
Robert Mandrysz Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Mer
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
Ovenfor er karrierestatistikken for for Robert Mandrysz. Robert Mandrysz har spilt totalt 365 kamper, scoret 17 mål, og registrert 7 assists. Robert Mandrysz har spilt flest kamper i 1. Liga med 365 kamper i Polen. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i 1. Liga
1. Liga statistikk for Robert Mandrysz
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 7 | N/A | 19 |
| minutter | 442 | 63 minutter per kamp | 22 |
| Kamper startet | 5 | N/A | 27 |
| Kamper byttet inn | 2 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 52 |
| Målinvolvering | 1 | 0.2 | 60 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 65 |
| Mål borte | 0 | 0 | 71 |
| Forventede mål (xG) | 0.27 | 0.06 | 37 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.27 | 0.06 | 38 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Robert Mandrysz har ikke scoret noen mål så langt i 1. Liga 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 5 | 1.13 | 54 |
| Skudd på mål | 0/ 5 | 0.00 | 26 |
| Skudd utenfor mål | 5/ 5 | 1.13 | 73 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 86 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 52 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 26 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Robert Mandrysz har tatt 5 skudd på 7 kamper så langt i 1. Liga 2026/2027-sesongen. Av de 5 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 5 skudd var utenfor mål. Det betyr at Robert Mandrysz sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 1.13 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.2 | 84 |
| Forventede assists (xA) | 1.44 | 0.33 | 98 |
| Pasninger | 291 | 65.80 | 99 |
| Vellykkede pasninger | 269/ 291 | 60.83 | 99 |
| Andel fullførte pasninger | 92.44% | N/A | 99 |
| Nøkkelpasninger | 6 | 1.36 | 87 |
| Innlegg | 3 | 0.68 | 39 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 3 | 0.23 | 40 |
| Andel fullførte innlegg | 33.33% | N/A | 62 |
| Minutter per assist | 442 Minutter per assist | N/A | N/A |
Robert Mandrysz har assistert 1 assister på 7 kamper så langt i 1. Liga 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Robert Mandrysz ballen ca. 65.80 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 92.44. De foretar også 1.36 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Robert Mandrysz sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.33 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 98 prosent av spillerne i 1. Liga.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 2 | 0.45 | 42 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.23 | 39 |
| Andel vellykkede driblinger | 50.00% | N/A | 39 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 60 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 32 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 32 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 33 |
| Forseelser begått | 7 | 1.58 | 77 |
| Fortseelser imot | 2 | 0.45 | 23 |
Robert Mandrysz har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne 1. Liga-sesongen.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 0.41 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 221 Min | N/A | 99 |
| Holdt nullen | 2 | 28% | 64 |
| Taklinger | 1 | 0.23 | 84 |
| Avskjæringer | 5 | 1.13 | 52 |
| Bakkedueller | 38 | 8.59 | 27 |
| Bakkedueller vunnet | 18 | 4.07 | 26 |
| Luftdueller vunnet | 10 | 2.26 | 81 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 15 | 3.39 | 72 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 28 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Robert Mandrysz har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Robert Mandrysz er en Midtbanespiller som har deltatt i 7 kamper denne sesongen i 1. Liga, og har spilt totalt 442 minutter. Robert Mandrysz noterer seg for 0.2 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Robert Mandrysz har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 9. plass på MZKS Chrobry Glogows toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Gir assist hvert 442. minutt
Får kort hvert 0. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.13 Mål
0.13 Assists
0.23 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.37 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.05 Mål
0.09 Assists
0.14 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.32 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.22 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.04 Mål
0 Assists
0.26 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.12 Mål
0 Assists
0.25 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.34 Kort
2017/2018-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.1 Mål
0 Assists
0.15 Kort
2016/2017-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.17 Mål
0 Assists
0.35 Kort
2015/2016-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.53 Kort
2014/2015-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.09 Mål
0 Assists
0.27 Kort
2012/2013-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.17 Kort
2011/2012-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.41 Kort
2010/2011-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.41 Kort
2009/2010-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort