
Mohammad Yasir Statistikk
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Ovenfor er karrierestatistikken for for Mohammad Yasir. Mohammad Yasir har spilt totalt 125 kamper, scoret 12 mål, og registrert 17 assists. Mohammad Yasir har spilt flest kamper i Indian Super League med 125 kamper i India. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Indian Super League
Indian Super League statistikk for Mohammad Yasir
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 9 | N/A | 39 |
| minutter | 281 | 31 minutter per kamp | 2 |
| Kamper startet | 3 | N/A | 10 |
| Kamper byttet inn | 6 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 1 | 0.32 | 89 |
| Målinvolvering | 1 | 0.32 | 78 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 70 |
| Mål borte | 1 | 0.53 | 94 |
| Forventede mål (xG) | 1.24 | 0.40 | 92 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 1.24 | 0.40 | 93 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 281 Minutter per mål | N/A | N/A |
Mohammad Yasir har scoret 1 mål på 9 kamper så langt i Indian Super League 2025/2026-sesongen. 0 av 1 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Mohammad Yasirs scorede mål per 90 minutter 0.32. Videre er Mohammad Yasir sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.32 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.40. Det betyr at Mohammad Yasirs npxG-produktivitet er 1.24, noe som setter dem i topp 93 prosentilen til spillerne i Indian Super League.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 6 | 1.92 | 79 |
| Skudd på mål | 5/ 6 | 1.60 | 98 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 6 | 0.32 | 31 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 82 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 16.67% | N/A | 85 |
| Skuddnøyaktighet | 83.33% | N/A | 99 |
| Skudd per scorede mål | 6.00 | N/A | N/A |
Mohammad Yasir har tatt 6 skudd på 9 kamper så langt i Indian Super League 2025/2026-sesongen. Av de 6 skuddene, var 5 skudd på mål og de andre 1 skudd var utenfor mål. Det betyr at Mohammad Yasir sin skuddnøyaktighet er 83.33%. De scorer et mål for hvert 6.00 skudd de tar, og tar 1.92 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 61 |
| Forventede assists (xA) | 0.23 | 0.07 | 30 |
| Pasninger | 97 | 31.07 | 48 |
| Vellykkede pasninger | 68/ 97 | 21.78 | 43 |
| Andel fullførte pasninger | 70.10% | N/A | 19 |
| Nøkkelpasninger | 3 | 0.96 | 68 |
| Innlegg | 18 | 5.77 | 96 |
| Vellykkede innlegg | 5/ 18 | 1.60 | 97 |
| Andel fullførte innlegg | 27.78% | N/A | 71 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Mohammad Yasir har ikke assistert noen mål i løpet av denne Indian Super League-sesongen.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 1 | 0.32 | 29 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 21 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 21 |
| Mistet ballen | 1 | 0.32 | 60 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 61 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.32 | 78 |
| Minutter per kort | 281 min'/kort | N/A | 49 |
| Kort over 0.5 | 1 | 11% | 53 |
| Forseelser begått | 7 | 2.24 | 95 |
| Fortseelser imot | 3 | 0.96 | 56 |
Mohammad Yasir har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 9 kamper så langt i Indian Super League 2025/2026-sesongen. De foretar 2.24 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 2 | 0.64 | 79 |
| Minutter per innslupne mål | 141 Min | N/A | 79 |
| Holdt nullen | 3 | 33% | 57 |
| Taklinger | 3 | 0.96 | 37 |
| Avskjæringer | 2 | 0.64 | 51 |
| Bakkedueller | 22 | 7.05 | 43 |
| Bakkedueller vunnet | 10 | 3.20 | 37 |
| Luftdueller vunnet | 4 | 1.28 | 70 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 5 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 38 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Mohammad Yasir har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
AFC Cup statistikk for Mohammad Yasir
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 1 | N/A | 0 |
| minutter | 8 | 8 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 0 | N/A | 0 |
| Kamper byttet inn | 1 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 0 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 64 |
| Målinvolvering | 0 | 0 | 47 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 76 |
| Mål borte | 0 | 0 | 80 |
| Forventede mål (xG) | 0.19 | 2.14 | 99 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.19 | 2.14 | 99 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 2 | 22.50 | 99 |
| Skudd på mål | 1/ 2 | 11.25 | 99 |
| Skudd utenfor mål | 1/ 2 | 11.25 | 99 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 85 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 66 |
| Skuddnøyaktighet | 50.00% | N/A | 84 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 67 |
| Forventede assists (xA) | 0.04 | 0.45 | 96 |
| Pasninger | 6 | 67.50 | 94 |
| Vellykkede pasninger | 5/ 6 | 56.25 | 93 |
| Andel fullførte pasninger | 83.33% | N/A | 57 |
| Nøkkelpasninger | 1 | 11.25 | 99 |
| Innlegg | 0 | 0.00 | 20 |
| Vellykkede innlegg | 0/ 0 | 0.00 | 39 |
| Andel fullførte innlegg | 0.00% | N/A | 39 |
| Minutter per assist | Ingen assists | N/A | N/A |
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 0 | 0.00 | 12 |
| Vellykkede driblinger | 0 | 0.00 | 23 |
| Andel vellykkede driblinger | 0.00% | N/A | 23 |
| Mistet ballen | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 58 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 0 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 0 | 0 | 46 |
| Minutter per kort | Ingen kort | N/A | 46 |
| Kort over 0.5 | 0 | 0% | 47 |
| Forseelser begått | 0 | 0.00 | 9 |
| Fortseelser imot | 0 | 0.00 | 5 |
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 0 | 0 | 99 |
| Minutter per innslupne mål | 0 Min | N/A | 2 |
| Holdt nullen | 0 | 0% | 19 |
| Taklinger | 0 | 0.00 | 8 |
| Avskjæringer | 0 | 0.00 | 15 |
| Bakkedueller | 0 | 0.00 | 0 |
| Bakkedueller vunnet | 0 | 0.00 | 0 |
| Luftdueller vunnet | 0 | 0.00 | 11 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 0 | 0.00 | 7 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 39 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Mohammad Yasir er en Angrepsspiller som har deltatt i 9 kamper denne sesongen i Indian Super League, og har spilt totalt 281 minutter. Mohammad Yasir scorer 0.32 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering 25 av 215 spillere som har spilt minst 3 kamper i Indian Super League.
Han har scoret 1 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 5 på Indian Super League-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert 281. minutt
Ingen assists
Ingen kort
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.19 Mål
0.19 Assists
0.09 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.18 Mål
0.31 Assists
0.18 Kort
2022/2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.16 Mål
0.21 Assists
0.05 Kort
2021/2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.11 Mål
0.32 Assists
0.11 Kort
2020/2021-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0.17 Assists
0.17 Kort
2019/2020-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.1 Mål
0 Assists
0.2 Kort
2018/2019-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
1 Assists
0 Kort