Giulio Manenti Statistikk

Klubb : FC Forli
Posisjon : Forsvarsspiller - Høyreback
Nasjonalitet : Italy
Birthplace : Italy - Italy
Draktnummer : #27
Alder (bursdag) : 21 (14/06/2005)
Høyde : 179cm
Vekt : 65kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2025/2026 og karrierestatistikk- Giulio Manenti

6.25
Gjennomsnittsrating i Serie C: Girone BInnsluppede mål-rangering : 123 / 189 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

34

2

34

7

8

1

2633'

Totalt 2025/2026

35

2

35

7

8
1

2723'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

34

2

34

7

8

1

2633'

2

0

0

1

1

0

180'

Totalt 2025/2026

49

3

46

11

15
1

3665'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Giulio Manenti. Giulio Manenti har spilt totalt 49 kamper, scoret 3 mål, og registrert 1 assists. Giulio Manenti har spilt flest kamper i Serie C: Girone B med 49 kamper i Italia. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Serie C: Girone B

1.16Innslupne mål / 90'
34 Mål i 34 Kamper
35th Prosentil
21%Holdt nullen
7 'Holds nullen' i 34 Kamper
28th Prosentil
0.27Kort per 90
8 Kort totalt
72nd Prosentil

Giulio Manenti statistikk - detaljert

Serie C: Girone B statistikk for Giulio Manenti

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt34N/A
96
minutter263377 minutter per kamp
90
Kamper startet31N/A
92
Kamper byttet inn3N/AN/A
Kamper byttet ut4N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål341.16
35
Minutter per innslupne mål77 MinN/A
35
Holdt nullen721%
28
Taklinger00.00
90
Avskjæringer10.04
67
Bakkedueller120.42
54
Bakkedueller vunnet20.07
48
Luftdueller vunnet00.00
63
Driblet forbi00.00
99
Klareringer30.11
84
Blokkerte skudd00.00
85
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Giulio Manenti sluppet inn 34 mål og hold nullen 7 ganger på 34 kamper i Serie C: Girone B 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Giulio Manenti er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 77 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.04 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Giulio Manenti foretar også rundt 0.11 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort8N/AN/A
Røde kort1N/AN/A
Totalt antall kort80.27
72
Minutter per kort329 min'/kortN/A
40
Kort over 0.5721%
81
Forseelser begått20.07
76
Fortseelser imot10.04
69

Giulio Manenti har fått 8 gule kort og 1 røde kort på 34 kamper så langt i Serie C: Girone B 2025/2026-sesongen. De foretar 0.07 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål20.07
59
Målinvolvering30.1
53
Mål hjemme10.07
61
Mål borte10.06
60
Forventede mål (xG)1.240.04
59
Forventede mål uten straffespark (npxG)1.240.04
61
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål1317 Minutter per målN/AN/A

Giulio Manenti har scoret 2 mål på 34 kamper så langt i Serie C: Girone B 2025/2026-sesongen. 1 av 2 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Giulio Manentis scorede mål per 90 minutter 0.07. Videre er Giulio Manenti sin totale M/A (mål + assists) 3 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.1 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.04. Det betyr at Giulio Manentis npxG-produktivitet er 1.24, noe som setter dem i topp 61 prosentilen til spillerne i Serie C: Girone B.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
69
Skudd på mål
0/ 0
0.00
85
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
74
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
78
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
85
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Giulio Manenti har ikke tatt noen skudd i Serie C: Girone B 2025/2026-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists10.03
62
Forventede assists (xA)0.040.00
71
Pasninger210.74
50
Vellykkede pasninger
18/ 21
0.64
52
Andel fullførte pasninger85.71%N/A
84
Nøkkelpasninger00.00
78
Innlegg10.04
75
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
86
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
86
Minutter per assist2633 Minutter per assistN/AN/A

Giulio Manenti har assistert 1 assister på 34 kamper så langt i Serie C: Girone B 2025/2026-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Giulio Manenti ballen ca. 0.74 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 85.71. De foretar også 0.00 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Giulio Manenti sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.00 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 71 prosent av spillerne i Serie C: Girone B.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger10.04
74
Vellykkede driblinger00.00
74
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
74
Mistet ballen10.04
22
Offsider00.00
94

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Giulio Manenti har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Coppa Italia Serie C statistikk for Giulio Manenti

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
2
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål11
41
Minutter per innslupne mål90 MinN/A
42
Holdt nullen00%
25
Taklinger11.00
99
Avskjæringer00.00
66
Bakkedueller1414.00
99
Bakkedueller vunnet33.00
98
Luftdueller vunnet00.00
69
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
63
Blokkerte skudd00.00
91
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Giulio Manenti sluppet inn 34 mål og hold nullen 7 ganger på 1 kamper i Serie C: Girone B 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Giulio Manenti er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 90 minutt. Videre har de foretatt 1.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Giulio Manenti foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
61
Minutter per kortIngen kortN/A
61
Kort over 0.500%
69
Forseelser begått11.00
93
Fortseelser imot00.00
65

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
68
Målinvolvering00
59
Mål hjemme00
78
Mål borte00
87
Forventede mål (xG)0.000.00
58
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
60
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
74
Skudd på mål
0/ 0
0.00
90
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
80
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
91
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
90
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
84
Forventede assists (xA)0.150.15
94
Pasninger4545.00
99
Vellykkede pasninger
36/ 45
36.00
99
Andel fullførte pasninger80.00%N/A
58
Nøkkelpasninger22.00
99
Innlegg11.00
94
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
90
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
90
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger33.00
99
Vellykkede driblinger22.00
99
Andel vellykkede driblinger66.67%N/A
80
Mistet ballen11.00
1
Offsider00.00
95

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Giulio Manentis statistiske analyse

Giulio Manenti er en Forsvarsspiller som har deltatt i 34 kamper denne sesongen i Serie C: Girone B, og har spilt totalt 2633 minutter. Giulio Manenti slipper inn 1.16 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 21%. Det betyr at Giulio Manenti har holdt nullen i 7 av 34 kamper han har spilt denne sesongen.

Giulio Manenti har scoret 2 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 6. plass på FC Forlis toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 1317. minutt

Gir assist hvert 2633. minutt

Får kort hvert 329. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

189 / 459 spillere

Innsluppede mål-rangering

123 / 189 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026/2027-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

0

1

1

0

180'

Totalt 2026/2027

3

0

0

2

1
0

241'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0.5  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2024/2025

11

1

11

2

6
0

701'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.13 Mål

1.41
 Innsluppet

0.77  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.