David Serrano Cortés Statistikk

Klubb : Real Jaen CF
Posisjon : Forsvarsspiller - Venstreback
Nasjonalitet : Spain
Birthplace : Spain - Spain
Draktnummer : #29
Alder (bursdag) : 21 (28/01/2005)
Høyde : 182cm

2026/2027

2025/2026

2026/2027 og karrierestatistikk- David Serrano Cortés

5.97
Gjennomsnittsrating i Primera Division RFEF Group 2Innsluppede mål-rangering : 25 / 125 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

9

1

8

4

0
0

810'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

3

0

0

0

46'

Totalt 2026/2027

10

1

11

4

0
0

856'

Ovenfor er karrierestatistikken for for David Serrano Cortés. David Serrano Cortés har spilt totalt 10 kamper, scoret 1 mål, og registrert 0 assists. David Serrano Cortés har spilt flest kamper i Primera Division RFEF Group 2 med 10 kamper i Spania. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Primera Division RFEF Group 2

0.89Innslupne mål / 90'
8 Mål i 9 Kamper
74th Prosentil
44%Holdt nullen
4 'Holds nullen' i 9 Kamper
87th Prosentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
27th Prosentil

David Serrano Cortés statistikk - detaljert

Primera Division RFEF Group 2 statistikk for David Serrano Cortés

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt9N/A
83
minutter81090 minutter per kamp
91
Kamper startet9N/A
91
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål80.89
74
Minutter per innslupne mål101 MinN/A
74
Holdt nullen444%
87
Taklinger141.56
81
Avskjæringer60.67
52
Bakkedueller556.11
40
Bakkedueller vunnet353.89
55
Luftdueller vunnet40.44
41
Driblet forbi00.00
99
Klareringer121.33
60
Blokkerte skudd10.11
46
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har David Serrano Cortés sluppet inn 8 mål og hold nullen 4 ganger på 9 kamper i Primera Division RFEF Group 2 2026/2027-sesongen. Det betyr at når David Serrano Cortés er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 101 minutt. Videre har de foretatt 1.56 taklinger og 0.67 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. David Serrano Cortés foretar også rundt 1.33 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
27
Minutter per kortIngen kortN/A
27
Kort over 0.500%
29
Forseelser begått40.44
11
Fortseelser imot91.00
49

David Serrano Cortés har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Primera Division RFEF Group 2-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.11
65
Målinvolvering10.11
51
Mål hjemme10.25
76
Mål borte00
79
Forventede mål (xG)0.830.09
59
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.830.09
63
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål810 Minutter per målN/AN/A

David Serrano Cortés har scoret 1 mål på 9 kamper så langt i Primera Division RFEF Group 2 2026/2027-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er David Serrano Cortéss scorede mål per 90 minutter 0.11. Videre er David Serrano Cortés sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.11 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.09. Det betyr at David Serrano Cortéss npxG-produktivitet er 0.83, noe som setter dem i topp 63 prosentilen til spillerne i Primera Division RFEF Group 2.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for50.56
54
Skudd på mål
0/ 5
0.00
41
Skudd utenfor mål
5/ 5
0.56
65
Truffet treverket0 ganger0.00
87
Konverteringsfrekvens for skudd20.00%N/A
80
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
41
Skudd per scorede mål5.00N/AN/A

David Serrano Cortés har tatt 5 skudd på 9 kamper så langt i Primera Division RFEF Group 2 2026/2027-sesongen. Av de 5 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 5 skudd var utenfor mål. Det betyr at David Serrano Cortés sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 5.00 skudd de tar, og tar 0.56 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
72
Forventede assists (xA)1.190.13
71
Pasninger30834.22
51
Vellykkede pasninger
228/ 308
25.33
44
Andel fullførte pasninger74.03%N/A
19
Nøkkelpasninger40.44
56
Innlegg121.33
74
Vellykkede innlegg
5/ 12
0.56
80
Andel fullførte innlegg41.67%N/A
73
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

David Serrano Cortés har ikke assistert noen mål i løpet av denne Primera Division RFEF Group 2-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger50.56
59
Vellykkede driblinger40.44
68
Andel vellykkede driblinger80.00%N/A
84
Mistet ballen40.44
36
Offsider00.00
68

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

David Serrano Cortés har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

David Serrano Cortéss statistiske analyse

David Serrano Cortés er en Forsvarsspiller som har deltatt i 9 kamper denne sesongen i Primera Division RFEF Group 2, og har spilt totalt 810 minutter. David Serrano Cortés slipper inn 0.89 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 44%. Det betyr at David Serrano Cortés har holdt nullen i 4 av 9 kamper han har spilt denne sesongen.

David Serrano Cortés har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 5. plass på Real Jaen CFs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 810. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

103 / 278 spillere

Innsluppede mål-rangering

25 / 125 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

3

0

0

0

46'

Totalt 2026

1

0

3

0

0
0

46'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

5.87
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.