Ryusei Tabata Statistikk

Klubb : Tochigi SC
Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : Japan
Birthplace : Japan - Japan
Draktnummer : #24
Alder (bursdag) : 23 (11/05/2003)

2026/2027

2026

2026/2027 og karrierestatistikk- Ryusei Tabata

7.07
Gjennomsnittsrating i J3 LeagueInnsluppede mål-rangering : 103 / 127 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

1

7

1

1

0

352'

Totalt 2026/2027

4

1

7

1

1
0

352'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

1

7

1

1

0

352'

Totalt 2026

12

1

11

4

1
0

928'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Ryusei Tabata. Ryusei Tabata har spilt totalt 12 kamper, scoret 1 mål, og registrert 0 assists. Ryusei Tabata har spilt flest kamper i J2 J3 100 Year Vision League med 12 kamper i Japan. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i J3 League

1.79Innslupne mål / 90'
7 Mål i 4 Kamper
20th Prosentil
25%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 4 Kamper
59th Prosentil
0.26Kort per 90
1 Kort totalt
88th Prosentil

Ryusei Tabata statistikk - detaljert

J3 League statistikk for Ryusei Tabata

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt4N/A
0
minutter35288 minutter per kamp
0
Kamper startet4N/A
11
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål71.79
20
Minutter per innslupne mål50 MinN/A
21
Holdt nullen125%
59
Taklinger00.00
53
Avskjæringer123.07
99
Bakkedueller297.41
12
Bakkedueller vunnet184.60
25
Luftdueller vunnet133.32
79
Driblet forbi00.00
99
Klareringer297.41
96
Blokkerte skudd61.53
99
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Ryusei Tabata sluppet inn 7 mål og hold nullen 1 ganger på 4 kamper i J3 League 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Ryusei Tabata er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 50 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 3.07 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Ryusei Tabata foretar også rundt 7.41 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.26
88
Minutter per kort352 min'/kortN/A
61
Kort over 0.5125%
94
Forseelser begått20.51
26
Fortseelser imot41.02
64

Ryusei Tabata har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 4 kamper så langt i J3 League 2026/2027-sesongen. De foretar 0.51 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.26
83
Målinvolvering10.26
69
Mål hjemme10.5
91
Mål borte00
69
Forventede mål (xG)0.930.24
76
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.930.24
76
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål352 Minutter per målN/AN/A

Ryusei Tabata har scoret 1 mål på 4 kamper så langt i J3 League 2026/2027-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Ryusei Tabatas scorede mål per 90 minutter 0.26. Videre er Ryusei Tabata sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.26 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.24. Det betyr at Ryusei Tabatas npxG-produktivitet er 0.93, noe som setter dem i topp 76 prosentilen til spillerne i J3 League.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for41.02
57
Skudd på mål
2/ 4
0.51
71
Skudd utenfor mål
2/ 4
0.51
45
Truffet treverket0 ganger0.00
86
Konverteringsfrekvens for skudd25.00%N/A
89
Skuddnøyaktighet50.00%N/A
88
Skudd per scorede mål4.00N/AN/A

Ryusei Tabata har tatt 4 skudd på 4 kamper så langt i J3 League 2026/2027-sesongen. Av de 4 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 2 skudd var utenfor mål. Det betyr at Ryusei Tabata sin skuddnøyaktighet er 50.00%. De scorer et mål for hvert 4.00 skudd de tar, og tar 1.02 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
59
Forventede assists (xA)0.340.09
36
Pasninger18346.79
77
Vellykkede pasninger
149/ 183
38.10
75
Andel fullførte pasninger81.42%N/A
70
Nøkkelpasninger10.26
26
Innlegg10.26
20
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
23
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
23
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Ryusei Tabata har ikke assistert noen mål i løpet av denne J3 League-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger10.26
26
Vellykkede driblinger10.26
40
Andel vellykkede driblinger100.00%N/A
99
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
56

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Ryusei Tabata har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Ryusei Tabatas statistiske analyse

Ryusei Tabata er en Forsvarsspiller som har deltatt i 4 kamper denne sesongen i J3 League, og har spilt totalt 352 minutter. Ryusei Tabata slipper inn 1.79 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 25%. Det betyr at Ryusei Tabata har holdt nullen i 1 av 4 kamper han har spilt denne sesongen.

Ryusei Tabata har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 6. plass på Tochigi SCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 352. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

62 / 322 spillere

Innsluppede mål-rangering

103 / 127 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026

8

0

4

3

0
0

576'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.63
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.