Daníel Karl Thrastarson Statistikk

Posisjon : Defender
Nasjonalitet : Iceland
Birthplace : Iceland - Iceland
Draktnummer : #24
Alder (bursdag) : 22 (14/05/2004)

2026

2025

2026 og karrierestatistikk- Daníel Karl Thrastarson

6.17
Gjennomsnittsrating i 1. DeildInnsluppede mål-rangering : 83 / 84 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

9

2

24

1

0

0

625'

Totalt 2026

9

2

24

1

0
0

625'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

9

2

24

1

0

0

625'

1

0

0

1

0

0

11'

Totalt 2026

10

2

24

2

0
0

636'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Daníel Karl Thrastarson. Daníel Karl Thrastarson har spilt totalt 10 kamper, scoret 2 mål, og registrert 0 assists. Daníel Karl Thrastarson har spilt flest kamper i 1. Deild med 10 kamper i Island. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i 1. Deild

3.46Innslupne mål / 90'
24 Mål i 9 Kamper
1st Prosentil
11%Holdt nullen
1 'Holds nullen' i 9 Kamper
14th Prosentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
23rd Prosentil

Daníel Karl Thrastarson statistikk - detaljert

1. Deild statistikk for Daníel Karl Thrastarson

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt9N/A
16
minutter62569 minutter per kamp
17
Kamper startet7N/A
23
Kamper byttet inn2N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål243.46
1
Minutter per innslupne mål26 MinN/A
1
Holdt nullen111%
14
Taklinger00.00
30
Avskjæringer81.15
76
Bakkedueller12918.61
96
Bakkedueller vunnet639.09
99
Luftdueller vunnet30.43
31
Driblet forbi00.00
99
Klareringer192.74
95
Blokkerte skudd10.14
59
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Daníel Karl Thrastarson sluppet inn 24 mål og hold nullen 1 ganger på 9 kamper i 1. Deild 2026-sesongen. Det betyr at når Daníel Karl Thrastarson er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 26 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 1.15 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Daníel Karl Thrastarson foretar også rundt 2.74 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
23
Minutter per kortIngen kortN/A
23
Kort over 0.500%
24
Forseelser begått91.30
92
Fortseelser imot50.72
71

Daníel Karl Thrastarson har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne 1. Deild-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål20.29
81
Målinvolvering20.29
69
Mål hjemme10.25
75
Mål borte10.33
87
Forventede mål (xG)1.540.22
75
Forventede mål uten straffespark (npxG)1.540.22
76
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål313 Minutter per målN/AN/A

Daníel Karl Thrastarson har scoret 2 mål på 9 kamper så langt i 1. Deild 2026-sesongen. 1 av 2 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Daníel Karl Thrastarsons scorede mål per 90 minutter 0.29. Videre er Daníel Karl Thrastarson sin totale M/A (mål + assists) 2 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.29 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.22. Det betyr at Daníel Karl Thrastarsons npxG-produktivitet er 1.54, noe som setter dem i topp 76 prosentilen til spillerne i 1. Deild.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for50.72
61
Skudd på mål
2/ 5
0.29
64
Skudd utenfor mål
3/ 5
0.43
58
Truffet treverket0 ganger0.00
89
Konverteringsfrekvens for skudd40.00%N/A
85
Skuddnøyaktighet40.00%N/A
69
Skudd per scorede mål2.50N/AN/A

Daníel Karl Thrastarson har tatt 5 skudd på 9 kamper så langt i 1. Deild 2026-sesongen. Av de 5 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 3 skudd var utenfor mål. Det betyr at Daníel Karl Thrastarson sin skuddnøyaktighet er 40.00%. De scorer et mål for hvert 2.50 skudd de tar, og tar 0.72 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
50
Forventede assists (xA)1.020.15
83
Pasninger20830.00
79
Vellykkede pasninger
138/ 208
19.90
65
Andel fullførte pasninger66.35%N/A
8
Nøkkelpasninger40.58
66
Innlegg162.31
89
Vellykkede innlegg
2/ 16
0.29
63
Andel fullførte innlegg12.50%N/A
34
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Daníel Karl Thrastarson har ikke assistert noen mål i løpet av denne 1. Deild-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger213.03
91
Vellykkede driblinger152.16
94
Andel vellykkede driblinger71.43%N/A
73
Mistet ballen91.30
8
Offsider00.00
51

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Daníel Karl Thrastarson har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Daníel Karl Thrastarsons statistiske analyse

Daníel Karl Thrastarson er en Forsvarsspiller som har deltatt i 9 kamper denne sesongen i 1. Deild, og har spilt totalt 625 minutter. Daníel Karl Thrastarson slipper inn 3.46 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 11%. Det betyr at Daníel Karl Thrastarson har holdt nullen i 1 av 9 kamper han har spilt denne sesongen.

Daníel Karl Thrastarson har scoret 2 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 4. plass på KF AEgir Thorlakshofns toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 313. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

45 / 217 spillere

Innsluppede mål-rangering

83 / 84 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

0

1

0

0

11'

Totalt 2025

1

0

0

1

0
0

11'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.