Redeem Tlang Statistikk
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Mer
2017/2018
2017
2015/2016
2014/2015
2014
Ovenfor er karrierestatistikken for for Redeem Tlang. Redeem Tlang har spilt totalt 170 kamper, scoret 12 mål, og registrert 4 assists. Redeem Tlang har spilt flest kamper i Indian Super League med 170 kamper i India. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Indian Super League
Indian Super League statistikk for Redeem Tlang
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 10 | N/A | 59 |
| minutter | 490 | 49 minutter per kamp | 27 |
| Kamper startet | 5 | N/A | 27 |
| Kamper byttet inn | 5 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 3 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 58 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 38 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 70 |
| Mål borte | 0 | 0 | 72 |
| Forventede mål (xG) | 0.31 | 0.06 | 48 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.31 | 0.06 | 48 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Redeem Tlang har ikke scoret noen mål så langt i Indian Super League 2025/2026-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 3 | 0.54 | 34 |
| Skudd på mål | 2/ 3 | 0.36 | 62 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 3 | 0.18 | 18 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 82 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 59 |
| Skuddnøyaktighet | 66.67% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Redeem Tlang har tatt 3 skudd på 10 kamper så langt i Indian Super League 2025/2026-sesongen. Av de 3 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 1 skudd var utenfor mål. Det betyr at Redeem Tlang sin skuddnøyaktighet er 66.67%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.54 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 61 |
| Forventede assists (xA) | 0.37 | 0.07 | 31 |
| Pasninger | 232 | 41.76 | 76 |
| Vellykkede pasninger | 165/ 232 | 29.70 | 67 |
| Andel fullførte pasninger | 71.12% | N/A | 21 |
| Nøkkelpasninger | 0 | 0.00 | 11 |
| Innlegg | 7 | 1.26 | 54 |
| Vellykkede innlegg | 3/ 7 | 0.54 | 72 |
| Andel fullførte innlegg | 42.86% | N/A | 89 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Redeem Tlang har ikke assistert noen mål i løpet av denne Indian Super League-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 3 | 0.54 | 41 |
| Vellykkede driblinger | 1 | 0.18 | 33 |
| Andel vellykkede driblinger | 33.33% | N/A | 44 |
| Mistet ballen | 1 | 0.18 | 74 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 61 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 2 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 2 | 0.37 | 82 |
| Minutter per kort | 245 min'/kort | N/A | 46 |
| Kort over 0.5 | 2 | 20% | 75 |
| Forseelser begått | 7 | 1.26 | 74 |
| Fortseelser imot | 8 | 1.44 | 79 |
Redeem Tlang har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 10 kamper så langt i Indian Super League 2025/2026-sesongen. De foretar 1.26 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 9 | 1.65 | 12 |
| Minutter per innslupne mål | 54 Min | N/A | 12 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 12 |
| Taklinger | 11 | 1.98 | 86 |
| Avskjæringer | 13 | 2.34 | 99 |
| Bakkedueller | 44 | 7.92 | 58 |
| Bakkedueller vunnet | 22 | 3.96 | 58 |
| Luftdueller vunnet | 2 | 0.36 | 21 |
| Driblet forbi | 9 | 1.62 | 2 |
| Klareringer | 11 | 1.98 | 62 |
| Blokkerte skudd | 2 | 0.36 | 71 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Redeem Tlang har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Redeem Tlang er en Angrepsspiller som har deltatt i 10 kamper denne sesongen i Indian Super League, og har spilt totalt 490 minutter. Redeem Tlang scorer 0 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 187 av 215 spillere som har spilt minst 3 kamper i Indian Super League.
Han har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 18 på Indian Super League-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0.14 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.13 Assists
0.39 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.29 Mål
0.2 Assists
0.2 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.27 Mål
0.27 Assists
0 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.26 Mål
0 Assists
1.03 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.23 Mål
0 Assists
0.3 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.07 Mål
0 Assists
0.33 Kort
2017/2018-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.19 Mål
0.1 Assists
0.19 Kort
2017-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.09 Mål
0 Assists
0.35 Kort
2015/2016-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2014/2015-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2014-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort