Roberto Sierra Giménez Portrait

Roberto Sierra Giménez Statistikk

Posisjon : Midtbanespiller - Defensiv midtbane
Nasjonalitet : Spain
Fot : Høyrefot
Draktnummer : #27
Alder (bursdag) : 30 (21/05/1996)
Høyde : 181cm
Vekt : 73kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2022

2020/2021

2019/2020

Mer

2018/2019

2017/2018

2025/2026 og karrierestatistikk- Roberto Sierra Giménez

6.88
Gjennomsnittsrating i Liga IAssistrangering : 208 / 403 spillere
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

40

3

1

3

0

0

3420'

3

0

0

0

0

0

173'

Totalt 2025/2026

43

3

1

3
0

0

3593'

Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

73

1

0

16

1

0

5723'

46

3

1

4

0

0

3916'

31

2

2

5

0

0

2737'

14

0

0

2

0

0

1132'

7

0

0

2

0

0

533'

4

0

0

0

0

0

357'

2

0

0

0

0

0

180'

1

0

0

0

0

0

90'

Totalt 2019/2020

229

6

3

35
1

0

18955'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Roberto Sierra Giménez. Roberto Sierra Giménez har spilt totalt 229 kamper, scoret 6 mål, og registrert 0 assists. Roberto Sierra Giménez har spilt flest kamper i Segunda División B med 229 kamper i Spania. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Liga I

0.08Mål per 90
3 Mål totalt
58 Prosentil
0.03Assists per 90
1 Assists totalt
48 Prosentil
0.11M+A per 90
4 målbidrag totalt
47 Prosentil
0.10xG per 90'
3.80 Forventede mål
50 Prosentil
0.08xA per 90
3.18 Forventede assists
30 Prosentil
0.08Kort per 90
3 Kort totalt
19 Prosentil

Roberto Sierra Giménez statistikk - detaljert

Liga I statistikk for Roberto Sierra Giménez

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt40N/A
99
minutter342086 minutter per kamp
99
Årslønn€90,000N/A
60
Kamper startet38N/A
99
Kamper byttet inn2N/AN/A
Kamper byttet ut4N/AN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål30.08
58
Målinvolvering40.11
47
Mål hjemme10.05
54
Mål borte20.11
70
Forventede mål (xG)3.800.10
50
Forventede mål uten straffespark (npxG)3.800.10
51
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål1140 Minutter per målN/AN/A

Roberto Sierra Giménez har scoret 3 mål på 40 kamper så langt i Liga I 2025/2026-sesongen. 1 av 3 mål er scoret hjemme, mens 2 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Roberto Sierra Giménezs scorede mål per 90 minutter 0.08. Videre er Roberto Sierra Giménez sin totale M/A (mål + assists) 4 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.11 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.10. Det betyr at Roberto Sierra Giménezs npxG-produktivitet er 3.80, noe som setter dem i topp 51 prosentilen til spillerne i Liga I.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for250.66
38
Skudd på mål
9/ 25
0.24
47
Skudd utenfor mål
16/ 25
0.42
34
Truffet treverket0 ganger0.00
62
Konverteringsfrekvens for skudd12.00%N/A
75
Skuddnøyaktighet36.00%N/A
70
Skudd per scorede mål8.33N/AN/A

Roberto Sierra Giménez har tatt 25 skudd på 40 kamper så langt i Liga I 2025/2026-sesongen. Av de 25 skuddene, var 9 skudd på mål og de andre 16 skudd var utenfor mål. Det betyr at Roberto Sierra Giménez sin skuddnøyaktighet er 36.00%. De scorer et mål for hvert 8.33 skudd de tar, og tar 0.66 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists10.03
48
Forventede assists (xA)3.180.08
30
Pasninger116930.76
43
Vellykkede pasninger
909/ 1169
23.92
44
Andel fullførte pasninger77.76%N/A
52
Nøkkelpasninger120.32
25
Innlegg00.00
13
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
26
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
26
Minutter per assist3420 Minutter per assistN/AN/A

Roberto Sierra Giménez har assistert 1 assister på 40 kamper så langt i Liga I 2025/2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Roberto Sierra Giménez ballen ca. 30.76 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 77.76. De foretar også 0.32 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Roberto Sierra Giménez sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.08 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 30 prosent av spillerne i Liga I.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger240.63
32
Vellykkede driblinger130.34
38
Andel vellykkede driblinger54.17%N/A
71
Mistet ballen70.18
79
Offsider10.03
44

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort3N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort30.08
19
Minutter per kort1140 min'/kortN/A
91
Kort over 0.538%
36
Forseelser begått431.13
50
Fortseelser imot220.58
29

Roberto Sierra Giménez har fått 3 gule kort og 0 røde kort på 40 kamper så langt i Liga I 2025/2026-sesongen. De foretar 1.13 forseelser per 90 minutter.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål330.87
80
Minutter per innslupne mål104 MinN/A
80
Holdt nullen1743%
88
Taklinger641.68
58
Avskjæringer571.50
90
Bakkedueller3599.45
51
Bakkedueller vunnet2095.50
74
Luftdueller vunnet1112.92
91
Driblet forbi180.47
62
Klareringer1443.79
79
Blokkerte skudd140.37
68
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Roberto Sierra Giménez har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Cupa României statistikk for Roberto Sierra Giménez

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt3N/A
minutter17358 minutter per kamp

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål42.08
Minutter per innslupne mål43 MinN/A
Holdt nullen00%

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Roberto Sierra Giménezs statistiske analyse

Roberto Sierra Giménez er en Midtbanespiller som har deltatt i 40 kamper denne sesongen i Liga I, og har spilt totalt 3420 minutter. Roberto Sierra Giménez noterer seg for 0.03 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.

Roberto Sierra Giménez har scoret 3 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 7. plass på FC Arges Pitestis toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 1140. minutt

Gir assist hvert 3420. minutt

Får kort hvert 1140. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

180 / 403 spillere

Assistrangering

208 / 403 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026/2027-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

6

0

0

1

0

0

496'

Totalt 2026/2027

6

0

0

1
0

0

496'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0.18  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

14

1

2

4

0

0

1260'

Totalt 2024/2025

14

1

2

4
0

0

1260'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.07 Mål

0.14  Assists

0.29  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

17

1

0

1

0

0

1477'

4

0

0

2

0

0

360'

Totalt 2023/2024

21

1

0

3
0

0

1837'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.06 Mål

0  Assists

0.06  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

4

0

0

0

0

0

357'

1

0

0

0

0

0

90'

Totalt 2022/2023

5

0

0

0
0

0

447'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

14

0

0

2

0

0

1132'

2

0

0

0

0

0

180'

Totalt 2022

48

0

0

6
0

0

3889'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0.16  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2020/2021

19

0

0

2
0

0

1710'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0.13  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2019/2020

12

0

0

5
0

0

1022'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0.44  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2018/2019

35

0

0

4
0

0

2955'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0  Assists

0.12  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Assists
Gult kort
Rødt kort
PEN
Straffer scoret
Min
Minutter spilt

Totalt 2017/2018

26

1

0

7
1

0

1746'

Mål / 90 min.

Assists / 90 min.

Kort / 90 min.

0.05 Mål

0  Assists

0.36  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.