Gabijus Micevičius Statistikk
2026
2025
2023
2022
Ovenfor er karrierestatistikken for for Gabijus Micevičius. Gabijus Micevičius har spilt totalt 23 kamper, scoret 0 mål, og registrert 2 assists. Gabijus Micevičius har spilt flest kamper i A Lyga med 23 kamper i Litauen. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i A Lyga
A Lyga statistikk for Gabijus Micevičius
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 18 | N/A | 43 |
| minutter | 1049 | 58 minutter per kamp | 34 |
| Kamper startet | 11 | N/A | 36 |
| Kamper byttet inn | 7 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 2 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 42 |
| Målinvolvering | 1 | 0.09 | 47 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 54 |
| Mål borte | 0 | 0 | 59 |
| Forventede mål (xG) | 0.05 | 0.01 | 33 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.05 | 0.01 | 34 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Gabijus Micevičius har ikke scoret noen mål så langt i A Lyga 2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 1 | 0.11 | 36 |
| Skudd på mål | 0/ 1 | 0.00 | 48 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 1 | 0.11 | 45 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 92 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 48 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 48 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Gabijus Micevičius har tatt 1 skudd på 18 kamper så langt i A Lyga 2026-sesongen. Av de 1 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 1 skudd var utenfor mål. Det betyr at Gabijus Micevičius sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.11 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.09 | 74 |
| Forventede assists (xA) | 0.75 | 0.08 | 78 |
| Pasninger | 60 | 6.64 | 34 |
| Vellykkede pasninger | 46/ 60 | 5.09 | 36 |
| Andel fullførte pasninger | 76.67% | N/A | 46 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 0.22 | 67 |
| Innlegg | 4 | 0.44 | 68 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 4 | 0.11 | 66 |
| Andel fullførte innlegg | 25.00% | N/A | 63 |
| Minutter per assist | 1049 Minutter per assist | N/A | N/A |
Gabijus Micevičius har assistert 1 assister på 18 kamper så langt i A Lyga 2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Gabijus Micevičius ballen ca. 6.64 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 76.67. De foretar også 0.22 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Gabijus Micevičius sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.08 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 78 prosent av spillerne i A Lyga.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 0.33 | 64 |
| Vellykkede driblinger | 2 | 0.22 | 64 |
| Andel vellykkede driblinger | 66.67% | N/A | 67 |
| Mistet ballen | 2 | 0.22 | 26 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 77 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 3 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 3 | 0.26 | 70 |
| Minutter per kort | 350 min'/kort | N/A | 45 |
| Kort over 0.5 | 3 | 17% | 68 |
| Forseelser begått | 2 | 0.22 | 51 |
| Fortseelser imot | 1 | 0.11 | 33 |
Gabijus Micevičius har fått 3 gule kort og 0 røde kort på 18 kamper så langt i A Lyga 2026-sesongen. De foretar 0.22 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 16 | 1.37 | 37 |
| Minutter per innslupne mål | 66 Min | N/A | 38 |
| Holdt nullen | 4 | 22% | 34 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 67 |
| Avskjæringer | 3 | 0.33 | 57 |
| Bakkedueller | 34 | 3.76 | 68 |
| Bakkedueller vunnet | 7 | 0.77 | 31 |
| Luftdueller vunnet | 1 | 0.11 | 33 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 3 | 0.33 | 53 |
| Blokkerte skudd | 1 | 0.11 | 68 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Gabijus Micevičius har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Cup statistikk for Gabijus Micevičius
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 2 | N/A | 10 |
| minutter | 159 | 80 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 1 | N/A | 11 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 50 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 40 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 80 |
| Mål borte | 0 | 0 | 60 |
| Forventede mål (xG) | 0.00 | 0.00 | 24 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.00 | 0.00 | 24 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 0 | 0.00 | 29 |
| Skudd på mål | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Skudd utenfor mål | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 98 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 69 |
| Skuddnøyaktighet | 0.00% | N/A | 44 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 70 |
| Forventede assists (xA) | 0.01 | 0.01 | 9 |
| Pasninger | 15 | 8.49 | 7 |
| Vellykkede pasninger | 6/ 15 | 3.40 | 0 |
| Andel fullførte pasninger | 40.00% | N/A | 0 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 38 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 40 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 53 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 53 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 2 | 1.13 | 73 |
| Vellykkede driblinger | 2 | 1.13 | 80 |
| Andel vellykkede driblinger | 100.00% | N/A | 99 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 78 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 65 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 65 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 62 |
| Forseelser begått | 2 | 1.13 | 87 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 36 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 1.13 | 45 |
| Minutter per innslupne mål | 80 Min | N/A | 70 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 45 |
| Taklinger | 1 | 0.57 | 93 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 24 |
| Bakkedueller | 18 | 10.19 | 69 |
| Bakkedueller vunnet | 8 | 4.53 | 80 |
| Luftdueller vunnet | 2 | 1.13 | 76 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 3 | 1.70 | 82 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 71 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Gabijus Micevičius er en Midtbanespiller som har deltatt i 18 kamper denne sesongen i A Lyga, og har spilt totalt 1049 minutter. Gabijus Micevičius noterer seg for 0.09 assister i snitt for hvert 90. minutt han er på banen.
Gabijus Micevičius har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 20. plass på FA Siauliais toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Gir assist hvert 1049. minutt
Får kort hvert 350. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
1.3 Assists
0 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort