Leo Román Portrait

Leo Román Statistikk

Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : Spain
Fot : Høyrefot
Draktnummer : #13
Alder (bursdag) : 26 (06/07/2000)
Høyde : 189cm
Vekt : 83kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mer

2018/2019

2026/2027 og karrierestatistikk- Leo Román

6.70
Gjennomsnittsrating i Primera DivisionInnsluppede mål-rangering : 59 / 143 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

12

0

14

1

0

0

1080'

Totalt 2026/2027

12

0

14

1

0
0

1080'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

55

0

73

8

3

0

4950'

46

0

39

17

2

0

4140'

22

0

9

11

3

0

1980'

6

0

5

2

0

0

540'

Totalt 2026/2027

134

0

131

39

10
0

12014'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Leo Román. Leo Román har spilt totalt 134 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Leo Román har spilt flest kamper i Primera Division med 134 kamper i Spania. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Primera Division

72%Redningsprosent
36 Redninger / 50 Skudd
70 Prosentil
1.17Innslupne mål / 90'
14 Mål i 12 Kamper
59th Prosentil
8%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 12 Kamper
13th Prosentil

Leo Román statistikk - detaljert

Primera Division statistikk for Leo Román

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt12N/A
99
minutter108090 minutter per kamp
99
Kamper startet12N/A
99
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot504.17
95
Redninger363.00
48
Redningsprosent36 Redninger / 50 Skudd72.00%
70
Slag30.25
36

Som keeper har Leo Román sluppet inn 14 mål og holdt nullen 1 ganger på 12 kamper i Primera Division 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Leo Román står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 77 minutt. Leo Románs statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.17.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 36 av de 50 skuddene imot - det betyr at Leo Románs redningsprosent er 72.00%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål141.17
59
Minutter per innslupne mål77 MinN/A
60
Holdt nullen18%
13
Taklinger00.00
6
Avskjæringer00.00
10
Bakkedueller40.33
3
Bakkedueller vunnet40.33
4
Luftdueller vunnet30.25
21
Driblet forbi00.00
99
Klareringer70.58
21
Blokkerte skudd00.00
32
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
30
Minutter per kortIngen kortN/A
30
Kort over 0.500%
31
Forseelser begått00.00
8
Fortseelser imot20.17
8

Leo Román har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Primera Division-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
57
Målinvolvering00
42
Mål hjemme00
70
Mål borte00
76
Forventede mål (xG)0.000.00
11
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
11
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Leo Román har ikke scoret noen mål så langt i Primera Division 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
11
Skudd på mål
0/ 0
0.00
28
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
14
Truffet treverket0 ganger0.00
83
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
57
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
28
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Leo Román har ikke tatt noen skudd i Primera Division 2026/2027-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
63
Forventede assists (xA)0.760.06
14
Pasninger43636.33
45
Vellykkede pasninger
309/ 436
25.75
34
Andel fullførte pasninger70.87%N/A
9
Nøkkelpasninger00.00
11
Innlegg00.00
20
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
47
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
47
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Leo Román har ikke assistert noen mål i løpet av denne Primera Division-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
10
Vellykkede driblinger00.00
16
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
16
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
49

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Leo Román har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Leo Románs statistiske analyse

Leo Román er en Keeper som har deltatt i 12 kamper denne sesongen i Primera Division, og har spilt totalt 1080 minutter. Leo Román slipper inn 1.17 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 8%. Det betyr at Leo Román har holdt nullen i 1 av 12 kamper han har spilt denne sesongen.

Leo Román har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 11. plass på Real Club Deportivo de La Corunas toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

207 / 331 spillere

Innsluppede mål-rangering

59 / 143 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

33

0

47

4

3

0

2970'

Totalt 2025/2026

35

0

48

4

3
0

3077'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.42
 Innsluppet

0.09  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

3

0

0

0

90'

Totalt 2024/2025

8

0

11

2

0
0

720'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.14
 Innsluppet

0  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

46

0

39

17

2

0

4140'

Totalt 2023/2024

46

0

39

17

2
0

4140'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.85
 Innsluppet

0.04  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

0

1

0

0

90'

Totalt 2022/2023

3

0

1

2

0
0

224'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

10

0

5

5

3

0

900'

3

0

2

1

0

0

270'

Totalt 2021/2022

16

0

11

6

3
0

1378'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2020/2021

10

0

3

7

0
0

900'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.33
 Innsluppet

0  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

0

0

0

0

90'

Totalt 2019/2020

4

0

4

0

2
0

360'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.33
 Innsluppet

0.67  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2018/2019

3

0

1

0

0
0

270'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.33
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.