Jon Ander Serantes Simon Portrait

Jon Ander Serantes Simon Statistikk

Klubb : FC Gifu
Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : Spain
Fot : Høyrefot
Draktnummer : #31
Alder (bursdag) : 37 (01/01/1989)
Høyde : 184cm
Vekt : 72kg

2026

2025

2024

2023

2021/2022

2020

2019

2017/2018

Mer

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2026 og karrierestatistikk- Jon Ander Serantes Simon

6.47
Gjennomsnittsrating i J2 J3 100 Year Vision LeagueInnsluppede mål-rangering : 129 / 314 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026

16

0

17

3

1
0

1440'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

115

0

102

44

17

2

10271'

67

0

71

17

5

0

6030'

67

0

74

20

5

0

6030'

67

0

54

28

6

0

6030'

14

0

23

4

2

0

1200'

Totalt 2021/2022

346

0

341

116

36
2

31001'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Jon Ander Serantes Simon. Jon Ander Serantes Simon har spilt totalt 346 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. Jon Ander Serantes Simon har spilt flest kamper i Segunda División B med 346 kamper i Spania. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i J2 J3 100 Year Vision League

63%Redningsprosent
32 Redninger / 51 Skudd
19 Prosentil
1.06Innslupne mål / 90'
17 Mål i 16 Kamper
60th Prosentil
19%Holdt nullen
3 'Holds nullen' i 16 Kamper
28th Prosentil

Jon Ander Serantes Simon statistikk - detaljert

J2 J3 100 Year Vision League statistikk for Jon Ander Serantes Simon

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt16N/A
65
minutter144090 minutter per kamp
85
Kamper startet16N/A
85
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot513.19
95
Redninger322.00
34
Redningsprosent32 Redninger / 51 Skudd62.75%
19
Slag00.00
0

Som keeper har Jon Ander Serantes Simon sluppet inn 17 mål og holdt nullen 3 ganger på 16 kamper i J2 J3 100 Year Vision League 2026-sesongen. Det betyr at når Jon Ander Serantes Simon står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 85 minutt. Jon Ander Serantes Simons statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.06.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 32 av de 51 skuddene imot - det betyr at Jon Ander Serantes Simons redningsprosent er 62.75%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål171.06
60
Minutter per innslupne mål85 MinN/A
60
Holdt nullen319%
28
Taklinger00.00
22
Avskjæringer181.12
50
Bakkedueller100.62
3
Bakkedueller vunnet80.50
3
Luftdueller vunnet40.25
7
Driblet forbi00.00
99
Klareringer30.19
2
Blokkerte skudd00.00
25
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.06
46
Minutter per kort1440 min'/kortN/A
95
Kort over 0.516%
57
Forseelser begått00.00
7
Fortseelser imot120.75
49

Jon Ander Serantes Simon har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 16 kamper så langt i J2 J3 100 Year Vision League 2026-sesongen. De foretar 0.00 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
44
Målinvolvering00
29
Mål hjemme00
64
Mål borte00
60
Forventede mål (xG)0.000.00
10
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
10
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Jon Ander Serantes Simon har ikke scoret noen mål så langt i J2 J3 100 Year Vision League 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
9
Skudd på mål
0/ 0
0.00
22
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
11
Truffet treverket0 ganger0.00
78
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
44
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
22
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Jon Ander Serantes Simon har ikke tatt noen skudd i J2 J3 100 Year Vision League 2026-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
50
Forventede assists (xA)0.620.04
11
Pasninger32720.44
19
Vellykkede pasninger
251/ 327
15.69
23
Andel fullførte pasninger76.76%N/A
47
Nøkkelpasninger00.00
13
Innlegg00.00
13
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
25
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
25
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Jon Ander Serantes Simon har ikke assistert noen mål i løpet av denne J2 J3 100 Year Vision League-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
12
Vellykkede driblinger00.00
15
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
15
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
49

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Jon Ander Serantes Simon har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Jon Ander Serantes Simons statistiske analyse

Jon Ander Serantes Simon er en Keeper som har deltatt i 16 kamper denne sesongen i J2 J3 100 Year Vision League, og har spilt totalt 1440 minutter. Jon Ander Serantes Simon slipper inn 1.06 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 19%. Det betyr at Jon Ander Serantes Simon har holdt nullen i 3 av 16 kamper han har spilt denne sesongen.

Jon Ander Serantes Simon har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 21. plass på FC Gifus toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

667 / 783 spillere

Innsluppede mål-rangering

129 / 314 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

18

0

26

1

1

0

1620'

Totalt 2025

18

0

26

1

1
0

1620'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.44
 Innsluppet

0.06  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

27

0

22

10

2

0

2430'

Totalt 2024

27

0

22

10

2
0

2430'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.81
 Innsluppet

0.07  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

22

0

23

6

2

0

1980'

Totalt 2023

22

0

23

6

2
0

1980'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.05
 Innsluppet

0.09  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2021/2022

14

0

9

7

2
0

1260'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.64
 Innsluppet

0.14  Kort

2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

26

0

19

12

2

0

2340'

Totalt 2020

26

0

19

12

2
0

2340'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.73
 Innsluppet

0.08  Kort

2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

41

0

55

8

3

0

3690'

Totalt 2019

41

0

55

8

3
0

3690'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.34
 Innsluppet

0.07  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2017/2018

1

0

2

0

0
0

90'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2
 Innsluppet

0  Kort

2016/2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

13

0

21

4

2

0

1110'

Totalt 2016/2017

13

0

21

4

2
0

1110'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.7
 Innsluppet

0.16  Kort

2015/2016-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

42

0

32

20

3

0

3780'

Totalt 2015/2016

42

0

32

20

3
0

3780'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.76
 Innsluppet

0.07  Kort

2014/2015-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

25

0

22

8

3

0

2250'

Totalt 2014/2015

25

0

22

8

3
0

2250'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.88
 Innsluppet

0.12  Kort

2013/2014-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

38

0

33

13

4

0

3420'

Totalt 2013/2014

38

0

33

13

4
0

3420'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.87
 Innsluppet

0.11  Kort

2012/2013-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

17

0

12

8

3

1

1507'

Totalt 2012/2013

17

0

12

8

3
1

1507'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.72
 Innsluppet

0.24  Kort

2011/2012-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

27

0

26

10

4

0

2430'

Totalt 2011/2012

27

0

26

10

4
0

2430'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.96
 Innsluppet

0.15  Kort

2010/2011-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

19

0

22

6

4

1

1654'

Totalt 2010/2011

19

0

22

6

4
1

1654'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.2
 Innsluppet

0.27  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.