson sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 5.00 skudd de tar, og tar 0.35 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists10.07
53
Forventede assists (xA)1.040.07
44
Pasninger18613.01
42
Vellykkede pasninger
144/ 186
10.07
41
Andel fullførte pasninger77.42%N/A
38
Nøkkelpasninger40.28
55
Innlegg110.77
70
Vellykkede innlegg
1/ 11
0.07
41
Andel fullførte innlegg9.09%N/A
35
Minutter per assist1330 Minutter per assistN/AN/A

Nils Bertilsson har assistert 1 assister på 18 kamper så langt i Superettan 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Nils Bertilsson ballen ca. 13.01 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 77.42. De foretar også 0.28 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Nils Bertilsson sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.07 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 44 prosent av spillerne i Superettan.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
21
Vellykkede driblinger00.00
24
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
24
Mistet ballen10.07
70
Offsider00.00
71

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Nils Bertilsson har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Svenska Cupen statistikk for Nils Bertilsson

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål00
99
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
4
Holdt nullen1100%
99
Taklinger00.00
99
Avskjæringer10.67
98
Bakkedueller74.67
99
Bakkedueller vunnet21.33
98
Luftdueller vunnet21.33
99
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
98
Blokkerte skudd00.00
99
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Nils Bertilsson sluppet inn 18 mål og hold nullen 2 ganger på 1 kamper i Superettan 2026-sesongen. Det betyr at når Nils Bertilsson er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.67 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Nils Bertilsson foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
50
Minutter per kortIngen kortN/A
50
Kort over 0.500%
53
Forseelser begått10.67
99
Fortseelser imot00.00
98

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
57
Målinvolvering00
46
Mål hjemme00
63
Mål borte00
82
Forventede mål (xG)0.680.45
92
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.680.45
92
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for10.67
99
Skudd på mål
1/ 1
0.67
99
Skudd utenfor mål
0/ 1
0.00
99
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd100.00%N/A
99
Skuddnøyaktighet100.00%N/A
99
Skudd per scorede mål1.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
66
Forventede assists (xA)0.040.03
83
Pasninger2617.33
99
Vellykkede pasninger
21/ 26
14.00
99
Andel fullførte pasninger80.77%N/A
97
Nøkkelpasninger00.00
99
Innlegg10.67
98
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
98
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
98
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
98
Vellykkede driblinger00.00
98
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
98
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
98

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Nils Bertilssons statistiske analyse

Nils Bertilsson er en Forsvarsspiller som har deltatt i 18 kamper denne sesongen i Superettan, og har spilt totalt 1330 minutter. Nils Bertilsson slipper inn 1.22 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 11%. Det betyr at Nils Bertilsson har holdt nullen i 2 av 18 kamper han har spilt denne sesongen.

Nils Bertilsson har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 8. plass på Falkenbergs FFs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 1330. minutt

Gir assist hvert 1330. minutt

Får kort hvert 1330. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

143 / 290 spillere

Innsluppede mål-rangering

38 / 119 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

27

5

26

12

1

0

2298'

2

2

0

1

0

0

75'

Totalt 2025

29

7

26

13

1
0

2373'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.2 Mål

1.02
 Innsluppet

0.04  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

10

1

5

7

1

0

819'

1

0

2

0

1

0

90'

Totalt 2024

11

1

7

7

2
0

909'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.11 Mål

0.55
 Innsluppet

0.11  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

26

0

27

6

4

0

2259'

2

1

1

1

0

0

180'

Totalt 2023

28

1

28

7

4
0

2439'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.08
 Innsluppet

0.16  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

26

2

22

9

3

0

2242'

Totalt 2022

26

2

22

9

3
0

2242'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.08 Mål

0.88
 Innsluppet

0.12  Kort

2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

11

1

6

2

2

0

458'

Totalt 2021

11

1

6

2

2
0

458'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.2 Mål

1.18
 Innsluppet

0.39  Kort

2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

18

0

11

3

3

0

909'

Totalt 2020

18

0

11

3

3
0

909'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.09
 Innsluppet

0.3  Kort

2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

2

0

0

0

30'

Totalt 2018

1

0

2

0

0
0

30'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

6
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.