Steven Schembri Statistikk
2026/2027
2025/2026
Ovenfor er karrierestatistikken for for Steven Schembri. Steven Schembri har spilt totalt 10 kamper, scoret 1 mål, og registrert 0 assists. Steven Schembri har spilt flest kamper i Challenge League med 10 kamper i Malta. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Challenge League
Challenge League statistikk for Steven Schembri
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 5 | N/A | 99 |
| minutter | 450 | 90 minutter per kamp | 99 |
| Kamper startet | 5 | N/A | 99 |
| Kamper byttet inn | 0 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.2 | 72 |
| Målinvolvering | 1 | 0.2 | 70 |
| Mål hjemme | 1 | 0.33 | 86 |
| Mål borte | 0 | 0 | 81 |
| Forventede mål (xG) | 0.58 | 0.12 | 65 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.58 | 0.12 | 65 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 450 Minutter per mål | N/A | N/A |
Steven Schembri har scoret 1 mål på 5 kamper så langt i Challenge League 2026/2027-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Steven Schembris scorede mål per 90 minutter 0.2. Videre er Steven Schembri sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.2 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.12. Det betyr at Steven Schembris npxG-produktivitet er 0.58, noe som setter dem i topp 65 prosentilen til spillerne i Challenge League.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 24 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 49 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 96 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 72 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 49 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Steven Schembri har ikke tatt noen skudd i Challenge League 2026/2027-sesongen enda.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 95 |
| Forventede assists (xA) | 0.17 | 0.03 | 20 |
| Pasninger | 106 | 21.20 | 43 |
| Vellykkede pasninger | 86/ 106 | 17.20 | 51 |
| Andel fullførte pasninger | 81.13% | N/A | 73 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 29 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 29 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 51 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Steven Schembri har ikke assistert noen mål i løpet av denne Challenge League-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 2 | 0.40 | 36 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 30 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 30 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 73 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.2 | 62 |
| Minutter per kort | 450 min'/kort | N/A | 99 |
| Kort over 0.5 | 1 | 20% | 70 |
| Forseelser begått | 8 | 1.60 | 90 |
| Fortseelser imot | 2 | 0.40 | 30 |
Steven Schembri har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 5 kamper så langt i Challenge League 2026/2027-sesongen. De foretar 1.60 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 7 | 1.4 | 37 |
| Minutter per innslupne mål | 64 Min | N/A | 37 |
| Holdt nullen | 1 | 20% | 55 |
| Taklinger | 5 | 1.00 | 98 |
| Avskjæringer | 7 | 1.40 | 75 |
| Bakkedueller | 48 | 9.60 | 48 |
| Bakkedueller vunnet | 24 | 4.80 | 47 |
| Luftdueller vunnet | 7 | 1.40 | 79 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 5 | 1.00 | 59 |
| Blokkerte skudd | 1 | 0.20 | 61 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Steven Schembri har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Steven Schembri er en Midtbanespiller som har deltatt i 5 kamper denne sesongen i Challenge League, og har spilt totalt 450 minutter. Steven Schembri noterer seg for 0 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Steven Schembri har scoret 1 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 1. plass på Vittoriosa Stars FCs toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 450. minutt
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.8 Kort